Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
psychosocial avatar
kisborda írta:
psychosocial írta:
nekem az hogy amikor fát vágtunk bátyámmal mondta hogy fogjam a fát és volt 1 szög a fába akkora lendülettel vágta h a két fa repült szét és a szöges része pont oda csapodott a szemnél van ahol a csipa szokott lenni csak kicsitt kijebb és majdnem elvéreztem és a szememet is majdnem elveszítettem

Az durva!😲Látsz rendesen azzal a szemeddel?


1kicsit halványabbak a színek de nem vehető észre amikor mind a 2vel nézelődök😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
én egyszer bmx parkba bmxel úgy estem el h ugrattam és előre borultam és a felyemen lett egy nagy dudor de szerencsére semmim nem tört el 😃
0
0
0
0
gynorbi avatar
nekem is volt pár😃
egyszer 5 évesen amikor megkaptam az első cangám, kimentem az utcára és ugye örültem neki, h megvan mentem, mentem és izomból elestem, genny jött mind a 2 térdemből még mindig megvan a nyoma. nem volt bőr a térdemen egy ideig😆
akkor volt 10 éves koromba fociztunk a fűben, és vmi vasparaszt odarakott egy csatornatetőt és nem votl rendesen leszögezve... ráléptem és épp hogy elkaptam a kezemmel. ha akkor nem kapom el, akkor megfulladok....
meg volt h túl nagyot nyeltem anyám röhög én meg majdnem megfulladok
0
0
0
0
DMSASD avatar
Volt egypár durva helyzet de ami ugy komojabb az 4-5 éve volt már egy motorbalesetem tél volt mentem haza sötétbe emelkedő kanyarral nem főut volt hanem ijen kis xar max 1 és fél kocsihejnyi széles csuszot naygon jeges latyakos volt ezért az ut közepén mentem ahol volt kis ho ot tapad a kerék erre domb tetejéről egy ralys hülyeygerek nagy sebességel keresztbe világitás nélkül sodrodot elém még szerencse hogy gyorsan tudtam reagálni és elrántottam morot jobra ladás elzugott melletem énmeg megcsusztam az ut széle tiszta jég volt a motor bezugot az árokba énmeg gurultam az uton jol beütöttem a hátam de nemlet komojabb bajom feláltam kiszedtem a motort árokbol és beinditottam viszont mikor hazaértem tesóm ijedten kérdi h minden rendbenvan-e és mutat a nadrágomra szétvolt szakadva a térdemnél és vérzett a boruláskor meggyalulta kicsit a jeges ut és pár kavics is belefurodott egy jo 3 hétig megvolt a felmentés tesiből alig birtam behajlitani meg sétálni.
0
0
0
0
berci96 avatar
nekem most volt nemrég dec 20 körül hoogy egyik haverom kajolás közbe röhögtetett én meg azon veszem észre magam hogy minya megfulladok de aztán tuléltem
0
0
0
0
Synthax avatar
Kb. 60-al frontálisan belém jöttek. Ha megdob a járda széle, akkor lehet baj lett volna, de hál'istennek senki sem sérült meg.
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem 31.-én volt...most szilveszterkor. 25-ön megdengedtek engem s az egyik haveromat. A legjobb az egészbe, hogy az egészet eddig a haveromnak hittem. Nagy arcok me 25-ön 2-t (ártatlanul) megtudtak verni.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
10 évesen gördeszkáztam, ekkor anyu kiabált nekem mert a közelben volt, én ránéztem és ekkor bele a fűbe. Felbuktam teljesen arcom mindenhol véres volt. Tele voltam zúzódással. Szerencsére semmim se tört el! 😃
0
0
0
0
no avatar
én a Római strandon törtem el a bokám a sárga gyerekcsúzdán ami kb 5-6 éveseknek van mi meg haverommal lecsúsztunk és a tetején beakadt a lábam és reccs. szülők nuku, ->mentő-> korház -> műtét-> 8-9csavar karmos lemez egész nyáron fekvőgipsz!
0
0
0
0
no avatar
nekem az volt mikor kicsi voltam 5-4 éves a két térdemről lejött a bőr mert valahogy nekimentem kapunak és valahogy leszedte de már homájos
0
0
0
0
kisborda avatar
Énse ajánlom, de azért jó szórakozás!😆😆😆
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
Az ilyen jellegű ötleteket inkább hanyagoljátok légyszíves!

Pedig az ilyenekből lesz az "Életed legdurvább helyzete" 😆 Am téll nem vicces, télleg veszélyes savval szorakozni és mint vegyész azt ajánlom h NEE 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Az ilyen jellegű ötleteket inkább hanyagoljátok légyszíves!
0
0
0
0
rocka avatar
bulldog95 írta:
Háát, néztem multkor vidit róla, sok sósav nem kell, minél nagyobb annál jobb, de a kicsi az ajánlott, bele öntöd a sósavot az aluminiumra, rácsavarod a kupakot, és sprintelsz onnan mint állat 😆

Jaja 😃
0
0
0
0
no avatar
Háát, néztem multkor vidit róla, sok sósav nem kell, minél nagyobb annál jobb, de a kicsi az ajánlott, bele öntöd a sósavot az aluminiumra, rácsavarod a kupakot, és sprintelsz onnan mint állat 😆
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
freeride182 írta:
Én annyit mondom háztartási sósav+alufólia bele egy műanyag flakonba lezárni dobd el és várd meg milesz 😃 nem kell sok sósav 😃 elég kb fél deci meg 3-4 alufólia galacsin, azt kicsit szét szeded azt robban jó nagyot 😃 😃

Ilyet mi is csináltunk, és roppant veszélyes! Nem ajánlom senkinek, hogy kipróbálja!

Ha nem fedezékbe vagy akk a sósav rád fröccsen és szopacs... jah ennyiben veszélyes.
0
0
0
0
MaliDual avatar
hát talán még az amikor a haverokkal majdnem fölgyújtottuk az erdőt.😠fú de rosz volt..
0
0
0
0
thug85 avatar
freeride182 írta:
Én annyit mondom háztartási sósav+alufólia bele egy műanyag flakonba lezárni dobd el és várd meg milesz 😃 nem kell sok sósav 😃 elég kb fél deci meg 3-4 alufólia galacsin, azt kicsit szét szeded azt robban jó nagyot 😃 😃

Ilyet mi is csináltunk, és roppant veszélyes! Nem ajánlom senkinek, hogy kipróbálja!
0
0
0
0
kisborda avatar
freeride182 írta:
Én annyit mondom háztartási sósav+alufólia bele egy műanyag flakonba lezárni dobd el és várd meg milesz 😃 nem kell sok sósav 😃 elég kb fél deci meg 3-4 alufólia galacsin, azt kicsit szét szeded azt robban jó nagyot 😃 😃

Kmisi kipróbáljuk?😃😆
0
0
0
0
rocka avatar
Én annyit mondom háztartási sósav+alufólia bele egy műanyag flakonba lezárni dobd el és várd meg milesz 😃 nem kell sok sósav 😃 elég kb fél deci meg 3-4 alufólia galacsin, azt kicsit szét szeded azt robban jó nagyot 😃 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Én is tudnék mit mesélni, de nincs sok időm rá..😃
0
0
0
0
no avatar
Vicces történetek😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Ez mind szép és jó, de azért tudnánk mi még mesélni.😆😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát ez jó sok jókis érdekes történet

De most eszeme jutot egy csomó történet

Mivel piromániás vagyok 1-2 haverommal sok őrültséget csináltunk pl egyikkel csináltunk tollbombát egy fém tollba raktunk 2-3 petárda porát majd lezártuk a végeit én tartottam egy fogóval haverom meg gyufával égette és egyszer csak akkorát robbant alig hallottunk.
Meg egyszer másik piromániás haverommal petárdáztunk és olyat csináltunk hogy ilyen nagy 100l es vizes hordóba dobtuk meg lesüllyesztettük és úgy robbantottuk és az egyik petárda hót víz volt de nem robbant fel ezért én még gyújtogattam semmi majd füstöl mint a hülye én meg ott nézem mondom eldobnom és pont akkor robbant

Meg volt hogy kimentünk a város szélére és ott volt ilyen kis csatorna ilyen szennyvíz vagy eső elvezető és mellette rohadtsok törmelék ilyen pala téglák minden ilyen aztán gondoltuk haverommal dobáljuk a vízbe tele is dobtuk az egészet jól elvoltunk de akkor jött a közeli gazda hogy szerintetek ti takarítjátok ki menekültünk is és egész nap azon gondolkoztam mint mondok a rendőröknek ha kijönnek 😆

Meg még volt olyan hogy osztály kiábrándulás most tavasszal és valami kamaszfesztiválon voltunk nagyon jó volt buli pija rengetek szórakozás rengeteg fiatal. Én és haverom mentünk ismerkedni míg a többi folyton együtt volt és egyszer megyünk hozzájuk ilyen játszótér szerűség is volt azon a területen és egy csomóan az osztályból ott voltak és valami favárban beszélgettek és ilyen fa korlátnak neki dőltek és amikor még egy odadőlt kiszakadt 😆 vagy 2 métert zuhantak bírom mindenki csak megdöbbenten néz én meg röhögtem. De birom ha valami ilyesmi történik vagy valaki sír mindenki nézi hogy szegény meg mi lehet vele meg ilyesmi én meg majd szét röhögöm magam 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nekem is van pár sztorim 😆

1.Egyxer haverokkal hülyéskedtünk, bicikliztünk és minden házba becsengettünk, aztán tekertünk mint állat 😃 egy könek neki mentem és úgy eltaknyoltam h 3 helyen betört a fejem ledörzsöltem a köveken az egész arcom és a fél testem 😃😆

2.kiskoromba faterral elmentem a kocsmába, ő a haverjaival beszélgetet én meg elmentem a játékgépekhez, a konektoron nem volt rajta a műanyag védőburok én meg belenyúltam 😃 szerencsére nem lett nagyobb bajom mert engem nem vonz az áram hanem taszít és csak jól hátradobott 😃

3.Pár éve télen egy Nissan Patrol után köttünk vagy 5-6 szánkót és az húzot minket 😃
én ültem a legelső szánkón, és kb 50-60km/h-s sebességnél 1 hirtelen kanyar után az én szánkóm felborult és az utánam jövő szánkó átment a testemen, a lábam pedig beleakadt a 3-ba szal még húztak is 1 pár métert 😃. az volt a szerencsém h jó mély volt a hó 😃

Részeges sztorik: 😃😆
2009.12.5. Discóba mikulás party, haverokkal lementünk, hát elégé berúgtam 😃
Lényeg h a discoval szembe van 1 családi ház, ahol egy nagy darab ember lakik 😃
a ház oldalára ki volt téve 1 ilyen mikulás ami a létrán mászik fel. Haver mondta h mászak csak át a kerítésen és szedjem le, hát én részegen nem sokat gondolkodtam rajta, átmásztam, és elkezdem lenyúzni a falról a mikulást....csakhogy a házba még nem aludtak 😆, és kijött a csávo gatyába h ti meg mit csináltok itt...nekem a fél mikulás a kezembe, bent az ő udvarjukon...😆
gyorsan át a keritésen, szétvágtam a tenyerem is 😃 és aztán húztunk onnan a p.csába 😃 Szerencsére az arcom nem látta, mert amúgy ismer 😃

2009.11.28
szallagavatónk volt 😃 nem ittam olyan sok mindent csak az volt a baj h sokfélét kevertem 😃
Jim Beam+bor+barack+Brandy+Baileys+Unicum.... 😃 szal 1 kicsit beütött, de ott még nem is volt olyan nagy baj, de hétfőn mentünk elpakolni a cuccokat, maradt 1 fél üveg Jim Beam és 1 kis vörösbor, voltunk rá kb 5-en 😃 még úgy másnaposan arra is ráittam, szal megint beütött...aztán vissza suliba 😃
A mi padunk mellé volt kitéve a szallagavatói süteményekből 1 pár, lépek ki a padból, hát pont bele a csokis süteménybe a fehér cipőmmel...olyan vt mintha szarba léptem vna 😃😃
aztán a tanárra ráboritottam a vázát...ráfolyt a víz...😆

Lehet h 1 kicsit hosszúra sikeredet, de megéri elolvasni...😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az kemény 60% az ütős lehet
0
0
0
0
thug85 avatar
freeride: Hát a meggybor valami csoda! Nagyon imádom, de valóban becsapós.

gyenesmartin: Bírtam én annak idején, de mi nagyon bitang házi borokat csináltunk.
Volt olyan, hogy 7 deci portorikói rumot kihordtam lábon!😆 Pedig az 60%-os pia!
De ezek az idők már elmúltak. Ma már nyugodt családi életet élek!😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
thug85 írta:
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Én sem voltam még részeg de azt tudom hogy valamennyire bírom a piát mert kb fél deci pálinka még nem csinált semmit haverom osztálytársa pedig egy sörtől beállt 😆 igaz csaj de milyen gáz az már
nálam már 2 liter házibor betett 13 évesen.

2 liter házi bortól én meztelenül aludtam a fürdőszobánk padlóján, a wc-csészét ölelgetve!
Akkor te nemnagyon bírod a piát.
0
0
0
0
rocka avatar
Meggybort ivott má valaki? na az gec*re ütős, nem érzed erősnek és iszod iszod h hasson aztán ha elkezd hatni akk véged 😆 teljes önkontroll elvesztés 😆 nagyon durva olyan h nem érzed erősnek de nagyon üt 😃
Meg nyáron, én, tesóm, meg a haverja megittunk 2 üveg whiskyt 😆
0
0
0
0
Athesz avatar
thug85 írta:
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Én sem voltam még részeg de azt tudom hogy valamennyire bírom a piát mert kb fél deci pálinka még nem csinált semmit haverom osztálytársa pedig egy sörtől beállt 😆 igaz csaj de milyen gáz az már
nálam már 2 liter házibor betett 13 évesen.

2 liter házi bortól én meztelenül aludtam a fürdőszobánk padlóján, a wc-csészét ölelgetve!


Az szép!😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
gyenesmartin írta:
THug mivan veled most is bevagy rúgva?AZ előbb az én hozzászólásomba írtál bele.

Igen, mert véletlenül a szerkesztésre nyomtam, nem a válaszra!😆
Utána vettem észre, hogy rossz helyre írtam!
Bocs!😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
THug mivan veled most is bevagy rúgva?AZ előbb az én hozzászólásomba írtál bele.
0
0
0
0
thug85 avatar
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Én sem voltam még részeg de azt tudom hogy valamennyire bírom a piát mert kb fél deci pálinka még nem csinált semmit haverom osztálytársa pedig egy sörtől beállt 😆 igaz csaj de milyen gáz az már
nálam már 2 liter házibor betett 13 évesen.

2 liter házi bortól én meztelenül aludtam a fürdőszobánk padlóján, a wc-csészét ölelgetve!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát az talán nekem kicsit ártana mert egyszer ittam 1 l koktélt aminek 5% alkohol tartalma volt mint a bornak de semmit sem éreztem
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
Én sem voltam még részeg de azt tudom hogy valamennyire bírom a piát mert kb fél deci pálinka még nem csinált semmit haverom osztálytársa pedig egy sörtől beállt 😆 igaz csaj de milyen gáz az már
nálam már 2 liter házibor betett 13 évesen.
0
0
0
0
martin0077 avatar
kicsi voltam futottam izomból hátranéztem és lefejeltem az ablakpárkányt(szerencsém volt mert ez a kórház előtt történt)
Azóta ott nem nő a hajam.Meg egyszer leestem 3 méter magasról és leállaltam egy kiálló vasdarabot.Egyszer meg elb@szódtam és betört a fejem(ugyanaz a kiálló vasdarab)
spriccelt belőle a vér, de szerencsére ott volt a keresztanyám aki ápolónő, és akkoriban a korház előtt laktunk.
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
freeride182 írta:
Kmisi99 írta:
Hát ha részeg vagy sokkal nyitottam vagy jó kedved van meg hasonlók

Az nem akkor van, az akkor van ah csak ittál egy keveset, vagyis alacsony véralkoholszintnél 😃 a részegség az meg a magas alkohol szint vagy a közepes vagyis agressziv vagy meg ilyen öntudatlan, meg akk is kicsit barátságos meg amit mondtál😃

Én minél többet piáltam, annál barátságosabb voltam! nagyon eltudtam szórakoztatni a környezetemet. Csak volt egy pont amin ha átestem, akkor onnantól kezdve használhatatlan voltam. Kerestem egy csöndes helyet, és aludtam.
Aludtam már vízóraaknában, kutyaólban, erdőben, padláson!😆
Jókat buliztam régebben! Mára már csak az emlékek maradtak!

Énis így vagyok 😆 haverommal elszorakozunk azt utána meg arra emléxek h felkelek és nemtom mi miért van ugy ahogy van 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én sem voltam még részeg de azt tudom hogy valamennyire bírom a piát mert kb fél deci pálinka még nem csinált semmit haverom osztálytársa pedig egy sörtől beállt 😆 igaz csaj de milyen gáz az már
0
0
0
0
Athesz avatar
Én meg nem voltam még részeg! 😆
Így nagyon még nem volt de egyszer ez pont múlt évbe volt h mentem a buszpályaudvaron és nagyon néztem egy csajt 😆 és mentem-mentem aztán leléptem a zebrára és a busz majdnem elcsapott és mikor megláttam megálltam pont, nem az hogy gyors átfutok. 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Én még csak sátorban aludtam a részegség miatt.
0
0
0
0
thug85 avatar
freeride182 írta:
Kmisi99 írta:
Hát ha részeg vagy sokkal nyitottam vagy jó kedved van meg hasonlók

Az nem akkor van, az akkor van ah csak ittál egy keveset, vagyis alacsony véralkoholszintnél 😃 a részegség az meg a magas alkohol szint vagy a közepes vagyis agressziv vagy meg ilyen öntudatlan, meg akk is kicsit barátságos meg amit mondtál😃

Én minél többet piáltam, annál barátságosabb voltam! nagyon eltudtam szórakoztatni a környezetemet. Csak volt egy pont amin ha átestem, akkor onnantól kezdve használhatatlan voltam. Kerestem egy csöndes helyet, és aludtam.
Aludtam már vízóraaknában, kutyaólban, erdőben, padláson!😆
Jókat buliztam régebben! Mára már csak az emlékek maradtak!
0
0
0
0
rocka avatar
Kmisi99 írta:
Hát ha részeg vagy sokkal nyitottam vagy jó kedved van meg hasonlók

Az nem akkor van, az akkor van ah csak ittál egy keveset, vagyis alacsony véralkoholszintnél 😃 a részegség az meg a magas alkohol szint vagy a közepes vagyis agressziv vagy meg ilyen öntudatlan, meg akk is kicsit barátságos meg amit mondtál😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát ha részeg vagy sokkal nyitottam vagy jó kedved van meg hasonlók
0
0
0
0
no avatar
Például?

Szentem: Elfelejted amit mondtak neked, nem kell semmit csinálnod, repülsz...
(Én még nem ittan de ez a én "szerintem" dolog)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de azért sok ok is van amiért jó részegnek lenne
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
thug85 hát az komoly....😃Ezért (sem) jó részegnek lenni...😃Még jó h nem okozott az a részeg balesetet....
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
thug85 még jó hogy nem hánytál a kocsijába😆
0
0
0
0
laci503 avatar
thug85 az szép lehetett 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
egyszer egy anime részlete hatott így rám, h majd beleőrültem😆, napokig voltam sokkolt állapotba😃!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció