Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Savaxel írta:
8évesen 2újam vissza kellett varni, mert egy kb 15kilós tégla féleség rá esett a házunk építése közbe 😃


Még jó, hogy nem fejedre esett, azt macerásabb lett volna visszavarrni.😜
0
0
0
0
szalamispizza avatar
8évesen 2újam vissza kellett varni, mert egy kb 15kilós tégla féleség rá esett a házunk építése közbe 😃
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Nekem az volt a legdurvább amikor megpróbáltam felkötni magam..Borzasztó volt..Egy pár napig meglátszott a helye.....
0
0
0
0
megaone6 avatar
orodreath írta:
megaone6 írta:
7 évesen horvátországi nyaralásom során a Pag nevezetű sziget egyik tengerpartján próbáltam egy sziklára felmászni, de megcsúsztam és a jobb lábszáramat úgy bevertem, hogy csak úgy ömlött belőle a vér, csoda hogy el nem véreztem. Még most is megvan a varrás nyoma.
11 évesen beteg lettem, válaszút elé kerültem, hogy méregtelenítsek a wc-be vagy hányjak 😆 hát visszagondolva jobb lett volna méregteleníteni a wc-be, mert sugárban összefostam az egész fürdőszobát 😆😆😆😆😆



😆 ilyenkor kell leülni wc-re és lavór az ölbe 😆

hát ja, ha visszapörgethetném az időt tényleg azt csinálnám 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
megaone6 írta:
7 évesen horvátországi nyaralásom során a Pag nevezetű sziget egyik tengerpartján próbáltam egy sziklára felmászni, de megcsúsztam és a jobb lábszáramat úgy bevertem, hogy csak úgy ömlött belőle a vér, csoda hogy el nem véreztem. Még most is megvan a varrás nyoma.
11 évesen beteg lettem, válaszút elé kerültem, hogy méregtelenítsek a wc-be vagy hányjak 😆 hát visszagondolva jobb lett volna méregteleníteni a wc-be, mert sugárban összefostam az egész fürdőszobát 😆😆😆😆😆


én sírok😂😆
0
0
0
0
megaone6 avatar
7 évesen horvátországi nyaralásom során a Pag nevezetű sziget egyik tengerpartján próbáltam egy sziklára felmászni, de megcsúsztam és a jobb lábszáramat úgy bevertem, hogy csak úgy ömlött belőle a vér, csoda hogy el nem véreztem. Még most is megvan a varrás nyoma.
11 évesen beteg lettem, válaszút elé kerültem, hogy méregtelenítsek a wc-be vagy hányjak 😆 hát visszagondolva jobb lett volna méregteleníteni a wc-be, mert sugárban összefostam az egész fürdőszobát 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Nekem a válam tört el 7 évesen mert 2 méter magasbol rá estem :-) Ja meg 3 évesen voltam 3 szor műtve szürke hályog miatt (szemem)
Ja a legfontosabb hogy az agyam nem vezett el rendesen az agyvizet ezért is 1 Eve volt műtétem. Ja meg a gerincem ki van csvarodva fent (de nem vagyok rokkant) 15 éves vagyok. Jó mi? (és 1 Evig ugyanugy a fejem miatt szteroidot kelett szednem GYÓGYÁSZATI CIÉLBÓL). ITT A VÉGE.
0
0
0
0
Kelori avatar
Kb 5 évesen megfejeltem egy üvegasztal sarkát, aztán 6 évesen megfejeltem a játszotér betonját mikor kiestem a hintából, 7 évesen konkrétan bekapta a fejemet a kutya, 11 évesen gurulok le egy hosszu lejton 50-el bicoval, keresztedozes elott semmi fek mint átlag jo kisgyerek, furgon megloki a bico hátsokereket, én meg suhantam a levegoben mint bőing a felhokon 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
Igaz, nem velem esett meg a dolog, de elég durva helyzet volt.
Élt a városunkban egy rokkant, (csak mankóval tudott járni) alkoholista 50-60 év körüli férfi. Minden nap totálra itta magát szerencsétlen.
Pár éve, pont mentem hazafelé melóból, és azt látom, hogy a város főterén, a buszmegállóban nagy nyüzsgés van, ott áll egy mentő. Odaérve megláttam mi történt.
A fent említett úriember, gömbölyűre itta a talpát😆 és elzakózott. De nem akárhogy. A buszmegálló mögötti alacsony fémkerítésre esett, aminek a rácsai végén hegyek voltak. Mint egy hatalmas nyílvessző, olyan volt. (azóta ezt a kerítést eltávolították a főtér felújítása végett.)
Valahogy oldalról esett a kerítésbe, és az állkapcsa alatt belefúródott a vashegy és a száján át jött ki. Elég brutális látvány volt. A fickó életben maradt. Mikor odaértem, akkor fűrészelték le a kerítés egy darabját, hogy be tudják tenni a mentőbe szerencsétlent. A fazon még élt utána pár évet. (néhány éve találta meg akkori csoportvezetóm a holttestét. több mint 50 késszúrással megölték.)
0
0
0
0
superkiller avatar
délután 3-ra a szállásra keveredtem, a haverjaim már "rágyógyultak" a másnaposságra, lezuhanyoztam, azt ledöglöttem. Bírságot nem kaptam, mert hallucinogén szerek voltak a tag vérébe. De mai napig nem tudom, hogy megvertem vagy csak ő találta ki. Remélem elfelejtem hamar azt a vasárnapi napot
0
0
0
0
agymeno32 avatar
superkiller írta:
tegnap buliba mentem. Ma az őrsön ébredek egy idegen csávóval a ketrecben, azt orditja megvertem, mert nem ivott velem. Most gyalogolok hazafele, nincs se pénzem, se a kabátom, egy pólóba vagyok nagyon fázok. A haverjaim nem veszik fel a telefont, azt se tudom melyik részén vagyok a városnak...

és mi lett? 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nekem is volt egy elég cikis helyzet 😆
Reggel még kicsit félálomban kijöttem a kapun, kinézek az útra: "Látom jön a busz" Na mondom basszus most rohanhatok... rohanok mint az állat, beérek a megállóba és akkor látom h a busznak vélt jármű csak egy kukás kocsi ._.
Aztán voltak a megállóban elég sokan (meg a szemköztibe is )
0
0
0
0
superkiller avatar
19ati93 írta:
superkiller írta:
tegnap buliba mentem. Ma az őrsön ébredek egy idegen csávóval a ketrecben, azt orditja megvertem, mert nem ivott velem. Most gyalogolok hazafele, nincs se pénzem, se a kabátom, egy pólóba vagyok nagyon fázok. A haverjaim nem veszik fel a telefont, azt se tudom melyik részén vagyok a városnak...


hogy kerültetek ketrecbe? 😂 😂

Nem tudom, tegnap filmszakadás volt, még most se tudom hol vagyok, azt se tudom minek hagytak ott, csak ezt a napot éljem túl, szomjan döglök annyira másnapos vagyok, nincs egy krajcárom se
0
0
0
0
19ati93 avatar
superkiller írta:
tegnap buliba mentem. Ma az őrsön ébredek egy idegen csávóval a ketrecben, azt orditja megvertem, mert nem ivott velem. Most gyalogolok hazafele, nincs se pénzem, se a kabátom, egy pólóba vagyok nagyon fázok. A haverjaim nem veszik fel a telefont, azt se tudom melyik részén vagyok a városnak...


hogy kerültetek ketrecbe? 😂 😂
0
0
0
0
sachme avatar
superkiller írta:
tegnap buliba mentem. Ma az őrsön ébredek egy idegen csávóval a ketrecben, azt orditja megvertem, mert nem ivott velem. Most gyalogolok hazafele, nincs se pénzem, se a kabátom, egy pólóba vagyok nagyon fázok. A haverjaim nem veszik fel a telefont, azt se tudom melyik részén vagyok a városnak...

😞 sajnállak 😞 Spoiler!
van ilyen 😆
0
0
0
0
superkiller avatar
tegnap buliba mentem. Ma az őrsön ébredek egy idegen csávóval a ketrecben, azt orditja megvertem, mert nem ivott velem. Most gyalogolok hazafele, nincs se pénzem, se a kabátom, egy pólóba vagyok nagyon fázok. A haverjaim nem veszik fel a telefont, azt se tudom melyik részén vagyok a városnak...
0
0
0
0
Garadex avatar
ReSeth írta:
Most a nyáron történt velem pár baleset.. manualt gyakoroltam cangán, de egy picit túl húztam és telibe hátraestem, nembirtam levegőt venni + jól beütöttem a fejem.. a hátam 2 hétig fájt.. este lefeküdnöm könnyű volt, de aztán reggel felkelni az ágyból.. hát nem volt kellemes 😃. aztán a másik pedig az volt hogy suli kezdete előtt pár nappal reggel elmentünk haverokkal dirt pályára.. borultas volt az idő, de gondoltuk h nem fog esni.. dél felé elindultunk haza kajázni, aztán félúton elkapott a kurva nagy eső.. tekeretem mint az állat hazafelé mert nemvolt már sok, nem akartam nagyon megázni. aztán járdán mentem és leugrattam a járdáról és jobban kidobtam a cangja hátulját a kelleténél, aztán a csúszós vizes úton szépen kicsúszott amint földetért a hátsókerék, eldőltem a cangával együtt, a canga csúszott tovább én meg az úttesten kb 3at bukfenceztem, elég keményen.. tiszta kosz + víz lettem meg horzsolás persze.. 😆


Hasonló történt velem is, közelben van egy elég meredek domb, haverokkal szórakoztunk ki tud lemenni rajta bicóval. 2-3 an lementek, utána már mondom én sem maradok ki belőle. Tudni illik hogy az én bicómon nem volt még teleszkóp 😃 , elindultam, a domb alján kezdtem lecsúszni a bicóról, és a végén nem bírta a villa és a kerék a kiképzést, villa meghajlott, a kerék majdnem félbetört. Leestem a bicóról, bukfenceztem egy párat a földön. Végeredmény, egy törött bicó, teljesen koszos lettem, 11 seb egy esésből abból 6 vérzett : DD
0
0
0
0
ReSeth avatar
Most a nyáron történt velem pár baleset.. manualt gyakoroltam cangán, de egy picit túl húztam és telibe hátraestem, nembirtam levegőt venni + jól beütöttem a fejem.. a hátam 2 hétig fájt.. este lefeküdnöm könnyű volt, de aztán reggel felkelni az ágyból.. hát nem volt kellemes 😃. aztán a másik pedig az volt hogy suli kezdete előtt pár nappal reggel elmentünk haverokkal dirt pályára.. borultas volt az idő, de gondoltuk h nem fog esni.. dél felé elindultunk haza kajázni, aztán félúton elkapott a kurva nagy eső.. tekeretem mint az állat hazafelé mert nemvolt már sok, nem akartam nagyon megázni. aztán járdán mentem és leugrattam a járdáról és jobban kidobtam a cangja hátulját a kelleténél, aztán a csúszós vizes úton szépen kicsúszott amint földetért a hátsókerék, eldőltem a cangával együtt, a canga csúszott tovább én meg az úttesten kb 3at bukfenceztem, elég keményen.. tiszta kosz + víz lettem meg horzsolás persze.. 😆
0
0
0
0
no avatar
Amikor lekéstem a Supernatural 8. évadjának évadnyitó epizódját. 😀
0
0
0
0
agymeno32 avatar
nálunk az osztály olyan egyik futott és a drót kerítésnek csak a teteje volt ott és nem lehetett látni az meg futott és annak neki a nyakát szépen elvágta 😜

másik dobta az esernyőt (nem tom miért 😆😉 és a gyereket balról orrba kapta azt ömlött a vér 😃

volt olyan aki leesett a megy fáról nyílt törés :s

ja én meg már mindkét kezem törtem 😃
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
TaylorXIII írta:
Thomeee111 írta:
Hát a ma reggelem kifejezetten durva volt, azaz inkább rohadtul égő... Futottam a vonatomhoz (ami valójában még nem érkezett meg csak követtem az előttem szaladó hülye gyereket) és ott 30 ember között elnyaltam, de úgy, hogy csúsztam mellé másfél métert... Emiatt ma a suli is kimaradt mivel ott lent ahol elég ciki a gatyám kettészakadt, de úgy, hogy mind a két lábam ki tudnám dugni a lyukon...


AZ kemény vazze😃



Hát az 😃 És ami még cikibb, hogy a vonaton tűnt fel, hogy elszakadt a gatyám...
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Thomeee111 írta:
Hát a ma reggelem kifejezetten durva volt, azaz inkább rohadtul égő... Futottam a vonatomhoz (ami valójában még nem érkezett meg csak követtem az előttem szaladó hülye gyereket) és ott 30 ember között elnyaltam, de úgy, hogy csúsztam mellé másfél métert... Emiatt ma a suli is kimaradt mivel ott lent ahol elég ciki a gatyám kettészakadt, de úgy, hogy mind a két lábam ki tudnám dugni a lyukon...


AZ kemény vazze😃
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Hát a ma reggelem kifejezetten durva volt, azaz inkább rohadtul égő... Futottam a vonatomhoz (ami valójában még nem érkezett meg csak követtem az előttem szaladó hülye gyereket) és ott 30 ember között elnyaltam, de úgy, hogy csúsztam mellé másfél métert... Emiatt ma a suli is kimaradt mivel ott lent ahol elég ciki a gatyám kettészakadt, de úgy, hogy mind a két lábam ki tudnám dugni a lyukon...
0
0
0
0
no avatar
ez inkább érdekes ebben az évben volt még 3-4 hónappal ezelött tavaszzal hogy egy pár kedves betörö bejött az iskolába este 2 kor kb. és a lenti infótermet szépen kipakolta a takaritó látott valakit de nem szólt (mia szar Ö is benne volt ?😆😉 na a lényeg hogy holanapra a rendörség is ott volt hát igen nincs lenti infótermünk csak a fenti amugy elis kapták öket de nézzük a jó oldalát Spoiler!
az egyik gépházat az első udvaron ott hagyták üresen ajándéknak 😃😃 és irtak is rá valamit 😜
0
0
0
0
Bicike avatar
DonnieD az utolsó az nagyon brutál. Nekünk a biosz tanár mesélt olyat, hogy régen a suliban amikor kicsengettek, akkor az egyik gyerek kifutott az udvarra, s úgu becsapta maga mögött az ajtót, hogu aki mögötte futott, az beleesett az üvegbe, s a fél bicepsze leesett. A tanárok a látványtól ott ájuldoztak.

Az iskolánk mellett van egy másik suli, ott törtébt kb. 3-4 éve, hogy egy gyerek focizás közben beleesett ax üvegbe, meg is halt ott rögtön.

4-5 éve az egyik oszt.társammal fociztunk a terembe, nekem sikerült úgy hárítani a labdát, hogy az neki esett egy vázának, a vâza meg ráesett a csapra, amelybõl egy jókora darab tört le.
0
0
0
0
DonnieD avatar
Hmm... nem a legdurvább, de azért akkor nagyon fájt.
Elég cingár voltam másodikos koromban. Szerencsére azóta természetesen emberesebb lettem. Volt egy lány az osztályban. Ő volt a legkövérebb. Tél volt, ugye jeges volt az udvar. Csúszkáltunk össze-vissza. Kitaláltam, hogy leguggolok, s ő majd húzni fog. Jó ötletnek tűnt egészen addig, míg meg nem csúszott, s rám nem esett. Két percig nem kaptam levegőt, s két napig fájtak a bordáim.... 😕

Másik elég hajmeresztő dolog tizenévesen történt velem. Bicajoztam, amikor véletlen egy fedetlen csatornafedélre mentem rá. Persze nem estem el, de épp elég volt, hogy bukfencezzek egyet az aszfalton. A bicaj a hátamra tekeredett, s nem tudtam felkelni. Hozzáteszem a város legforgalmasabb útján történt. Sírva fakadtam, s csak tíz perc után jött oda hozzám egy férfi, hogy felsegítsen.

A legdurvább sztorit hagyom a végére. Annak idején nagyon jól beleléptem egy rozsdás szögbe. Másnap nem volt más választásom, mint hogy elmenjek az orvoshoz. Az orvosi rendelővel szemben volt egy hatalmas épület. Mikor végeztem az orvosnál jöttem kifelé. Látom emberek állnak, mondom elmegyek mellettük. De aztán láttam, hogy csak nem, gondoltam visszafordulok, de nem tudtam, mert további embersereg ment oda. Azt vettem észre, hogy mindenki néz felé. Hát egy férfi állt az épület tetején. Amennyire csak tudtam elmentem a helyszínről. A gyógyszertárban amúgy is sokat kellett várni. Körülbelül háromnegyed óra telt el, s úgy gondoltam indulok haza. Gondoltam az eltelt háromnegyed óra alatt vagy lehozták, vagy pedig már leugrott. Szándékosan másik utcán jöttem, de volt egy szakasza, amin rá lehetett látni az épületre. Nem is figyeltem oda, csak hallottam egy üvöltést: "Itt az idő". Odakaptam a fejem és azt látom leugrik, majd pedig egy hatalmas puffanás... És a legcsodálatosabb: este kapcsolgattam a csatornákat, s a helyi tévé szépen bemutatta, ami a helyszínen volt...
0
0
0
0
no avatar
Kb. két éve suliból sétáltam hazafelé (jó messze lakok a sulitól) amikor megláttam az út túloldalán egy német juhászt. Tudtam hogy kié, azt is tudtam hogy eléggé harapós. 😆 Elkezdett felém futni, de amikor kiért az út közepére elütötte egy autó. Úgy fél méterre voltam a kutyától. Nemtom hogy ki vezette azt a kocsit de asszem megmentette az életem 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
2004 be a Suliba Hülyültem osztálytársammal!
2. emeletről a dupla üvegen átlöktem 😃
Ebből 1 tört be az a bal oldali hona alatt állt ki...
kb egy 25cm es üveg tüske a szívétől kb 10cm re a bőrétől meg 1cm re se 😃 szóval para volt....

3. osztály első szakaszába 😃 2 osztálytársam kitalálta hogy lelöknek a szikláról a kiránduláson 😃
nagyon kedvesek 😃 ezt meghallottam szóltam tanárnak 😃 azt le volt rendezve 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Spartan: még jó, hogy mi nem jártunk ûgy.
0
0
0
0
FreddyD avatar
Persze azt még leírom, hogy eltakartam és eltörtem a csuklóm kb 2 hete.... ez még nem is annyira "szívás" csak az a kis tényező hogy tegnap lett volna a forgalmi vizsgám, és jövőhét kedden repülünk Angliába.... Murphy KÖSZÖNÖM 😃
0
0
0
0
Forje avatar
2 haverral lent voltunk ki mentünk a város melletti pusztába. Mivel nálam volt gyufa gondoltam csinálhatnánk tábortüzet ebben a jó kis 40 fokban(a kukoricás mellett)! Meg is csináltuk minden szépen konfortosan. Már mennénk el mikor látjuk hogy vmi füstöl. Visszamegyünk azt kiderült hogy pár kukorica rúd kapott lángra😃😃 Ha nem vesszük észre leégett volna az egész kukoricás😃
0
0
0
0
no avatar
Komolyan mondom ezek a fegyók maguktól töltődnek 😃 volt valaki nem tudom hirtelen a nevét egy híresség nem tudom akkor sem a nevét nem akarok hülyeséget mondani a szímpadon egy stukkerel azt mondta nyugi nincs töltve a fegyvert fejéhez tartva elsütötte és DURR! volt benne egy golyó és megis halt 😜
0
0
0
0
Bicike avatar
Spartan117 Ja-ja arra gondolok.
Eszembe jutott egy másik story.
2 hete nagyanyámnál voltam egyik haverommal. Van ott kint egy Slavia 620-as 4.5-es légpuska. Csak úgy poénból letörtem, s úgy tettem, mintha megtölteném, de nem töltöttem meg. Mondtam haveromnak, hogy rácélzok és meg merem húzni. Kb. 2 méterről a fejére céloztam, s valamilyen oknál fogva úgy gondoltam, inkább elhúzom a fegyvert, s amikor meghúztam, a fegyver elsült. Hát még jó, hogy elhúztam.
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Egyszer hetedikben egy hülye gyerek taposta a lányok cuccait a padon. Én úgy voltam vele, hogy ezt nem kéne hagynom így a retkes saras csukámmal elkezdtem az ő cuccain taposni 😃 Csak akkor lett para mikor elindult felém a gyerek... ugye nem akartam, hogy úgy kapjon el, hogy fent vagyok a padon így fogtam magam és le akartam ugrani, de a pad kicsúszott alólam én meg pofára estem de úgy, hogy eltörtem a csuklóm (orsó és sing csont tört szal derékszögű gipszet kaptam) és ha ez nem lett vna elég úgy bevertem a földbe at arcom, hogy a fogaim és pár milliméterrel beljebb mentek 😃 De legalább anyámék akkor letettek a fogszabályzóról 😆
0
0
0
0
no avatar
kb 5-6 évvel ezellött anyámékkal mentünk cukrászdába mondtam nem fogják elponi amig benn vagyok? Erre amikor kiértem (a többiek még bennvoltak) 2 gyanúsan barna alak nézegette a biciklit odamentem és aztmondták rávolt dölve az útra csak felálitották 7-8 éves voltam De nem hülye............. 😃 Spoiler!
Lehet hogy nemis c tipusúak hanem kubaiak vagy félniggerek voltak 😆😆😆
0
0
0
0
rafferd avatar
mikor kicsi voltam, futkároztam a kertben, elestem és lefejeltem a ház sarkát, betört a fejem...

a szobámban nyitva volt az ablak, valamiért futottam be (már nem tudom, hogy miért) és a huzat becsapta előttem az ajtót. azóta 6heg van a jobb lábamon, a legnagyobb kb. 10centis.

kapus voltam , eltört a jobb csuklóm (nyár elején) le estem unokatesóméknál egy hintáról, eltört a bal alkarom (kb. 90°-ban állt, nyár végén)
0
0
0
0
no avatar
Bicike: Csak nem a C Tipusú állampolgárokra gondolsz?😆😆😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Még egyszer óvodás koromban a folyosón futkároztunk, és valamelyik lökött úgy meglökött, hogy szájjal nekimentem egy padnak. Kb. 10-15 fogam ott helyben kitört (még az volt a szerencse, hogy csak tejfogak voltak).

Másik eset haverommal történt, hogy ment éppen haza, s azt látja a másik utcában, hogy 3, vagy 4 C ember kötegszik valamilyen 13-15 éves csajjal. Haverom odament, azt meglökött vagy 2 C embert, azt a csajjal befutottak valamilyen lépcsőházba. (nem lett belőle szerelem 😆, ahogy az szokott lenni) HAverom szülei ezt megtudták, gondolhatjátok, milyen pipák voltak 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
1. Motor ugratón biciklivel 😃 maxon tekertem ami kifért 😃 5 méter magasra felrepültem 😃 lerepültem cangáról 😃 és homokba nyakkal lefele estem... a canga meg rám.... a homok mentett meg hogy nem haltam meg 😀

2. Beton Fúróval belefúrtam a falba.... központi egységet eltaláltam 😃
ahol kb 4 kábel ment 😃 a papucs mentett meg... az egész fúrón átment a fesz 😃

3. Videószerelés közbe, véletlen sokadszorra kezdtem szerelni 😃
a központi fejbe belenyúltam 😃 kézzel 😃 úgy megbaxott hogy hátra estem 😃 és túléltem a 220 at 😃
0
0
0
0
FreddyD avatar
Az én egyik kemény pillanatom amikor mostoha anyám tesója (iker) rejszolás közben rámnyitott.... na de ezzel csak az a baj hogy pont akkor "végeztem" volna.... így látta az egész ejakuálásomat .... ááááhhh nem volt kínos... mindezt egy szaros pecsenye sütőért (azért jött át) 😆😀
0
0
0
0
no avatar
Mi nyaralásból jöttünk haza, nagy torlódás volt az úton, egy német koma meg előzni akart minket,d e szemben jöttek többen is. A német kisbusszal volt úgyhogy jóval nagyobb volt a mi kocsinknál.A busz nem mögénk ment vissza hanem nekünk jött oldalról és belementünk az árokba. Ezt kb úgy 100 km/h-s sebességgel 😆 de mindenki megúszta 😃
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Faterral mentünk télen autóval, és egyszer csak kiugrott elénk egy kutya. Fater nem akarta elcsapni, és félrerántotta a kormányt, de a jég miatt lecsúsztunk az útról, bele a kb 2-3 méter mély árokba. Pördültünk 4-et vagy 5-öt, az autó fullra szétment, de megúsztuk egy karcolás nélkül. Igazából fel sem fogtam mi történt, mind a mai napig, annyira hirtelen lezajlott. Biztonsági öv rulez... 😂
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Volt 1 pár......
120-nál volt kocsival egyik....el kezdtem előzni 2 autót(ő lett volna 3,egyben a sor végén álló is), kivágódott elém, hogy ő is előz....csak nem könnyű megrakott utánfutóval, meg egy 1,3-as swifttel.300m múlva derékszögű kanyar, tábla szerint meg ott már lassítani kéne...kanyarban jött szembe kocsi, ő épp hogy visszament másik sávba, satuval lassított én meg mögötte szintén....ha kicsit lassabban sorol vissza nyalóka lett volna...
0
0
0
0
matyosowski avatar
nekem oszt. társam "beivott mint atom" és beszart ő is 😆 úgy látom ez a telerakom a gatyát 3 felestől nem csak az én megyémben jellemző 😃 X D
0
0
0
0
sachme avatar
Pinpangozás közbe kiszakadtd tőből a kisujjamról a köröm , mert véletlenül belevágtam az asztalba 😆
0
0
0
0
Viktore avatar
"az osztalytarsamat beletettuk a szekrenybe azt feldojtottuk es belefosott
aznap ivott szilva páleszt negyed litret bevett ugy fosott be a szekrenybe
nem kamu "
😆😆😂 az igen
0
0
0
0
Black Wolf avatar
A az unokatesómmal bicajoztunk és a szemem láttára ütötte el egy gyorshajtó... Szerencsére megúszta egy agyrázkódással.
0
0
0
0
menoteboj avatar
Azigeeen 😆 ara emlekezni fog egy darabig! 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
az osztalytarsamat beletettuk a szekrenybe azt feldojtottuk es belefosott 😆 😂😂
aznap ivott szilva páleszt negyed litret bevett 😆 ugy fosott be a szekrenybe 😆
nem kamu 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció