Milyen billentyűzetet vegyek?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Periféria
-Ha van előre kiszemelt billentyűzet de nem tudod eldönteni hogy melyik lenne jobb illetve hogy mi melyiket ajánljuk, akkor lehetőleg pontos nevet, gyártót, méreteket és árat adj meg, mert ezek alapján könnyebben tudunk segíteni.
Hozzászólások: 484
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gta4vevo avatar
Sziasztok!
3000 forint értékben milyen billentyűzetet ajánlanátok, vagy érdemes a billentyűzetre is rászánni egy bizonyos összeget?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.
Árgépen most néztem meg az általad ajánlottat, ás ott csak angol kiosztásút látok. Esetleg magyart honnan lehetne rendelni?


hát ha külön szoftvert igényel a billentyűzet akkor lehetséges h összeakad vmivel így fagyás is előfordulhat, de nekem 2 havonta új rendszerem volt és már több mint 1 éves a G110-em, eddig sose volt baj! 😀 sajnos magyar kiosztású nincs és nem is lesz! arra ott a gigabyte, de igazából minden gomb megvan, magyarra állítod windowson belül és kész! ritka h a billentyűzetre kell néznem vmi miatt is! 😀 sőt előtte Razer Lycosa bill.-em volt aminek a "í" gombja nem is volt meg és átszoktam az Alt Gr+J kombóra! ezen már van í-nek gomb mégis az előbb említett módon írom még mindig, de akárhol ülök gép előtt mindig! 😃 megszokás! 😀

És a G110 sötétben valóban elegendő világítással bír?


hát nem a lámpa helyett kell használni! 😃 megfelelő fénye van, simán látni a gombokat még ha pont odavilágít a monitor is! mivel a piros és a kék között bármilyen színre állítható, én azt mondanám h piros a legjobb, lila nálam kiesik ugye, a kék is marha jól látható de nekem nem jön be!
masszív, rengeteg funkciója van ami baromi hasznos és baromi könnyen programozható! de nézz teszteket, képeket, olvass nyugodtan utána! az tuti h ahogy meglátom h kezd eltűnni, veszek 3-at h legyen tartalék mert nem vagyok hajlandó mást használni! 😀

Köszönöm, majd olvasok teszteket.
0
0
0
0
Keksz03 avatar
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.
Árgépen most néztem meg az általad ajánlottat, ás ott csak angol kiosztásút látok. Esetleg magyart honnan lehetne rendelni?


hát ha külön szoftvert igényel a billentyűzet akkor lehetséges h összeakad vmivel így fagyás is előfordulhat, de nekem 2 havonta új rendszerem volt és már több mint 1 éves a G110-em, eddig sose volt baj! 😀 sajnos magyar kiosztású nincs és nem is lesz! arra ott a gigabyte, de igazából minden gomb megvan, magyarra állítod windowson belül és kész! ritka h a billentyűzetre kell néznem vmi miatt is! 😀 sőt előtte Razer Lycosa bill.-em volt aminek a "í" gombja nem is volt meg és átszoktam az Alt Gr+J kombóra! ezen már van í-nek gomb mégis az előbb említett módon írom még mindig, de akárhol ülök gép előtt mindig! 😃 megszokás! 😀

És a G110 sötétben valóban elegendő világítással bír?


hát nem a lámpa helyett kell használni! 😃 megfelelő fénye van, simán látni a gombokat még ha pont odavilágít a monitor is! mivel a piros és a kék között bármilyen színre állítható, én azt mondanám h piros a legjobb, lila nálam kiesik ugye, a kék is marha jól látható de nekem nem jön be!
masszív, rengeteg funkciója van ami baromi hasznos és baromi könnyen programozható! de nézz teszteket, képeket, olvass nyugodtan utána! az tuti h ahogy meglátom h kezd eltűnni, veszek 3-at h legyen tartalék mert nem vagyok hajlandó mást használni! 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.
Árgépen most néztem meg az általad ajánlottat, ás ott csak angol kiosztásút látok. Esetleg magyart honnan lehetne rendelni?


hát ha külön szoftvert igényel a billentyűzet akkor lehetséges h összeakad vmivel így fagyás is előfordulhat, de nekem 2 havonta új rendszerem volt és már több mint 1 éves a G110-em, eddig sose volt baj! 😀 sajnos magyar kiosztású nincs és nem is lesz! arra ott a gigabyte, de igazából minden gomb megvan, magyarra állítod windowson belül és kész! ritka h a billentyűzetre kell néznem vmi miatt is! 😀 sőt előtte Razer Lycosa bill.-em volt aminek a "í" gombja nem is volt meg és átszoktam az Alt Gr+J kombóra! ezen már van í-nek gomb mégis az előbb említett módon írom még mindig, de akárhol ülök gép előtt mindig! 😃 megszokás! 😀

És a G110 sötétben valóban elegendő világítással bír?
0
0
0
0
Keksz03 avatar
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.
Árgépen most néztem meg az általad ajánlottat, ás ott csak angol kiosztásút látok. Esetleg magyart honnan lehetne rendelni?


hát ha külön szoftvert igényel a billentyűzet akkor lehetséges h összeakad vmivel így fagyás is előfordulhat, de nekem 2 havonta új rendszerem volt és már több mint 1 éves a G110-em, eddig sose volt baj! 😀 sajnos magyar kiosztású nincs és nem is lesz! arra ott a gigabyte, de igazából minden gomb megvan, magyarra állítod windowson belül és kész! ritka h a billentyűzetre kell néznem vmi miatt is! 😀 sőt előtte Razer Lycosa bill.-em volt aminek a "í" gombja nem is volt meg és átszoktam az Alt Gr+J kombóra! ezen már van í-nek gomb mégis az előbb említett módon írom még mindig, de akárhol ülök gép előtt mindig! 😃 megszokás! 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
ximo írta:
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.

Nekem is Giga billentyűzetem van, mondjuk nem az említett szériából, de nem tartom valószínűnek (legalábbis furcsa lenne) hogy egy perifériától lefagyjon a gép 😞
Bocs a trollkodásért 😃

Nekem is elég hihetetlenül hangzik, de felhasználók írták: http://prohardver.hu/tema/milyen_billentyuzetet_vegyek/keres.php?stext=k8100&submit=
0
0
0
0
ximo avatar
zsolty87 írta:
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.

Nekem is Giga billentyűzetem van, mondjuk nem az említett szériából, de nem tartom valószínűnek (legalábbis furcsa lenne) hogy egy perifériától lefagyjon a gép 😞
Bocs a trollkodásért 😃
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Keksz03 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀

Hát olyan kéne amivel tényleg nem lesz semmi baj. Most olvastam, mondjuk az elég régi bejegyzés, de az írták a gigabytre, hogy lefagy tőle a gép.
Árgépen most néztem meg az általad ajánlottat, ás ott csak angol kiosztásút látok. Esetleg magyart honnan lehetne rendelni?
0
0
0
0
ximo avatar
Egy vérbeli gamer billlenytűzet 1000Huf (ha tényleg ideges vagy szét is verheted 😃 )
0
0
0
0
Keksz03 avatar
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?


Ha minőségi és tényleg jó bill-t akarsz akkor Logitech G110! Kicsit drága de hidd el megéri! 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sanchez írta:
GIGABYTE GK-K8100

Köszönöm.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan billentyűzetet aminek van háttérvilágítása?
0
0
0
0
Sanchez avatar
Valaki előrendelt esetleg már egy Logitech K310-et? Én most gondolkodom rajta...
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Apának Logitech MK250 van és tök jó bill,ha jól emlékszem 5000ft-ért vette. Logitech az egy nagyon jó márka,szerintem olyanokat keress.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Aha és szerintetek melyik a jó vezeték nélküki bill + egér kombó ??
Melyiket érdemes megvenni max20000 ft-os árig?
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Apumnak is a TV-re van kötve a gép,és vett hozzá vezeték nélküli billt,és tök jó. NFS Worldöztem vele és nincs késése,csak az kell ha van elöl USB csatlakozód a gépen,akkor a billnek és az egérnek az a jelvevő részét oda dugd bele és sokkal jobb lesz a jel! Megcsináltuk úgy is hogy a hátul volt bedugva,na akkor volt egy kis késése. Szóval ha előre dugod a jelvevő részét akkor semmi késés nem lesz! 😉
0
0
0
0
gabi86 avatar
Aha és multinál.is simán j? Amúgy nekem is ez tűik a legjobbnak veszek egy sima billt ami.tetszik meg egy 2m es usb hosszabított és meg van oldva vagyis kettőt kell venni mert az egérhez is kell! 😀

Csak azoknál olvastam hogy multis játéknál nagy a késés olykor! Vagy ez kamu? Mennyire jók a vezeték nélküliek ?
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
gabi86: szerintem mindenképpen érdemesebb vezeték nélküli billt és egeret venni,mert a vezeték nélkülibe nem akadnál bele véletlenül se. 😆
De te tudod hogy hogy lenne jobb neked,mindenestere én vennék vezeték nélkülit. 😉
0
0
0
0
no avatar
gabi86 írta:
Sziasztok az lenne a kérdésem , hogy át akarom kötni a gépet a tvre de kellene egy hosszabb bill meg egér hogy elérjek a kanapéig!! Nos szerintetek melyik a jobb a vezetékes vagy a vezeték nélküli vagy van olyan egér bill aminek legalább 3 m a kábele? Vagy még arra gondoltam , egy sima usb hosszabitóval kiegészitem szerintetek az úgy jó lenne ?


Legutolsó lehetőség a legolcsóbb, nem rég vettem 5m-es Hama hosszabbítót, ezerötszázé.😆
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok az lenne a kérdésem , hogy át akarom kötni a gépet a tvre de kellene egy hosszabb bill meg egér hogy elérjek a kanapéig!! Nos szerintetek melyik a jobb a vezetékes vagy a vezeték nélküli vagy van olyan egér bill aminek legalább 3 m a kábele? Vagy még arra gondoltam , egy sima usb hosszabitóval kiegészitem szerintetek az úgy jó lenne ?
0
0
0
0
agymeno32 avatar
hol tudnék sharkoon tactix billentyűzetet venni/rendelni?akár külföldön mert elvileg lehet kapni hazánkban is de én nem találtam
0
0
0
0
unknown user avatar
Yej írta:
lapos gombok...:s
meg rajos a világitása... sokallok érte 6E-t,azért köszi


A4tech X7 G800 (5000)
0
0
0
0
Yej avatar
lapos gombok...:s
meg rajos a világitása... sokallok érte 6E-t,azért köszi
0
0
0
0
unknown user avatar
Yej írta:
Hú.. akkor kivánok egy lehetetlent😃
Halk gépelé, magyar gombok(tehát minden hagyományo$, $emmi kic$ike $hift, vagy enter gomb...
Ööö p$/2 - u$b mind1
multimédia gombok: $top, play, pau$e, vol+, vol-, meg még legalább kettőhárom multimédiá$gomb
mak$z öt-h@tezer forintért
(boc$ hogy ilyen hülyén irok de ezt a billentyuzetet fogom lec$erélni, mert fele $zar már..)


A4tech KD800 (5800)
0
0
0
0
Yej avatar
Hú.. akkor kivánok egy lehetetlent😃
Halk gépelé, magyar gombok(tehát minden hagyományo$, $emmi kic$ike $hift, vagy enter gomb...
Ööö p$/2 - u$b mind1
multimédia gombok: $top, play, pau$e, vol+, vol-, meg még legalább kettőhárom multimédiá$gomb
mak$z öt-h@tezer forintért
(boc$ hogy ilyen hülyén irok de ezt a billentyuzetet fogom lec$erélni, mert fele $zar már..)
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Tudtok ajánlani valami olcsó és jó világítós magyar betűkiosztású billentyűzetet?
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
bendeguz írta:
roccat iskuról ha valaki tud valamit pls ossza meg mert beruháznék egyre előre is köszi


Megéri megvenni, mivel teljesen kompakt és mindent kielégítő felszereltséggel van felszerelve.
0
0
0
0
bendeguz avatar
roccat iskuról ha valaki tud valamit pls ossza meg mert beruháznék egyre előre is köszi
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Tt eSports Challenger Pro -ról vélemények? Vagy esetleg más?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Pofám leszakad... fnatic egérpad magyar ára 6ezer ft, worldwide ára 20 dollár ami 4400ft durván, én ha veszek valami ilyen komolyabbat inkább fizetem azt a 4ezer ft kiszálítást de sokkal olcsóbban veszem meg és eredeti az biztos...
0
0
0
0
Joker avatar
http://***/?insidepwd=&menu=950&poz=02&cikkcim=V%E1s%E1rt%E9r&id=00002777&csoportid=00000005

itt😃
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Attila007 írta:
counter strike fanoknak😆
https://m.blog.hu/na/napigeek/image/11_11/cs_billentyuzet.jpg

hol kapható? 😆
0
0
0
0
Joker avatar
counter strike fanoknak😆
https://m.blog.hu/na/napigeek/image/11_11/cs_billentyuzet.jpg
0
0
0
0
bendeguz avatar
köszike a válszokat de még gondolkozom a logitech g105-ön is
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
almos
10-12ezerért mit ajánlotok? Thermaltake Challanger-t néztem ki


Challanger jó választás! 😀 Úgy ebben a kategóriában vagy is a (10-12K-s-ban) a Challanger a legjobb választás.
SZval jót néztél ki 😀

bendeguz
köszike a gyors választ egyelőre jó lesz akkor a razer de csak logitech razer vagy roccat fog érdekelni a jövőben is a razer után sztem egy ROCCAT Isku lesz mert nagyon jónak tűnik és nem utolsó sorban magyar kiosztású
amúgy arról tudtok vamit a ROCCAT Iskuról?


Hát én így látanba nézve, nagyon jónak tűnik. Gyönyörű kialakítású, látszik rajta hogy igazi gamer billentyűzet! És ez a kék világítás b*romi jól kiemeli magát a billentyűzetet!
És a külsőn kívül sok extraval van felszerelve (Pl: Macro Live Rec gomb, stb..) Szóval az árát jól belötték így az extrákkal.

Összességében nekem nagyon tetszik, és "szerintem" megéri az árát!
0
0
0
0
bendeguz avatar
köszike a gyors választ egyelőre jó lesz akkor a razer de csak logitech razer vagy roccat fog érdekelni a jövőben is a razer után sztem egy ROCCAT Isku lesz mert nagyon jónak tűnik és nem utolsó sorban magyar kiosztású
amúgy arról tudtok vamit a ROCCAT Iskuról?
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
bendeguz írta:
hali
RAZER Arctosa megéri az árát jó billentyűzet ? játékra használnám és szempont h tartós legyen ja és max 15k-ig ha mást ajánlotok de csak razer vagy logitech érdekel
előre is köszi


Teljese mértékben megéri az árát! (Haveromnak olyan billentyűzete van "én is egy ideig olyat akartam venni, de eltértem egy Razer Lycosa-ra." )
Szóval teljes mértékben megéri az árát!

Logitech-nél a Logitech G105 ami nagyon jó. De e 2 márkán kívül is vannak nagyon jó billentyűzetek. (Pl: Thermaltake eSPORTS Challenger vagy Trust Thinity.) Ezek is kiváló billentyűzetek.
0
0
0
0
bendeguz avatar
hali
RAZER Arctosa megéri az árát jó billentyűzet ? játékra használnám és szempont h tartós legyen ja és max 15k-ig ha mást ajánlotok de csak razer vagy logitech érdekel
előre is köszi
0
0
0
0
almos avatar
10-12ezerért mit ajánlotok? Thermaltake Challanger-t néztem ki 😃
0
0
0
0
BRUgamer avatar
sziasztok nekem valami egyszeru kene csak anyi legyen wireles vagy usb csatlakoztatoju (inkab wifi) es vilagitsanak a gombok
0
0
0
0
1c3t34 avatar
niteforce írta:
1c3t34 írta:
Sziasztok!

Tudnátok-e ajánlani olyan billentyűzetet, amin van hangerőszabályzó? Azt tudom, hogy a Gigabyte GK-K6800 -on van, de esetlen ezen kívül?


Icon 7 KC02 icon 7 classic keyboard néven fut 😀
2K az ára, és van rajta hangerőszabályzó, nekem is ilyen van 😀


de van egy silverline is, az 1200 forint azon is van 😃


Köszi! Hát végülis maradtam a Gigabyte-nál, szerencsére kapható egy helyi boltban (pontosabban megrendelik nekem 😃😉.
Kinézetre az tetszik a legjobban és 3800 pénzt még éppen nem sajnálok rá.
Amúgy ez az Icon7 is jó lenne, de nagyon megtetszett a Gigabyte. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
1c3t34 írta:
Sziasztok!

Tudnátok-e ajánlani olyan billentyűzetet, amin van hangerőszabályzó? Azt tudom, hogy a Gigabyte GK-K6800 -on van, de esetlen ezen kívül?


Icon 7 KC02 icon 7 classic keyboard néven fut 😀
2K az ára, és van rajta hangerőszabályzó, nekem is ilyen van 😀


de van egy silverline is, az 1200 forint azon is van 😃
0
0
0
0
1c3t34 avatar
Sziasztok!

Tudnátok-e ajánlani olyan billentyűzetet, amin van hangerőszabályzó? Azt tudom, hogy a Gigabyte GK-K6800 -on van, de esetlen ezen kívül?
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget 😃 Asszem a Trust lesz, nincs kedvem sokat költeni billre 😃
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
jtrlvksz írta:
Használtan nem akarok billt 😃 A Logitech G105 itt tótiában több mint 15K az nem nagyon fér bele, a Thermaltake is több, valahol el lehet kapni olcsóbban, de az pedig US változat :/

Egyébként, hogy az olcsóbb kategóriát is említsem, Trust LED Illuminated-ról mi a véleményetek?


Trustot nyugodt szívvel ajánlom. Remek gamer márka, és a maga árkategóriájában kiváló cuccokat gyárt. Úgy hogy nyugodtan vehetsz is egy ilyet.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Használtan nem akarok billt 😃 A Logitech G105 itt tótiában több mint 15K az nem nagyon fér bele, a Thermaltake is több, valahol el lehet kapni olcsóbban, de az pedig US változat :/

Egyébként, hogy az olcsóbb kategóriát is említsem, Trust LED Illuminated-ról mi a véleményetek?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció