Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
apetit1989 avatar
Én meg egyszer majdnem teljesen beleőrültem egy álmomba, amiben kaptam egy számítógépet - celeron processzorral 😃

Viccen kívül, egyszer csúnyán megcsapott a áram.
0
0
0
0
kisborda avatar
Az unokáidnak lesz mit mesélni. Felnőnek mire a végére érsz.😃😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Na akkor elmesélek egy történetet. Nem durva, hanem inkább vicces.
Elmentünk haverokkal a szülőfalumban a helyi diszkóba szórakozni. Éjfélre már úgy berúgtam mint az atom, azt sem tudtam hol vagyok. Egy kombi Opel Kadettal mentünk, gondoltam kimegyek belefekszek pihenni. Kinyitottam a csomagterét, és befeküdtem.
A poén az egészben az, hogy nem a haverom autója volt, hanem két vadidegen srác jött vele bulizni. Valamikor éjjel elindultak haza velem a csomagtartóban. Én ebből semmit sem vettem észre, mert segg részeg voltam. Hazamentek kb. 30 km-re tőlünk. Kirakta a haverját, aztán elindult haza. Amikor odaért hozzájuk hátrafordult, hogy betolat az udvarra, és akkor meglátott engem. Elkezdett rázni, és kérdezte, hogy ki a f*sz vagyok. Én visszakérdeztem te ki a f*sz vagy, és mit keresel a haverom kocsijában? Végül is tisztáztuk, hogy kivan rossz helyen. De már nem mert visszavinni hozzánk, mert ő is ivott, és útközben zsernyákok is voltak. Felkeltette a nővérét aki a legszebb álmából lett felébresztve, és roppant káromkodások közepette hálóingben visszavitt a diszkóhoz. A haverjaim már fokozott erőkkel kerestek, mert részegen igen érdekes helyekre bírok elbújni aludni. Kiszálltam a kocsiból, és mindenki megkönnyebbült, hogy megvagyok, csupán utaztam 60 kilométert!
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
Ja! Én vagyok az új Bear Grylls!😆
És ezzel még közel sincs vége! Kalandos korszak áll mögöttem!😆

Minden este elmesélsz egy durva történetet, majd megfilmesítik és gazdag leszel a csodálatos élettapasztalataidból 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Ja! Én vagyok az új Bear Grylls!😆
És ezzel még közel sincs vége! Kalandos korszak áll mögöttem!😆
0
0
0
0
no avatar
Durva.

Én ijen 3-4 évesen belenyultam a darálóba és utánna seggembe kaptam a szurit (De sz@r volt :S)
7-8 évesen huzat szó szerint rábaszta a kezemre a suli ajtót aminek a széle éles vasból volt, Épp hogy a csontot nem vágta le. rohantunk sebészetre, ott kérdezik hogy hova kell a szuri? Váll a segg. egyből rávágtam hogy váll 😆
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
Hát nekem volt már egy pár meleg szitum!😆
Egyszer felcsavarodtam egy fára egy régi Skodával, az nagyon durva volt! Szakadtam be jég alá még jó, hogy a kezem megtudták fogni, és kihúztak alóla! Egyszer ralliztunk egy Ladával úgy, hogy én a motorháztetőn kapaszkodtam. Nem sokáig maradtam fent, kb. 60-nál estem le róla! Ütött már el csuklósbusz! Estem olyat biciklivel, hogy 2 hétig enni nem tudtam, megzúzódott az állam! Mentettem ki fuldoklót a Tiszából, és közben majdnem én fulladtam bele, mert pánikszerűen nyomott lefelé engem! Egyszer belecsapott a mellék épületünkbe otthon a villám, miközben én éppen a csaphoz nyúltam. Úgy összerándította a karomat, hogy eltörtem a csapot. Majdnem 3 hétig fájt a karom. Most csak ennyi jut eszembe!

Azta k*rva... elmehetnél a Túlélés törvényei c. sorozatba 😆 Elpusztíthatatlan vagy 😆 hát már nem is tünnek durvának az én eseteim 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem még nagyon nem volt durva helyzet csak max akkor amikor amikor voltam nyári táborban és a tanárok ilyen rohadt szigorú köcsögök voltak és mikor kimentek mert azt hitték alszunk akkor mentünk fel az emeletre a lányokhoz nagy zajt csaptunk meg minden és rohantunk le és akkor hallottuk hogy mondják a tanárok hogy mi folyi kitt akkor mindenki rohant felfele én haverom és egyik rokonom elbújtunk a budiba halljuk hogy a tanárok leordítják a többiek fejét és egyszer csak felkapcsolják a budiba a villanyt rohadtul beszartunk de csak véletlenül kapcsolta fel tanár aztán mondta hogy mindenki egy nagy pofont érdemelne meg minden ott veszekedett majd halljuk hogy lementek majd még vártunk pár percet és gyorsan leszaladtunk és megmenekültük majd kiderült hogy a többieket akiket rajta kaptak futniuk kellett meg kin kellet maradniuk egy darabig
Meg volt hogy megyünk az ótó pályán és előznénk de az is pont akkor előzött volna ezért lassítottunk és ekkor hátranézek kés puff belénk jöttek a mi kocsink alig karcolódott de aki belénk jött annak szépen benyomódott az eleje az eleje Meg volt pár hónappal később hogy pestről jövünk haza ótó pályán azon a 300km en nem volt semmi de a városunk előtti 5-10 kilométeren elütöttünk valami ragadozó madarat ami szépen levitte a visszapillantónkat 😆
Meg egyszer majdnem megfulladtam meg egy két apróság pl egy rúgással két csontomat törtem el mert unatkoztam és ezért bent fociztam valami papírzsebkenős zacskóval és úgy gondoltam tő erőből megrúgom csak hát a fotelt rúgtam meg tő erőből
0
0
0
0
gabi86 avatar
UHHH nem vagy valami szerencsés még jó hogy komolyabb bajod nem lett!

Hát nekem nem nagy sztorik mikor kicsi voltam 4körül télen anyuék beszaladtak mamáékhoz valamiért én meg a kocsiba maradtam előremásztam és benyomtam a szivargyújtót az meg kikatant és öszeégette a kezem ,,,
aztán pár hét múlva mikor már leveték a kötést mamáéknál két kézzel ráestem a kályhára ekkor bekötötték mindkét kezem mert a forró kályhaajtó ***áúl összeégette!!
De már csak az egyik kezemen látszik nincs rajta ép újlenyomat 😆 / ez még akár jol is jöhetne ha raboló lennék 😃 /
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát nekem volt már egy pár meleg szitum!😆
Egyszer felcsavarodtam egy fára egy régi Skodával, az nagyon durva volt! Szakadtam be jég alá még jó, hogy a kezem megtudták fogni, és kihúztak alóla! Egyszer ralliztunk egy Ladával úgy, hogy én a motorháztetőn kapaszkodtam. Nem sokáig maradtam fent, kb. 60-nál estem le róla! Ütött már el csuklósbusz! Estem olyat biciklivel, hogy 2 hétig enni nem tudtam, megzúzódott az állam! Mentettem ki fuldoklót a Tiszából, és közben majdnem én fulladtam bele, mert pánikszerűen nyomott lefelé engem! Egyszer belecsapott a mellék épületünkbe otthon a villám, miközben én éppen a csaphoz nyúltam. Úgy összerándította a karomat, hogy eltörtem a csapot. Majdnem 3 hétig fájt a karom. Most csak ennyi jut eszembe!
0
0
0
0
ceni98 avatar
én 4 éves lehettem amikor volt egy fa puskám
kimentem azt elkeztem verni az űveget
aztán az ráesett az ujjamra
(még itt van a helye az ujjamon)
meg egy szer 8 ésve voltam a fúró beleált a lábamba
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem ozttársam átugrott egy üvegajtón azt jött suliba bekötözve, a szemét majdnem kiszúrta!😃😆
0
0
0
0
Tofy avatar
Nekem az amikor 5-6 éves lehettem és hülyeségből becsuktam a szemem biciklizés közben 😃 Hát egy valburg hátsó szélvédőjén benéztem 😃 DE nem lett semmi bajom 😆 Meg olyan volt hogy fogócskáztunk és becsukták elötem az üvegajtót és hát benéztem rajta 😃 Az egyik ujjamon leszedte a bőrt a húsig de más bajom nem lett.
0
0
0
0
no avatar
És nem volt furcsa szaga egy kicsit?😃
akármilyen hirtelen hirtelen venném én a számhoz akármennyire szomjas lennék csak érezném azt a pisa-poshadtvíz keveréket 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
ÉNis adtam neki párat, de csak röhögött tovább..nameg azé nemvertem agyon, mert nemő találta ki őcsak megcsinálta, de kiengesztelt..és úgymegfogom sizvatni, csak ő nemfog róla tudni, ez az 1 dolog most ami hajt engem😃 meg amúgy 1ik legjobb haverom csak kicsit k*cs*g..dehát..majdmeg szivatom 1 pöppet😃
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Inkább agyhelyen..😆mert az ilyennek nem hiszem h van agya...😆
0
0
0
0
rocka avatar
FeRR írta:
Nekem a legdurvább helyzetem épp tegnap volt..Olyan kínos még semmi sem volt mint az!😃 hótra szomjas voltam, én kintvoltam 3 bnőmmel a ligetben vártam h haveromék hozzák az üccsit, természetesen én ittam előszö9r belőle mert majdnem meghaltam szomjan, aztán mikor látták h a számhoz emelem mondták h lenenyeld!! gyorsan kiköptem éppen h bennevolt a számban az "ital"..aztán mesélték el h 1ik hülye haverom belehugyozott, és még 1 kis bányató(itt mezőtúron van 1 poshattvizű tó) víz is volt benne, szal ha ezt lenyelem kb fosok vagy 2 hétig..ez nagyon durva és kínos volt..😃

Én agyonvertem volna aki belehugyozott 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem a legdurvább helyzetem épp tegnap volt..Olyan kínos még semmi sem volt mint az!😃 hótra szomjas voltam, én kintvoltam 3 bnőmmel a ligetben vártam h haveromék hozzák az üccsit, természetesen én ittam előszö9r belőle mert majdnem meghaltam szomjan, aztán mikor látták h a számhoz emelem mondták h lenenyeld!! gyorsan kiköptem éppen h bennevolt a számban az "ital"..aztán mesélték el h 1ik hülye haverom belehugyozott, és még 1 kis bányató(itt mezőtúron van 1 poshattvizű tó) víz is volt benne, szal ha ezt lenyelem kb fosok vagy 2 hétig..ez nagyon durva és kínos volt..😃
0
0
0
0
rocka avatar
blupatrik írta:
Azért ilyenekkel nem szabad szórakozni...
Nem jutott eszedbe hogy mi lesz ha az 5cm-es virágot már ledarálta?😃

4-5 évesen belegondoltál volna? 😃
0
0
0
0
no avatar
Azért ilyenekkel nem szabad szórakozni...
Nem jutott eszedbe hogy mi lesz ha az 5cm-es virágot már ledarálta?😃
0
0
0
0
rocka avatar
bocs a dupláért, csak javítani akartam az előzőt...
0
0
0
0
rocka avatar
Én egyszer még kiskoromba, amikor tesom nyírta a füvet bedugtam a fűnyíró alá egy virágot h megnézzem h darálja szét, ehelyett a 2 ujjamat kapta el 😃 a mutató ujjamat, meg a középső ujamat 😃 össze varták és még mais meglátszik a varrás helye 😃 még jó h nem vágta le teljesen 😃
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
roberto888:az komoly!ÍJó,neked legalább van egy indok h miért vagy "hülye",de nekem nincs nagyon indokom rá😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nekem a 2 legdurvább esetemben betört a fejem!(Már tudom miért vagyok hülye!😆😉 Egyiknél még 4-5 éves koromban apám IFÁ-jának a pótkocsiján játszottam, és leestem, és pont a sarkába vertem be a fejem! A másik meg a kanapén ugráltam, és volt előtte egy asztal, ne annak repültem neki nem kicsit, annak is érdekes módon megtaláltam a sarkát!😆 Összekellett varrni a fejem a szemöldököm mellett! Kishijján a szememet találta el!
0
0
0
0
no avatar
boboztam és szépen bezuztam a lábamat, (30-40 deszkalec szará verte a lábbbam 60 KM/h sebességel. képzeld el. na mien volt?)még a cipő is leszált rólam.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
nekem aztán mindig nagy pechem van, de a tavaly előtt még nagyobb volt amikor a focipályán fociztunk, ami kb.másfél kilóméter otthonig, az egyik gyerek aki nagyon tud, az engem futás közben elakasztott, s én repültem vagy 2métert, s pont a vállamra estem, eltört a kulcscsontom, s még le is kellet biciklizni fél kézzel azt a másfél km-t otthonig, aztán bevittek a sürgösségire
0
0
0
0
feka001 avatar
Egyik bnőmmel sexeltünk óvszerral, és bennne maradt a gumi,(mert lelankadtam a végén a csajban 😆😉 és nem tudtuk kiszedni,ezért nőgyágyászatra kellett mennünk,és amikor kérdezte h mi történt,hát akkor kicsit kínos volt a helyzet!Hát sztem ennél durvább helyzete nincs!😞( 😀😉)
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
GamerCube:nem GTA IV-ezést akartál mondani?😃Nekem am az volt a legdurvább(eddig) h 11 éves voltam,be állítottak focizni a 16 évesek közé,én voltam a kapus,egyik hülye gyerek kb 10cm-ről rábikázta a labdát,én ki védtem,de rosszul nyúltam bele,ezért a csuklóm 3 helyen tört el...
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
érdekes...(vagy csak sazerencse) velem ennyire durva dolgok még sose történtek,legdurvább az volt hogy úgy beleb***tam a könyököm az asztal sarkába,hogy 10 percre elájultam
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Hát én amikor 9éves lehettem, a nagyszüleimnél voltam és egyszercsak jól lefejeltem a csillárt, erre vérzett a fejem és nagyon fájt
0
0
0
0
GamerCube avatar
nekem az mikor nagyba meek suliba(aznap volt a matek doga😃😉és a busz mögül egy őrült 120al belém jött 10 méteres fék nyommal én meg supermaneztem kicsit..😃
0
0
0
0
rocka avatar
Még óvodás koromba, futottam este az udvaron és ahogy kanyarodtam be teraszra vizes volt a pacskerom megcsusztam fejemet bevertem a padnak pont a sarkába, a szemöldökömnél vertem be, kicsin múlt h nem a szemgolyómmal fejeltem le 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
blupatrik írta:
a legdurvább amikor elestem bringával,a jobb kezemben az orsócsont és a singcsont eltört,csak a hús és bőr tartotta össze :S
hu de szar volt...azt teleraktak vasakkal :S
hülye haverok nem segítettek hanem csak röhögtek

Ezért veszélyesek az ilyenek.
Akkor derül ki, hogy ki haver, kiben bízhatsz amikor történik valami.😀
0
0
0
0
no avatar
a legdurvább amikor elestem bringával,a jobb kezemben az orsócsont és a singcsont eltört,csak a hús és bőr tartotta össze :S
hu de szar volt...azt teleraktak vasakkal :S
hülye haverok nem segítettek hanem csak röhögtek
0
0
0
0
MaliDual avatar
gördeszkáztunk. köbe megekadt a kereke elburultam a többiek meg nem tudtak megállni azt nekemjöttek.agyrázkodás. lábam kezem majdnem eltört.másik eset hogy haveromnak betört a feje aztán vitték orvoshoz aztán a doki adta be neki az érzéstelenítőt akkor fojt a szemébe a vér azt mondja nem látok a doki meg azt mondta a franca kíani tű megint beletört.😆
0
0
0
0
Tofy avatar
Nekem az volt amikor egyszer esőben fociztunk és elcsúsztam azt eltört a lábam😃 NA go kó0rház ahol röngen és hát el volt mozdulva a csont.Hát próbálták vissza tenni a helyére de nem sikerült.Másnap be kellett menni műtétre és ott tették vissza a helyére és csavarral rögzítették 😃 Fél év mulva vissza kellett menni a csarvart kiszedni. Ott viszont csak helyi érzéstelenítés volt se altatás se semmi de hála istennek nem fájt. Ennyi 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
psychosocial írta:
nekem az hogy amikor fát vágtunk bátyámmal mondta hogy fogjam a fát és volt 1 szög a fába akkora lendülettel vágta h a két fa repült szét és a szöges része pont oda csapodott a szemnél van ahol a csipa szokott lenni csak kicsitt kijebb és majdnem elvéreztem és a szememet is majdnem elveszítettem

Az durva!😲Látsz rendesen azzal a szemeddel?
0
0
0
0
psychosocial avatar
nekem az hogy amikor fát vágtunk bátyámmal mondta hogy fogjam a fát és volt 1 szög a fába akkora lendülettel vágta h a két fa repült szét és a szöges része pont oda csapodott a szemnél van ahol a csipa szokott lenni csak kicsitt kijebb és majdnem elvéreztem és a szememet is majdnem elveszítettem
0
0
0
0
azbizony avatar
Engem meg elütött 1 kamion,tekertem bicóval az meg jött a keresztezödésbe mint az állat és elkapta a bícó hátulját és én meg repültem😃. hogy a lábam hogy nem tört el az még most se tudom, megúsztam egy enyhe agyrázkódással. Na nekem ez volt a legdurvább 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Engem egyszer majdnem vízbefojtottak, kevés kellett volna hozzá!😃😃
0
0
0
0
philips20 avatar
huhu nekem amikor ejtöernyözni voltam hu debevoltam szarva 😃 de jovolt
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció