Milyen billentyűzetet vegyek?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Periféria
-Ha van előre kiszemelt billentyűzet de nem tudod eldönteni hogy melyik lenne jobb illetve hogy mi melyiket ajánljuk, akkor lehetőleg pontos nevet, gyártót, méreteket és árat adj meg, mert ezek alapján könnyebben tudunk segíteni.
Hozzászólások: 484
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BOMB avatar
mi értelme a mechanikus billentyűzetnek?
azon kívül hogy lehet vele e-péniszt növelni
0
0
0
0
Puffin avatar
random-szavak-olasz: engem is érdekelne! Hátha tud valaki valamit mondani róla.
Melyiket nézted?
0
0
0
0
no avatar
a logitech, rommel-g-s billentyűzetekről mi a véleményetek?
0
0
0
0
lumosnina avatar
En anno Mo-on vettem meg egy ismerostol a Logitech MX-5500 Revolution szettjet, aztan a koltozes miatt notira kellett valtanom es eladtam. Azota is az a legjobb eger-bill kombo amit valaha hasznaltam. Most epp egy MX eger vetelen gondolkodom, mert a mostani olcso egerem betegeskedik es a noti tapi padjat nem szeretem hasznalni, kenyelmetlen. 😀https://secure.logitech.com/assets/13759/13759.png
0
0
0
0
no avatar
Aki a razer blackwidow chromán gondolkozik és sokat játszik pl cs go-t (w.a.s.d) vegye figyelembe hogy lehet zavarni fogja hogy a 2 keze messze van egymástól.
Én pl megbántam hogy nem a tournament editiont választottam mert az jóval kissebb mivel nincs rajta numpad.
Egyébként a billentyůzet-re semmilyen panasz nem lehet a szofverére szintén hiszen a végtelenségig állitható bármi amit egy ilyen billentyűzet tudhat.
0
0
0
0
VulpesHD avatar
Milyen mechanikus billentyűzetet ajánlotok Cherry MX Brown kapcsolókkal és (ha van) magyar kiosztással?
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
cougar 200k billentyűzet van valakinek? vagy tudunk valamit róla?
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Nekem pont az kell, csak utálom a lekerekített klaviatúrákat, meg ha világït a szemembe😊
0
0
0
0
Bronson avatar
annyit ér amennyiért árulják. semmi extra, jó kis alap billentyűzet, ennyi...
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Genius KB-210-e van valakinek? vagy tudunk róla valamit?
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Köszi a gyors választ, nekem is nagyon bejött csak nem volt alkalmam kipróbálni még. Így szerintem fogok is venni egyet a közeljövőben 😀
0
0
0
0
showtekk avatar
phoenixfire: nekem ilyen van, én is valami jobbat/újat akartam venni, ami világít is, nem bántam meg, maximálisan hozza az elvártakat! 😀
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
A4Tech Bloody B120-ast megéri megvenni? Szeretnék valami újat, de nem túl drágát. Ahogy olvastam elég jó.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
mmo/rpg-n kívül szinte mindennel, még soha nem volt ilyen egerem, ezért nem is tudom hogy mire használják.😆 bár úgy gondolom, hogy az ilyen kiteknél a billentyű a lényeg, az egér csak plusz. inkább a minőségre gondoltam, hogy melyik a jobb, melyik éri meg inkább. plusz úgy olvastam hogy a plusz egérgombokhoz nem lehet parancsot rendelni megfelelő szoftver hiányában.
0
0
0
0
Puffin avatar
H-ECTOR: milyen játékokkal játszol? Ha kell egy-két plusz gomb az egérre akkor CM mindenképp.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Cooler Master SGB-3010-KKMF1 vagy Mars Gaming MCP0?
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
nagyzoli84 avatar
Hama casano-t néztem ki magamnak.
0
0
0
0
ShadowWarrior avatar
Az Asus cerbers szerintem az egyik legjobb ár-érték arányban. Erről nem kezd el kopni a festék, mint a többiről. Minőségi hatást kelt, és nem kell érte sok 10 ezret kiadni.
0
0
0
0
no avatar
Az mind1, valszeg az FX-ez sem kapom meg itt kint Angliában magyar kiosztással sehol :/
0
0
0
0
no avatar
ááá, ez a roccat isku eszméletlenül tetszik 😃
a sima és az FX között csak a multicolor a különbség?
0
0
0
0
Puffin avatar
Nekem sincs vele gondom.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Dumbest:Nekem Roccat Isku Fx bill van nagyn meg vagyok elégedve vele! Csak ajánlani tudom! 😀
0
0
0
0
no avatar
Esetleg Roccat helyett mit ajánlanátok 20-25 ezerért aminek van háttérvilágítása? 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Az Asus Cerberus elég drága ahhoz képest, hogy sima membrános. Az ilyen GAMER cuccokat szeretik túlárazni.
0
0
0
0
no avatar
ASUS Cerberus-ról tudtok valamit? 😀 Tetszik nagyon 😃 csak félek tőle hog valami bóvli műanyag az egész :/
Vagy egy nagyobb kiadásra ruházzak be egy Roccat ISKU billentyűre mondjuk?
Háttérvilágítást mindenképpen szeretnék, s legyen valami disegn-os. 😀
0
0
0
0
lived avatar
NA megrendeltem.
Keddre ide is ér 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Nagyon jó választás, az az egyik legjobb billentyűzet ár/érték arányban! esetleg még ajánlom figyelmedbe a Razer Blackwidow Chroma-t... kicsit más a dizájn, de hasonlóan sokoldalú!
0
0
0
0
lived avatar
Mechanikus billentyűzetet szeretnék vásárolni.
Olvasgattam ill. néztem teszteket róla.
Egyelőre ill. legjobb ajánlásokat nézve a Cherry MX red mellett tettem le a voksomat. Talán a brown ami még jó lenne, de a halksága miatt a red inkább lenne jobb számomra.
Valakinek vélemény észrevétel?

Egyelőre kiszemeltjeim közül csak a Corsair K70 RGB-t néztem ki.
0
0
0
0
no avatar


Ha valakit érdekelne a pár hozzászólással ezelőtt megemlített Hama uRage termékek, itt egy magyar tesztvideó róluk. Billentyűzet is van a tesztben természetesen.
6:50 után : )
0
0
0
0
Puffin avatar
Bronson: unokatesómnak olyan billentyűje, meg egere is van. Még nem panaszkodott. De idővel majd kiderül. 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Hama cuccokat én kerülném... volt már szerencsém pár Hama termékhez.
0
0
0
0
Puffin avatar
az nemrossz billentyűzet abban az árban! Vagy:
[LINK]
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
10-15 ezer forintért milyen billentyűzetet érdemes venni?
Ezt néztem :
http://www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/ozone/blade-p155707271/?gclid=CIGHrPCU-skCFVCZGwodLqgEDw
0
0
0
0
GaboC avatar
Ez a Genius GX Scorpion K5 magyar kiosztású? Néztem pár webshopba, de mindegyiken angol kiosztású kép volt kirakva (z és y fordítva és ékezet nélkül).
0
0
0
0
Bronson avatar
fekete szigetelőszalag csodákra lépes... 😉
0
0
0
0
Athis18 avatar
AMi talán zavaró benne, az a kék leddel ellátott zalman logo 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
akkor nem lesz gond! 😉
0
0
0
0
Athis18 avatar
Bronson:
Köszönöm a tanácsot, a Zalmannál maradtam elég jol néz ki 😀 Tény ű, hoy nem irtam oda, hogy milyen kiosztasu kellene, de eddig Német nyelvu bill-t használtam, és azon is ment rendesen a gépelés 😃 Csak ez az egy soros BS picit szokatlan 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
dcsabika : Erre tényleg nem gondoltam, én igy szoktam meg 😀 akkor tárgytalan a zalman. Ha valami csicsás gémer féle kell, akkor a Genius GX Scorpion K5 HUN jó választás!
0
0
0
0
LightLeach avatar
Bronson!
Akkor gondolom tudsz gépírni 😃 ahogy én is, de annak aki nem tud kínszenvedés megtalálni rajta az ékezetes betűket, meg azt is nehéz lehet megszokni, hogy ez qwerty-s kiosztású, nem pedig qwertz 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát igazából erre nem is gondoltam, én angolt használtam mindig is... 😊
0
0
0
0
LightLeach avatar
Bronson!
Azért a Zalman elég sz*r választás mivel csak angol kiosztással van 😃 oké, meg lehet szokni, de kényelmi okokból nyilván jobb a magyar.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Ez sem rossz: A4-Tech KB-28G USB. Sőt Gamer verzió.
0
0
0
0
Bronson avatar
ZALMAN ZM-K300M például...
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok. Multis bill-t szeretnék venni. 4-6 ezerig. Mit tudnátok ajánlani? 😀
0
0
0
0
voros12 avatar
Bronson

Azzal az a bajom hogy az ENTER kicsi.
0
0
0
0
voros12 avatar
Sziasztok!

Billentyűzet vásárláson agyalok, amik a szempontok:

- legyen rajta világítás
- ne lapos legyen
- vezetékes
- 10-15e forint környékén

Ezt a kettőt néztem eddig, esetleg ezekről valami vélemény?

http://www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/trust/gxt-280-led-18911-p203906111/

http://www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/hama/urage-illuminated-gaming-113729-p247565197/#velemenyek
0
0
0
0
Demmer avatar
Szerintetek melyik a jobb billentyű?

Illetve a Cherry Black kapcsolót tényleg nehéz lenyomni és ez miatt nem használható hosszú távon?
Azt hallottam a red,blown a legjobb mivel könnyű lenyomni.

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció