Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
theavanger avatar
TaylorXIII,csak tudod ezért fizettem.
Nem tudom törölni mivel gyárilag van benne.
Más megoldás nincs?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Másnak az oldotta meg, hogy letörölte a windows 7 sp1-et. Nincs rá hivatalos megoldás. Hivatalos Sleeping Dogs fórumban is csak makogtak. Ez másnak bejött. Hátha neked is. Ha nem jön be akkor természetesen pakold vissza az sp1-et vagy ahogy gondolod csak ne feledd, hogy nincs fenn és ne kezdjél el egyből aggódni, hogy ha egy játék nem fut jól. Mert emiatt előfordulhat.
0
0
0
0
theavanger avatar
Segítséget kérnék a Sleeping Dogs-hoz.
miért van az ,hogy elindul a játék és ha egy új játékot akarok kezdeni akkor tölt tölt és lefagy.Pedig Steames.
segítsetek kérlek!
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Köszi megoldottam ahogy mondtad. 😀
0
0
0
0
bybeni avatar
a tűzfal szabályoknál tiltsd le a telepített böngészőket, kimenő és bejövő szabálynál egyaránt
Vezérlőpult-rendszer és biztonság-Windows tűzfal s bal oldalt a "Speciális beállítások"-at nyitsd meg, előjön egy ablak és bal oldalon fenn lesz olyan hogy Bejövő szabályok, majd jobb oszlopban "ÚJ szabály" és betallózod az adott böngészőt, majd letiltod a kapcsolatot
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Biztos van valami program ami letilthat más programot jelen esetben a böngészőt.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Hogyan tudnám azt megoldani hogy legyen internet kapcsolat viszont internetezni ne lehessen.
0
0
0
0
no avatar
Már 2x telepítettem újra,de még most sem indul.

https://img854.imageshack.us/img854/4356/ln5.png
0
0
0
0
venator5 avatar
nem tudja visszaállítani :/
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Szerintem ugyanolyan lesz.
0
0
0
0
barnav avatar
helloszto lenne egy sőrgős kérdésem ----megjött az új vinyó és azt akarom kérdezni hogy azt berakom és ugyan úgy telepítem mint a másikat? mert ugye ez teljesen üres
win 7 64 bit lesz telepítve csak nem tom hogy ennél is ugyan ugy elkezd betölteni mint a réginél és egy gomb lenyomásával indul a telepítő??????? 😕
0
0
0
0
Bronson avatar
Igen én is ezt olvastam hogy a torrent cuccoknál jelentkezik a hiba,tehát egyértelműen a wireless cucc drivere a probléma!
0
0
0
0
RIbeni avatar
Köszönöm a segítséget... (egyébként azt mondta, hogy le és feltöltésnél jelentkezik a probléma)
0
0
0
0
Bronson avatar
Akkor nagyon sanszos hogy az említett probléma áll fenn nála...
0
0
0
0
RIbeni avatar
Igen, Windows 7-et használ...
0
0
0
0
Bronson avatar
RIbeni:igazából angol oldalakon böngésztem és sokaknál a wireless kártya okozta a problémát,esetleg próbálja meg kihúzni a gépből és ha a tünetek megszűntek az lesz a bűnös!Állítólag nem egy gyártó trehány munkát végzett a Win7 driverekkel egyes wireless egységeknél amikor átálltak Vistáról.Win7 van az ő gépén is?
0
0
0
0
bybeni avatar
RIbeni: jól mondják a kollégák!
ott is van, "athrxusb.sys" az Atheros chipes usb-s wifi adapter lesz a ludas!
csökkentett módban indít, driver letöröl s ha van cd-n a stickhez driver akkor újrarakni és lefrissíteni, vagy a frissítésig kábeles net
0
0
0
0
RIbeni avatar
csinálj egy rendszer visszaállítást a frissítés előtti időpontra..
0
0
0
0
venator5 avatar
Tudna valaki segíteni? A nvidia grafikus illesztöptogramját frissitettem de hiba lépett fel a windows csökkentett módbam tudtam csak elinditani ekkor letöröltem és újra feltelepitettem. a játékok mennek is rajta müködik de a Physx nem működik Az új verziot nem birta feltelepíteni. Valoszínu hogy maradt valami része a gépen mert annak ellenére hogy töröltem még kiirja a gépem hogy rajta van (mármint a régebbi verzio). Amikor meg az új verziot raknám fel azt írja hogy---- A következö hálozati kiszolgálot nem erte el.:---- Mi lehet a baj? hogy tudom ezt orvosolni?
0
0
0
0
RIbeni avatar
Hoppá. Úgy tudom hogy az asztali gépén kábel nélkül netezik. Úgy tudom USB-s wifi adaptert használ.

Ez lehet a gond?
0
0
0
0
Bronson avatar
Ez nem videókártya kéne hogy legyen...nem használ véletlenül wireless kártyát usb-ről?
0
0
0
0
RIbeni avatar
Ha jól tudom HD 3000 sorozatú ATI kártya dübörög a gépben, talán egy 3650-es.
0
0
0
0
sudosu avatar
Valami driver probléma lehet. Nem tudom milyen gépe van. Az én régi gépemen is ugyanúgy előfordul ez a probléma Windows 7 esetén, nálam VGA driver-el van probléma, mivel olyan régi hogy nincs kompatibilis 7-es driver hozzá.
0
0
0
0
RIbeni avatar
Egy kedves ismerősöm arra panaszkodik, hogy gyakran erre a hibaüzenetre kell újra indítania a gépet:

https://kepfeltoltes.hu/130716/1059423_473780172712440_385316875_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valami ötlet?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Arra gondoltam, hogy ha fel tudod tölteni akkor a yt átkonvertálja és ezután már csak lekapod a ytről a videót amit már biztosan lejátszik minden és lehet szerkesztgetni stb.
0
0
0
0
Bicike avatar
Még azt nem próbáltam.
Ha fel tudom tölteni, akkor beteszem privátba, mert vannak benne dolgok, amit ki kell takarni, meg a hangom nincs alatta és utána leszedem.
Kösz a tippet Taylor, remélem, működni fog.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
youtube-ra fel tudod tölteni?
0
0
0
0
Bicike avatar
Semmi, azt írja mindegyik, hogy nem támogatott formátum, holott egy avi videó.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
VLC? KMplayer? BS player? Window Media Player Classic?
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem is, csak felvettem egy videót és nem nyitja meg semmi.
0
0
0
0
sudosu avatar
Nekem Bandicam-es videókat tudta kezelni normálisan a Cyberlink Powerdirector.
0
0
0
0
Bicike avatar
WMV-be nem is lehet, legalábbis Format Factory nem tudja, mindig fail lesz. AVI-ban tudtam, 1 óra 20 percig csinálta, de semmi változás.
Igen, egy gameplay.
0
0
0
0
bybeni avatar
Bicike: próbáldd meg konvertálni mondjuk wmv-be vagy avi-ba
ha nem megy akkor inkább használj FRAPS-et
Gameplay videót vettél fel?
0
0
0
0
Bicike avatar
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Felvettem egy videót BandiCammel, de nem játssza le semmi, próbáltam a BandiCam fixet, de azt írta, hogy nem aviban van. Átkonvertáltam aviba, de semmi, semmi nem ismeri fel...le sem lehet játszani. Kipróbáltam 2 fixert, de ismét semmi.
Meg lehet még menteni valahogy a videót?
0
0
0
0
no avatar
Pontosan nem tudom 😕 sima win7 ultimate 64bit semmi extra.
0
0
0
0
twoKgames avatar
optimusz nekem régebben volt ilyen néhány játéknál de a advanced systemcare megoldotta
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Mi tud rajta hibásan lejönni? Konkrétan milyet szedtél teljesen pontosan? Windows 7 ultimate x64 sp1 MSDN HUN?
0
0
0
0
no avatar
Lehet vmi hibásan jöt le 😕 a 64bitesen. Jó nagy kavarás keverés volt :-D
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Jó de 32 bites windows miatt nem tudod teljesen kihasználni a 4GB RAMot bár nem esel el olyan soktól végülis.
0
0
0
0
no avatar
Teljesen jó minden játék most hogy XP re raktam a WIN 7 32biteset semmi hiba meg se áll kicsi fagyás se semmise. Mint a régi szép időkbe 😃 Jah VGA 13.1 van most framework meg 4.0 ahogy kérted. Visualba mind fent van 😀 DX a legfrissebb.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
GTA IV-et próbáltad már letörölni és a hozzávaló Social Clubot is letörölni? Biztos a GTA IV felrakása óta? Nem telepített fel valami mást is a GTA IV mikor települt? Én nem tudom, hogy kérdezzem meg még de Visual c++2005, 2008,2010 fenn van? DX biztos a legfrissebb verzió? Videokártya driverből kipróbáltad már a 12.6-ot?? .NET 4.0 is biztosan fenn van? Ha ezek fenn vannak akkor 1 játéknak már csak el kéne indulnia! Kérlek tényleg nézd meg, hogy ezek közül megvan-e minden és egyértelmű választ adjál és minden kérdésre válaszoljál mivel nem véletlenül vannak feltéve.
0
0
0
0
no avatar
Előzménye nem volt 😞 GTA 4 felrakása óta az össze játék ...
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
És mióta csinálja ezt konrétan? Tudod mi a volt az előzménye?
0
0
0
0
no avatar
Felraktam az XP-t. Arra ráraktam a Win 7 32bitet. Így volt régen 2 évig kb. És jó volt.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Elvileg nem lehetséges. Dobd fel a 12.6-os drivert hátha. Nekem ez teljesen jó. Windows 7hez a windows 7 64 bit SP1 is fenn van? Szóval frissítve van teljesen a windows?
0
0
0
0
no avatar
Deathlord-ról. De lehet nem csípí valamelyik gépben lévő dolog a 64biteset?
0
0
0
0
no avatar
Win 7 Ultimate 64bit amit a legtöbben töltöttek le.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De windows xp-d az egy jófajta meg gondolom cd-n megis van régebbről. De win7-et már netről szedted és sok féle verzió van. Milyet szedtél?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció