Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
winrar avatar
SA-ban 25FPS a limiterrel.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Kicsit azért játék függő is szerintem.
Van ami 20FPS-el is élvethető, de van ami 30al is agyrém.
A GTA SA pl a sebesség limiterrel katasztrófa volt
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én azért szeretem ha jóval 60 felett van az fps, mert akkor kevésbé kell aggódni, hogy beesik 60 alá egy akciódúsabb jelenetnél. Szóval, ha csak pont van 60 van, akkor könnyen visszaeshet 30-ra is, s az már PC-n számomra undorító. 😆 Konzolon elviselem az alacsony fps-t, mert nincs rá megoldás, de PC-n nem. 😆
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Default:Az vegyen méregdrágán gépet mind te is! Na meg én is! 😆

Én is a kompromisszum mentes megoldásokat szeretem. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nekem általában 25-40 fps-sel szoktak menni a mai játékok.
Nekem elég ez, de jobb lenne, ha minimum 40 lenne. A 45-50 az már nagyon jó, a 60 az meg kiváló. A fölött szerintem már nincs sok értelme. Én pl. csak addig érzékelem az fps-t.
Lehet, h valaki érzékeli a magasabbat is 😀
0
0
0
0
Default avatar
"Vannak, akik valóban nem érzékelik a különbséget, hogy egy játék csak 25-30 FPS-el megy, vagy 60+ FPS-el. Sokaknak valóban elegendő a 25-30 is.
De ugyanakkor vannak olyanok is, akiknek érzékenyebb a szemük. Valamint vannak olyanok is, akik egyszerűen képtelenek lag-al, és/vagy alacsony framerate-el játszani. Én is ilyen vagyok. Nem olyan nagyon jó ez nekem, nem direkt csinálom, nekem is jobb lenne, ha tudnék normálisan játszani 25-30 FPS-el is, de sajnos nem megy. "
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
40 fps tökéletes ezen a gépen 😃
0
0
0
0
MickyTG avatar
attol is fugg hogy melyik járékrol van szo, van amiben valoban elég akár a 30 is de van amiben a 60 ajanlatosabb, nekem személyesen nincs ilyen 'uristen 60 alatt s-ar' és akinek meg igen az meg gondolja végig hogy mi a lényeg a játék vagy az hogy 45 vagy 50 kép villan egy másodperc alatt - nekem a lenyeg hogy ne egy diavetitésnek tunjon... - szerintem a 60 vagy 80 olyan rengeteget ugysem szamit legtobb jateknal, es amugy a legtobb (nem az ujgenerácios) tv 50 kornyékén van max, a filmek nem szaggatnak..., nekem az tokeletes...... (a gépem birja a tobbet, orulok de ha "csak" 50-et birna se zavarna, volt amelyik nem birta par jateknal 20-30 fole tornazni magat --> felbontast csokkentettem es leszedtem az elsimitast ami sok gamenél amugy semmit nem er csak fps-t szedi le es lam 10-15 fps-t is nyertem igy neha..)
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Nekem az a lényeg, hogy 24 fölött legyen. Elvégre egy mozifilm is annyival megy, de azért egy 45-50nel már bőven megelégszek. Konzolon is csak 30-cal mennek a cuccok.
0
0
0
0
winrar avatar
Valahogy más, de hogy pontosan mitől, azt nem tudom 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Mozifilmeknél van az, hogy 25 fps-en vetítik őket. Ha jól emlékszem a Hobbit első részét vetítették 25-nél többel és a nézők rosszul lettek tőle 😃 De amúgy érdekes, hogy egy mozifilmnél, ha 25 képkocka/másodpercnél többel vetítik akkor a nézők rosszul lehetnek tőle, de videójátékoknél meg 30-60 az alap (kinek mi) és senki nem lett még rosszul ettől 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Filmekhez elég 24fps. Játékhoz nem.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
tOM4S tehát ha mondjuk egy RPG-ben csak 20 FPS-el játszok nem 120-al akkor lassabban fejlődök? Bullshit. 60 FPS már bőven elég. Ha a monitorod nem képes nagyobb frissítési sebességre akkor cseszheted a 60 fölöttit, nem fogod olyan mértékben észrevenni, hogy meg is érje. Amúgy meg egyáltalán nem baromság, hogy 25 képkocka/másodperc alatt nem látod folyamatosnak a képet!
0
0
0
0
frozn avatar
Amennyit csak bír a masina 😃 nagy hülyeség hogy a szem 25fps felett folyamatos képet lát -..-''
Habár 30-60 fps elég funolni, de ha komolyan velszel egy játékot és fejlődni szeretnél benne fontos a sok frame :3
0
0
0
0
Kehbya avatar
Minimum 144, utána meg már engem se érdekel.
0
0
0
0
Bicike avatar
Ne akadjon a játék és kész. HA van 60, akkor van, ha csak 40 van, az is jó.
0
0
0
0
no avatar
Olyan játékoknál, ahol fontosak a reflexek és a gördülékeny játékmenet (FPS, versenyzős, szimulátor, stb😀, egyébként a 30 FPS is elég. A 20 egyébként még nem is folyamatos, nem lett volna jobb 24-25-öt írni a szavazásba? 😲
0
0
0
0
no avatar
Játék függő , ha sport , versenyzős vagy fps akkor inkább 50-60 körül de pl az ilyen verekedőseknél , side scrollereknél , hack & slash eknél stb elég ha 30
0
0
0
0
Simon21 avatar
A legtöbb játéknál elég a 35-40 fps nekem de pl.: CS:GO-ban nekem már a 60 fps is zavaró nem tudom miért, mert legtöbbször 110-200 fps között szoktam játszani! de egyszer lockoltam 60-ra és egyszerüen nem tudok rendesen löni! De a legtöbb játéknál mint pl.: Contagion, Witcher 3, GTA 4 stb ezeknél egyáltalán nem hiányolom a 60fps-t vagy többet, persze jó ha megvan de annyira nem érzem a különbséget!
0
0
0
0
no avatar
CS:GO-ban azért kell a 60fps szerintem, de az alatt is játszható, de ott a 60fps fontos.
0
0
0
0
gigazte avatar
Régen megelégedtem a 25fps-el is, de mostanában inkább előnyben részesítem a 60fpst. Annál több már szerintem felesleges!
0
0
0
0
PhantomVII avatar
AWP 2010 húsz fps alatt ment,de jó volt,azóta 60+ új gép miatt,de nem izgat igazán
0
0
0
0
Matt99 avatar
Régi gépen 20 volt, most már 45 😃
Ha 30 és 60 között imgadozik az fps az nálam nagyon zavaró tud lenni főleg FPS-ben de 45-60 már jó. Amúgy akiknek 100 hz feletti monitorja van és 100 fps felett játszik annak elvileg már a 60 nagyon zavaró.
0
0
0
0
no avatar
Nekem elég a 30 fps. (Persze jó a 60 is, de nekem megfelel a 30 is)
0
0
0
0
fewq001 avatar
Engem nem zavar 45 alatt semmi (persze jó ha 60 on van szerettem azt) ,de inkább ne droppoljon ...
0
0
0
0
Yezi_ avatar
40FPS felett szerintem már egy FPS játékot is lehet normálisan játszani, persze itt azért mégis csak jobb a 60.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
griff: +1
Az új kártya óta eszméletlen élmény, hogy nem szaggat a Bf 😆
De furcsa mód ha lemegy 40 körülre akkor olyan mintha... akadozna o.O
0
0
0
0
MentaLike avatar
FPS játékokban min. 60fps. A többinél szerintem elég a 30fps is.
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Ha megvan a 60 fps, bőven elég. Nem kell több.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak 60 felett. PCMasterRace 😆

griff55: Én is így vagyok. 😆

Konzolon úgyis csak 30 van legtöbbször, akkor már legalább gépen legyen Kánaán. 😜
0
0
0
0
Thespartan avatar
Elég h*lye kérdés ez 😃 Játék függő dolog,nyilván mindennél jó a 60fps,de van aminél a 30 is elég jó ott a crysis 3 pl,ott az is simán oké,de valamelyik játéknál a 30 már nagyon lassú és igényli a 60fps-t,sőt még a 45fps se olyan jó akkor... szóval ez tényleg csak játékfüggő a dolog.
0
0
0
0
griff55 avatar
60 alatt nem nagyon szeretem ha van :/ ha az ember hozzászokik a 60fps-hez nem nagyon akarja lejjebb adni
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Nekem a 30-60 fps között bőven elég. 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Én igazából nem figyelem, hogy hú mennyi FPS-em van. Hogyha észrevehetően lassabb a játék akkor állítgatok a grafikán, hogy jobb legyen. De azért egy átlag 30 fps-t ki szoktam hozni.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Játékfüggő. Egy TPS játékban akár 20FPS-el is eljátszom, autós játékokban 30 már elég, FPS játékokban viszont már szeretem ha megvan a 35-40.
0
0
0
0
winrar avatar
30fps alatt csak akkor vagyok hajlandó játszani, ha tényleg olyan jó játékról van szó, hogy még úgy is élvezem, ha akad (rendkívül ritka és szerencsére a gépem miatt nem is tartok ilyentől). 30fps már teljesen játszható nekem, de ha komolyabb minőségromlás nélkül el tudok érni 40-50fps-t, inkább amellett döntök. 60fps pedig bőségesen elég nekem.
0
0
0
0
fewq001 avatar
Hát igen.... kb gtx 750 ig/r7 260x ig nem éri meg semmyilen új vga...(még afölött se ,de sztem itt már nem éri meg kockáztatni..)
0
0
0
0
winrar avatar
Gt730-at hülyeség venni. Egy használt HD 7770/7790/7850 kártyával sokkal jobban jársz.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Jó nagy hülyeség lesz ha egy GT 730-at veszel... Már inkább egy R7 240 1GB DDR5.
0
0
0
0
20MARK02 avatar
énnekem csak a videókártyán kéne fejlesztenem és egy asus gt730 at vennék . [LINK] 😃
0
0
0
0
no avatar
Azért vannak itt még gazdag tehetős emberek 😀 Bár mondjuk nem mindenki teheti meg, én becsülöm a kis vasam és másikra nem is tartok igényt! Irigykedni szerintem senkinek sincs oka, mert felesleges. Van pár játék amit én is kiszeretnék próbálni, de ami késik nem múlik!
0
0
0
0
Kehbya avatar
Toopa: Hát ez az! 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
jajj, tényleg nagy kár... 😢
0
0
0
0
fewq001 avatar
Kár,hogy nem lehet javítani a szavazáson 😞 (Félre szavaztam/olvastam ...na mindegy) jav: 200-300k s csoportban vagyok 😃
0
0
0
0
toopa avatar
Kehbya: Aki nagyon kíváncsi rá, az úgy is utána tud számolni hogy nagyjából mennyi lehetett a gép. 😀
Én ezért sem szoktam titkolózni ha valaki esetleg megkérdi.
Persze, tisztában vagyok vele hogy ha vannak kapcsolatai az embernek, össze lehet vadászni rendes bolti árak alatt is a dolgokat, de szerintem akkor is azért megközelítőleg be lehet lőni egy adott konfig árát.
Mondjuk személy szerint nem nagyon szoktam más gépének utánaszámolni, mert egyrészt mindenki annyit költ a gépére amennyit akar vagy tud, másrészt lusta lennék összevadászni az összetevők árait. 😆
0
0
0
0
pittike7405 avatar
2009-ben raktam össze a gépet 140e ft-ért. Cserélve lett a vga, 2db táp, dvd író, egér plusz vettem ramot 4gb, kb így amit ráfordítottam 120e 6 év alatt. Most lesz aktuális bővítés kb 140e -ért új alkatrészekre proci ,alaplap, ram és vinyó.
0
0
0
0
Bronson avatar
Azért elmorzsolsz egy könnycseppet, amikor eszedbe jut, nem...?
0
0
0
0
Kehbya avatar
Na ez ami nem publikus.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Az "új" gép 40 ezer. Memóriát veszek még bele meg hűtőt, kb. +8 ezer forint. Perifériákkal együtt kb. 85 ezer.
0
0
0
0
NE0NFACE avatar
Ha valakinek kevés a pénze, sokkal jobban megéri összerakni használt cuccokból egy gépet.
Féláron be lehet szerezni az alkatrészeket...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció