Milyen billentyűzetet vegyek?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Periféria
-Ha van előre kiszemelt billentyűzet de nem tudod eldönteni hogy melyik lenne jobb illetve hogy mi melyiket ajánljuk, akkor lehetőleg pontos nevet, gyártót, méreteket és árat adj meg, mert ezek alapján könnyebben tudunk segíteni.
Hozzászólások: 484
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
M4rtin avatar
Ozone Blade billentyűzettel tapasztalat ?
Szerintetek megéri az árát ?
0
0
0
0
cseszka avatar
A billentyüzettel biztos lehet,elvégre mindeggyikkel lehet,az egér... viszont nemtudom,mennyire lehet jó egy vezeték nélküli egér,még nemvolt sohasem.Ismimnek volt,ö nem használta játékra a gépet,de sokat panaszkodott,h nem reagál a mozgatásra,gyorsan megeszi az elemeket...
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Szerintetek ez alkalmas játékra?
[LINK]
0
0
0
0
matyosowski avatar
Genius KB G255 nekem is ilyen van iszonyatosan jó háttérvilágítás van és csak 5 ezer forint plusz tele van multifunkciós gombokkal. Szerintem 5 ropiért a legjobb. 10 ezer felett már Thermaltake-t vennék : )
0
0
0
0
Bronson avatar
ha van rá módod esetleg próbáld ki a boltban vétel előtt az a legtisztább... 😉
0
0
0
0
Ayistion avatar
Hát írni egyszer volt szerencsém laptopon, ahol ehhez hasonlóan teljesen simák voltak a billentyűk, és az ujjam csúszkált rajta, valamint a billentyű lenyomás is siralmas volt. De az laptop billentyű. 😃 Remélem ez nem olyan lesz, mert bejön a kialakítása, valamint a világítás is szép rajta, esti gépeléshez tökéletes lenne. 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
biztos volt már hasonlóhoz szerencséd, csak nem tudsz róla! 😃 pl. laptopokon van hasonló kialakítás, csak ez nyilván kényelmesebb szerintem...
0
0
0
0
Ayistion avatar
Megnéztem mind a két klaviatúrát, és ahogy ip*n-on olvasgattam a kommenteket, inkább a A4TECH KD-800L Backlight felé hajlok, viszont lapos billentyűzeten még nem volt szerencsém játszani, szóval nem tudom milyen érzés lenne. Mindösszesen CS:GO-vel játszanék, és a billentyűzet inkább csak gépelésre kellene. Remélem nem fogok csalódni benne! 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
esetleg A4TECH KD-800L Backlight . ezzel már én is szemezgetek egy ideje... 😊
0
0
0
0
Puffin avatar
REVOLTEC RE119 Lightboard XL3 Fekete
0
0
0
0
Ayistion avatar
Sziasztok. Magyar kiosztású, háttérvilágítással rendelkező, nem Gamer billentyűzetet keresek max 6-7000FT értékben. Ha valaki tudna ajánlani a kritériumoknak megfelelőt, azt megköszönném. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Milyen billentyűt ajánlotok 4500ft-ig.
Gamer legyen! 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
cseszka: Köszi a gyors választ 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Én csak kivülröl törölgetem körbe heti 1 alkalommal legalább,akkor az asztalt is,meg a monitort is,szóval jó-jó mindent,néha bedig kopresszorral kifujom,mint a gép belsejét.Szétszedni nemszoktam.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Én nem venni akarok, hanem lenne egy kérdésem. Az, hogy ti hogy takarítjátok ki a billentyűzeteteket? Mert én egyszer szétszedtem, és nem fértem a gombok közé sehogy. Azt a gumis akármit meg nem akartam kivenni, mert nem biztos, h vissza tudtam volna állítani 😀 Megvan már vagy 6-7 éve. Már málnalét is öntöttem bele véletlenül és semmi baja sincs. De azért már szerintem ráférne egy kis takarítás.
0
0
0
0
Bronson avatar
ez i.pon-ról van... nem kerestem magyar billentyűzetet, nem volt kikötve hogy az kell hogy legyen... 😊
0
0
0
0
TrolHunter avatar
És az árak honnan vannak? Mert én megnéztem árgépen/árukeresőn meg amiket ott kidobott a google és csak drágábban találom. Egyébként köszönöm.
0
0
0
0
Roger87 avatar
A 4World angol.Nem?
Szerintem szóba jöhet a Genius KB-G255 is.(magyar)
0
0
0
0
Bronson avatar
4WORLD 08785 4800ft
A4TECH KD-600L 5563ft
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Valaki tudna mondani olyan 5000Ft körüli értékben olyan használható billentyűzetet ami ledes? Este is használnám.
0
0
0
0
Bronson avatar
A4TECH KD1261 6800 forint kb és szerintem elég pöpec, már régóta akarok én is venni egy ilyet, de mindig halasztgatom 😃
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Sziasztok!

Szeretnék venni egy billentyűzetet a befosott lycosa-m helyett. Most nem szánok sokat a dologra, 15 eFt maximum. Jó lenne ha lenne benne háttérvilágítás meg pár alapvető media funkció.

Előre is köszönöm a segítséget! 😀
0
0
0
0
Balage89 avatar
Gigabyte GK-K8100 V2, Gigabyte Aivia Osmium
0
0
0
0
no avatar
ROCCAT Isku FX /// 28k ez az egyetlen ami megfelel a kritériumaidnak. 😀

https://kepfeltoltes.hu/131017/Isku-FX-Layout-HU_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
SnowManInTheHell avatar
Sziasztok! mechanikus, magyar kiosztású, világító billentyűzetet keresek max 30k-ért, természetesen játékra 😉
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Hali szerintetek ez megéri az árát 14E kb GIGABYTE GK-K8100 Fekete Magyar
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem billeknél annyira nem számít a tartósság. Legalábbis én soha nem tapasztaltam problémát. A gagyi 2000ft os logitech genius is kiszolgál vagy 5 évig mint egy 20 000 res 10 fényben pompázó ultragamer billentyűzet. Nekem egy genius kb g235 billentyűzet van szerintem marha jól néz ki kb 3000ft. Kb 2 éve megvan smemi gond vele nem igazán hangos nekem nagyon kényelmes kb 400-450 karakter/perces gépelésre vagyok képes vele szóval szerintem jó cucc nem azt mondom a legjobb legkényelmesebb de 3000 körül tök jó. De biztos van tőle jobb.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Sorry ennyire nem vettem fel a probléma fonalát szóval nem voltam tisztában az előzményekkel😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Jó, de notebook-ba hogy dugom be átalakító nélkül a ps/2-őt 😃?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
IGen?😃 NEkem PS/2 van még😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Ja és azt elfelejtettem hogy nem feltétlenül kellene nekem LED-es billentyű, csak tartós és lapos/féllapos legyen és USB-s legyen (bár ma ez logikus 😀😉
0
0
0
0
barnav avatar
ez se rossz bill. - A4TECH (KD-800L) Backlight - és 5 ezer körül van az ára
0
0
0
0
sudosu avatar
Synda Rebirth: Az csak a bill kiosztás hozzá, maga a billentyű jóval de jóval drágább 😀
konkrétan én 25-26e FT között találtam.
Írja is több oldalon hogy kell hozzá a Steelseries Shift (mármint a kiosztáshoz)

Én is bill-t keresek szóval, mindent megnézek. Ha esetleg valaki tudna jobbat javasolni a Revoltec XL3-nál max 6k-ért az írjon, köszi!
0
0
0
0
no avatar
fagyivisszanyal: Steelseries Shift /// 5k, nem pénz érte, wow kiegészítővel árulják, de a kiosztása ugyanaz mint a videóban ! 😀

0
0
0
0
sudosu avatar
fagyivisszanyal: lehet venni magyar kiosztású billentyűmatricát ~300FT, viszont ha szeretnél másikat venni, akkor sajnos nem tudok segíteni 😀!

--
Nekem is lenne egy kérdésem:
Kinéztem egy Revoltec Lightboard XL3-mat és szeretnék érdeklődni hogy mennyire tartós, vannak e problémák a klaviatúrával? (Persze akinek van/volt)
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
Sziasztok
Fontos lenne hogy megérie az árát vagy valaki ezen az áron ~8000ft tudna joobat?
-Genius Imperator
[jelenleg ezem van szinte minden lekopott bal oldalt Silverline MMS-4990]
0
0
0
0
atstuff07 avatar
fagyivisszanyal:
Genius SlimStar S325
- nekem bevállt (dizájnos, slim, multimédia és internet gombokkal)
- nem tudom lehet-e még kapni, én úgy másfél éve vehettem 4e körül
- halk
- gépelésre tökéletes (könnyen lenyomható gombok),
- játékoknál sincs különösebb gondom vele

itt egy link :[LINK]
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
sziasztok valaki tudna tapasztalat alapján ajánlani egy bilentyüzetet játékra (multimédiás gombokkal ha lehet) kb 5000ft ig
0
0
0
0
Sanchez avatar
Valaki nem tudja véletlen, hogy hol tudok Magyarországon kapni Razer Blackwidow 2013-at UK vagy német kiosztással? Ultimate változat is jó lenne, de sehol se találok. Amazon-ról pedig annyiba kerülne a sima mintha itthon vennék Ultimate verziót.
0
0
0
0
akos40 avatar
Sziasztok!
Tudtok ajánlani nekem egy billentyűzetet?
A lényeg az, hogy ledes legyen, ugyanis esténként alig látok már. 😜 Illetve ne legyenek olyan aprók a billentyűk. Tök mindegy, hogy milyen márka, csak megbízható legyen.
Előre is köszi ha válaszoltok. 😀
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Sziasztok! Maximum 15.000 forint értékben szeretnék venni egy Gamer billentyűzetet. Ti mit ajánlotok? Én kinéztem már egyet (Logitech G105) erről mi a véleményetek?
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Köszönöm a válaszokat, akkor ezt megveszem!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is ilyen van semmi baj nincs vele. Korrekt cucc jó áron. A gombok nagyon jó helyen vannak nagyon gyorsan tudok rajta gépelni bár az csak megszokás kérdése.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Zsolt19892 írta:
Mi a véleményetek erről a billentyűzetről? Érdemes megvenni?

[url]http://sugocomp.pcwebshop.hu/product_info.php?cPath=3&products_id=56649&osCsid=5531a0c1e1a0e5a6f68b6e28cce8c223[/url]


Vagy milyent ajánlotok ami mindenre jó, és nem túl drága?
Ilyenem van nekem is. Elég jó billentyűzet. Ennyi idő alatt már vagy 5 m-tech meg hasonló márkák, már biztos tönkre mentek volna amióta megvan. Én 2500-ért vettem.
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Mi a véleményetek erről a billentyűzetről? Érdemes megvenni?

[url]http://sugocomp.pcwebshop.hu/product_info.php?cPath=3&products_id=56649&osCsid=5531a0c1e1a0e5a6f68b6e28cce8c223[/url]


Vagy milyent ajánlotok ami mindenre jó, és nem túl drága?
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
bigbeagle01 írta:
Helló,

Kéne egy kis segítség hogy (legfőképpen játékhoz és majd később programozáshoz) milyen billentyűzetet ajánlotok normális árazásban (max 20k). Ami lényeges hogy legyen strapabíró és ne kelljen 2-3 év múltán cserélni, az se hátrány ha halk vagy van rajta programozható gomb, bár a multimédia gomboknak kifejezetten örülnék mert a mostaninál is szokva vagyok már (de nem tudom hogy mennyire van elterjedve mostanság hogy amit játéka is remekül lehet használni arra tesznek ilyeneket).

Amit néztem az idáig ez (mondjuk amit mondtak még márkának nekem mások az a RAZER, Steel S. és a Thermaltake) : GIGABYTE GK-K8100 (bár vegyes dolgokat olvasni róla)

Ha valaki tudna ajánlani egy pár alternatívát és akár mellé valami kis indoklást hogy miért pont azt, annak nagyon örülnék.


HA tudsz, költs rá még 3.000-et és akkor ott van egy ROCCAT Isku. Nekem régóta van, és teljesen megfelelő mint játékra mint pedig gépeléshez. Strapabíróságilag is szerintem az egyik legjobb, már csak ha abból indulok ki hogy én napi szinten 14-16 órát nyüsztölöm, és problémamentesen működik. Multimédiás gombokkal illetbve programozható gombokkal is el van látva. Szép a kialakítása, és kényelmes a kéznek.

De ha tartani akarod a határt akkor ajánlom a Thermaltake eSports Challanger Pro
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Helló,

Kéne egy kis segítség hogy (legfőképpen játékhoz és majd később programozáshoz) milyen billentyűzetet ajánlotok normális árazásban (max 20k). Ami lényeges hogy legyen strapabíró és ne kelljen 2-3 év múltán cserélni, az se hátrány ha halk vagy van rajta programozható gomb, bár a multimédia gomboknak kifejezetten örülnék mert a mostaninál is szokva vagyok már (de nem tudom hogy mennyire van elterjedve mostanság hogy amit játéka is remekül lehet használni arra tesznek ilyeneket).

Amit néztem az idáig ez (mondjuk amit mondtak még márkának nekem mások az a RAZER, Steel S. és a Thermaltake) : GIGABYTE GK-K8100 (bár vegyes dolgokat olvasni róla)

Ha valaki tudna ajánlani egy pár alternatívát és akár mellé valami kis indoklást hogy miért pont azt, annak nagyon örülnék.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció