Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BiGame avatar
Hali, nagy segítségre lenne szükségem, újraraktam fater laptopját, windows 7 home premium n-el, minden faja, megy a net alapból, ráraktam 1-2 dolgot, újraindítom, valami hibát ír ki, és nem csatlakozik a wifi-re, mert korlátozott csatlakozás van... Valaki tud segíteni? Nincs kedvem leszedni egy másik win 7-et és újrahúzni, mert jobb tippem nincs...
0
0
0
0
no avatar
Elv igen mert tavaj sikerült is de most ezt irja ki:

Error0x00000001

Amikor inditom a konvertálást
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Milyen errort? cd-n wav van elvileg. Azt meg tudja.
0
0
0
0
no avatar
Probáltam és errort ir ki
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Tudnátok olyan programot mondani amivel CD Hangfile-böl MP3 tudok csinálni?
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm már rájöttem mi a gond 😀 Én egy nagyon régi verziót használtam 😞
0
0
0
0
Bronson avatar
msi afterburner. az oldalán leírja melyik opció mire való!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok 😀 Mi annak a programnak a neve ami kiírja hogy dolgozik a gépembe mind a 4 mag akkor a vga hány % megy mennyi Vramot kér stb Mennyi RAM-ot használ a játék. Hasonló az MSI after... lehet az a program az? De akkor ezeket, hogy tudom beállítani?
0
0
0
0
szilver avatar
CMOS resetet próbáltad már?Hátha segítene...
0
0
0
0
ddkk22 avatar
amikor kiírja h mivel kell belépni a biosba ott meg áll és nem megy tovább. Csak ha belépek a biosba és rá megyek h miről induljon a rendszer.
0
0
0
0
szilver avatar
Mit ír ki pontosan amikor nem indul el?
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Most lett össze rakva a gép és nem indul el. Csak ha belépek a bioszba és mindig rá kell mennem hogy miről bootoljon. Hiába mentem el. Ezt megcsinálom akkor elindul. De ezt minden indításnál meg kell csinálni. Miért nem indul el egyből a gép mint ahogy kéne neki?
0
0
0
0
mlan0 avatar
Ma le töltöttem a dirt 2 játékot(telepítettem,crackeltem) és ha rá akarok lépni semmit se csinál.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok ! 😀 Valaki tud Nekem segíteni ? Nem jó a Hamachim, folyamatosan VPN hálózati adapter próblémát jelez egy kis sárga háromszöggel s benne egy felkiáltójellel. Hogyan tudom megoldani a hibát ? Windows 8.1-es operációs rendszerem van.

Előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Cső!
Téma: AMD Gaming Evolved
Az új DVR funkcióról lenne szó. Mondom kipróbálom... GRID: Autosport. Semmi. Overlay se működik, nem érzékel semmit... Oké. Van ugye a library fül, ott plusz jellel hozzá lehet adni game-eket. Rendben. GRID-ből csak egyetlen egy van. Így simán: GRID. Jó, akkor mindegy.
Van olyan játék azonban, ami szerepel a listán és fenn van a gépemen. CoD 4. Kipróbáltam. Harmadszorra sikerült felvennem vele, működik az overlay is.
A felvétel kicsit darabos, nem tudom más játéknál is ilyen-e vagy még csak azért mert beta... de nem kéne ennek lennie, másnál ahogy nézem full sima. Na mindegy.
CoD-nál működik. Néztem YT-n valaki GRID 2-vel is tesztelte. Holott ezt se látni a listán. Az új Tomb Raider-el is csináltak videót, ez sincs a listán. Az, hogy csak a listán lévő játékokkal működik azt hiszem kizárva.
Valahogy az új GRID-nél mégse... valaki ötlet, aki esetleg próbálta már vagy valami? :/
0
0
0
0
no avatar
Üdv mindenkinek!
Van egy HP Pavilion g6-os laptopom(az amelyikbe a 4GB ram meg i5 2,4GHZvan) fel szeretném telepíteni a win8,1-et és amit gyárilag kaptam hozzá CDket a driverekkel az win7-en tökéletesen működőt de azok a drivek jók lesznek akkor is ha win8 lesz rajta?Honann tudnák a videokarikhoz drivereket eszedni?
0
0
0
0
Bronson avatar
net keretrendszer fent van frankón? ha nincs vagy nem vagy biztos, kövesd az utasításokat! [LINK]
0
0
0
0
GaboC avatar
Sziasztok!

Akadt egy probléma, amivel nem boldogulok. A haverom vett egy új videókártyát mert a régi elromlott. A régi kártyája egy nvidia 8600gt volt, amit helyette vett pedig AMD hd5540. Az OP rendszere 1 hónapos Win7 Pro x86.
Az Nvidia driverét eltávolitotta és utána felakarta tenni a gyári CD-ről a AMD Catalyst. Fel is mászott a gépre, nem volt hiba üzenet se. Újra inditás után a jobb alsó sarokba a tárcára már nem ült ki a "logócska." Jobb klikkes menüben látszodott a Catalyst, de arra kattinta hiba üzenettel kidob. Eltávolitottam, majd feltettem a 14.4-est, de azt már telepiteni se akarja "AMD CIM telepítő csomag nem lett telepítve" hagyatkozva. DDU-val leszedtem már mindent, vagy 5 fajta Catalyst kiprobáltam, de semmire se jutottam. Mostmár a Catalyst install közben a Mc Visual C++ telepitésig jut és nem csinál semmit. Valaki tudna segiteni, mert csak a gyomorsavam ment fel az egésztől?
0
0
0
0
MentaLike avatar
Bicike- Nekem is ezvan. Nekem is Opera fut az androidos telómon és ugyanúgy nem tölt be teljesen. Nem tom mitől lehet. :/
0
0
0
0
Bicike avatar
Szerintetek az mitől van, hogy bármilyen telefonon, vagy bármin, amin Android van belépek a Gépigényre, és az Opera betölt, de nem teljesen, olyan 90%-ig. Már újra lett rakva 20x is, de semmi, csak a Gépigénnyel csinálja ezt, ha így ahogy 10 percig, akkor sem tölt be, azóta van ez így, amikor chat volt az E3 miatt.
0
0
0
0
no avatar
Ezzel is próbálkoztam már, de semmi eredménye nem volt.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
thomas19 itt a link, minden létező dreviréhez:[url]http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=Maximus+Formula&p=1&os=17[/url]

Közben én is kérdeznék. Tegnap egy barátom gépén újratelepítettem a win7-et. A telepítés után minden a megszokott módon folytatódott. Alaplap driverek telepítése, internetbeállítás stb.
Aztán eljutottam a VGA-ig. Leszedtem a Nvidia oldaláról a legfrissebb drivert. Telepítés utáni újraindításkor viszont úgy indul a windows hogy látszik a háttérkép, viszont semmi más. Sem a tálca, sem ikonok, sem az egér és nincs üdvözlőképernyő sem.
Csökkentett módban elindítottam, letöröltem a VGA illesztőprogramját (3D vision, HD audio, PhysX maradt) és gond nélkül elindult. Viszont ugyebár így használhatatlan a kártya. Megpróbáltam régebbi driverrel is. Ugyanez a hiba.

Tudnátok valami tanácsot adni nekem ezzel kapcsolatban?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Most lett újratelepítve a gépem (Windows 7 64 bites). Eddig Win Xp-t használtam egy másik gépen. A mostaniban egy Asus Maximus Formula van. Minden illesztő programot sikerült felraknom kivétel a multimédiás audiovezérlőt. Akárhogy próbálom nem sikerül. Egy 2.0-s Genius Sound Maker 32x hangkártya van benne. Tudnátok segíteni abban, hogy hol tudnám letölteni hozzá a megfelelő illesztőprogramot?
Előre is köszönöm! További szép napot!
0
0
0
0
griff55 avatar
Sony Vegas pro 11: Az van, hogy eddig csak összevágtam és lerendereltem a videókat és az ment is szép gyorsan, ki is használta a procimat majdnem 100%-osan. Most viszont az van, hogy beraktam egy 5 perces videót amit 1 percesre gyorsítottam raktam alá zenét meg tettem rá vagy 5-6 effektet és most ezt az 1 perces videót rettenetesen sokáig rendereli és csak 25%-osan terheli a procit! Ez miért van?
0
0
0
0
Bronson avatar
Hali. COD ghosts black box verzió CLR20r3 error telepítés közben. net framework legfrissebb microsoft oldalról, windows is frissitve, nem tudom mit kezdjek már vele... azt olvastam netframework alapú a hiba, de max csak annyit javasolnak hogy töltsd le a legújabbat...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok .

A segitségetekre szorulok 😞 win7 em van es raraktam a minecraftot de nm megy ,elinditom elohozza a minecraft logot es megal ,az xp meg ment 😞.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok

Nem tudom jo helyre irom-e be de talán igen: van egy HP Pawilion G6-os laptopom és ugye ezen az f2és stb vel lehet álitani dolgotat de nem kell lenyomni hozzá az fn-t na ezeket valahogy lelehet tiltani?
0
0
0
0
Roger87 avatar
Opera,Firefox😜
Tehát nem böngésző hiba.
Valószínűleg egy régebbi verzió lenne jó.De olyant letölteni lehet,hogy nem lesz egyszerű...
0
0
0
0
Bronson avatar
Hadd találjam ki, Chrome? 😜
0
0
0
0
Roger87 avatar
Csak nálam omlik össze 2 percenként a flash?A frissítés nem segített.
0
0
0
0
no avatar
Nem találtam jobb témát így ide írom,

felturtam a googlet de nem találtam semmit ezt [LINK] háttérképet keresem lehetőleg 1080pben vagy nagyobban én csak 500x300 találtam konkrétan ezt, elképzelehtő hogy a neten nincs is ilyen? esetleg valaki nem tudja nekem feldobni ha meg lenne a gépén ez a kép?

Előre is köszönöm.
0
0
0
0
xoki avatar
Próbáld meg kikapcsolt tűzfallal, és ha úgy jó akkor high ról le kell venni a védelmet.
0
0
0
0
sudosu avatar
Próbáld meg felrakni a legfrisebb Flash player-t lehet nem updatelt be. Nem tudom milyen neted van lehet nem bírja bár ezt erősen kétlem...
0
0
0
0
no avatar
most így általánosságban mondom. szóval néznék pl egy aurorage lol vagy csgo meccset nem jön be. gamerboy nem jön be. amit küldenek skype-on hogy nézzem én is nem jön be.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De pontosan milyen stream ez? Lehet nekem sem töltené be.
0
0
0
0
no avatar
akármelyikkel... mozilla chrome explorer. más nincs fenn
0
0
0
0
no avatar
hát mikor mit... legfőképpen lol streamet. de semmit nem tölt be. magyarokat nézném őket se. Ezt írja: failed to load video. please submit and issue report
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Mit néznél? Linkelnéd, hogy pl nekem bejön-e?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Twitch.tv-vel van egy kis problémám! Ugyanis mikor néznék egy live-ot nem akar betölteni. Kérlek titeket segítsetek.
0
0
0
0
sachme avatar
Sziasztok! Nemrég raktam újra a windowsot,és utánna letöltöttem a Battlefield Bad company 2-őt,és azt a hibát kapom,hogy:The application was unable to start correctly (0xc000007b).
Erre megoldás?Már próbáltam frissíteni a directx-et,vcredist-et,net frameworkot,és töltöttem le sok dll filet amit olvastam hogy szükséges.Nem tudom műkődésre bírni.Előre köszönöm a segítségéet!
0
0
0
0
alvast avatar
Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy felraktam a Skype-t. Beállítottam a mikrofon némításra egy hot keyt, de játék közben nem működik, csak ha leteszem tálcára. De akkor már mindegy lenne ha kézzel kapcsolnám ki a mikit.
Valahogy meg lehet oldani, hogy játék közben is ki tudjam kapcsolni?
Win 7 Prof.-t és Realtek HD Audio Manager-t használok (ha ez fontos lenne).
0
0
0
0
Csatesz avatar
Sziasztok. Nekem egy gyors segítség kéne, pár hete csináltam egy gameplayt a Crysis 3-ról, a videót Action-nal vettem fel, és közben ment az MsiAfterBurnner is, akkor össze tudtam hozni azt h az Action felvegye a játékot és az Msi által megjelenített adatokat, most ugyan ezt szeretném elérni de elfelejtettem h miket állítottam akkor be és az istenért se akarja felvenni az Msi adatait csak magát a játékot veszi az action. Valaki ötlet?
0
0
0
0
akos328 avatar
Sziasztok!
Nem rég vettem észre hogy a rendszer funkcióit nem tudom elérni. Ez alatt a Vezérlőpultot, képernyőfelbontást, személyreszabást, és egyéb, a rendszer beállításaihoz tartozó funkciókat.
se a start menüből se az asztalon jobb klikkel. Megnyitja, a tálcára leteszi, de sehogy sem tudom teljes képernyőre kihozni, semmilyen módon.
vírusra gyanakszom, de nem rég lett újrarakva a rendszer és nem is szeretném most az ünnepeket ezzel tölteni 😃
Gyors segítséget kérnék!!! Előre is köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,

win 7 es gépre felraktam az ie11 böngészőt, azóta azt csinálj a youtube hogy a ha lejátszik egy videot és a mellette lévő sávból kiválasztok egy újat hiába kattintok rá meg változik az eddigi video címe de nem tölti be. ugyanugy megy az előző, gyakorlatilag használhatatlan.

2gépen is probáltam ugyen ez a helyzet, vmi ötlet? esetleg vissza tudom rakni az ie10est?
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Hello. Lenne egy olyan kérdésem hogy miért csinálja azt a gép hogyha újra telepítem úgy hogy csak a C-t formázom le akkor indulásnál kiírja hogy valami hiba történt meg hátramaradtak az előző rendszerről valami fájlok. És ezt csak akkor nem írja ha letörlöm a C partíciót ez pedig ugye azzal jár hogy le kell formáznom a D-t is. Valaki tudja ez miért lehet? Akkor csinálja mikor a Windows 7 Ultimate 64 biteset telepítem, valamelyik nap próbaképp feltettem a 8-ast annál nem jelentkezett a hiba, de most tegnap mikor vissza tettem a 7-est akkor előjött a hiba ismét
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció