Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
nekem a laptop az horror az asztali pedig hibätlan
0
0
0
0
Bronson avatar
hát ez tényleg horror... 😆
0
0
0
0
Adamhun97 avatar
A HKC, áhh dehogy silány.....
De beszéljen magáért a csidejó.
[LINK]
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A HKC tápok eléggé silány minőségűek.
0
0
0
0
StealthedSoul avatar
Bronson 2015. 02. 06. 13:50:25 #

milyen típusú volt az az fsp táp? érdekelne...


Mindegy, mert ismerősöm megcsinálja és visszakapom. 😆
0
0
0
0
Bronson avatar
milyen típusú volt az az fsp táp? érdekelne...
0
0
0
0
StealthedSoul avatar
Nekem nem rég nyiffant ki az FSP tápom, szerencsére semmit sem vitt magával. 😃 Más ilyesmi gondom még nem volt. Viszont már 2 egeret vittem vissza, pár hónap alatt bedöglöttek. 😊 Fő, hogy "gamer"-ek... 😶 Előtte az egyszerű Genius egeremnek évekig semmi baja sem volt, amikor lecseréltem is teljesen jól működött.
0
0
0
0
Gerikee avatar
Tavaly volt az első winyó cserém az előtt meg vidi kari de nagyon ritka ha romlik (szerencsére)
0
0
0
0
eagle999hun avatar
Tavaly csak 3 winyó cserém volt 😃
0
0
0
0
ShakeR2S5 avatar

repulomajom-legikoz6 2015. 01. 16. 16:31:15 #

Az enyémnek mindennap akad valami baja! Egyszer mintha repülőgép szállna fel, máskor égett gumi szaga van és a hiba üzenetek is mindennaposak! Smiley Nekem így is megfelel csak ne robbanjon! Laughing soft


Én már nemtudom mitcsinálnék ha ilyen problémái lennének a gépemnek 😃 Főleg ha még valami szaga is van, meg az állandó hibaüzenetek. Már valaminek biztos elkezdenék utánnanézni! 😀
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Az enyémnek mindennap akad valami baja! Egyszer mintha repülőgép szállna fel, máskor égett gumi szaga van és a hiba üzenetek is mindennaposak! 😀 Nekem így is megfelel csak ne robbanjon! 😃
0
0
0
0
Valtikavok avatar
Nekem kiégett benne valami füstölt meg minden, azután bevittem szervizbe azt cserés a táp, a proci, az alaplap, a RAM-ok, és a vidikártya 😞
Elment egy csomó pénzem 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
0
0
0
0
krakateu10 avatar
Nálam mindennapos 😆 ha a VGA driver fenn van kék halállal startolok, de egy újraindítás után minden műkszik, amíg nem durvul a hiba marad a kari. 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Azon kívűl hogy egy időszakban minden második héten újra kelett raknom a régi gépemen az XP-t nem volt semmi különösebb probléma. Valamit abba a fránya Registry-be mindig átírtam ami nem tetszett neki, hát ilyet! 😃
Egyszer kellett HDD-t cserélni, és még most is az van az asztali gépembe (ez volt kb 6 éve). Most is használatban van internetezésre.

Ezzel a géppel amióta megvan (2012) nincs semmi probléma! A fejlesztés a teljesítménynövelés érdekében történt!
0
0
0
0
ShakeR2S5 avatar
Nekem mindig történik valami a fülesemmel, a mostani kivételesen szépen bírja, mert már amennyit húzgáltam, megrántottam, ahhoz képest jól bírja, ráadásul már kb 1 éve megvan. De most a videókártyám szállt el, szóval most azt kell venni másikat. 😞
0
0
0
0
no avatar
nekem aza nyavalyás egér jobb egérgomblya ragad be állandóan, de mondjuk egy kínai egértől mit is várok...
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Enyémnek billentyűzeten fülesen egeren kívül semmi baja nem volt.
0
0
0
0
Danikika94 avatar
7év után kellett kicserélnem a HDD-t de azt is csak elöregedés miatt! 😃 Am meg 1x volt hogy villám miatt az alaplapom picit megsérűlt..3 kondi ment oda azt cseréltem és semmi baja 😃 Csak a VGA ment ki de ez is már lassan 4-5 éve vólt 😃 Azóta is csak azért vettem alkatrészeket hogy fejlesszem nem azért mert tönkre mentek 😃
0
0
0
0
@insane666 avatar
Nekem úgy 2-3 évenként megadja magát vagy az egér vagy a bill. Bár általában nem magától hanem összetöröm vagy múltkor ráöntöttem a kávét azt ragacsos volt idegesített és szétvertem.
0
0
0
0
Fbalika1996 avatar
Amióta meg van a jelenlegi gépem(2010), a 2014-es évet leszámítva mindig elromlott benne vagy a vinyó vagy a RAM. Szerencsére most nem, de nem akarom az Ördögöt a falra festeni. 😃
0
0
0
0
sean avatar
Attól függ a régi gépemmel naponta, a mostanival eddig nem volt gond (kopp-kopp) 😃
0
0
0
0
griff55 avatar
pont egy hónapja krepált be a drága videókártyám... talán 2 múlva visszakapom
0
0
0
0
tihanz6 avatar
Szerencsére eddig nem volt semmi baj a mostani vassal az elején kelett egy új táp de amúgysemmi ! (kop-kop) A Másik szekér az 10 évig húzta úgy hogy egyszer halt meg benne a háló-kártya egy villám miatt !
0
0
0
0
ximo avatar
Aki azt írja ritkán abba bele fér az évente egy hiba is, szóval kicsit faramuci, nálam változó, van hogy évekig semmi de olyan is volt hogy csőstül jött a baj, egymás után két, HDD, egy alaplap hiba, meg sok kisebb házilag orvosolható dolog Minél többet bütyköli az ember annál több baja akad vele 😀 Táp ventilátort pl. egymás után 3x sikerült cserélnem, soha nem lett elég halk 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem 3 éve bírja a jelenlegi gépem probléma mentesen eddig,kop-kop..
0
0
0
0
Bronson avatar
Nálam sem jellemző, inkább apróbb hibák szoktak felmerülni amiket meg lehet oldani házilag, a legdurvább az volt amikor behalt a Radeon HD 6850-em, meg kislány koromban egy ajtótámasztéknak (sem) való tápra kapcsolva elfüstöltem egy WD Blue sata vinyót... 😆 lekopogom gyorsan...
0
0
0
0
Ajax avatar
Nekem a 2006-ban vett gépem romlott el 2010-ben. Igazából nem tudom mi volt a baja, nem is érdekelt, mert pont gépújítás előtt voltam. 😀 2010 óta pedig tökéletesen működik a mostani gépem, semmi gond nincs vele. Viszont most is gépújítás előtt vagyok, szóval felőlem akár ez is behalhat. 😃
0
0
0
0
gerikember avatar
én eddig 1 gépet se ku***m el eddig csak a bátyám ku**a el a gépeinket (elnézést a csúnya szavakért de én szeretem használni 😃😉
0
0
0
0
kutya113 avatar
2 éve raktam össze a gépem, fele használt, fele új komponensekből. Azóta még semmi nem romlott el szerencsére, bár a VGA-t cseréltem félévente. De semmivel nem volt gondom.
0
0
0
0
no avatar
Egyetlen halott alaplapon kívül semmi jelentősebb nem volt (max. ventilátor), az sem most hanem már több, mint 1 éve.

Mondjuk tény, hogy nem ütöm-vágom, hanem együtt alszunk az egyforma, rózsaszín, unikornisos pizsinkben.
0
0
0
0
PoPet avatar
Nekem meglepő módon a Hitachi is jól bírja, nincs szektorhiba, és 100%-os. 😃
0
0
0
0
Kehbya avatar
winrar: WD-re se jellemző ez a gyors szektorromlás.
Az enyém is több éves és még makulátlan.
0
0
0
0
winrar avatar
cseszka: De ez WD, nem Samsung 😞
A régi gépemben a Samu még mindig 100%os. Az bezzeg jól bírja.
0
0
0
0
Astronaut0303 avatar
Ha van valami baj, akkor biztos a HDD-vel.
0
0
0
0
Kehbya avatar
Az évek alatt nem volt vele még gondom.
Havonta egyszer alkotóelemeire szedem és kitakarítom.
0
0
0
0
cseszka avatar
Teljes takaritás nálam is megvan negyedévente.Hál isten ritka a hardveres hiba...ha 2-3 havonta meghalna valami nem is gyözném anyagilag.Próbálok mindentöl megszabadulni,amiröl közeleg a gar lejárás,a procit kivéve,az ami legritkább esetben dobja be a kulcsot.winrar:Nemtudom mit csináltál a hdd-al (😀😉de nekem már 3éve megy a samu a gépben,és hibátlan,mondhatni uj.Minden 100%,nincs rajta bad sector...pedig nyüstölve is van.Letöltések,filmek,zenék,játékok,képek minden rajta van...
0
0
0
0
winrar avatar
Én is vigyázok rá, de sajna a vinyón már most van 106 bad sector. Pedig csak fél éves a jelenlegi gépem. Havonta kitisztítom a porszűrőket.
0
0
0
0
sisko avatar
Én is vigyázok,de azért nem ennyire 😆.Kb. félévente takarítom,de a 15 év alatt eddig 2 komolyabb hiba volt : egy fejlesztés után (proci+vga) megadta magát a táp,illetve egy Radeon 9600 pro adta meg magát ,szerencsére még garanciás volt.Na jó,meg 1-2 egér,de azt nem tartom számon....
0
0
0
0
no avatar
Én nagyon vigyázok a gépemre . Hetente takarítom , portalanítom 3 éves a gépem de még nem volt szerelőnél soha 1x döglött be csak a hátsó ventilátor de cseréltem azt is .
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Gondoltam de attól érdekes 😃
0
0
0
0
no avatar
Azért nem jönnek ki a százalékok, mert tizedesjegyeket nem ír, így kerekíti, emiatt nem 100%.
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Le akartam tölteni egy patchet és regisztrálni kellett hogy gyorsan szedje le 😆
Ja amúgy a %-ok: 70 6 5 20 vagyis 101% csak nekem jeleníti meg így? 😆
0
0
0
0
Kneki avatar
Meg akartam nézni a call of duty modern warfare 3 gépigényét 😃
0
0
0
0
no avatar
Azért egy "Már nem emlékszem" opció elfért volna.
0
0
0
0
OrientaL avatar
Mindig itt nézem a játékok gépigényét és itt informálódok... 😀
0
0
0
0
PC GAMER avatar
1 játék igényét szeretem volna megnézni!
0
0
0
0
tomi30033 avatar
Én is csak azt irtam be hogy ... gépigény és kiadta egy kis keresés után ezt az oldalt. 😀 Nekem tetszik az oldal.
0
0
0
0
Ryder avatar
Olyan miért nincs, hogy még az ősidőkben találtam rá az oldalra, amikor még az extrán volt? 😃
0
0
0
0
ExtazYexe avatar
Amikor rá kerestem az COD MW3 gépigényére. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció