Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
Sziasztokaz a bajom hogy nem indul el a gép. Ha bekapcsolom, akkor csak kijön az alaplap képernyője aztán csak egy kis fehér vonal villogg a bal felső sarkában a monitornak.
Tegnap tökéletesen működött.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Sziasztok.
A youtube partnerséggel szeretnék párat kérdezni. Aki már partner az írjon lécci privátot.
0
0
0
0
Bukta avatar
Hello!
Az mitől van hogy nem enged fel a Ghost Recon Advanced Warfighter 2 egy multi szerverre se? Eredeti a játék csak a telepítő kódot azt 16 karakteres id-t vagy mit netről szedtem mert nem volt benne a tokban. Meg is van patchelve 1.05re. Meg néha kidob a játék és valami hülye szöveget ír ki. Lécci segítsetek mert nagyon tolnánk már haverommal a coopot!
0
0
0
0
Bronson avatar
Elvileg...sajnos egyre kevesebb a becsületes eladó... :/ de benne van a pakliban ha használt kártyát veszel...
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ez a kártya ott akitől vetted még teljesen jól működött?
0
0
0
0
Bronson avatar
Hello!Szeretnék segítséget kérni fura problémám van...adott egy XFX 8800GT Alpha dog edition kártya ami miután felinstallálom a drivert az újraindítás után kb ahogy feláll a windows elpixelesedik a képernyő és lefagy.Eztuán kb 10 másodpercre rá ki is kapcsol a monitor,manuálisan kell újraindítani.Próbáltam a legújabb beta drivert és egy áprilisit is.Nem melegszik túl,pont volt annyi időm fagyás előtt hogy HW-monitorral megnézzem 57 fokos volt,30 fokos szobában(ettől a melegedős kártyáktól)ez jó szerintem.Próbáltam safe módban is installálni,clean install módot is,ugyanaz...olvastam pár helyen hogy 64 bites Win7 alatt előfordul ilyen probléma,de konkrét választ nem találtam sehol...előre is köszi ha valakinek van valami tippje...
0
0
0
0
sudosu avatar
Nem tudom tanácsolták e már: állítsd át a kompatibilitás XP Sp3-mra és pipáld ki azt is hogy rendszergazdaként fusson!
0
0
0
0
Bershka avatar
Helló. Pár napja írtam ide, h nem megy az OldMt2 mmorpg. Szinte mindent kipróbáltam amit tanácsoltatok, de semmi😃 Megpróbáltam a régi gépemen is, amin ugyanolyan win7 van mint a mostanin, de azon is ugyanazt a hibaüzenetet írta ki. Eközött lehet valami összefüggés? Érdekes viszont, hogy a nagyanyámék gépen, megy😃 Azon windows xp van.
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Na vegre elindult. A grafikus kartya drivert kellett frissitenem ennyi volt az egesz, de mindenkinek koszonom aki segitett nekem!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Szerintem tök mind1 hová installálod. Nekem nem is futott a steam mikor én játszottam.
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Steamre be is kell regisztralni? Mert en nem tettem meg lehet ezert fagy be meg mindig :/ vagy pedig mert rossz helyre instalaltam nem tudom hova kell, lehet siman a program files(x86)-ba vagy oda kell ahol a jatek van?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
barnav: Ez jó. Reméljük ez segít. Nekem is fenn van a steam bár nem használom. De micsoda szerencse, hogy fenn van. Lehet ez is közrejátszott abban, hogy nekem semmi gond nem volt. Erre nem is gondoltam. Jó tanács😀
0
0
0
0
barnav avatar
dawe0017 : nekem is ez volt a baj először és haverom javasolta hogy töltsem le a Steam - et megtettem feltelepítettem és már ment úgy ahogy kell 😀 nem tudom neked van-e ha nincs akk töltsed le 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
nem tudom melyik verzió lehetne jó:S
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Meg egy kerdes, lehet hogy ott a baj hogy az en verziom a Black Box Repack + Skidrow Crack Fix, de ha megis rossz akkor szolj mert letoltottem vagy 4-et is mar 😃 van read NFO P2P, skidrow, limited edition 1.8, valami orosz verzio is meg nem tudom talan meg van mind ami fent van a neten
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nekem sincs:S Próbálj meg egy másik verziót. Hátha. Ha majd akarsz mással játszani akkor majd tedd vissza az sp1-et mert más játéknál meg az lesz gond, hogy nincs fenn.
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Most mar azt is kitoroltem, utana ''run as administrator''-ral inditottam, CPU-bol csak az 1-est hagytam kipipalva, es igy sem tortent semmi, mar gozom sincs mit tehetnek.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Pedig ez is ott volt visszamenőleg. [LINK]
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Az a letorleses nem, tudnal egy linket idedobni hogy hol is talalom azt visszamenoleg? vagy lehet uzenetben is
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Komolyan mindent kipróbáltál ami itt korábban le lett írva? De őszintén😀 WIndows 7 sp1 letörléses dolog is megvolt?
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Ezt mind megtettem de nem segitett, egyebkent nekem ott van CPU 0,1,2,3 is, processorom neve pedig Intel Core i3 3220. Esetleg nem tudnad melyikeket kell kipipalni es melyiket nem? Mivel hogy eleg sok variacio van, probaltam ugy hogy csak egyszerre 1 legyen kipipalva de nem mukodott.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Olvasd el theavanger és az én hozzászólásaim lejjebb és remélhetőleg megoldódik a problémád. Neki az affinitásos dolog segített. Itt kezdődik bár egyből próbálkozhatnál az afinitásos cuccal. [url]http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=93&c_start=50#c2593711[/url]
Affinitásos cucc: [url]http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=93&c_start=0&c_action=edit&comment_id=2603126#c2596576[/url]
0
0
0
0
dawe0017 avatar
Sziasztok, segitseget szeretnek kerni a Sleeping Dogs nevu jatekkal kapcsolatban. Miutan teszem hogy new game akkor befagy, valakinek valami otlete van hogy ez miert lehet? egyebkent 100-100, Skidrowos verzio pedig meg a menuig sem indult el
0
0
0
0
Athis18 avatar
Háló! Az mitöl lehet, hogy felraktam egy játékot ( saintrow3) elindul ***án, meg minden, viszont a monitor azt irja ki, hogy nem támogatott eszköz. Ez mitöl lehet? 😞
0
0
0
0
sudosu avatar
Hali!
Olyan problémával találkozta, hogy a Powerdirector 11 nem nagyon akarja kezelni az NVIDIA Cuda dekódolást, eddig tudta! Rendszer újratelepítés óta nem akarja kezelni. NVIDIA kártyával indítom Windows-on belül! Az Action! felismeri a CUDA-t. Béta NVIDIA driver van telepítve, a VGA pedig NVIDIA Geforce 610M.
Próbáltam újratelepíteni a Powerdirector-t, feltettem a legfrissebb patch-et hozzá, semmi változás.
Valakinek van valami ötlete?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
PS/2-est pedig automatikusan föl kéne ismernie. Sokáig használtam PS/2-es egeret, a billentyűzetem most is az, de nem volt még ilyen gondom vele.
0
0
0
0
Screamer avatar
Lévén h nem usb -s külön driver nem nagyon akad hozzá, szal igy usb -vel *** feleslegesnek itéltem
0
0
0
0
Bronson avatar
És kipróbáltál valamit a tippek közül amiket írtam?Másik egér,vagy driver letöltés?(noha a windowsnak automatikusan fel kéne hogy ismerje az egered...)
0
0
0
0
Screamer avatar
PS/2 es egerem van, a sima zöld dugós, laseres
0
0
0
0
Bronson avatar
Hmmm...ez elég fura még ilyen gondom nem volt.Próbáltad már másik egérrel?ha USB-s egér nincs esetleg letiltva Biosban az USB kontroller vagy valami hasonló?esetleg az egér pontos adatait ird be a kersőbe és a megfelelő(32 vagy 64bit) drivert töltsd le hozzá,hátha...
0
0
0
0
Screamer avatar
Hello nekem lenne kis gondom, bebootolom win 7 et ( már telpeitönél nincs ) feltelepitem és telepités után sincs egér.... felismerte de bemegyek hardverekhez sárga felkiáltó jellel jelzi h beismerte de nemtudja inditani ( kód: 10 )
0
0
0
0
bukta2 avatar
nekem csak alul 😃 felül kb 1 hajszálnyi nem úgy mint neked 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
https://kepfeltoltes.hu/130724/688987944N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
mindenkinek ilyen a yt?? alul felűl fekete csíkok?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Azon a részen megy csak 1 magon de utána már vissza lehet kapcsolni biztosan. ja és többi töltésnél nem is lesz elvileg gond.
0
0
0
0
mathejocy avatar
De miért csak 1 magon megy?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akkor ez tényleg segít😃 na király😃 Volt akinek ez sem segített😀
0
0
0
0
theavanger avatar
A affinitásos cuccban sikerült belépne,és ott át kellett állítani a processzort úgy hogy csak az 1-es legyen kipipálva.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Kérlek áruld el a végleges megoldást részletesen!😀
0
0
0
0
theavanger avatar
Megy a Sleeping Dogs!!!!
Csak sikerült elindítani.
Köszönöm mindenki segítségét.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De te magad rendszergazdaként vagy bejelentkezve a gépre? Igazából az ilyen jogosultságokhoz nem konyítok kb semmit sem. Más fórumtémában talán tudják.
0
0
0
0
theavanger avatar
Megvan elő tudtam hozni az affinitásos cuccot,de a mikor rámegyek az exe fájlra hogy affinitás módosítása(vagy mi) akkor azt írja ki hogy hozzáférés megtagadva,pedig rendszergazdaként indítottam.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Affinitás cuccos előhozása elvileg így előhozható: windows stert menü keresőjébe írd be, hogy:msconfig ezután nyomj entert és várj egy kicsit mert tölt ezután jelöld be azt h az eredeti indítási beállítások használata és alkalmazd és indítsd újra a gépet és ezután már kéne lennie.
0
0
0
0
mathejocy avatar
Speciel nekem a BO2 csak átnevezve indul el.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Érdekes. Nekem minden folyamtnál van affinitás beállítása opció. Neked egyiknél sincs?
0
0
0
0
theavanger avatar
TaylorXIII,ha a HKShip.exe fájlra jobb egérgombbal rákattintok akkor nekem nincs ott semmilyen folyamat affinitás dolog+ a prioritást nem engedi átállítani,azt írja nincs hozzá jogosultságom,pedig rendszergazdaként vagyok.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
adott alkalmazáson feladatkezelőben jobb egérgomb utána ugrása folyamatra és a folyamaton jobb egérgomb affinitás beállítása és itt tudod bejelölni, hogy hány magot(vagy szálat mathejocy?😃 te biztos tudod😀 i3 gen 3nál ott 4 lenne vagy 2?😃😉 használjon. ha már itt vagy a prioritással is szórakozhatnál hátha segít.
0
0
0
0
theavanger avatar
TaylorXIII,ezt a folyamat affinitás dolgot hogy kell csinálni?
Igen,a bench-nél is ugyanaz mint a new game esetében.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Próbáld meg a folyamat affinitását 1 magra tenni aztán megint kettőre vagy variálgatni. Mikor fut a játék de még új játék indítása előtt mikor még szépen működik.
Tényleg, a bench nél is ezer évig tölt? Mikor grafikánál lehet nyomni egy tesztet akkor is sokat tölt?
0
0
0
0
theavanger avatar
Na srácok az a helyzet hogy rendszergazdaként indítottam,és most már addig tölt hogy eljut a második töltőképernyőig,aztán megint lefagy.
mathejocy,el van indítva a Steam.Ha átnevezném azzal mit érnék?
UPDATE:Viszavonom az első mondatom mert mikor megint megpróbáltam elindítani megint csak kb.5mp töltés után lefagyott.
0
0
0
0
mathejocy avatar
Ja hogy az is ő volt.Én átnevezném az indító fájlt.Sokszor segít.Másrészt a steam el van indítva?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció