Milyen billentyűzetet vegyek?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Periféria
-Ha van előre kiszemelt billentyűzet de nem tudod eldönteni hogy melyik lenne jobb illetve hogy mi melyiket ajánljuk, akkor lehetőleg pontos nevet, gyártót, méreteket és árat adj meg, mert ezek alapján könnyebben tudunk segíteni.
Hozzászólások: 484
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Demoz avatar
a tescós bill a legjobb😆
0
0
0
0
bence360 avatar
http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-gk-k6800-40150

Nekem a gygabyte jön be : K6800
0
0
0
0
nitram02 avatar
szerintem megéri enyiért, nem látok olyan helyet ahol olcsób és jó is az a bilenntyűzet
0
0
0
0
thug85 avatar
Egész pofásan néz ki, nem is drága, miért ne érné meg?
0
0
0
0
halalfej avatar
Hello!

Szerintetek milyen az a billentyűzet:[LINK]
Megéri az árát?
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
én egyszer vettem egy 800Ft os tescos Technika mikrofont és kiválóan működik. De nekem nem kell semmi féle multimédiás fos billenytű tökéletesa ez a kb 5-10 éves 3Cm vastag a4 Tech tökéletes a kezem hamarabb törik el mint ez. Bár egyszer a szóköz biilentyűt szikerült kiütnöm belőle😆 Alig tudtam visszarakni
vegyél egy hazsnált szar nemmüködö billentyüt és ha olyan kedvedbe vagy akkor azt verd szét😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én egyszer vettem egy 800Ft os tescos Technika mikrofont és kiválóan működik. De nekem nem kell semmi féle multimédiás fos billenytű tökéletesa ez a kb 5-10 éves 3Cm vastag a4 Tech tökéletes a kezem hamarabb törik el mint ez. Bár egyszer a szóköz biilentyűt szikerült kiütnöm belőle😆 Alig tudtam visszarakni
0
0
0
0
Demoz avatar
Logitech g19 a legjobb.36 ezerért láttam😃
0
0
0
0
no avatar
jah 😆 észrevettem 😃😃😃😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Razorblade írta:
jujjuj egyszer nagyon megszívtam 😃 lol 😃 szüleimmel mentünk esztergom-ba bevásárolni a tescoba aztán 3000ft-ot elkoltottem egy TECHNIKA márkájú kábelnélküli bill.+ kábelnélküli egér-re , aztán hazahoztam naon örültem , bekötöm , minden jó , mozgatom az egeret , borzasztóan akadott az egér.. es a billentyü.. hat az sztem nem játékra lett tervezve 😆 a cod2ben mentem oldalra , elengedtem a bill.-t aztán magától ment 😆
a tescos cuccokkal vigyázni kell😆
0
0
0
0
no avatar
jujjuj egyszer nagyon megszívtam 😃 lol 😃 szüleimmel mentünk esztergom-ba bevásárolni a tescoba aztán 3000ft-ot elkoltottem egy TECHNIKA márkájú kábelnélküli bill.+ kábelnélküli egér-re , aztán hazahoztam naon örültem , bekötöm , minden jó , mozgatom az egeret , borzasztóan akadott az egér.. es a billentyü.. hat az sztem nem játékra lett tervezve 😆 a cod2ben mentem oldalra , elengedtem a bill.-t aztán magától ment 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én a billentyűzetből mindig a legolcsóbbat veszem. persze szempont, hogy nézzen is ki valahogy. Sohasem öltem bele nagyobb összeget. Most ezt a 900 forintos szilikon billentyűzetet fogom kipróbálni. Biztosan csöndes, és nem csúszkál.
0
0
0
0
aknakukac avatar
nekem nincs kiszemelt áldozatom de ojan bill kéne ami jobb a mostani ütött kopott-nál és designes jól néz ki és ojan 3e körül van.
0
0
0
0
kisborda avatar
ok akkor ez vagy a marad a mostani
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
kisborda írta:
http://pcx.hu/termek/kolink-kb2402bh-39272 szerintetek ez megéri azt az 1 000FT-ot vagy vegyek egy drágábbat?



szerintem nem kéne drága billentyűzetet venni! semmi értelme...jó az az 1000FT-os is!
0
0
0
0
Core2 avatar
ha minőség kell, mindenképpen Microsoft! a többi nem számít
0
0
0
0
BiGame avatar
én max 4000-ért láttam világírós bill.😆!
0
0
0
0
Holey avatar
Megéri az árát 😆 Szerintem többet nem érdemes 1 billentyűért adni 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
http://pcx.hu/termek/kolink-kb2402bh-39272 szerintetek ez megéri azt az 1 000FT-ot vagy vegyek egy drágábbat?
0
0
0
0
no avatar
szerintem egérből és billentyüböl a legjobb a Genius és a Logitech
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
szerintem a g15 mert az méri az egész gép teljesítményét is meg még óra is van rajta
0
0
0
0
Holey avatar
Szerintetek melyik a jobb billentyü?
1. Rezer Tarantula
2. Logitech G15
0
0
0
0
pakai93 avatar
hát nekem egy Microsoft billentyűzetem van, a legújabb fejlesztésű Sidewinder X6 Gaming és egy ehhez tartozó Sidewinder X6 Gaming egerem, hát elég jók, csak nagyon drágák, az egér is és a billentyűzet is egyenként 28000 HUF
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
de már láttam 10000ft ért is
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az sok nekem tökéletesen elég egy kis vacak:Ð
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mennyi egy logitech g15 nagyon komolyan néz ki
0
0
0
0
Rottweiler avatar
király😆 ilyet hogy lehet kérdezni?😃😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
egy logitech g15 az milyen?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció