Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MaximumGame avatar
hnemaria írta:
RAZER 4 EVER !!! 😆 😆 😃


razer a leg szarabb fajta amugy 😃
egyik haverom ismeröse ott dolgozik és ök ingyen kapják az egeret...
pár havonta tönkre megy az egér.. csak a márkát fizeted meg amugy gagyi bovli az egész 😃 elkopik azt viheted vissza..
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
madchief írta:
5-6ezer Ft alatt melyik a legjobb gamer egér CoDozáshoz?


fúú valame genius, 4K, karbonszálas
0
0
0
0
madchief avatar
5-6ezer Ft alatt melyik a legjobb gamer egér CoDozáshoz?
0
0
0
0
hnemaria avatar
RAZER 4 EVER !!! 😆 😆 😃
0
0
0
0
planbmokus avatar
R0x0r írta:
Már megvan az új egerem, iszonyat jó 😆


Nekem is!
[LINK]
0
0
0
0
R0x0r avatar
Már megvan az új egerem, iszonyat jó 😆
0
0
0
0
no avatar
és erről az egérről mi a véleményetek? úgyértem h szerintem ez nem a legjobb egér, de szerintem játékra teljesen megfelel:
a4tech smart x7
0
0
0
0
Feki1991 avatar
R0x0r írta:
Nekem csütörtökön vagy pénteken megjön az XL 747H, zsír már alig várom csak aszondta a pali h lehet postán jön és akkor ti tudjátok hogy kell fizetnem? Küldjek vissza pénzt? Azt nem akarok mert a buzi postások kicsórják 😆


Pénzt nem csomagban szokás küldeni hanem csekken! 😀 Azt tuti nem csórják ki! 😆
0
0
0
0
twoKgames avatar
barta:
szerintem lapos egér a király, ami nekem van az is olyan és normál magasságú és szélességű
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem csütörtökön vagy pénteken megjön az XL 747H, zsír már alig várom csak aszondta a pali h lehet postán jön és akkor ti tudjátok hogy kell fizetnem? Küldjek vissza pénzt? Azt nem akarok mert a buzi postások kicsórják 😆
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek ha csuklóból egerezek, akkor is számít, hogy milyen formájú az egér?
És ha számít, akkor szerintetek milyen forma jó?
Ha lehet olyanok válaszát várom, akik ugyanígy fogják az egeret.
0
0
0
0
ZoZZo avatar
Jó egér az XL 747-H 😀
0
0
0
0
hojofor avatar
Jaja fain kis egér az A4TECH XL 747-H 😃
De nincs már annyi zsém 😆
Elég lesz az amit kinéztem 😀 Adja a 3x fire gombot úgyhogy garand powaa 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nem rossz, haverom báttyának ilyen van, én próbáltam és elég kényelmes, igaz nekem annyira nem jön be, én egy A4TECH XL 747-H-t veszek, az valamivel jobb 😀
0
0
0
0
hojofor avatar
http://lendimultimedia.hu/termek.php?product=egerveup00016_a4-techx-710bhantivibrefeketeusbps2

Ez van olyan jó mint amit szeretnék? Szar az internet... Semmi infó nincs róla... =/
0
0
0
0
R0x0r avatar
[LINK]
Itt találhatsz pár hasonlóat de olyan nincs amilyet te keresel 😉
0
0
0
0
hojofor avatar
A4TECH X-750BF
Ilyent hol lehet még kapni??
És jó választás lenne egyáltalán? Nagy DPI-je van és 3x fire button, de sehol sem találok rendelési lehetőséget...
És még árat sem tudok =/
0
0
0
0
lsklsk avatar
Csak egy ötlet volt 😀
0
0
0
0
ricshard004 avatar
A nap 12 órájában rajta van a kezem, volt a haveromnak olyan, túl keskeny a kezemnek
0
0
0
0
lsklsk avatar
Nekem egy ideje megvan a ,,potom" 3000 forintos GIGABYTE GM-M6880 USB egér és a kezemre áll,nem gagyi. Használj hozzá csuklótámaszos padot és gond nem lesz.
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Sokkal jobban ellehet lenni egy drágább és jobb minőségű egérrel mint egy gagyival,mert olyan mintha akezedre öntötték volna. Én többet nem veszek 10 alatt egeret az biztos...szétment a tenyerem az olcsóktól, folyton begörcsölt...
0
0
0
0
no avatar
Razer Imperátorral viszont már játszottam, és azt tudom, hogy jó anyagból van, és kényelmes. Én az Imperatort venném meg.
(Bár soha sem adnék ki ennyi pénzt egy egérért)😆
0
0
0
0
no avatar
bartadavid94 írta:
LagMatyi írta:
Nektek mi a véleményetek a Roccat Kone+ egérről?

Elég komolynak tűnik.
Első blikkre a 2 baloldali gom nem áll kézre, de az alakja kényelmes lehet.
Fölöslegesen sok gomb van rajta(22😲)
Viszot szerintem egy razernél jobban megéri az árát😀


Szerintem pont jó helyen vannak, és nem 22 gomb, fele annyi csak az egyik "shift"-ként használható és igy lesz 2x annyi gomb. Azon gondolkodom hogy Razer Imperator vagy ez, de ez valahogy ez csábitobbnak néz ki
0
0
0
0
no avatar
LagMatyi írta:
Nektek mi a véleményetek a Roccat Kone+ egérről?

Elég komolynak tűnik.
Első blikkre a 2 baloldali gom nem áll kézre, de az alakja kényelmes lehet.
Fölöslegesen sok gomb van rajta(22😲)
Viszot szerintem egy razernél jobban megéri az árát😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Razer Mambát nem tud senki 30eFT alatt újonnan?
0
0
0
0
no avatar
Nektek mi a véleményetek a Roccat Kone+ egérről?
0
0
0
0
no avatar
twoKgames írta:
sziasztok!
Az egerem(Genius GM-04004P) színe lekopott a gombok helyén, ezért pár napja elkezdtem gondolkozni, hogy milyen egeret vegyek. Találtam is sokat 3000-5000FT árkategóriában fogok venni, elsősorban Geniust, de rátaláltam egy ilyen cikkre is ami leírja, hogy milyen egérfogások léteznek:
[LINK]
én kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan fogja az egeret játék közben 😃
Én claw grip-et használok
ehhez a fogáshoz lapos, hosszú és normál szélességű egeret ajánlok és sztem 3 gomb simán elég

Én is high sense és claw grip játékos vagyok.
egy icon7 z300-at használok [LINK], ami normál méretű, átlagos alakú, jó minőségű anyagokból van, és van rajta 1-1 plusz gomb mindkét oldalon. A bal oldali plusz gomb nekem nem áll kézre, de ez csak egyéni vélemény
Igazából nemtudom hogy miért adják 5k ért, szerintem nem ér meg annyit, de az ár-érték arányon kívül tökéletesen megfelel.😀
0
0
0
0
no avatar
Talán az Icon7 Z500-at tudom ajánlani, mert nagyon kényelmes, pontos, és jól vannak elhelyezve az oldalgombjai is😀
bár talán a fölső egy kicsit lehetne nagyobb, mert így a gumiba néha beleakadok(de pl. spec. gránátot dobni tökéletes FPS-ekben😃😉
0
0
0
0
twoKgames avatar
sziasztok!
Az egerem(Genius GM-04004P) színe lekopott a gombok helyén, ezért pár napja elkezdtem gondolkozni, hogy milyen egeret vegyek. Találtam is sokat 3000-5000FT árkategóriában fogok venni, elsősorban Geniust, de rátaláltam egy ilyen cikkre is ami leírja, hogy milyen egérfogások léteznek:
[LINK]
én kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan fogja az egeret játék közben 😃
Én claw grip-et használok
ehhez a fogáshoz lapos, hosszú és normál szélességű egeret ajánlok és sztem 3 gomb simán elég
0
0
0
0
R0x0r avatar
Kösz 😃 Remélem tényleg nagyon jó lesz 😀
0
0
0
0
beci9405 avatar
jaja én budapesttől majd 160km-re lakom de így is 3nap alatt itt volt😀 használd majd egészséggel nagyon király egér😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Oksa remélhetőleg, hamar meghozzák mert nemrég kaptam visszaigazoló e-mailt hogy a rendelésemet feldolgozták, de pesttől 30 km-re lakok, pontosabban 27-re de kb egy fél órányira van az üzlet kocsival úgyh nem hinném hogy olyan sokáig fog tartani mire meghozzák 😃
0
0
0
0
beci9405 avatar
R0x0r: megéri nagyon az egér tapasztalatból írom mert nekem is ilyen van😀
0
0
0
0
Screamer avatar
enyém egy ezres kinai 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Akkor remélhetőleg meg is hozzák 😆
0
0
0
0
no avatar
meg😃 x7 is kurvajooo😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
6000 FT-ba kerülne alapból, de szállítással 8500 FT, sztetek megéri?
0
0
0
0
R0x0r avatar
Hát ez kvajó ezen kurvanagyot röhögtem 😆😆😆
http://www.lendimultimedia.hu/termek.php?product=egerveup00079_patsaysnowbodylimitedfeherusbps2
UI.: Egyre jobban teccik ez az A4-TECH XL 747 H remélem jó vétel lesz 😃
0
0
0
0
no avatar
nekem Razer Deathadderem van... 2 eve mar..hat nembantam meg... ez nem hazudik😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ez milyen? :
Genius Ergo 525
0
0
0
0
R0x0r avatar
Köszi cz, tudom milyen az az egér, haverom báttyának olyan egere van de nekem annyira nem jön be 😞 De azért nem muszáj A4Tech-es egereket mondani 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ok, megnézek róla pár tesztet, csak az a baj hogy egy kicsit sajnálom az ilyen cuccokra a pénzt, ezért inkább megnézek róla mindent amit csak lehet, és köszi szépen 😀
0
0
0
0
Lizard avatar
R0x0r írta:
Én valami olcsó gamer egeret akarok venni aminek nagyon jó kényelmes a fogása 😀



A4Tech XL-747H - ezért az árért ennél jobb és kényelmesebb egeret nem kapsz véleményem szerint! nagyon jó kis egér!
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én valami olcsó gamer egeret akarok venni aminek nagyon jó kényelmes a fogása 😀
0
0
0
0
no avatar
Igazából úgy egerezek, hogy a csuklómat leteszem, és csuklóból mozgatom az egeret(high-sense) és igazából sehol sem tudom kipróbálni az egerek méretét és fogását.
Új apparátus állt föl: -Sharkoon FireGlider
-A4Tech X-738 K
-Icon7 Z500
-Icon7 Z300
-A4Tech XL-747H
-Gigabyte GM-M6980
-A4Tech XL-750BH
Légyszi nagyon sürgős válasz kéne.
Holnap meg szeretném rendelni!
Előre is köszi😀😀😀
0
0
0
0
no avatar
ricshard004 írta:
Imperator, fogtam mind3at és messze az Imperator volt hosszabb távon a legkényelmesebb


Én is imperator fele hajlok, ránézésre is az néz ki a legjobban, és úgy hogy mondod hogy az a legkényelmesebb, meg belső tulajdonságai is egész jók, akkor azt veszem majd ha lesz rá pénzem
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Imperator, fogtam mind3at és messze az Imperator volt hosszabb távon a legkényelmesebb
0
0
0
0
no avatar
Üdv,
3 egeren gondolkodom, mind3 Razer : Imperator, Lachesis, DeathAdder, de nem tudom eldönteni melyik a legjobb,kényelmesebb, stb. Ár szempontjából az a pár ezer FT nem számít annyira. Valakinek valami tippje?
0
0
0
0
Osynho avatar
Most vettem egy Gigabyte GM6880-at. 3ezer péz, 1600dpi, lézer. Nekem bejön.
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm. Sokat segítettetek!😀😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció