Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bfrenk avatar
Nekem is volt pár fájó érzés az életemben:
Kiskoromban egyszer rátenyereltem a forró vasaló lapjára. Aztán még mindig kiskoromban 4-szer kicsattant a fejem, kétszer a tarkóm, kétszer a homlokom. Általánosban valamikor 7. körül egyszer beleléptem egy fogpiszkálóba ami vagy 2 centi mélyre belement a talpamba. Tavaly nyáron fociztam és rosszul léptem és az arcomra estem, fél arcom le volt horzsolva meg a térdem is csúnya lett ott még mindig megvan a heg. 😃
Meg még kisebb sérülések voltak, de ezek az olyan fájóbb baleseteim. 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
edom: Az nagyon durva😶 Mázlid van
0
0
0
0
edom789 avatar
Még egyszer 5 éves koromba megrázott az áram hála a hibás konektornak de szerencsére nem lett semmi bajom elég fura érzés volt 😃
0
0
0
0
no avatar
Velem az történt 2-éve, hogy mentem nagyba biciklivel a kerékpárúton (a biciklimen kiakasztva hagytam a féket mert belső-t cseréltem nem sokkal előtte) ilyen hajlított végű kormány volt a bringámon és én meg fékeznék egy öregember mögött de a fék az nem fogott na mondom gyorsan megelőzöm, de szembe meg jöttek, nekimentem az öregembernek a 2 bicikli a kormányom miatt összeakadt és vhogy kigurultunk a 4sávos főút-ra! Komolyabb baja senkinek se lett.
0
0
0
0
no avatar
Annyira durva,hogy le se merem írni😆 az agy rázkódás nekem is megvolt. Illetve úgy be voltam rúgva hogy összefostam és összehánytam magam,majd lezuhanyoztam de nagyon durva volt alig bírtam tartani magam..Szép nap volt😃😂
0
0
0
0
niteforce avatar
Ezen mekkorat rohogtem: biciklikormany a labamra csavarodott,majd becsinaltam.
😆DDDDD

amugy nagyon szerencsetlen vagy 😆DD Csoda hogy elsz meg😃
0
0
0
0
Szilvexter avatar
RPCJFAN írta:
Müszaki órán nagy idegességemben (óra vége közelededt és még nem voltam kész az alkatrésszel és még osztályozás is volt)belevágtam az ujjamba lombfürésszel,még a fa is csupa véres lett.
Egyszer biciklizés közben barátomra figyeltem és közben áttértem az út bal oldalára és frontálisan ütköztem egy biciklissel.
Máskor pedig tesómmal versenyeztünk(tudjátok mint a motogp ben csak itt biciklivel😆😉és elcsúsztam majdnem bevertem fejem egy kőbe és a biciklikormány a lábamra csavarodott,majd becsináltam.
Sétálás közben nekimentem egy fának,majd kitörtek a fogaim.
Az iskolában tanítás ídőalatt jöttek a cigányok késsel meg parittyával😶
Kijavítottam egy osztályzatomat 2-ről 5-re illegálisan😜
Pecázás közben amikor behajítottam a horog érthetetlen módon beleakadt a körmömbe.
Toltuk a motort a dombon és majdnem visszagurultunk.😜
Már volt agyrázkódásom is.Nem kellemes😜


érdekes ember lehetsz
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Müszaki órán nagy idegességemben (óra vége közelededt és még nem voltam kész az alkatrésszel és még osztályozás is volt)belevágtam az ujjamba lombfürésszel,még a fa is csupa véres lett.
Egyszer biciklizés közben barátomra figyeltem és közben áttértem az út bal oldalára és frontálisan ütköztem egy biciklissel.
Máskor pedig tesómmal versenyeztünk(tudjátok mint a motogp ben csak itt biciklivel😆😉és elcsúsztam majdnem bevertem fejem egy kőbe és a biciklikormány a lábamra csavarodott,majd becsináltam.
Sétálás közben nekimentem egy fának,majd kitörtek a fogaim.
Az iskolában tanítás ídőalatt jöttek a cigányok késsel meg parittyával😶
Kijavítottam egy osztályzatomat 2-ről 5-re illegálisan😜
Pecázás közben amikor behajítottam a horog érthetetlen módon beleakadt a körmömbe.
Toltuk a motort a dombon és majdnem visszagurultunk.😜
Már volt agyrázkódásom is.Nem kellemes😜
0
0
0
0
Kamaa avatar
összeverekedett apám egy csövessel mert lehugyozta a kocsinkat .... nagyon durva volt..
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Koni írta:
Háát nekem nem nagyon voltak ilyen eseteim 1csak még puja koromban tanúltam biciklizni 1 nyárfa volt a házúnk előtt oszt pofával neki mentem majdnem eltört az orrom.Másnap meg felragadtam a keritésre kidagadt az egész pofám meghát amig megtanúltam 3 bicikli ment szét
2.Volt a suliba 1 idegesitő nagyképű osztálytársom.Már nagyon felidegesitett benünket oszt amikor az egyik osztálytársam leverte én odamentem és szépen 2x fejberúgtam többet nem járt a pofája.


én pl tegnap láttam egy sztrít KO-t. A gyereknek nagy volt a szája és puff, first blood 😃
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Háát nekem nem nagyon voltak ilyen eseteim 1csak még puja koromban tanúltam biciklizni 1 nyárfa volt a házúnk előtt oszt pofával neki mentem majdnem eltört az orrom.Másnap meg felragadtam a keritésre kidagadt az egész pofám meghát amig megtanúltam 3 bicikli ment szét
2.Volt a suliba 1 idegesitő nagyképű osztálytársom.Már nagyon felidegesitett benünket oszt amikor az egyik osztálytársam leverte én odamentem és szépen 2x fejberúgtam többet nem járt a pofája.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
attól még a történet nagyon jó😂

szerk.: egyet énis találtam, megéri végig olvasni[LINK]
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
I. Kirúgtak az egyetemről.
II. Leestem egy emeletet részegen.
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Nekem a legdurvább az volt mikor ötödikbe lépcsőfogót játszottunk és mi rátámaszkodunk a csőre és úgy ugrunk le de kicsit nagyot akartam ugrani és elrontottam😞 A felső álkapcsom eltört meg a maradandó fogam is kiesett de szerencsére jó volt a fogorvos és visszaültették a fogam és szerencsére bennmaradt de 3 hónapig szívó szálal ettem a levest 😆 (nagyon nagy szívóerő kell, hogy felszívd a tésztát) 😆 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
1. Mellhártyagyulladás
2. bukás matekbol
0
0
0
0
no avatar
amikor a gépem tönkre ment :S:SS😕
0
0
0
0
niteforce avatar
kiprobaltam milyen bringaval 60 fole menni....
azt a fek mar nem birta megfogni majdnem belementem egy beton sorompoba, de elrantottam, ott meg egy tuskes fa volt. szerencsere csak a polom akadt bele de abba egy szep lukat csinalt.
0
0
0
0
gapetya avatar
Kiskoromban egyszer vittem be a konzerves üvegeket és a küszöbben elestem, a konzervnek meg a széle megvágta a homlokom és ömlött a vér. Még mindig látszik kicsit a helye.
0
0
0
0
abyss33 avatar
Hát nekem az hogy iskolai gépen kaptam egy kékhalált 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
lsklsk avatar
Hát nekem több élményem is volt. Anno, igazolt játékosként eltört a medencecsontom és 1 hónap szigorú kórházi fekvés után, 1 hónap otthon fekvés volt. Aztán újra megtanulni járni az elmacskásodott izmok miatt. Sőt, még szívták is a cuccot. Járókeret, aztán mankó... Mai napig egy darab 2 centire van a rendes helyétől.

Valamint volt egy előzéses is nemrég. Kinéztem egy helyet magamnak egy autó előtt, aki előtt egy kamion ment. Előztem normálisan, közben mögöttem meg visszazártak. A csávó meg rágyorsított, hogy ne férjek be elé... És szemből meg jöttek mint állat. Szerencsére nem ijedtem meg és elkezdtem tolni a kocsit vissza a helyére, mondom csak visszaengednek, ha nem akarják, hogy belökjem őket az árokba. Szal egyszer majdnem szembe is trafáltak.

Ennyi mára 😀
0
0
0
0
kovi avatar
az egyik legdurvább ami velem történt az kb 7-8 évvel ezelőtt történt velem, akkor még kb 13 éves lehettem, és volt egy kis piros suzuki robogóm és szerettem hajtani, és egyszer kint földes úton hajtottam meg a robogót és nem vettem észre egy kis bukkanót a földön, ráhajtottam és úgy megdobta a robogót h bukfenceztem vele egy párat, mindezt kb 45-50 km/h sebességgel. teli lettem kék zöld foltal 😀, a combomat a slusszkulcs végighasította, és a robogó is kicsit megtört, de szerencsére csak a burkolata, de az se volt vészes. A baleset után visszabicegtem a robogóval ( toltam 😃 ) a tanyánkra és helyrekalapáltuk, utána mentem tovább motorozni vele 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem volt egy ilyen hülye konnektor átalakitó amerikairól európaira, és bedugtam a TV mögé töltődni a PSP-t. Amikor kiszedtem láttam hogy egy picit kisebb lett az átalakitó, benyultam megnézni hogy mi maradt ott. Na és természetesen benne maradt a vas része a konnektorban amihez hozzágyúltam véletlenül, úgy megcsapott hogy huh 😆 azóta USB kábellel töltöm a PSP-t 😆 Higgyétek el nem valami jó ha megcsap az áram
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
HÁÁÁÁ én meg tegnap kaptam fegyelmit, mert bementönk haverommal a csajok öltözőébe, a két öltöző között van egy kis helység, ahol ilyen csövek, meg viz óra van 😆 na oda bementünk tesi óra helyett, és ott van egy kis ablak, feláltunk két székre és....a többit tudjátok
Egy fiu miatt buktunk le, akit már helyre is tettünk😆
a csajok nem haragszanak😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
13évesen kb. kaptam sebességmérőt a bicajra,mondom kipróbálom mennyire tudom felhajtani...40-re sikerült is de aztán találkoztam egy csákóval 40-nél és beleszáltam a csipkebokorba 😆 anyum félóráig szedte ki a tüskéket belőlem 😆
Másik meg tavaly fürdőszobában.Folyott a víz a csapból és azon a falon van a konnektor ameiken a csap is én meg nem vettem észre h folyik a víz és hajszárítóval majdnem megcsaptam magam :S 😆
0
0
0
0
Northgate avatar
Nekem az volt mikor tusolás után jöttem ki és vizes volt az egész fürdöszoba (mint általában mikor tusolok ^^) és egyszercsak kicsúszott a lábat és szétrepedt teljesen a térdemen a bör, kihangsúlyozom a BÖR és nem a csont. Ja és nem kellett összevarrni.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nekem is van egy ilyen haverom a szülei mindentöl védik nagyon gyenge az immunrendszere asztmás szívbeteg mindenre alergiás és nem rég kilyukadt a tüdeje de szerencsére már semmi baja
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha osztálytársam itt elkezdene mesélni a gépigény szervere leégne olyan hosszú történetet tudna ő írni hogy mik történtek vele! Csak ebben a hónapban majdnem megfulladt mert félrenyelt egy korty vizet majd elkezdett utána hányni aztán szánkózás közbe majdnem eltört a keze! Ezzel a gyerekkel mindig ilyenek történnek rohadszokszor elesik mindig el akarják ütni 😆 Hihetetlen hogy még él😆
0
0
0
0
no avatar
Én egyszer átmentem egy üvegajtón a másik szobába..... az a baj, hogy az ajtó csukva volt

Egyszer kis híján belefulladtam egy tóba

5 éve majdnem levágtam az ujjam

Valamikor úgy2 éve a légpuskalövedék gellert kapott és visszajött, de akár hiszitek , akár nem, észrevettem, és félreugrottam. ez nem baleset, de az lehetett volna.

Ezeket mind túléltem, és egyszer sem használtam a "god" cheat-et😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Akkor nem vagyok egyedül!😆
Szerintem az lenne a lényeg, hogy leszaladt a hegyről!😆😂
0
0
0
0
Koppy96 avatar
De mitől, nem bírtam belőle kihámozni 😃😃
0
0
0
0
David the killer avatar
ezt egy haver csinálta.Nyáron volt elutaztunk egy várba ami egy ilyen hegyen volt és nagyon unalmas hoszszu meg fáraszto volt az ut felfelé a rendes uton.Na felmegyünk jol a haver azt ez unalmas le a meredek vagy500 métert.Amire leért és mi is leértünk akkor az egyész arca mindene össze volt vágdosva még a ruhája is na szal minden.Elég durva volt meg amit a szüleitöl aztán kapott...
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem ilyen téli élményem van. Szánkóztunk a falubeli haverokkal, én olyan 3.-4.-es lehettem. Versenyeztünk egy nagy dombon lefele. Én egy piros bobbal voltam, aki ellen voltam az sima fa szánkóval. Én vezettem és kiestem a bobból, ő meg átment az orromon. Ömlött belőle a vér és ahogy kiderült a sebészeten, eltörött.
0
0
0
0
David the killer avatar
kb.9éves lehettem a suliban fárazsto napunk volt én voltam a legjobb tanulo az osztályban (meg vagyok is)és a többieknek valahogy nem ment a matek a tanár meg kinlasztott bennünkett 2 úra hosszáig.Na kimegyek láttam játszanak beálok már én is ilyen szenbekötös fogocska volt nem kapott elfelé senkit a fogo már mondom elveszem töle.Na meghallok egy hangot elkezdek gözerövel futni utánna és puf valamivel ütköztem.Na gondoltam faja nekiszaladtam egy fának hát persze a szomszéd ház fala volt.Lehuzom a fejpántot nevetek egyett megfogom a fejem látom ömlik a vér na akkor mint egy vizesés arra ébredtem hogy fekszem az ágy ban agyrászkodással és összekapcsolt fejjel
0
0
0
0
no avatar
Jah 😆 már látom magam elött! 😂 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
ezek a történetek elmehetnének fürész 7-nek is 😃
0
0
0
0
doppman avatar
Na énis megosztok pár balesetet;

Egyszer egyik szegedi rokonomék jöttek meglátogatni. Olyan 7-8 lehettem, hülyültünk kint a kertben és valamin összevesztünk, és egy fadarabbal adtam neki egyet a lábába;Erre majdnem elkezdett sirni, akkor mondtam neki hogy adja vissza, a kezébe nyomtam egy falécet hogy üssön a lábamba, de abban a lécben volt egy szép nagy szög is és belémvágta de rendesen, csinált egy lyukat a lábamba;

Meg volt egy olyan amiben nagyon szerencsés vagyok;

Nemtom már kinél, asszem padlásrol ugráltunk lefelé, homokba vagy szénába nemtom mibe na nemérdekes a lényeg h az én fejmagasságomban volt egy gerenda amiben szögek voltak beleverve és volt akkora mákom h ne a szöget találjam el, de lent meg majdnem vmi boronálora vagy mi a sza*ságra estem szal akk befejeztem a játékot 😃
0
0
0
0
Szilvexter avatar
várok kb. 10 percet semmi, aztán legurultam a dombrol és láttam hogy a gyerek találkozott egy kiparkolo teherautoval.
a gyerek bicaja kb u alaku lett


Vegyespáros😆,

Amúgy meg nekem is van ilyen történet, mégpedig az hogy: pont a 13. születésnapomon kaptam az ősöktől egy focilasztit. El akartam menni a focipályára hogy kipróbáljam, de anyum nagyon nem akart engedni mert rossz előérzete volt de én addig könyörögtem hogy mégis elengedett. Amikor odaértem, látom hogy vagy két három nagysrác is van a haverokkal együtt. Na javában megy a foci amikor én az egyik kemény haver mellet el akartam vinni a labdát, de ő nagyon rosszul akasztott el, mégpedig úgy hogy átperdültem a fejemen és eltörtem a bal kulcscsontomat. A poén pedig az hogy ezután még vagy egy kilóméter bicajozás várt rám hazáig, még jó hogy az egyik haver segített a labdámat hazavinni.

A másik történet pedig az hogy három hónappal később, januárban az iskola udvaron próbáltam hogolyózás közben bevetni egy bullettimeot, aki látta a mátrixot vagy játszott a Max Payne-el az tudja miről beszélek, és akkor megcsúsztam egy jégen és megint eltörtem a bal kulcscsontomat.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem meg az volt a durva hogy kb 4 évvel ezelőtt bicoztunk haverral majd megáltuk a domb tetején hogy ő majd hazaugrik valamiért. várok kb. 10 percet semmi, aztán legurultam a dombrol és láttam hogy a gyerek találkozott egy kiparkolo teherautoval.
a gyerek bicaja kb u alaku lett . ezt látva hazamentem segiségért s lefelé a leejtőn meghuztam z első féket --3 bukfenc a bicaj meg mellém esett 😆
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Nekem egyszer olyan volt hogy ilyen pattogós gumi szarságon pattogtam a homokozó mellett ami 30 cm es fákkal van körbeszegélyezve, 2 haverom elkezdett vmin veszekedni és veszekedés közben meglöktek én meg BUMM megfejeltem a szegélyt felvágta a homlokomat és ömlött a vér mint az állat aztán be a kórházba. Az egyik haverom 1 évig nem tette be a lábát hozzánk mert félt apumtó 😃😃 Lehettem KB 6-7 éves de még halványan meglátszik a vágás ami kb 3-4 cm-es.
Meg van egy vicces is : 10 évesen kaptam egy biciklit akkor már tudtam biciklizni úgyhogy elmentem a faluba egy körre kipróválni mentem-mentem hátranézek aztán BUMM neki egy parkoló IFA-nak a vadi új bringával, szerencsére nem lett baja az IFA-na se a biciklinek se nekem mert nem vagyok nagyon csonttörös tipus pedig elég cingár vagyok 😃😃
Szerk.: most eszembejutott egy vicces eset de 18+ os 😃:
Egyik haverom uncsitesója 10 ésves volt és átrugta véletlenül a labdát a szomszédba, hát utána eredt átkúszott a kerítés alatt csak az volt a bibi h egy roti volt a kerteben. Szerintetek mit csinált vele ? Széttépte ?? ÁÁÁÁ egy fenét mivel a gyerek 4kézláb ment át a roti kanos volt ezért mögé állt aztán elkezdte .... szal tudjátok 😃😃 ÉS EZ IGAZ 😃😃😃😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
júúúúúj ez nagyon brutál😂😂😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Az szép!😆 Semmi maradandó károsodás?😆😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Nos asszem nekem kettő is van...
Kb 11 lehettem mikor kimentem a hátsó udvarra(akkor még vidéken laktam) volt nekünk ott ilyen faház féleség amibe szerszámok voltak apám akkor vett valami fúrót és havernak akartam mutatni bedugtam a konektorba--HÁT NEM MEG BA@OTT AZ ÁRAM 3 hétig voltam korházba NEM EGÉSZSÉGES MÉG NEM LE SZIGETELT KONEKTORBA Nyúlni!!! 😆

A másik meg nem rég volt(ez tavaly nyáron haza mentem vidékre) focipálya--szotyizás---szurkolás ezerrel mikor haverral elkeztünk hülyülni mert ahoz mi értünk aztán valamelyik gyerek kitalálta hogy fussunk versenyt mert hallotta hogy én nyertem atlétika versenyt....egyszerű lesz---lehagytam vissza néztem---aztán előre és BUMMM! lefejeltem a korlátot, nyomtam egy laza backflippet 😆, aztán kb 2 óra mulva a egy korházban ébredek ahogy két öreg nyanya arról beszél hogy mikor behoztak összevéreztem mindent......😆
0
0
0
0
TeMeRolEee avatar
nekem egy marha nagy szerencsém volt...
a barátaimmal ugratgattunk bicóval, aztán egyszer nekem sikerült úgy a földre érkeznem hogy a kormány elfordult és majdnem a t..kömbe csapott be épp a lábamat találta el... pár centi és..... inkább nemmondom 😆 a lábam meg közben feldagatt mert elpattant egy ér.... azután meg 2 hétig minimum alig tudtam járni... de legalább nemlett nagyobb bajom 😀

ja meg régen az unokatesómmal ilyen is megtörtént: (műtét lett belőle)
olyan 4-5 évesek voltunk és bicikliztünk aztán erre az unokatesóm elsőfékkel a köves úton fékez... elesik én meg ő rá... az pechére úgy esett el hogy elrepedt a lépe---> kivették.....
pár évvel utána.... meredek utca alján lakunk és kb féluton egy másik utca, oda akart befordulni bicóval, de nemvolt fék... az árkot átugratta ami volt 1m széles aztán durr neki a kerítésnek (alul beton felül "fémrács"😉 nemvolt valmi szép látvány. a hátán tisztase a karján is a fején is stb.....
egyszer meg a tesóm még úgy 1-2 évesen kipróbálta a "repülést" átmászott a korlát alatt és utána már csak azt halljuk hogy sír mert éppen seggre érkezett
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem is rossz😆 Csak szédülök kicsit! Egyedül amiatt aggódtam hogy a hajamat ott le ne kelljen vágni! A varrás miegymás nem érdekelt😆 De csak bekötözték
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció