XP vs Win7

Szerző: R0x0r, 2010. January 06., téma
Fórum » Szoftver
Én Win7-re szavazok :P
Hozzászólások: 303
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
jtrlvksz avatar
molfer98 írta:
mondjuk csak netezésre használnám 😀


Az a gép sajna ami neked van nem egy mai darab. Vagy veszel még 1Gb RAM-ot, vagy nem érdemes felrakni W7-et. Egyáltalán azt a gépet nem W7-re találták ki :/
0
0
0
0
Joker avatar
molfer98 írta:
mondjuk csak netezésre használnám 😀


Vagy Rakd fel akkor a windows 7 home basic-et annak kissebb a gépigénye csak az a gáz vele hogy egyszeree 3 program futtatható azon:S
0
0
0
0
Joker avatar
vesz még bele 1gb ramot akkor jol megy majd
0
0
0
0
molfer98 avatar
mondjuk csak netezésre használnám 😀
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
molfer98 írta:
Ha az én gépemre feltenném a windows 7-et akkor milyen lenne?


Magával az OP rendszerrel valszeg nem lenne gond, viszont 1Gb RAM mostanában elég kevés, más programoknál, játékoknál okozhat gondot az erőforrás igénye miatt.
0
0
0
0
Joker avatar
molfer98 írta:
Ha az én gépemre feltenném a windows 7-et akkor milyen lenne?


rajta lenne és lassú lenne😜 készülj rá hogy kb 700mb memóriát ot fog enni átlagban
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ha az én gépemre feltenném a windows 7-et akkor milyen lenne?
0
0
0
0
niteforce avatar
JD9510R írta:
Az Én gépemen hogy menne a Win7?

amíg 1 giga ramod van nem érdemes feltenni.
de szerintem ha a ramot bővíted még mindig érdemes az XP-t hagyni.
0
0
0
0
JD9510R avatar
Az Én gépemen hogy menne a Win7?
0
0
0
0
FoLey avatar
Superlompos írta:
FoLey-v írta:
Köszönöm a válaszokat akkor visszatérek XP-re 3 év után 😀

Amúgy az elöző hozzászólásokat olvastam,h sokan az XP-t szídják,mert ósdi meg lassú meg bla bla,ha nem lenne XP akkor nem lenne 7,mert nincs miről áttanulmányózni ha megjönne a win 8 akkor a 7 lesz a szar? 😊


Nem hinném, mert az eddig alpha veriójú Win7 egy rakás huladék volt, bár ez persze még változhat...

Az Xp már tényeg elavult, de attól még nem rossz. Akinek Dx10-es vagy annál jobb videókártyája van legalább 2 GB társaságában, annak érdemes váltani Win7-re.

Kisebb gépekre Xp is jó. A retró gépekre meg Win98 SE.

Igen XP azoknak jó akinek nincs meg a 2GB ram mint nekem és feleslegesen használtam a win 7-et játékokra jah meg DX 9
A win 7 inkább újabb cuccoknak jó választás,mert jobban kihajtja mint az XP
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
FoLey-v írta:
Köszönöm a válaszokat akkor visszatérek XP-re 3 év után 😀

Amúgy az elöző hozzászólásokat olvastam,h sokan az XP-t szídják,mert ósdi meg lassú meg bla bla,ha nem lenne XP akkor nem lenne 7,mert nincs miről áttanulmányózni ha megjönne a win 8 akkor a 7 lesz a szar? 😊


Nem hinném, mert az eddig alpha veriójú Win7 egy rakás huladék volt, bár ez persze még változhat...

Az Xp már tényeg elavult, de attól még nem rossz. Akinek Dx10-es vagy annál jobb videókártyája van legalább 2 GB társaságában, annak érdemes váltani Win7-re.

Kisebb gépekre Xp is jó. A retró gépekre meg Win98 SE.
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Engem személyesen nem érdekel a win 8... Bevált a win 7.
Ha nem játékra kell a gép 1.6 -os procival, és egy giga rammal is működik, gyors stb.
Tapasztalatból beszélek, nem egy helyen raktam fel win 7-et. Mind elégedett. Nehezebb megölni a win 7-et mint az XP -t.
Én amíg nem jött a win 7 hónaponta kellet újraraknom a gépem mert lassult le, hibák keletkeztek, stb. Vistáról nem is beszélve... az már ahogy felraktam rá 1 napra sz*r volt...
Én kis gépre ajánlom csak az XP -t
0
0
0
0
FoLey avatar
Köszönöm a válaszokat akkor visszatérek XP-re 3 év után 😀

Amúgy az elöző hozzászólásokat olvastam,h sokan az XP-t szídják,mert ósdi meg lassú meg bla bla,ha nem lenne XP akkor nem lenne 7,mert nincs miről áttanulmányózni ha megjönne a win 8 akkor a 7 lesz a szar? 😊
0
0
0
0
KTM520 avatar
FoLey-v írta:
Hali szerintetek egy ilyen gépen melyik oprendszert érdemes felrakni win xp vagy win 7-et ?,most jelenleg win 7 van fenn

Szerintem elég a Win Xp sp3
0
0
0
0
niteforce avatar
Xp-t tegyél, az gyorsabb lesz
0
0
0
0
FoLey avatar
Hali szerintetek egy ilyen gépen melyik oprendszert érdemes felrakni win xp vagy win 7-et ?,most jelenleg win 7 van fenn
0
0
0
0
niteforce avatar
ha rákeresel az alaplapodra biztos ad ki majd drivereket 😀
Én is találtam a régi gépemben lévő alaplaphoz 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
És ha nem találom melyik szoftver a jó?
Ezért kérdeztem,majd akkor felrakom a 7-et.
0
0
0
0
niteforce avatar
Gamer125 írta:
Hali!
Kérdésem az lenne,h Xp-n keresgélni kellett a kisebb drivereket (pl.HD audio),úgy hallottam Win7-nél nem kell.
Ez igaz?

Win 7-nél nem kell. De érdemes felrakni a szoftvert is, mert anélkül pl az én alaplapim nem tud 5.1-et, és van benne sok hasznos dolog is.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Hali!
Kérdésem az lenne,h Xp-n keresgélni kellett a kisebb drivereket (pl.HD audio),úgy hallottam Win7-nél nem kell.
Ez igaz?
0
0
0
0
DCMAN avatar
patrikk911 írta:
DCMAN:kösziiiii😀


Nincs mit!!😉
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Általában ha beírod, hogy Windows 7, akkor tartlamazza a 32- ill. a 64-bites verziót is.

Amúgy szerintem érdemes 2 op.rendszert fenntartani. Xp-t a régebbi játékok miatt, Win7-et pedig az újabbaknak.
0
0
0
0
DCMAN avatar
piratebay-on van fent egy pár..ha gondolod linkelhetek egyet de több fajta közül lehet választani..szal ott ha beirod dob ki 1 jó párat..pü ment
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Tudtok küldeni 1 linket honnan tölthetném a win7 et 64biteset ha olyan nincs a 32 bites is jó köszi
0
0
0
0
DCMAN avatar
win7 jobb sokszempontbol meg már a játékok nagyrésze javarészt arra jön ki
0
0
0
0
ceni98 avatar
most szerzem be a win7et 😀 kíváncsi vagyok milyen lett 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Akkor kell még hely! 😆DD
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Gamer125 írta:
Igen,én is leszedtem,de a gép már nem bírta,de tényleg szebb lett.
Am a win7 32-bites az mennyit foglal?

Ultimate 32bitesem van, a Windows mappa 12,5GB...de azért minimum 15Gb jó ha van neki. 😃
A Microsoft oldala is ezt írja: 16 GB (32 bites) vagy 20 GB (64 bites) szabad lemezterület
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Igen,én is leszedtem,de a gép már nem bírta,de tényleg szebb lett.
Am a win7 32-bites az mennyit foglal?
0
0
0
0
trancemaster avatar
Én arra lennék kíváncsi hogy létezik XP-re DirectX 10?? Mert nekem XP-m van és letöltöttem egy directx 10 for windows xp fájlt és szerintem tényleg szebb lett néhány játék tőle.
0
0
0
0
niteforce avatar
3 giga ramod van, erre még a 32 bites a legjobb.
Mindegy melyik verziót teszed fel, mert csak a funkciókban különböznek amik külön nem terhelik a géped. A Starteren kívül az összes jó szerintem.
0
0
0
0
Camaro SS avatar
loghunful írta:
Sziasztok!

Egyszer én felraktam a win7-et de ami xp-én ment 80 fps-el a win7-en ment 20-al.

Nincs nagy gépem de miért szaggatnak enyire a játékok.
Ennyire leszivná a gépemet??

És melyik win7 a legjobb gameléshez ami nem szivja le 90%-ba a gépet


64bites Ultimate legalábbis szerintem!!!
0
0
0
0
Meezmire avatar
Sziasztok!

Egyszer én felraktam a win7-et de ami xp-én ment 80 fps-el a win7-en ment 20-al.

Nincs nagy gépem de miért szaggatnak enyire a játékok.
Ennyire leszivná a gépemet??

És melyik win7 a legjobb gameléshez ami nem szivja le 90%-ba a gépet
0
0
0
0
foxy1022 avatar
helló tud vki linket win7 home premium jelszóra? (másolt)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem mindkettő van! 😜

Kell Xp is, mert némelyik játék telepítője meghal a 64-bites Win7-től.
0
0
0
0
hondamoto2 avatar
Win7 64bit gyors megbizható könnyen kezelhető csak ajánlani tudom ,netem is sokkal stabilab gyorsan fellál a kapcsolat inditáskor xp nél ez 40 másodperc volt buutólás után még win7 nél meg egyből van netem
0
0
0
0
no avatar
Egyértelműen Win7 😉 Gyors,Könnyű telepíteni,Egyszerű,Átlátható,És az asszony gépén is gyönörűen fut (Celeron 2.6ghz,1Gb Ram,Ati 3650) 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
meszes17 írta:
szerintem a windows fajtak legjobb tulaja szerint:
linux(pl ubuntu,kubuntu,xubuntu...) - legbiztonsagosabb rendszer(nehéz feltorni)
mac/macintosh(snow leopard...)- leggyorsabb,persze mac-s gépen
windows 7- egyszerü és jo a jatekokra
windows xp-nem kell hozza atomgép de mar regi rendszer,de akinek még jo annak jó
windows vista-ez is gyors és egyszeru tul.képp majdnem win7


A linuxnak nem az a legfőbb erénye, hogy nehéz feltörni. Hanem az, hogy stabil és ingyenes. Én nem szeretem, de fent van a gépemen, netezni szoktam rajta, hogy ne kapjak be ostoba vírusokat.
A windows vistáról mindenki tudja, hogy elfuserált szemétdomb. Nagyot néztem, mikor megláttam, hogy a vista mellé azt írtad, hogy gyors. Még maga az isteni microsoft is elismerte, hogy egy elrontott oprendszer lett.
0
0
0
0
Meezmire avatar
Sziasztok


Melyik windows7-et tegyem fel amin jobban mennek a játékok, mert hallottam, hogy valamelyiken jobban mennek.
0
0
0
0
niteforce avatar
vista is csak 2+ giga ram felett ajánlott, mert a vista nagyon zabálja a ramot 😀
0
0
0
0
meszes17 avatar
szerintem a windows fajtak legjobb tulaja szerint:
linux(pl ubuntu,kubuntu,xubuntu...) - legbiztonsagosabb rendszer(nehéz feltorni)
mac/macintosh(snow leopard...)- leggyorsabb,persze mac-s gépen
windows 7- egyszerü és jo a jatekokra
windows xp-nem kell hozza atomgép de mar regi rendszer,de akinek még jo annak jó
windows vista-ez is gyors és egyszeru tul.képp majdnem win7
0
0
0
0
no avatar
Nekem régen XP-m volt,semmi bajom sem volt vele,de most Win 7-em van,valahogy nekem az jobban tetszik,kényelmesebb,de ez én vagyok.
0
0
0
0
Pisuka avatar
Kmisi99 írta:
Nem nagy cucc.

Lehet de azért parázok egy kicsit tőle meg úgye nem gyári a win és van egy csomó változat!
0
0
0
0
joker20 avatar
Üdv Nekem az lenne a kérdésem hogy most xp-t használok...Mivel jobb a win7...Légyszi nézzétek meg a gépemet és adjatok egy jó tippet....Játékra használom a gépet.
Köszi még 1x 😃
0
0
0
0
Pisuka avatar
Win 7 32bit de lassan újra húzom mert a 32 bit nem látja a 4gb ramomat.Csak még soha😜 telepitettem rendszert és fosok neki álni!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció