Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Hát már elkopott az a könyv amit használtam alatta😆 Meg megelégeltem hogy remeg😆 El kezdtem gondolkodni hogy mit rakja alá. Eszembe jutott hogy van szövet egérpad és lehet valami szövet jó lenne alá és ekkor ugrott be hogy ott hever a polcon ez😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Ráadásul otthon volt 😂..hogy vetted észre vagy szükséged van rá?..vagyis miokból bontottad ki ennyi hosszú év után? 😆 😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem vettem én😆 Eszembe jutott hogy a másik szobában porosodik már pár éve kibontatlanul😆 Jó kis Nav N Go-s alátét😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
hát nééézd meg nem gyönyörű?

[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DEU9C9SOvkM&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DEU9C9SOvkM&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]


Szééép 😃 😃 😃..látom szíp autósat vettél 😜 😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
Énse használok alátétet 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát nééézd meg nem gyönyörű?

[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DEU9C9SOvkM&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DEU9C9SOvkM&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
Hát figyelj olyan csodálatos élmény.😆


Transzba ne ess!..vagy már beleestél?! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát figyelj olyan csodálatos élmény.😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Na nekem úgy néz ki nem kell új egér. Felfedeztem a tudomány új csodáját az egér alátétet. Hát gyerekek olyan rohadt jó egyszerűen imádom oda kattintok ahova akarok az egér nem remeg mint a hülye bitang jól csúszik egyszerűen csodálatos!


Nem használtál egér alátétet?! 😆 😂..besz@rás! 😆 😂..bocsi, de ez tényleg durva "hír"! 😃..egy egyszerű alátét is "csodákra" képes egy egyszerű "mezei" egérrel nem hogy egy speckó bevonattal bevont razer vagy ilyesmi 😉

Hát figyelj a Pentium 1 es gép óta nincs egér alátét az egereim alatt😆 Eddig az optikai genius egerem frankón elcsúszkált egy fehér lap alatt na de ez a szar a4tech Glaser egér egyszerűen remegett akár hol. Na gondold el így lettem a cod 6 ban 56 os szintű😆 De ez olyan csodás ahogy siklik most az egér egyszerűen nem tudok betelni tőle hihetetlenen hogy milyen gyorsan tudok odakattintani ahova akarok.


"De ez olyan csodás ahogy siklik most az egér egyszerűen nem tudok betelni tőle hihetetlenen hogy milyen gyorsan tudok odakattintani ahova akarok." - ez brutális 😆..gondolom megszenvedtél az 56os szintre lépéssel 😆..de amúgy ha megszoktad akkor nem lehetett gond 😎

gigazte: Cserélj asztalt 😆..mert elég "hibás" (nem ócsárolom!) lehet ha nem tapad meg az alátét gumírozott felülete az asztalon 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Na nekem úgy néz ki nem kell új egér. Felfedeztem a tudomány új csodáját az egér alátétet. Hát gyerekek olyan rohadt jó egyszerűen imádom oda kattintok ahova akarok az egér nem remeg mint a hülye bitang jól csúszik egyszerűen csodálatos!


Nem használtál egér alátétet?! 😆 😂..besz@rás! 😆 😂..bocsi, de ez tényleg durva "hír"! 😃..egy egyszerű alátét is "csodákra" képes egy egyszerű "mezei" egérrel nem hogy egy speckó bevonattal bevont razer vagy ilyesmi 😉

Hát pedig én se használok alátétet, nekem így sokkal jobban tetszik.😆 Próbáltam már az egéralátétet, de elcsúszott a számítógépasztalon.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Na nekem úgy néz ki nem kell új egér. Felfedeztem a tudomány új csodáját az egér alátétet. Hát gyerekek olyan rohadt jó egyszerűen imádom oda kattintok ahova akarok az egér nem remeg mint a hülye bitang jól csúszik egyszerűen csodálatos!


Nem használtál egér alátétet?! 😆 😂..besz@rás! 😆 😂..bocsi, de ez tényleg durva "hír"! 😃..egy egyszerű alátét is "csodákra" képes egy egyszerű "mezei" egérrel nem hogy egy speckó bevonattal bevont razer vagy ilyesmi 😉

Hát figyelj a Pentium 1 es gép óta nincs egér alátét az egereim alatt😆 Eddig az optikai genius egerem frankón elcsúszkált egy fehér lap alatt na de ez a szar a4tech Glaser egér egyszerűen remegett akár hol. Na gondold el így lettem a cod 6 ban 56 os szintű😆 De ez olyan csodás ahogy siklik most az egér egyszerűen nem tudok betelni tőle hihetetlenen hogy milyen gyorsan tudok odakattintani ahova akarok.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
Na nekem úgy néz ki nem kell új egér. Felfedeztem a tudomány új csodáját az egér alátétet. Hát gyerekek olyan rohadt jó egyszerűen imádom oda kattintok ahova akarok az egér nem remeg mint a hülye bitang jól csúszik egyszerűen csodálatos!


Nem használtál egér alátétet?! 😆 😂..besz@rás! 😆 😂..bocsi, de ez tényleg durva "hír"! 😃..egy egyszerű alátét is "csodákra" képes egy egyszerű "mezei" egérrel nem hogy egy speckó bevonattal bevont razer vagy ilyesmi 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na nekem úgy néz ki nem kell új egér. Felfedeztem a tudomány új csodáját az egér alátétet. Hát gyerekek olyan rohadt jó egyszerűen imádom oda kattintok ahova akarok az egér nem remeg mint a hülye bitang jól csúszik egyszerűen csodálatos!
0
0
0
0
ReSeth avatar
Genius 😆 Teszkóban vettem.:Ð
0
0
0
0
planbmokus avatar
Gaboo7 írta:
matyosowski írta:
Sziasztok4
szerintetek melyik egérrel járnék a legjobban:
-Roccat KOVA - KONE
-GENIUS Ergo 555 Laser
-Prestigio PMSG3Y fekete/sárga
A pénz keret 6-7k de mondhattok másik egeret is a lényeg hogy játékra használom.(tudom h mind 2 egér drágább mint 6-7k de ismeretség által talán


Ezekből a Roccat KONE-t ajánlom ha esetleg nem kapod meg ennyiért akkor Logitech MX518 [LINK]


A Kone-an nagyon sok garanciális probléma van. El szokott törni a görgő-bak, beesnek a gombok....

Viszont most van egy új RAZER, ami nagyon királyul néz ki:[LINK]
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
matyosowski írta:
Sziasztok4
szerintetek melyik egérrel járnék a legjobban:
-Roccat KOVA - KONE
-GENIUS Ergo 555 Laser
-Prestigio PMSG3Y fekete/sárga
A pénz keret 6-7k de mondhattok másik egeret is a lényeg hogy játékra használom.(tudom h mind 2 egér drágább mint 6-7k de ismeretség által talán


Ezekből a Roccat KONE-t ajánlom ha esetleg nem kapod meg ennyiért akkor Logitech MX518 [LINK]
0
0
0
0
matyosowski avatar
Sziasztok4
szerintetek melyik egérrel járnék a legjobban:
-Roccat KOVA - KONE
-GENIUS Ergo 555 Laser
-Prestigio PMSG3Y fekete/sárga
A pénz keret 6-7k de mondhattok másik egeret is a lényeg hogy játékra használom.(tudom h mind 2 egér drágább mint 6-7k de ismeretség által talán olcsóbban is be tom szerezni😜P😃😉
0
0
0
0
philips20 avatar
ha érdekell valaki van egy pár vadonatuj elado egerem
0
0
0
0
planbmokus avatar
A MIONIX egereket ismeri valaki?
[LINK]
0
0
0
0
a_mano avatar
az a helyzet, h van nekem egy a4tech XL750F egerem, ami teljesen korrekten szolgál vagy két éve, azonban a legutóbbi tisztítás során megsértettem a felületkezelést, ami nagyon zavar és úgy gondoltam lecserélem. a következők az opcióim (rendelni nem akarok a környéken ezek maradtak, amiket tuti be tudok szerezni és tetszenek:
A4Tech XL750BH ~5k
Roccat Kova ~10k
Microsoft Sidewinder X5 ~10k
(volt még Razer Abyssus ~9kért de neki túl kevés gombja van az én ízlésemnek)
tehát ezek közül melyiket érné meg legjobban megvásárolni? egész pontosan a roccat v az ms megér-e kétszer annyit mint az a4tech, amellett, h az egyik nem lézeres, a másiknak meg alacsonyabb a felbontása, mint a jelenlegi egeremnek?
0
0
0
0
pakai93 avatar
gyenesmartin írta:
pakai93 írta:
ha kicsit többet szánna vki egérre és minőségi egeret szeretne annak nyugodt szivvel ajánlom a Microsoft Sidewinder X6 egeret nekem is ilyen van és nagyon megéri 😀 az elmúlt évben az ára is jelentősen visszaesett... kb feléért be lehet szerezni ma mind megjelenésekor 😀
https://www.techshout.com/images/ms-sidewinder-mouse.jpg
Magyar nyelvűben is lehet kapni a billentyűzetét?


sajnos nem 😃 de sztem az angol is teljesen jó 😃 1 hét alatt meg fogod szokni 😃
0
0
0
0
no avatar
ps/2-es támogatású vezetékest nekem az van és nagyon jó mindenhez.
0
0
0
0
planbmokus avatar
almos írta:
planbmokus írta:
Szerintem jelenleg ezek a legjobb ár/érték arányú Gamer egerek a piacon:

-A4Tech XL-747H
-Roccat KOVA - KONE
-Cyborg RAT 3-5
-TRUST GXT14
-Icon7 Z500
-SteelSeries Ikari
-Logitech G9 - 518
-Razer Diamondback

Szerintem ezek azok amik megérik az árukat perpillanat...


Nekem A4Tech XL-747H van és fantasztikusan jó egér!Játékra tökéletesen megfelel és az ára is elég baráti,én olyan 17 EU-ért vettem.


Nekem is az van most.
Nagyon szemezgetek a Cyborg RAT 5ös és 7-essel.
0
0
0
0
almos avatar
planbmokus írta:
Szerintem jelenleg ezek a legjobb ár/érték arányú Gamer egerek a piacon:

-A4Tech XL-747H
-Roccat KOVA - KONE
-Cyborg RAT 3-5
-TRUST GXT14
-Icon7 Z500
-SteelSeries Ikari
-Logitech G9 - 518
-Razer Diamondback

Szerintem ezek azok amik megérik az árukat perpillanat...


Nekem A4Tech XL-747H van és fantasztikusan jó egér!Játékra tökéletesen megfelel és az ára is elég baráti,én olyan 17 EU-ért vettem.
0
0
0
0
planbmokus avatar
Szerintem jelenleg ezek a legjobb ár/érték arányú Gamer egerek a piacon:

-A4Tech XL-747H
-Roccat KOVA - KONE
-Cyborg RAT 3-5
-TRUST GXT14
-Icon7 Z500
-SteelSeries Ikari
-Logitech G9 - 518
-Razer Diamondback

Szerintem ezek azok amik megérik az árukat perpillanat...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
pakai93 írta:
ha kicsit többet szánna vki egérre és minőségi egeret szeretne annak nyugodt szivvel ajánlom a Microsoft Sidewinder X6 egeret nekem is ilyen van és nagyon megéri 😀 az elmúlt évben az ára is jelentősen visszaesett... kb feléért be lehet szerezni ma mind megjelenésekor 😀
https://www.techshout.com/images/ms-sidewinder-mouse.jpg
Magyar nyelvűben is lehet kapni a billentyűzetét?
0
0
0
0
no avatar
Én ezt vitatnám, de persze kinek a pap...MX518 teljesen elérhető áron van már gyakorlatilag fillérekért és én több mint 6 éve használom (semmi baja az esztétikai hibákon kívül) Előtte volt egy olyan egerem is amilyet te tanácsolsz, hát összehasonlíthatatlan a különbség, ellenben 20k-t már én se adnék egy egérért, de a másik szobában egy 15 ezres G500 van (ami szerintem nem jobb, mint a fele annyiba kerülő MX518). DE EZT CSAK a játékos egerekről mondtam. Grafikusoknak vagy általános munkára én szintén egy minőségi (ám nagyon olcsó) microsoft egeret ajánlanék (3. szobába ilyen van, játszani lehetetlen vele, de általános használatra tökéletes és csak 3k volt).
0
0
0
0
ximo avatar
Huhh ez nagyon durva!
Mijen egeret vegyek topik is van, ez egy kicsit megviselt ilyenkor hajnaltájt!😀 Szerintem ha valakinek tényleg játékra kell akkor vegye a legolcsóbbat ami könnyű, és kézreáll😀 Ld: egy kommentel feljebb pl😀 Ennyi! Teljesen feleslegesek szerintem a huszonezres csoda verseny egerek. Ez csak egy személyes vélemény...
0
0
0
0
pakai93 avatar
ha kicsit többet szánna vki egérre és minőségi egeret szeretne annak nyugodt szivvel ajánlom a Microsoft Sidewinder X6 egeret nekem is ilyen van és nagyon megéri 😀 az elmúlt évben az ára is jelentősen visszaesett... kb feléért be lehet szerezni ma mind megjelenésekor 😀
https://www.techshout.com/images/ms-sidewinder-mouse.jpg
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
thug85 írta:
Én az egérre valahogy mindig sajnáltam kiadni sok pénzt. Mindig is 1000 forintos egereim voltak. Most szakítottam ezzel a hagyománnyal, és egy 1200 forintosat vettem!😆
Már többször kinéztem magamnak komolyabb egereket, de mikor ott állok előtte, hogy megvegyem mindig elgondolkozom rajta, hogy ez egy havi villany és gázszámlámba kerül.


Ezzel én is így vagyok! Nem költök szívesen rá: gépház, egér, billentyüzet, DVD-író, alaplap, mobiltelefon( az nincs is😆😉
Szívesen költök rá: vga, cpu,
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Én most vettem egy ilyen egeret: http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/egerek/gigabyte_gm_m6800/

Én nagyon meg vagyok vele elégedve szép, a 6880-asnál majdnem egy 1000-sel olcsóbb pedig a két egér szinte csak a nevében különbözik. 10/10 pont
0
0
0
0
Lizard avatar
super88 írta:
mondjuk ja én is 22 ért vettem az enyémet 😆


hát jha razor egér, drága és kurva jó..😆
amúgy én is sajnálom egérre a pénzt eddig a jelenlegi egerem került a legtöbbe 4000huf, bár nekem tökéletes a4 tech sok gombbal😀
0
0
0
0
super88 avatar
mondjuk ja én is 22 ért vettem az enyémet 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én az egérre valahogy mindig sajnáltam kiadni sok pénzt. Mindig is 1000 forintos egereim voltak. Most szakítottam ezzel a hagyománnyal, és egy 1200 forintosat vettem!😆
Már többször kinéztem magamnak komolyabb egereket, de mikor ott állok előtte, hogy megvegyem mindig elgondolkozom rajta, hogy ez egy havi villany és gázszámlámba kerül.
0
0
0
0
almos avatar
Nekem ilyen pockom van: [url]http://www.argep.hu/popup.asp?pid=78962900&pnr=10001&foto=1[/url]
fél éve vettem a Modern Warfare 2-re.Eddig tökéletesen működik, nagyon meg vagyok vele elégedve,és nem is drága!
0
0
0
0
villamdavid avatar
sacpatrik írta:
Logitechet!!! 😆

Nekem is az szinte minden alkatrészem most! PL:Egér ,Billen. kormány ,joystick
0
0
0
0
vans avatar
Sztem a legjobb a razer egerek 😀😀
0
0
0
0
no avatar
1000 vagy több dpi-set😃 ez a gigabyte szép, msinek is vannak jók
0
0
0
0
exeltheone avatar
hát,sztem razer ha játékra szeretnéd inkább használni.(én Razerre esküszöm).De ami neked teccik, a Razer kicsit zsebbe nyúlós.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Feki1991 írta:
gyenesmartin írta:
akkor ezek a feltételek
-legalább 800dpi
-fekete stín?
-vezetékes legyen
-5 000-nél ne legyen drágább.


Ez jó lex??? http://www.pcx.hu/termek/trust-mi-6960cp-24952 Carbonos kialakitás, nekem nagyon tetszik, 6 gombos 800-1600 Dpi-s!!! 😉 😃..és 5000 alatt van 😉
nemrossz lehet megveszem.
0
0
0
0
pakai93 avatar
ez nagyon király egér 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
gyenesmartin írta:
akkor ezek a feltételek
-legalább 800dpi
-fekete stín?
-vezetékes legyen
-5 000-nél ne legyen drágább.


Ez jó lex??? http://www.pcx.hu/termek/trust-mi-6960cp-24952 Carbonos kialakitás, nekem nagyon tetszik, 6 gombos 800-1600 Dpi-s!!! 😉 😃..és 5000 alatt van 😉
0
0
0
0
pakai93 avatar
enyám 2000 DPi 30e 😆 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
az enyém kb 6500 volt de az 1600DPI-s és Limited Edition 😃😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
akkor ezek a feltételek
-legalább 800dpi
-fekete stín?
-vezetékes legyen
-5 000-nél ne legyen drágább.
0
0
0
0
pakai93 avatar
sztem játékosoknak a vezeték nélküli egér egy katasztrófa... 😆 de azt leszámitva jó kis egér az a gigabyte 😆 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció