Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Ugyan nem életem legdurvább helyzete de kb 1 órája az iskolában úgy fogasnak löktek hogy felrepedt a fejbőröm😆 úgy kellett a kezemmel felfogni a vért mert különben a lábamig folyt volna😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Az unokatesóm Ferihegyen melózik egy szállítmányozó cégnél, és azt mondta, hogy nem alkalmas Ferihegy fogadni az A380-asokat! Hogy ez alatt mit értenek, azt nem tudom!

UI: Már tudom, túl nehéz a gép, ezért nem szállhat le!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem azért mer rövid, ha az Antonov An-225 le tudott szálni akkor az is le tudna, sztem egyszerűen csak nem lenne rá akkora igeény, nem ilyen kis országnak lett tervezve az a gép, meg aztán a karbantartása se lenne túl olcsó 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jaaa tényleg😆 nem tom honnan vettem az airbust😆 Egyszer régen talán ezt mondták😆 na mindegy! Amúgy az A380 gondolom azért nem száll le mert vagy rövid a kifutó pálya vagy azért mert szar ország ez😆!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ez amúgy egy Boeing 737-es, ami a világ a legelterjetebb utasszállítója, és elég jó gép, a malévnak meg jópárévig még biztos h nem lesz A380-asa mivel más társaságok A380-asa sse száll le ferihegyen 😆
Ám a lényeg képen ez:
https://i25.tinypic.com/8xlv7o.jpg
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a malév boeing 737 esekkel repül, az pedig egy 737-800-as tudtommal😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jó szar kis airbus gépei vannak a malévnek😆 Legalább valami airbus a380 beszerezhetne😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ebbe a gépbe se ülnék bele 😆
Nézzétek meg mi van a gép végére írva 😆
https://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/0/6/0/1738060.jpg
0
0
0
0
skincube avatar
húú engem 3 évesen majdnem megb*szott egy kakas😃meg megdobtam 4-5 évesen egy teherautót és jól leüvöltött a sofőrje😃
0
0
0
0
no avatar
Az sem gyenge ha kiesik a teleszkóp!
Am engem a fék miatt majdnm a kocsi ütött el!
Csak annyi volt h nekem sem fogott a fék de szerencsére a kocsinak igen 😆
Meg volt oan h maméknál voltunk mentem bicajjal a boltba és hazafelé a szatyor bele akadt a keréd és a váz közé az első kerék megállt én meg toltam egy Front flip-et a cangával 😆
Az orvos azt mondta eltört a kezem stb... De röntgen meg nm mutatott semmit! 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Mort2195 😆 túl negativ vagy 😃 amugy érdekes ez a fék fog 1 x máskor nem.. ilyen nemláttam még... max TESCo cangávál. de ott a teleszkop esett ki a bicikliből 😆

http://www.youtube.com/watch?v=P2GuVBlGlV4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=KqWjFPsQle8&feature=related
0
0
0
0
almos avatar
Szóval 😃
5-6 éves lehettem,eljött az egyik barátom és elhozta a biciklijét is.A cangáján nagyon jól fogott a hátsó és mindig azt játszottuk,hogy ki tudd hosszabat fékezni.Az udvarunk kb 30m hosszú és az volt a versenypálya.Elindult az udvar végéről, felgyorsultam és kb 10 méterre a kaputól behúztam a féket,de az nem fogott,valami baja lett.Szóval amiylen gyorsan csak birtam,nekimentem a kapunknak.Szerencsére nem lett semmi komoly bajom,csak a fogam esett ki...Aztán játszottuk tovább 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
1. Biciklivel motor Ugraton ami alapbol 1.5 magas volt 😞
Én marha vagy 6-7éve Nekitekertem Maxal állva 😆 50-100-méteről 😆 Hát az volt a mázlim hogy homokba volt épitve az ugrato nagyrésze. mivel nyakra estem, kb 4-5 méter magaságból. a bicaj meg rám! de összetörtem magam rendesen! korház nem volt.

2. Ismerös X Terep Cangájával 😃 Kerti kocsibeáló lejtöén 😃
3-4 métert repültem elöre, az volt itt is a mázlim hogy kerités elött estem háttal le a fölrdre... 1 méteres kerité, kissé majdnem felnyársalt!

3. Metalic Festékpalackal Piroztunk 😃 anno... és nemrobbant fel, elindultunk hogy megnézzük hogy mi a baja... ismerösnek szóltam inkább ö menynen oda 😆 5 métere volt kb... amikor 2 méteres körzetbe letépte a bokrokat 😆 és a fának az aljába is beleronditott 😃 Utána szomszéd elmebeteg elkezdett kocsival utánunk jönni! Padlogázzal... spanom el is kapta... én megusztam 😆

4. kb 10-12éve volt amikor kirándulnivoltam fent a hegyen egy táboral..
Hegyi Viperát megfoktam 😆 aszittem sikló..
A tanárom késöbb mondta el hogy mivolt az 😆 és nem mart meg...

5. -re hagytam a legdurvábbat... Árpa volt a szemebe.. és begyulladt , nem mult el sehogysem... Orvoshoz elkelett menni vele 😞 ugyhogy érzéstelenitették ami nem hatott idöben... és elkezdték a beavatkozást...
a következö volt: A szemhélyam felvágták.. egy szikével hogy az árpa kifakadjon... nemkivánom senkinek az a fájdalmat... még kéztörés is semmi ahozképest!
0
0
0
0
madchief avatar
Hát nekem egyszer az volt h kint focisztam elgurult a labda szaladtam utánna megbuktam 1 sziklába,majd a másik szikla meg felhasította a térdem,úgy hogy láttam a csontomat,ráadásúl úgy vérzett hogy nagyon.
Apa gyorsan bekototta be a kocsi majd a kórházba ahol össze is varták
0
0
0
0
Ferrari avatar
tothricsi95 írta:
Ferrari írta:
Velem most is történt pénteken 1 a Rammstein koncerten. Utolsó számukat játszották, mikkor crowd crossingoltak a fejem fölött, és az egyik vasbetétes bakanccsal pont fejberúgott. Hirtelen elsötétedet minden, de pár másodperc múlva már jó volt minden...csak attól féltem h összeesek és megtaposnak majd 😃

Uhh. az durva 😶 Látszódik a heg vagy valami a fejeden ? 😞
Am. elnézést kértek vagy egyáltalán tudatába volt vele, hogy fejbe rúgott ? 😆
Jobbulást. 😞

ON:Nekem olyan volt mentünk szőlőért oan 4-5 éve mamámékhoz és bicajjal mentünk de rohadt gyorsan dombnak lefele... na szal rámentem az útpatkára és olyan 3-at fordultam a levegőbe a bicajjal 😶 😆 még most is látszik a kezemen a heg 😞


Nem szándékosan rúgott fejbe, és nincs semmi nyoma se már, crowd crossingozott, az azt jelenti h ha nagy koncerten vagy, és van 100 000 ember körülötted mint a Rammsteinon, és a kapun nem tudsz kimenni, akkor úgy mécc ki h a közönség a kezén kivisz a színpad elejére, ott a biztonságiak, elkapnak és arra kimehetsz, én ott oltán az 1. sorba és pont felettem vették át és mikkor arra jött véletlenül fejberúgott 😆...de sztem az 1. sorba nem volt olyan ember akit ne rúgtak volna meg vhol.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Ferrari írta:
Velem most is történt pénteken 1 a Rammstein koncerten. Utolsó számukat játszották, mikkor crowd crossingoltak a fejem fölött, és az egyik vasbetétes bakanccsal pont fejberúgott. Hirtelen elsötétedet minden, de pár másodperc múlva már jó volt minden...csak attól féltem h összeesek és megtaposnak majd 😃

Uhh. az durva 😶 Látszódik a heg vagy valami a fejeden ? 😞
Am. elnézést kértek vagy egyáltalán tudatába volt vele, hogy fejbe rúgott ? 😆
Jobbulást. 😞

ON:Nekem olyan volt mentünk szőlőért oan 4-5 éve mamámékhoz és bicajjal mentünk de rohadt gyorsan dombnak lefele... na szal rámentem az útpatkára és olyan 3-at fordultam a levegőbe a bicajjal 😶 😆 még most is látszik a kezemen a heg 😞
0
0
0
0
Ferrari avatar
Velem most is történt pénteken 1 a Rammstein koncerten. Utolsó számukat játszották, mikkor crowd crossingoltak a fejem fölött, és az egyik vasbetétes bakanccsal pont fejberúgott. Hirtelen elsötétedet minden, de pár másodperc múlva már jó volt minden...csak attól féltem h összeesek és megtaposnak majd 😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Bicajjal behajtottam a Szécsényi tóba,de úgy hogy 1 kerekezni akartam,de semmi bajom nem történt!
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én amúgy először azthittem hogy majdnem levágtam az ujjam de asszem még az erem is elvágtam de nagyon meglátszik a nyoma még most is egyik nap nyírtam a füvet és belementem az akácba pont annál az ujjamnál és annyira fájt mikor jobban megnyomtam hogy összehúzta a lukam 😆😆
0
0
0
0
no avatar
Az igen!
Egy új a levesbe biztos h finom lenne!
Én oat csináltam h a Danone Jpghurtot lefagyaszottam és késsel akartam kiszedni megcsuszott a kezem és dírrr bele állt a kezembe én meg csak néztem hogy most mi lesz! 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát gyakorlaton vágtam a zöldségeket és nemnézem hogy mit csinálok csak dumáltam haverral és majdnem levágtam az ujjamat😶 Nagyon vérzett de pár perc múlva elált😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Jah, de akkor majdnem elájultam úgy izzadtam 😆 De tényleg olyan volt mint egy kerti locsoló 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
R0x0r írta:
Ez kb egy hónapja történt velem:
Nyírtam a füvet, szünetet tartottam egy kicsit és a bicskámmal ki akartam szúrni egy gumit 😆😆. Közbe nem tudtam hogy be van betonozva és a bicska visszacsuklott az ujjamra és olyan szinten vérzett mint egy kerti locsóló és ráadásul majdnem levágtam az ujjam 😆 Asszem még az erem is elvágtam persze nekem marha nagy volt a horror mert nagyon be voltam szarva 😃 De ez elég vicces 😆

Így utólag az, de amikor vérzett azért nem lettem volna a helyedben😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ez kb egy hónapja történt velem:
Nyírtam a füvet, szünetet tartottam egy kicsit és a bicskámmal ki akartam szúrni egy gumit 😆😆. Közbe nem tudtam hogy be van betonozva és a bicska visszacsuklott az ujjamra és olyan szinten vérzett mint egy kerti locsóló és ráadásul majdnem levágtam az ujjam 😆 Asszem még az erem is elvágtam persze nekem marha nagy volt a horror mert nagyon be voltam szarva 😃 De ez elég vicces 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Akkor most nem volna gépigény.hu 😂
0
0
0
0
gigazte avatar
Jah lehetséges, de mindenki😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Ha láttál volna akkor egyből szívinfartust kaptál volna! ?
0
0
0
0
gigazte avatar
Hát jah, még szerencse, hogy akkor még nem láttam😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Az de durva lehetett 😂 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem az, hogy megszülettem😂
0
0
0
0
no avatar
Persze 😆
Naon sok hülyeséget csináltam csak most nm jut eszembe de ha eszembe jut akk majd szólok! 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
még a fáradt olajnak is helyet adtál!
0
0
0
0
no avatar
Mondom h rendes gyerek voltam 😆!
0
0
0
0
no avatar
Jah kedves kis gyerek voltam törődtem vele 😆!
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Hogy mekkora a láza ez durva 😂
0
0
0
0
no avatar
😆 Én kicsinek csak oat csináltam h megettettem a videót uborkával 😂 meg adtam neki gyerekpezsgőt 😂 ekkor voltam kb 5 éves 😆 Vagy még annyi sem 😂 😆!
Meg én is csináltam hasonló konektorosat csak én megmértem h mekkora a láza 😆😂!
Most vissza gondolva miket csináltam hátt LoL 😂 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Atyaisten ez vicces 😂
Velem csak anyi volt hogy egyszer kb 6-7 évesen láttam hogy apum hogy nézi meg hogy van e áram a konektorban és miután elment é is meg akartam nézni hogy hogy tényleg van e 😂 beledugtamj a fázisceruzát hogy nézzem meg eddig minden rendben de kihúzni már nem a műanyag részétől húztam hanem a vas részétől úgy megrázott hogy felborultam 😂 enyi 😀
0
0
0
0
no avatar
Akk igen komoly vagy te is 😆
H itt mik nem történtek Core2 az is kellemes lehetett!😲
Velem oan volt h amikor 5.-es voltam a suliban futkostunk a folyosón és versenyeztünk nah én meg nm figyeltem futásközben a falba rugtam elestem és felrepedt az állam ha 3 mm-el nagyobb lett volna akk el is tört volna az állam!
De összevarták a hege még mindig megvan!
0
0
0
0
FeRR avatar
Nem semmi, szép lehetett Core2.
0
0
0
0
Core2 avatar
Egyik "haverom", de már rég nem találkoztam vele. Játszodtunk, még kölykök voltunk. A kezem a fejsze alá került.
Nem hiányzik, vissza varták, de jól látszik a vágás.
0
0
0
0
konsti avatar
Jo érzés ienkor látni h nem csak én vagyok hülye 😃 ...mcsioda...hiányzik az ujjad? ki vágta le?
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem az volt, amikor levágták a bal kezemen a legkisebb újjamat. A következőt félig, a középsőt negyedig.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az durva lehetett😆 Én egyszer majdnem lerobbantottam a kezem😆 Ha a házi bombánkba még több lőport tuszkoltam volna haverommal akkor az leviszi a kezünket
0
0
0
0
konsti avatar
Ez is inkább vicces mint ijesztő(habár nekem akkor épp az volt) panelba laktunk és szokásommá vált a papirrepülőgép hajtogatás és hajigáltam kifelé a fürdőnek az ablakán a 9-ikröl 😀 ig ment egy ideig amig meg nem untam és eszembe jutott h mi lenne ha befujnám hajlakkal és meggyujtanám..igy is tettem és láss csodát qva jol nézett ki éjszaka egy égő repülő 😀 ....hát ezt is megismételgettem párszor mig egyszer mondom magamban most igazán jol befujom hadd égjen nagy lánggal ..meg is csináltam ..odaálltam az ablakhoz..meggyujtottam és kidobtam😃 erre a repülő mit csinált? dobott egy fél kört és egyenesen beszállt az alsó szomszéd nyitott ablakán nagy lángok közepette😀 asszem nem kell mondanom h leizzadtam egy picikét ...azt hittem h menten felgyul a szomszéd háza de aztán hál istennek nem lett semmi 😀
0
0
0
0
Akonism avatar
Biciklizni tanultam uncsimmal a játszótéren,úgy van h van egy nagy kör ami direkt ilyenekre van h pl meglehet tanulni bicajozni.Mentem nyugodtan két kört uncsimmal,már örültem h megtanultam, mondtam hogy most megyek egyedül,nagy nehezen meggyőztem h engedjen el. Mentem mentem,félúton nekimentem egy fának,és a fa előtt volt egy korlát,azon átborultam😕karomra ráestem,térdem "kicsit" vérzett, kezem roncs volt mozgatni nem bírtam..utána kicsit szédültem is,meg fájt a fejem,egyéb nem.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ne mentotst hanem sót azzal jobb a reakció
0
0
0
0
no avatar
Tegyél Coca Cola Lightotot egy müanyag üvegbe tegyél bele kövekeet meg MESNTOST ( mentolosat )
***nagyot fog robbanni!!! 😆 😆 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Scribble írta:
thug85 írta:
Na akkor elmesélek egy történetet. Nem durva, hanem inkább vicces.
Elmentünk haverokkal a szülőfalumban a helyi diszkóba szórakozni. Éjfélre már úgy berúgtam mint az atom, azt sem tudtam hol vagyok. Egy kombi Opel Kadettal mentünk, gondoltam kimegyek belefekszek pihenni. Kinyitottam a csomagterét, és befeküdtem.
A poén az egészben az, hogy nem a haverom autója volt, hanem két vadidegen srác jött vele bulizni. Valamikor éjjel elindultak haza velem a csomagtartóban. Én ebből semmit sem vettem észre, mert segg részeg voltam. Hazamentek kb. 30 km-re tőlünk. Kirakta a haverját, aztán elindult haza. Amikor odaért hozzájuk hátrafordult, hogy betolat az udvarra, és akkor meglátott engem. Elkezdett rázni, és kérdezte, hogy ki a f*sz vagyok. Én visszakérdeztem te ki a f*sz vagy, és mit keresel a haverom kocsijában? Végül is tisztáztuk, hogy kivan rossz helyen. De már nem mert visszavinni hozzánk, mert ő is ivott, és útközben zsernyákok is voltak. Felkeltette a nővérét aki a legszebb álmából lett felébresztve, és roppant káromkodások közepette hálóingben visszavitt a diszkóhoz. A haverjaim már fokozott erőkkel kerestek, mert részegen igen érdekes helyekre bírok elbújni aludni. Kiszálltam a kocsiból, és mindenki megkönnyebbült, hogy megvagyok, csupán utaztam 60 kilométert!


Hát ezen széjjelröhögtemmagam😂😂😂😂😂 pl azon hogy "mert részegen igen érdekes helyekre bírok elbújni aludni" meg ezen "Elkezdett rázni, és kérdezte, hogy ki a f*sz vagyok. Én visszakérdeztem te ki a f*sz vagy, és mit keresel a haverom kocsijában?" 😆

Így utólag viccesen hangzik, de abban a szituációban biztosan nem volt az...😂😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció