Milyen billentyűzetet vegyek?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Periféria
-Ha van előre kiszemelt billentyűzet de nem tudod eldönteni hogy melyik lenne jobb illetve hogy mi melyiket ajánljuk, akkor lehetőleg pontos nevet, gyártót, méreteket és árat adj meg, mert ezek alapján könnyebben tudunk segíteni.
Hozzászólások: 484
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
szilard1976 avatar
Használt Logitesh G15 vagy G110 de az 20k.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Kéne egy jó billentyűzet, ami megbízható, de ne legyen túl drága. Ha lehet, világítsanak a betűk, és MAX 15K HUF-ba beleférjen, de inkább kevesebb legyen. Lényeg, hogy megbízható legyen, ez a legfontosabb. Köszi! 😃
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Yusaris írta:
Üdv!
Olyan billentyűzet érdekelne amin a betűk világítanak és van kéztáblája viszonylag olcsón és ha lehetséges de nem muszáj magyar kiosztás.


Logitech K300
0
0
0
0
Lizard avatar
hardX írta:
Yusaris írta:
A mirror mennyivel/mivel jobb mint a sima Lycosa?

Szebb 😆


Igy van szebb aminek az az ára h minden ujjlenyomat meglátszik rajta, szal ha nem szeretnél túl gyakran billet törölgetni akkor maradj a simánál😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Yusaris írta:
A mirror mennyivel/mivel jobb mint a sima Lycosa?

Szebb 😆
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv!
Olyan billentyűzet érdekelne amin a betűk világítanak és van kéztáblája viszonylag olcsón és ha lehetséges de nem muszáj magyar kiosztás.
0
0
0
0
dlaci93 avatar
Olyan billentyűzetet keresek amiben bevan építbe a touchpad.
pl: [LINK]
Tudtoke még ajánlani ilyesmi billentyűzetet?
Akinek van/volt ilyesmi billentyűzete mi a véleménye róla?
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
A mirror mennyivel/mivel jobb mint a sima Lycosa?
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Yusaris: Annyiért nincs jobb, de én inkább Razer Lycosa Mirror-t vennék 😀
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv.
Razer-Lycosa keyboard
Megéri az árát illetve emmnyire kényelmes stb...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Kmisi99: oké nézek valami matricát... amúgy eddig is alkoholos filccel csináltam meg... de elég gyorsan lekopott :S

Köszi! 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gerdzso írta:
nem igazán billentyűzetet akarok venni hanem a régihez amolyan FILC szerű valamit amivel visszaírhatnám azt hogy melyik gomb micsoda... valami olyan kellene ami nem kopik le sokáig 😀

lehet venni billentyűzet matricát. egyébként az alkoholos filc tartós
0
0
0
0
Gerdzso avatar
nem igazán billentyűzetet akarok venni hanem a régihez amolyan FILC szerű valamit amivel visszaírhatnám azt hogy melyik gomb micsoda... valami olyan kellene ami nem kopik le sokáig 😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Gta4vevo írta:
oh most nézem a k8000-at más kérdezte azt hittem az enyémre válaszoltál akkor semmi😃


én is elnéztem..😃 mind1
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
oh most nézem a k8000-at más kérdezte azt hittem az enyémre válaszoltál akkor semmi😃
0
0
0
0
Lizard avatar
Gta4vevo írta:
Ja értem és tudnál linkelni olyan webet ahol magyar beosztású?


[url]http://***/webshop/product/_gigabyte_gk_k8100_fekete_magyar/162519[/url]

###-i p o n
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Ja értem és tudnál linkelni olyan webet ahol magyar beosztású?
0
0
0
0
Lizard avatar
Rolando írta:
Szerintetek egy Gigabyte Aivia K8100 jó választás?


Kitűnő billentyűzet! Egyik ismerősöm nemrég jutott hozzá egy ilyenhez, csak pozitívak eddig a tapasztalatai!
és létezik belőle magyar bill osztású is, a pénzét megéri az biztos, ha valaki komolyabb pötyögőn gondolkozik!
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
2-3 ezer forintért milyen billentyűt tudtok ajánlani?😀

Én ezt néztem ki de az egeret lecserélem icon7 z500-ra :

GEMINI M1 billentyűzet és egér.
0
0
0
0
Rolando avatar
Szerintetek egy Gigabyte Aivia K8100 jó választás?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én is úgy vagyok vele, hogy billentyűzetből nem kell drága. Abból megteszi a legolcsóbb is. 😃
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Üdv! debil kérdés következik :
Angol bill.kiosztáson megtalálható az összes magyar karakter ? (ha átállítom magyarra, akkor lesz-e minden betűnek gomb?)
Ránézve egy standard angol billentyűzetre szerintem nem, de láttam már olyat is amin igen, úgyhogy össze lettem zavarva.

Csak azért kérdem, mert a jobb billentyűzetek csak angol kiosztással kaphatóak, de amikor olyan feladatom van amit magyarul kell megírnom akkor jó lenne ha nem alt kódokkal kéne szórakoznom.

Ha jól tudom csak hosszú í nincs rajta. (mondjuk az egyik windows billentyűt be lehet programozni)
0
0
0
0
JackFeryll avatar
hardX írta:
TRUST 16816 Thinity Wireless Entertainment Keyboard - 15k

THERMALTAKE CHU003US - 16k

TRUST 17376 eLight LED Illuminated Keyboard - 6k

LOGITECH Gaming Keyboard G110 Angol - 12k (Nekem ez tetszik a legjobban)

STEELSERIES Merc Stealth - 15k

Ipon-ról vannak, nézz szét ha érdekel


A Logitech szuper lesz , köszi.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
TRUST 16816 Thinity Wireless Entertainment Keyboard - 15k

THERMALTAKE CHU003US - 16k

TRUST 17376 eLight LED Illuminated Keyboard - 6k

LOGITECH Gaming Keyboard G110 Angol - 12k (Nekem ez tetszik a legjobban)

STEELSERIES Merc Stealth - 15k

Ipon-ról vannak, nézz szét ha érdekel
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Billentyűzetet szeretnék 10ezer forint körül. Mindenképp legyen rajta háttérvilágítás.
A Thermaltake Challenger Pro-t néztem
Kicsit drágább 14 ezer forint. Tetszik, hogy USB csatin keresztül megy be a kábel így ha valami baj van vele akkor csak kábelt kell cserélni. Ez nem valami gyakori sajnos a többi billentyűzetnél. Háttérvilágítás oké. Tesztekben viszont azt olvastam, hogy közel vannak egymáshoz a gombok és emiatt vannak félreütések. Szerintem egy billentyűzetnek először billentyűzetként kell megállnia a helyét és utána jöhetnek a pluszfunkciók és a marhaságok, mint például a kézhűtő venti
Leginkább ergonómikus gamer billentyűzetet keresek, de úgy látszik a kettő nem fér össze.

Ami még szimpatikus, de már majdnem duplája a keretemnek azok a következők:
RAZER Lycosa
MICROSOFT SideWinder X6
Ha tudtok valamit ajánlani a fentiekből, vagy mást annak örülnék.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Én is kezdek a hagyományos felé hajlani. Szép meg jó a vezeték nélküli de valóban kellemetlen ha lemerül.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem elég rossz tapasztalataim vannak a vezeték nélküli cuccokkal! Mindig akkor merül le, amikor nem kellene! Szerintem jobb a hagyományos!
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Megéri vezeték nélküli billentyűzet + egér együttesét megvenni? Vagy jobban járok ha mindkettő vezetékes. Átlagban napi 8-10 órát, néha többet gépezek. Meddig bírnák az elemes egységek ilyen intenzív használat mellett?
0
0
0
0
no avatar
James Zabiela írta:
XFXFORCE írta:
Hát, ilyet vegyetek:




Bár, 202.000FT, szóval... nem szóltam... x )


Ez nem semmi😃 Jó lenne egy ilyen😃


Persze, hogy jó lenne. 😜
0
0
0
0
James Zabiela avatar
XFXFORCE írta:
Hát, ilyet vegyetek:




Bár, 202.000FT, szóval... nem szóltam... x )


Ez nem semmi😃 Jó lenne egy ilyen😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én meg egy 10 éves logitech KB-6 ost használok de úgy hogy a fejemmel próbálom kettétörni idegességembe és nem tudom még csak picit is meghajlítani! Szóval nagyon strapabíró😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
én kb 5 éve Labtec Ultra-Flat Wireless Desktop-ot használok, az egér 1 rakás szemét, de a billentyűzet nagyon jó, kényelmesen lapos, a vezetéknélküliség is előny, csak kb 0,5-1 évente kér elemet, és minimális kopástól eltekintve még mindig semmi baja
0
0
0
0
no avatar
Szerintem érdekes ötlet, de idegesítőek a világító, és csillogó anyagú billlentyűk, és teljesen felesleges is.
Egyszer kipróbálnám, de nme hsználnám.😃😃
0
0
0
0
no avatar
Hát, ilyet vegyetek:




Bár, 202.000FT, szóval... nem szóltam... x )
0
0
0
0
lsklsk avatar
Nekem ilyen van: Genius KB-G235. Tökéletesen jó kis bill és 3k volt 😀

https://www.geniusnet.com/wSite/public/Data/geniusOnline/upload/images/product/keyboard/KB-G235/KB-G235_f1.jpg
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Billentyűzetet vennék max 5000 Ft körül.
Én is gondoltam a fenti billentyűzetre, de azért ha tudtok jobbat, írjatok.
Sürgős válasz kéne, holnap szeretnékrendelni.
Előre is köszi
0
0
0
0
danhey avatar
https://www.vmart.pk/main/images/KB-28G-3.gif

Mindenkinek ezt ajánlom, már elég régóta használom panasz nélkül
0
0
0
0
no avatar
én egy genius ergomedia 700at vettem, 8000ft-ért és tökéletesen bevált, játékra nagyon jó ha megszokod, és gépelni pedig nagyon jó vele
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Hát nekem is a4tech van csak kb 10 éves és jó hangos😆 Bár lehet marad ez😆
De én ezentúl csak logitechet veszek ők a világ legkorrektebb cége. Annyi a garanciáztatás hogy verd szét a régit küld el a képét és kapod az újat van olyan is hogy szét se kell verned és megmarad a régi és kapsz egy újat egyenesen a cégtől Norvégiából is és még ők kérnek elnézést hogy hibás terméket kaptál!!
Akkor verjem szét az egeret?

Ha logiteched van és még van rá logitech gari a logitech oldalán írják valahol hogy mire mennyit adnak akkor csak hívd fel őket a számuk is tuti kint van az oldalon és elmondják mi lesz lehet szét kell verned lehet nem. Olvasd át ezt a cikket
[LINK]

és ezt a fórumot a fórumban még sok részletes infó kiderül pl telószám...
[LINK]
Csak az a baj, hogy nemtudom hol van a agarancia papír.

aaaz nem is kell csak az egérről is elég valami számot bemondani csak azt kellene tudni hogy kb még él e a gari mert gondolom csak tudod melyik hónapban vetted és úgy kiszámíthatod hogy a logitech garija még él e!
Kb fél éves.Akkor majd ha összetörik akkor megcsinálom ezt.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Hát nekem is a4tech van csak kb 10 éves és jó hangos😆 Bár lehet marad ez😆
De én ezentúl csak logitechet veszek ők a világ legkorrektebb cége. Annyi a garanciáztatás hogy verd szét a régit küld el a képét és kapod az újat van olyan is hogy szét se kell verned és megmarad a régi és kapsz egy újat egyenesen a cégtől Norvégiából is és még ők kérnek elnézést hogy hibás terméket kaptál!!
Akkor verjem szét az egeret?

Ha logiteched van és még van rá logitech gari a logitech oldalán írják valahol hogy mire mennyit adnak akkor csak hívd fel őket a számuk is tuti kint van az oldalon és elmondják mi lesz lehet szét kell verned lehet nem. Olvasd át ezt a cikket
[LINK]

és ezt a fórumot a fórumban még sok részletes infó kiderül pl telószám...
[LINK]
Csak az a baj, hogy nemtudom hol van a agarancia papír.

aaaz nem is kell csak az egérről is elég valami számot bemondani csak azt kellene tudni hogy kb még él e a gari mert gondolom csak tudod melyik hónapban vetted és úgy kiszámíthatod hogy a logitech garija még él e!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Hát nekem is a4tech van csak kb 10 éves és jó hangos😆 Bár lehet marad ez😆
De én ezentúl csak logitechet veszek ők a világ legkorrektebb cége. Annyi a garanciáztatás hogy verd szét a régit küld el a képét és kapod az újat van olyan is hogy szét se kell verned és megmarad a régi és kapsz egy újat egyenesen a cégtől Norvégiából is és még ők kérnek elnézést hogy hibás terméket kaptál!!
Akkor verjem szét az egeret?

Ha logiteched van és még van rá logitech gari a logitech oldalán írják valahol hogy mire mennyit adnak akkor csak hívd fel őket a számuk is tuti kint van az oldalon és elmondják mi lesz lehet szét kell verned lehet nem. Olvasd át ezt a cikket
[LINK]

és ezt a fórumot a fórumban még sok részletes infó kiderül pl telószám...
[LINK]
Csak az a baj, hogy nemtudom hol van a agarancia papír.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gyenesmartin írta:
Kmisi99 írta:
Hát nekem is a4tech van csak kb 10 éves és jó hangos😆 Bár lehet marad ez😆
De én ezentúl csak logitechet veszek ők a világ legkorrektebb cége. Annyi a garanciáztatás hogy verd szét a régit küld el a képét és kapod az újat van olyan is hogy szét se kell verned és megmarad a régi és kapsz egy újat egyenesen a cégtől Norvégiából is és még ők kérnek elnézést hogy hibás terméket kaptál!!
Akkor verjem szét az egeret?

Ha logiteched van és még van rá logitech gari a logitech oldalán írják valahol hogy mire mennyit adnak akkor csak hívd fel őket a számuk is tuti kint van az oldalon és elmondják mi lesz lehet szét kell verned lehet nem. Olvasd át ezt a cikket
[LINK]

és ezt a fórumot a fórumban még sok részletes infó kiderül pl telószám...
[LINK]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
Hát nekem is a4tech van csak kb 10 éves és jó hangos😆 Bár lehet marad ez😆
De én ezentúl csak logitechet veszek ők a világ legkorrektebb cége. Annyi a garanciáztatás hogy verd szét a régit küld el a képét és kapod az újat van olyan is hogy szét se kell verned és megmarad a régi és kapsz egy újat egyenesen a cégtől Norvégiából is és még ők kérnek elnézést hogy hibás terméket kaptál!!
Akkor verjem szét az egeret?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát nekem is a4tech van csak kb 10 éves és jó hangos😆 Bár lehet marad ez😆
De én ezentúl csak logitechet veszek ők a világ legkorrektebb cége. Annyi a garanciáztatás hogy verd szét a régit küld el a képét és kapod az újat van olyan is hogy szét se kell verned és megmarad a régi és kapsz egy újat egyenesen a cégtől Norvégiából is és még ők kérnek elnézést hogy hibás terméket kaptál!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
5000ft ig milyen billentyűzetet tudok? Csak is kizárólag logitech érdekel másmilyent nem vagyok hajlandó venni😆
gyenesmartin Nem néz ki rossznak!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
veszek egy ilyet szerintetek milyen?[LINK]
0
0
0
0
Adam996 avatar
én nekem is nem sokára kell venni egy új billenytyűt mert ezt már teli morzsáztam 😆 rohad benne a kaja 😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
ezek elég masszivnak néznek ki 😃
nemtudom milyen árkategóriában gondolkozol ezért vállogattam mindenből 😃
http://www.pcx.hu/termek/chicony-kbp0108-fekete-23597

http://www.pcx.hu/termek/a4-tech-kb-28g-usb-23081

http://www.pcx.hu/termek/microsoft-comfort-curve-2000-usb-eng-oem-fekete-21667

http://www.pcx.hu/termek/trust-kb-2200-13877

http://www.pcx.hu/termek/genius-kb-29e-14502

http://www.pcx.hu/termek/logitech-wave-hu-10605

http://www.pcx.hu/termek/logitech-g11-us-00283

http://www.pcx.hu/termek/logitech-g15-us-00284

http://www.pcx.hu/termek/microsoft-sidewinder-x6-25100
ezt külön ajánlom 😃 nekem is ilyen van és nagyon massziv bill igaz én sose ütöttén... 😃

http://www.pcx.hu/termek/logitech-g19-us-24815
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Valami olyan billentyűzetet mondjatok már ami kibírja az agresszív természetemet és akárhogy ütöm verem nem romlik el mert most egy ősrégi fél méter vastag van ami még épphogy bírja de a szóköz már romlik el kicseréltem megy másikra kb egy hete de kb 1 hete bírt mert szétvertem és pár gombja eltört😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció