XP vs Win7

Szerző: R0x0r, 2010. January 06., téma
Fórum » Szoftver
Én Win7-re szavazok :P
Hozzászólások: 303
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
jó persze de nekem csak net és counter strike 1.6 ra kell akor birja elvileg nem?
0
0
0
0
niteforce avatar
1 giga rammal nem erdemes, minimum 2 giga legyen alatta, de inkabb 4giga
0
0
0
0
no avatar
és szerinted az én gépemen menne ugz mint neked??😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Szinte mindenbe gyorsabb.Bekapcsolástók kezdve a csomagolásig.
Több ramot fogyaszt pl. nekem a 2gb-ból 580mb-t.Kevesebbszer fagy le mint az xp de mondjuk ha nem eredeti az xp vagy win7 az attól is függ milyet töltöttél le.Nekem mind2 a fennt van a gépen de legtöbször win7-t használom.
0
0
0
0
no avatar
én nem fikázom a win-7 et mert nemis ismerem nekem xP van amióta van normális gépem 😃😃 nemsoká lehet átállok csak valaki azt mondja el joban laagol a játék vagy esetleg szebben megy?Meg mivel miket tud amit az xp nem a dx 11 en kivül?
0
0
0
0
cseszka avatar
Hmm...pedig én lehet h áttérek win 95-re.😆😜
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
egyértelműen Win7😃X 10,11,aero vagyis szebb kezelőfelület,átláthatóbb,gyorsabb. Xp meg ósdi 😃
0
0
0
0
Reptile110 avatar
a xp sokkal jobb akárki akármit mond!😃 én mind a kettőt próbáltam..játok szempontból inkább XP mert azoknál kisebb szokott lenni mindig a gépigény..csak sajnos már alap a Vista vagy WIN 7 és már alig készítik el a játék XP-re..😃
0
0
0
0
Master Killer avatar
pmisikepp: Hülyén fogalmaztál, XP-n eleve nem mehet fullon egy játék se...
0
0
0
0
no avatar
en az xp-re szavazok keveseb gepigeny is kel ajatekokhoz😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nálam egy kicsivel a win7 a nyerő.Egyszerűen gyorsabb pl. csomagolásnál,bekapcsolásnál,kikapcsolásnál és kevesebbszer fagy le mint az xp. Nekem mondjuk 2 hónapja nem fagyott le 1x-se.
Most már annyi ramot se zabál. 2gb-ból 580mb-t fogyaszt alapjáraton +antivirus,utorrent,übericon,daemon tools.
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Én majdnem 5évig Xp-t használtam most lett uj pc itt Win.7 van és eddig megvagyok vele elégedve!
Szal Win7!!!!!!!!!!
0
0
0
0
FoLey avatar
Nekem nagyon tetszik a win 7 és sőt nem lasabb az XP-nél tapasztalat a legbiztonságosann oprendszer és jól futnak a gamek😀 meg az aero ami nekem úgy feldobja a hangulatot,meg a tálcánál az asztalmegjelenítés ami még tetszik😀 ramot semzabál 1GB-al megelégszik bár inkább 1,5-2GB kell neki😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Egyébként nálam is Win7, szebb, okosabb, és játékokkal sincs vele gond, régiek is remekül futnak rajta, szinte mindet el lehet indítani 1-2 kis trükkel, ram se kell sokkal több, valamint a Dx10/11et is ki lehet rajta használni, ha az embernek van hozzá VGA
0
0
0
0
whiplaser avatar
én az XXP-re szavazok ugyan régi már meg minden de az vén róka gémerekenek akik leragadtak a Doos játékoknál azoknak még inkább xp de az oylan fiataloknak mint mi azoknak már inkább a 7 mert a játékok nagy része inkább már 7-el komál. én magam az Xp-re szavaznék ugyanis én a régi játkokat jobban szeretem és nekem az xp- nagyob bevált( azért egy új gépre már a 7-tet fogom rakni mert sajnos az idő elment az xp felett )
0
0
0
0
sisko avatar
Win7,mert az újabb gémek már nem futnak XP-n 😂
Amúgy nagyon nehezen váltottam win7-re,de azt kell mondjam,nagyon megérte.Stabil,gyors,2 év alatt talán 1 restart volt,az is az én hibámból és a játékok is gyönyörűen futnak rajta.
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Én már próbáltam 😀 1gb rammal 7 gigás filet másoltam 500-900kb/s-al 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
azért kevesen szavaznak az XPre olyanok, akik saját gépükön próbáltak már win7et megfelelő mennyiségű ram társaságában
0
0
0
0
bfrenk avatar
Windows 7 😂😂😂😂
0
0
0
0
no avatar
Egyértelmű, hogy win7! 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
És mégis miért az xp?😆 Valami jó ok esetleg?
0
0
0
0
kisborda avatar
Ferrari írta:
Akármien hihetetlen, de én mióta win7-et használok sose fagyott be a gép, sose kellett ez miatt restartolnom, xp-nél viszont előfordult elég gyakran. Én win7-re szavazok, nagyon jó oprendszer lett, xp felett már eljárt az idő amúgy is.

Én is a win 7-et választanám, nekem az jobban bejön, csak az nem látja az adaptert és így nemtom fogni a netet kábelt meg nem engednek venni, tehát marad az xp
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
jó a te figyelmetlen vagy Sose rakod fel a fontos dolgokat pl 3.5 net cucc😊 😆
Nekem sose kellett reset
Na jó csak tuningnál voltak problémák hogy lefagyott meg hasonlók de az nem rendeltetés szerű használat!😆

Én arról asse tudtam hogy létezik meg nem is kellet csak most a codhoz.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Akármien hihetetlen, de én mióta win7-et használok sose fagyott be a gép, sose kellett ez miatt restartolnom, xp-nél viszont előfordult elég gyakran. Én win7-re szavazok, nagyon jó oprendszer lett, xp felett már eljárt az idő amúgy is.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jó a te figyelmetlen vagy Sose rakod fel a fontos dolgokat pl 3.5 net cucc😊 😆
Nekem sose kellett reset
Na jó csak tuningnál voltak problémák hogy lefagyott meg hasonlók de az nem rendeltetés szerű használat!😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
én xp-t gyűlöltem fagyott minden szar vírust beszedett volt ami a netet is leállította a win7 még új alaplappal is megy újratelepítés nélkül vírusírtó nélkül is megvan én sohasem fagyott még nekem le!

Nekem win 7 többször is lefagyott, resetelés után kérdezte hogy csökkentett módba akarom- e inditani...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én xp-t gyűlöltem fagyott minden szar vírust beszedett volt ami a netet is leállította a win7 még új alaplappal is megy újratelepítés nélkül vírusírtó nélkül is megvan én sohasem fagyott még nekem le!
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem XP van mert Win 7-en nincs net és így az XP kiütéssel gyözött a csatában.😂
0
0
0
0
Screamer avatar
én XP -t használok szerény kis gépemen jelenleg 😃 nemis kel jobb erre gépre 😜 megvagyok vele elégedve
0
0
0
0
laci503 avatar
igen sokat eszik de muterom gépén az van most meg nekem is az enyémen 😃 de megy neki rendesen szal 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát a proci vga ok de nekem a vista u megevett böngészővel vírusítóval 2gb ramot!
0
0
0
0
laci503 avatar
akkor most én nevettetlek meg titeket! muter gépe 2Ghz P4 512Mb SD ram meg FX5500 VGA és tökéletesen megy a vista Ultimate.... akkor a win7 azon a gépen miért ne mehetne jól?? bár ez ember függő mit tarthatunk jónak...
0
0
0
0
Screamer avatar
én egyenlőre 9nek is örülök ha DX11 el akarok gamelni meg ien GDDr5 el meg nemtommivel 😆 lemegyek utcára é + egyböl 3D -t is kapok mellé 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem jelenleg marad az xp, de majd ha lesz új gép arra win7 megy
0
0
0
0
skincube avatar
Windows 7 a legjobb jelenleg az xp elavult, és nem támogatja a dx 10,11et
0
0
0
0
no avatar
Quadrox írta:
csak súgom h 512 rammal meg egy cerka proci alá toltam tegnap win7 et és 100x jobban ment ele mint xp vel... de ahogy gondolod.

Én is csak úgy súgom h én is egy Cerka Proci és 512 ram alá tettem win7-t és oan szutyokul ment h le is töröltem! ...
0
0
0
0
maczi avatar
Hát nekem Xp-m van,de csak azért mert inkább a gépet tuningolom aztán ha minden meglessz jöhet egy új operációs rendszer 😀
0
0
0
0
Quadrox avatar
csak súgom h 512 rammal meg egy cerka proci alá toltam tegnap win7 et és 100x jobban ment ele mint xp vel... de ahogy gondolod.
0
0
0
0
no avatar
Igen elavult de azért mégsem fogom feltenni az 7-t 512 mb rammal még 1gb-al sem!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Martinez000 írta:
XP nem jó, úgy ahogy mondják elavult, nekem 2.70GHZ-s processzorból felismert 1.19 GHZ-t.. az AC II, Saboteur akad winxp-n win7-n meg szépen fut!


Nem az OP rendszer volt a ludas hanem a BIOS!
0
0
0
0
no avatar
Nekem is de amint lesz elég RAM-om váltok! 😆
0
0
0
0
gibdj avatar
Én XP-t használtam elég sokáig, a Vistát kihagytam, úgy jött a Win7. Nekem semmi probléma vele, ugyanúgy muzsikál mint az XP. Szóval méltó utód!😀 (Nálam az aktiválás kb. két kattintás volt.)
0
0
0
0
no avatar
Én az XP-re szavazok!!!!
A Win7 nem ad rendszergazda jogot!
Kitilt mindenhonnan!!!
Meg ez az aktiválós téma kikészít!!!
Évenként kell újra raknom!!!
Jobb lett volna az XP-t bővíteni!!!
Szegény XP azért többre vitte mint az NFS U2 de a sorsuk ugyan az! Érdekes, hogy a Blizzard megoldotta a WoW kérdését a bővítésekkel!
1 szó mint 100! Lassan megéri Linux-ot telepíteni a gépre mint Windows-t...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció