Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nemkrisz11 avatar
nekem a jobb gomb szarakszik most...de egy fél évet még kibír ez a cucc, aztán csere valami razer cuccra 😆
0
0
0
0
hassi avatar
Nekem 7,5 éve ugyanaz az egerem van, csak most kezdett el szarakodni a bal gomb. A4Tech 😎
0
0
0
0
pukkancs avatar
én egy Gigabyte GM-M6900-at akarok venni 😃 egyik ismerősömnek ilyen van azt mondta elég jó és olcsó is 😃 szerintetek?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
krutka írta:
A4Tech X-710BH 2000 DPI

nekem ilyen optikai egerem van, nincs semmi gond vele, csak ajánlani tudom és asszem 4-5 ezer körül vettem


vagy csak nekem vagy nem tudom hogy miért eddig volr 3 a4tech egerem. 2 hét híján 3 évente haltak meg
0
0
0
0
krutka avatar
A4Tech X-710BH 2000 DPI

nekem ilyen optikai egerem van, nincs semmi gond vele, csak ajánlani tudom és asszem 4-5 ezer körül vettem
0
0
0
0
MaximumGame avatar
ujjzalan írta:
Nagy különbség van egy 2000dpi-s (pl.: A4Tech X-710bh) és egy 5700 dpi-s (pl.: Logitech G9x) egér közt?


itt a minöség és szenzor pontosága a külömbség semmi más 😃
itt a minöséget és pontoságot fizeted meg... maga az anyag ár nem sok 😃
0
0
0
0
VeLaci1911 avatar
Én a héten vettem egy A4Tech X750 BH-t, 3600dpi, 5500 HUF volt. Eddig egy 800 dpi-s optikai egerem volt, hát hogy is mondjam, szokni kell 😃
0
0
0
0
iowa95 avatar
Én most néztem ki magamnak egy jo kis gamer egeret...
A4TECH X7 747h
0
0
0
0
niteforce avatar
Lexma Laser 2000 DPI lezeres 2500 forint korul van, kituno eger, nekem is olyanom van
0
0
0
0
mateos avatar
Egeret szeretnék venni kb 5000 forint környékén (most Gigabyte GM-M6880 van). Olyat szeretnék ami legalább 5 gombos lézeres és kicsit nehezebb. Tud valaki valamit ajánlani?
0
0
0
0
Lizard avatar
JackFeryll írta:
Szerintetek melyik a jobb egér a Razer DeathAdder v2 vagy a Razer Imperator?
Imperatort már fogtam és nagyon tetszik a gombok érzékenysége viszont (lehet megszokható) de a fogása szokatlan volt. Palm griphez kicsit rövid, fingetip griphez meg túl hosszú.
DeathAdderv2 -t meg még nem fogtam. (Media Markt-ban sem volt =/ )
Másik opció a Roccat Kone + lenne, de azt inkább használtan vennék.
Ezekből az a gond, hogy csak egyet fogtam még, így nem nagyon tudok választani.


Nekem Imperatorom van, nagyon kényelmes egér, csak jókat mondhatok róla! de igazából teljesen mind1 melyiket veszed a lényeg h számodra kényelmes legyen!
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Szerintetek melyik a jobb egér a Razer DeathAdder v2 vagy a Razer Imperator?
Imperatort már fogtam és nagyon tetszik a gombok érzékenysége viszont (lehet megszokható) de a fogása szokatlan volt. Palm griphez kicsit rövid, fingertip griphez meg túl hosszú.
DeathAdderv2 -t meg még nem fogtam. (Media Markt-ban sem volt =/ )
Másik opció a Roccat Kone + lenne, de azt inkább használtan vennék.
Ezekből az a gond, hogy csak egyet fogtam még, így nem nagyon tudok választani.
0
0
0
0
BMX Freestyler avatar
Talmacsi írta:
szerintetek jó ez az egész Gigabyte GM-M6800 Black fps játékokra pl: wolfenstein enemy territory. mostani egerem egy nagyon öreg Fujitsu Simens Computers optikai szerintem kb 800dpi-s lehet mert a játékban az érzékenység 24,13 van .


Jó hát, bár ez függ attól is hogy milyen az ember érzékelése, lehet az elején furcsa lenne de az M6800-al 1800DPI re ráállítod és már is tökéletesen tudnád irányítani, csak furcsa lesz kicsit az elején de hamar meglehet szokni.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
szerintetek jó ez az egész Gigabyte GM-M6800 Black fps játékokra pl: wolfenstein enemy territory. mostani egerem egy nagyon öreg Fujitsu Simens Computers optikai szerintem kb 800dpi-s lehet mert a játékban az érzékenység 24,13 van .
0
0
0
0
no avatar
Ez megszokás kérdése, hogy kinek mi a kényelmes, de viszont van teljesítménykülönbség ha valaki pl 1600dpi-t szokott meg vagy 5600dpi-t
0
0
0
0
twoKgames avatar
szerintem 1600dpi tökéletesen elég fps játékokhoz, teljesen felesleges ennél jobb
0
0
0
0
DeXHerO avatar
és itt melyik az ? http://sugocomp.hu/index.php?pg=termekek&kat_id=3&gyarto_id=10&keres=&page_no=1&csoport=USB
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Talmacsi írta:
hello szerintetek ez meg ér 3000ft-t
Gigabyte GM-M6800 Black mert a mostani már haldoklik


Ha még egy kcisit többet rá tudsz szánni akkkor A4Tech X-7-et vegyél. Volt GM-M6800-as egerem.. jó volt, de nem az igazi. Az A4Tech sokkal jobb, ezt ajánlom. A Gigabyte nagyon jó volt, de megvettem ezt és ez sokkal sokkal sokkal jobb.
0
0
0
0
niteforce avatar
Talmacsi írta:
hello szerintetek ez meg ér 3000ft-t
Gigabyte GM-M6800 Black mert a mostani már haldoklik


igen az egy jo eger
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Nagy különbség van egy 2000dpi-s (pl.: A4Tech X-710bh) és egy 5700 dpi-s (pl.: Logitech G9x) egér közt?
0
0
0
0
DeXHerO avatar
hello szerintetek ez meg ér 3000ft-t
Gigabyte GM-M6800 Black mert a mostani már haldoklik
0
0
0
0
niteforce avatar
Nekem egy 2000 DPI-s lezer egerem van.
Lexma
es nem szar. 2700 forintert eleg jo vetel volt nekem.
0
0
0
0
Never Back Down avatar
nekem most egy 1000Dpi-s Logitech M500-am van és elég jól megvagyok vele de viszont az elkövetkező 3-4 hónapba lehetséges hogy beszerzek egy Logitech G9x-et. Bár az 5000Dpi-s de viszont az egyik legtökéletesebb gamer egér a piacon.
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
háth ah nagy hely van és az a kényelmes akkor lassab egér is jó!bez attól függ mi a kényelmes neked!
0
0
0
0
Never Back Down avatar
Synda írta:
Reflex is kell oda nem csak egér😉😎


Jogos😀
0
0
0
0
Never Back Down avatar
egy ilyen egérrel aztán lehetne osztani a fejeseket az FPS játékokban!
0
0
0
0
Never Back Down avatar
a Logitech G 500 az nagyon zsír kis gamer egér. 5700 dpi-s ami nagyon jó.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Nekem volt egy Gigabyte GM-M6800-asom, de nem jött be... nem csak azért mert 1 hónapig bírta, hanem mert utánna megvettem a mostani egeremet, egy A4-Tech X-710BH-t. Állat jóó. Olcsó és mégis gamer. Van hozzá egy progi amivel minden sz@rt állíthatsz rajta... ledek színétől a gombokon át mindent. Ha olcsón akarsz kiválló egeret, ezt ajánlom!


pukkancs írta:
...oké vannak rajta plusz gombok meg minden, de én egy mezei genius egérrel elvagyok..



És pont a meg minden miatt jobb egy gamer egér.
0
0
0
0
Never Back Down avatar
pukkancs írta:
Tesla GoD írta:
pukkancs írta:
nem vágom h miől jobb egy gamer egér.oké vannak rajta plusz gombok meg minden, de én egy mezei genius egérrel elvagyok már 2 éve, amiről már ahol az ujjam van a festék lekopott 😆
1x próbálj ki egy hétre 1 gamer egeret, és megváltozik a véleményed


ha lesz rá pénzem feltétlenül....most inkább ramot vennék a gépbe.
ha már itt tartunk mondjatok egy viszonylag jó gamer egeret olcsón 😃


Gigabyte GM-M6800 Dual Lens Gaming 3000Ft
A4-Tech X-710MK 4200Ft
A4-Tech XL-750BK 6300Ft

ezek olcsóak, de én inkább gyűjtenék egy jobb gamer egérre mint ezek. egy jó gamer egér 9-10k-tól kezdődik. bár kinek mi a jobb...
0
0
0
0
Never Back Down avatar
codman89 írta:
Üdv!
Valaki nem tudja hol lehet még a4tech XL-750MK egeret kapni?
Nem találok egyetlen webshopot sem ahol még árulnák.


[LINK]
0
0
0
0
no avatar
steelseries XAI laser? nekom bevaltt (Y)
0
0
0
0
pukkancs avatar
Tesla GoD írta:
pukkancs írta:
nem vágom h miől jobb egy gamer egér.oké vannak rajta plusz gombok meg minden, de én egy mezei genius egérrel elvagyok már 2 éve, amiről már ahol az ujjam van a festék lekopott 😆
1x próbálj ki egy hétre 1 gamer egeret, és megváltozik a véleményed


ha lesz rá pénzem feltétlenül....most inkább ramot vennék a gépbe.
ha már itt tartunk mondjatok egy viszonylag jó gamer egeret olcsón 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
pukkancs írta:
nem vágom h miől jobb egy gamer egér.oké vannak rajta plusz gombok meg minden, de én egy mezei genius egérrel elvagyok már 2 éve, amiről már ahol az ujjam van a festék lekopott 😆
1x próbálj ki egy hétre 1 gamer egeret, és megváltozik a véleményed
0
0
0
0
pukkancs avatar
nem vágom h miől jobb egy gamer egér.oké vannak rajta plusz gombok meg minden, de én egy mezei genius egérrel elvagyok már 2 éve, amiről már ahol az ujjam van a festék lekopott 😆
0
0
0
0
no avatar
Üdv!
Valaki nem tudja hol lehet még a4tech XL-750MK egeret kapni?
Nem találok egyetlen webshopot sem ahol még árulnák.
0
0
0
0
madchief avatar
köszi 😃
de szerintem az A4Tech XL-747H az jobb
0
0
0
0
almos avatar
Nekem A4Tech XL-747H-m van,már másfél éve,és mindenkinek csak ajánlani tudom,remek a fogása,5 gomb van rajta,köztük a szeretett treble click is,max 3600DPI,ami állitható,akár egy gombnyomással,ill még a súlya is szabályozható.
0
0
0
0
kocsis102 avatar
én 1 honapja vettem gigabyte gm8000x egeret hát nem ajánlom senkinek nagyon rossz a fogása kb 2 óra után felattam és vettem helyette egy logitech g500 na az egér nagyon jo kis patkány merem ajánlani mindenkinek😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én nekem rendeléssel volt az egerem 8500, amúgy 6000 Ft ha megveszed a boltba 😜 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nekem z500-van és nagyon jó
0
0
0
0
niteforce avatar
sziasztok!

ez 1 jo eger?

[LINK]

Icon7 Z300

akinek van ilyene, attol kerdezem, hogy nem e tul kicsi, nem e tul konnyu.

ha valaki tud nekem ajanlani mas egeret max 10 ig akkor azt megkoszonom, fo hogy ilyen legyen:

Lezeres
Valtoztathato erzekenyseg
es ami fontos hogy legyen VEZETEKES
meg azert nezzen is ki valahogy.

Koszonom!
0
0
0
0
MaximumGame avatar
planbmokus írta:
MaximumGame írta:
hnemaria írta:
RAZER 4 EVER !!! 😆 😆 😃


razer a leg szarabb fajta amugy 😃
egyik haverom ismeröse ott dolgozik és ök ingyen kapják az egeret...
pár havonta tönkre megy az egér.. csak a márkát fizeted meg amugy gagyi bovli az egész 😃 elkopik azt viheted vissza..


Le merem fogadni, hogy az apja meg Bill Gates és az anyja meg Oprah....
Te sem láttál még Razer egeret soha, ne alkoss véleményt róla. Valószínűleg nem azért ajánlják sok-sok ezren, mert horroráron gagyi cuccok...


Képzeld egyik legjobb Boltba mentem be az országba... és közülték velem.. ne vegyek razert... mert hozhatom vissza mert egy szar.. hozzájuk állandoan jönnek vissza az elkopott cuccok... hidd el én elhiszem nekik hogy szar..

Amugy pont olyan egeret szerettem volna venni mind a tied...
Roccat Kova : Logitech re beszéltek rá Roccat ról, megával márkával nem volt baj, de sokkal megbizhatobb egy Logitech márka.. amugy a Roccat Kova nagyon faxa kis egér..
0
0
0
0
jasko avatar
hali megéri ilyen egeret venni?
Gigabyte GM-M7700b
0
0
0
0
planbmokus avatar
MaximumGame írta:
hnemaria írta:
RAZER 4 EVER !!! 😆 😆 😃


razer a leg szarabb fajta amugy 😃
egyik haverom ismeröse ott dolgozik és ök ingyen kapják az egeret...
pár havonta tönkre megy az egér.. csak a márkát fizeted meg amugy gagyi bovli az egész 😃 elkopik azt viheted vissza..


Le merem fogadni, hogy az apja meg Bill Gates és az anyja meg Oprah....
Te sem láttál még Razer egeret soha, ne alkoss véleményt róla. Valószínűleg nem azért ajánlják sok-sok ezren, mert horroráron gagyi cuccok...
0
0
0
0
madchief avatar
szóval az A4TECH XL 747-H jobb mint a 750BH és igaz ebbe a 747be van treble gomb(3szoros lövés)?
0
0
0
0
Lizard avatar
R0x0r írta:
Akkor sztem már inkább A4TECH XL 747-H, sokkal jobb sztem és árban is ugyanannyi, én ilyennel CoD-ozok 😀



jha ha van ilyen árba 747 akkor az persze jobb!😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Akkor sztem már inkább A4TECH XL 747-H, sokkal jobb sztem és árban is ugyanannyi, én ilyennel CoD-ozok 😀
0
0
0
0
Lizard avatar
madchief írta:
5-6ezer Ft alatt melyik a legjobb gamer egér CoDozáshoz?

[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció