Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SyntaxXx avatar
Pedig twoKgames csak az igazat mondja.
De ha te azt szeretnéd hallani melyik a legjobb, akkor elmondom. Logitech G500
0
0
0
0
bendeguz avatar
kösz az észre vételt de nem erre voltam kíváncsi hanem arra h melyiket vegyem ja és az előbb felsorolt 4 egérhez még hozzá tenném a SAITEK CYBORG R.A.T 5-ös egeret h ezek közül melyik a legjobb előre is kösz
0
0
0
0
twoKgames avatar
már 2000 dpi után tök mind1 hogy 3 vagy 5 ezer DPI nem látsz belőle semmit
0
0
0
0
bendeguz avatar
hali melyiket vegyem? fontos a minőség és a pontosság azt akarom ha netezek akkor nagyon kényelmes legyen és ha játszok gyors és pontos legyen a játék szóval az egerek: ROCCAT Kova [+], LOGITECH G500, RAZER DeathAdder v2 Black Edition, GIGABYTE GM-M8000X ezek közül melyik a legjobb legmegbizhatobb legminőségibb legpontosabb ja és olyan aminek nem nagyon szokott hibája lenni lásd RAZER szoftver hiba bár anélkül jó tehát amelyik ennyi pénzért a legjobb és nem mellesleg jól is néz ki
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
tényleg jól néznek ki. De szerintem az 5000Dpi feletti egerek csak 2-3 monitoros rendszernél ér valamit. Természetesen lehet állítani a Dpi-t, kedv szerint de ha valaki kihasználja a 6000Dpi-t egy szimpla Pl:20-24"-os monitoron az már hiper gyors és szinte követhetetlen. Játékoknál meg még egy szimpla alap egérérzékelés levételével is nagyon gyors lenne.

Én ezt az egeret venném meg ha lenne lehetőségem, csak az ára kicsit durva.
Razer Tron ~30.000Ft

De jövőre be szeretnék szerezni egy Cooler Master Inferno -13.000Ft
0
0
0
0
bendeguz avatar
hali saitek cyborg rat 5 vélemény mert olvastam h néha az egér nem válaszol csak a gombok ha valakinek van vele tapasztalata akkor ossza meg előre is köszi
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
SyntaxXx: Az egérpadok választéka hatalmas. sok egérpad van és úgy általában nem nagyon szoktak azon gondolkodni az emberek hogy milyet vegyenek, pedig sokat számít az ha jól megnézzük az egérpadot.
Főképp az a legfontosabb a vásárlás szempontjából hogy jól tapadjon az asztalhoz az egérpad. A mostani gamer padok már szinte olyan bőrből készülnek ami szinte mozdulatlanná teszi az egérpadot a gyors használat érdekében.
A Razer az egyetlen olyan egérpad ami ultravékony, és egyben hatékonyan tapad és hihetetlen gyorsaságot add az egérnek.
Nekem jelenleg egy Razer Sphex egérpadom van, és eszméletlenül jó. 4000 Ft ért vettem és nagyon megérte.


Én jelenleg egy fehér papírlapot használok! Nem mozog odaragasztottam az asztalhoz! 😆 Elhiszem hogy nem az igazi, de egyenlőre ez van!
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Darkness írta:
SyntaxXx írta:
Gta4vevo írta:
Maximum 5 ezerig melyek a legjobb egerek???


Gigabyte GM-M7800. de tudom ajánlani még a Trust GXT14.

Zsolt19892 írta:
A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?


Magába, egérpad nélkül sincs annyira nagy gond, ugyan olyan az érzékelés viszont egérpaddal sokkal gyorsabb az érzékelése alacsony dpi-nél is.
Olcsón lehet venni jó egérpadokat. a Razer padok sem drágák. 3-4 k között vannak.


Velem is így van. Intersparban megláttam egy jó kis egérpadot ( ami tényleg jó. Ilyen nagyon vastag, és van rajta egy szép Audi (max. ha volt akkor 3 ezer. Szerintem nagyon megérte, s már 3 éve ez van. 😜


Az egérpadok választéka hatalmas. sok egérpad van és úgy általában nem nagyon szoktak azon gondolkodni az emberek hogy milyet vegyenek, pedig sokat számít az ha jól megnézzük az egérpadot.
Főképp az a legfontosabb a vásárlás szempontjából hogy jól tapadjon az asztalhoz az egérpad. A mostani gamer padok már szinte olyan bőrből készülnek ami szinte mozdulatlanná teszi az egérpadot a gyors használat érdekében.
A Razer az egyetlen olyan egérpad ami ultravékony, és egyben hatékonyan tapad és hihetetlen gyorsaságot add az egérnek.
Nekem jelenleg egy Razer Sphex egérpadom van, és eszméletlenül jó. 4000 Ft ért vettem és nagyon megérte.
0
0
0
0
Darkness avatar
SyntaxXx írta:
Gta4vevo írta:
Maximum 5 ezerig melyek a legjobb egerek???


Gigabyte GM-M7800. de tudom ajánlani még a Trust GXT14.

Zsolt19892 írta:
A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?


Magába, egérpad nélkül sincs annyira nagy gond, ugyan olyan az érzékelés viszont egérpaddal sokkal gyorsabb az érzékelése alacsony dpi-nél is.
Olcsón lehet venni jó egérpadokat. a Razer padok sem drágák. 3-4 k között vannak.


Velem is így van. Intersparban megláttam egy jó kis egérpadot ( ami tényleg jó. Ilyen nagyon vastag, és van rajta egy szép Audi (max. ha volt akkor 3 ezer. Szerintem nagyon megérte, s már 3 éve ez van. 😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Gta4vevo írta:
Maximum 5 ezerig melyek a legjobb egerek???


Gigabyte GM-M7800. de tudom ajánlani még a Trust GXT14.

Zsolt19892 írta:
A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?


Magába, egérpad nélkül sincs annyira nagy gond, ugyan olyan az érzékelés viszont egérpaddal sokkal gyorsabb az érzékelése alacsony dpi-nél is.
Olcsón lehet venni jó egérpadokat. a Razer padok sem drágák. 3-4 k között vannak.
0
0
0
0
no avatar
Gta4vevo írta:
Maximum 5 ezerig melyek a legjobb egerek???

Én egy Asus Republic of Gamers egérpadra gondoltam alá.


A4 tech x710BH egerem van. Én olyan 4500 ért vettem, és nagyon megéri az árát (mint gamer egér) 5 gombos, 2000 dpi ( 6. gombal lehet váltani az egeren, hogy hány DPI legyen), kényelmes kialakítás... És adnak hozzá egy külön programot amivel beállíthatod az egered.

Már 3500 ért vehetsz.
0
0
0
0
Darkness avatar
Zsolt19892 írta:
Razor1911 írta:
Zsolt19892 írta:
Devis írta:

a laseres nem világít alapból se, szal ne várd tőle 😀


Értem, köszönöm!

A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?

Nekem is lézeres az egerem és van alatta egy Razer egér pad.Megéri venni mert sokkal jobban kezelhető szerintem.


Értem. Én raktam alá egy fehér papírlapot! 😆


Az is egy megoldás 😃😃😃 😆
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Razor1911 írta:
Zsolt19892 írta:
Devis írta:

a laseres nem világít alapból se, szal ne várd tőle 😀


Értem, köszönöm!

A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?

Nekem is lézeres az egerem és van alatta egy Razer egér pad.Megéri venni mert sokkal jobban kezelhető szerintem.


Értem. Én raktam alá egy fehér papírlapot! 😆
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Zsolt19892 írta:
Devis írta:

a laseres nem világít alapból se, szal ne várd tőle 😀


Értem, köszönöm!

A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?

Nekem is lézeres az egerem és van alatta egy Razer egér pad.Megéri venni mert sokkal jobban kezelhető szerintem.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Maximum 5 ezerig melyek a legjobb egerek???

Én egy Asus Republic of Gamers egérpadra gondoltam alá.
0
0
0
0
Devis avatar
hátha üveglap és alul megy fel a fény, akkor lehet h jobb lenne neki. nem lesz sok baja akkor se ha nem raksz alá, csak max néha kihagy.
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Devis írta:

a laseres nem világít alapból se, szal ne várd tőle 😀


Értem, köszönöm!

A fénylő asztal miért nem jó neki? Kellene egérpad?
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
D4V1D írta:
Zsolt: adjál neki sajtot majd talán fog világitani
😃


Az előzőt megfürdettem langyos szappanos vízben! Mostanában valamiért olyan fura! 😆
0
0
0
0
Lizard avatar
bendeguz írta:
RAZER Lachesis Banshee Blue vagy Logitech G500 melyik a jobb?
mer akkor azt veszem


[LINK]
0
0
0
0
Devis avatar
Zsolt19892 írta:
Laseres egeret miért nem lehet használni fénylő asztalon? Lehet baja?

Meg eddig optikai rágcsálom volt, most vettem egy laserest de ez nem világít! Ez normális?

a laseres nem világít alapból se, szal ne várd tőle 😀
0
0
0
0
no avatar
Zsolt: adjál neki sajtot majd talán fog világitani
😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
bendeguz írta:
RAZER Lachesis Banshee Blue vagy Logitech G500 melyik a jobb?
mer akkor azt veszem


G500 fényévekkel jobb 😃
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Laseres egeret miért nem lehet használni fénylő asztalon? Lehet baja?

Meg eddig optikai rágcsálom volt, most vettem egy laserest de ez nem világít! Ez normális?
0
0
0
0
randal avatar
bendeguz írta:
RAZER Lachesis Banshee Blue vagy Logitech G500 melyik a jobb?
mer akkor azt veszem


G500, egyértelmű.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
A4TECH 63-230N-em van mitszoltok hoza ?

semi extra nincsenek programozhato gombok csak egy ON-OF gomb es nincs 15 LED de kenyelmes es megteszi 😀😉 [img]http://multimedia.kolko.bg/image/thumbnail/a4tech-a4-g3-230n-v-track-wl-usb-en-952650.jpg?1319116461[/img]
0
0
0
0
ricshard004 avatar
G500 +1 ilyen gorgo es kenyelem nelkul nem gamer eger az eger
0
0
0
0
bendeguz avatar
RAZER Lachesis Banshee Blue vagy Logitech G500 melyik a jobb?
mer akkor azt veszem
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Szerintem meg Logitech et vagyél 😃
0
0
0
0
randal avatar
bendeguz írta:
RAZER DeathAdder V2 vagy RAZER Lachesis Banshee Blue melyiket vegyem?


Mindkettő jó, de a RAZER Lachesis Banshee Blue nagyobb a dpi-je.
0
0
0
0
bendeguz avatar
RAZER DeathAdder V2 vagy RAZER Lachesis Banshee Blue melyiket vegyem?
0
0
0
0
twoKgames avatar
nekem Genius netscroll G500 laser egerem van és működni nagyon jól működik a régebbi genius egér mintha kényelmesebb lenne, pedig ez volt a drágább 😃
0
0
0
0
bendeguz avatar
RAZER DeathAdder V2 vagy RAZER Lachesis Banshee Blue
0
0
0
0
JackFeryll avatar
DeathAdder V2 egy nagyon-nagyon jó egér... volt amíg elő nem jöttek a hülye driver problémái aztán most ott tartok hogy bármit frissítek letöltök, letörlök driver nélkül is, driverrel is időnként nem ismeri fel, villog, random dolgokat csinál, ki-be kell dugni az sem segít, de cserébe idegesít aztán valamikor jó... egy ideig. Ez egy áprilisban vett egér.
Még decemberben viszem vissza gariba, ha elfogadják...
Nagyon jó egér, jó szenzorral, nagyon finom érzékeny gombokkal, kényelmes fogással (palm grip-hez), de ha előjön ez a "kikellhúznibekelldugni" DA betegség akkor hiába lenne jó egér.
Igazából félek lecserélni, mert ilyen kényelmes egeret nem valószínű, hogy találok még egyet ilyen áron.
0
0
0
0
no avatar
nemkrisz11 írta:
Szép jó napot! Meg tudnátok nekem mondani, hogy melyik a jobb egér? Nem tudom eldönteni...
Logitech G9x [LINK]
vagy
Logitech Perfomance MX [LINK]

Szerintem inkább G9x
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Szép jó napot! Meg tudnátok nekem mondani, hogy melyik a jobb egér? Nem tudom eldönteni...
Logitech G9x [LINK]
vagy
Logitech Perfomance MX [LINK]
0
0
0
0
bendeguz avatar
köszi és a RAZER LACHESIS REFRESH vagy RAZER LACHESIS BANSHEE BLUE milyenek melyik a jobb az áruk hasonló azért kérdezem ja és érdemes egy RAZER NAGA-t venni vagy ugyanolyan kb mint a deathadder csak dpi különbség van köztük ja és a NAGA-án több gomb áll rendelkezésre
0
0
0
0
Lizard avatar
bendeguz írta:
hali melyiket vegyem? COOLERMASTER Inferno Mouse SGM-4000 vagy RAZER DEATHADDER V2 melyik éri meg jobban? a razer drágább ezért kérdezem


A Deathadder egy komolyabb múltú egér és talán a legnépszerűbb a Razer kínálatában, a cooler master nem kifejezetten spéci egér gyártó szerintem, persze ettől még lehet jó ez a típusúk!
De jó alternatíva lehet még a Logitech g500 is!
0
0
0
0
bendeguz avatar
hali melyiket vegyem? COOLERMASTER Inferno Mouse SGM-4000 vagy RAZER DEATHADDER V2 melyik éri meg jobban? a razer drágább ezért kérdezem
0
0
0
0
pukkancs avatar
Hali! Tudnátok mondani minőségi gamer egeret 5000 forint körül?
0
0
0
0
niteforce avatar
ez az egérpad tetszik veszek is egyet
0
0
0
0
niteforce avatar
en genius cuccot nem vennék a helyedben. nekem ami volt genius az tönkrement.

volt hangfal, egér, billentyűzet, kormány mind a kukában landolt.
nem ajánlom.
inkább icon7 Z300 vagy Z500
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Szerintetek ezt érdemes lenne megvenni?

Genius Navigator G500 Gaming Laser

[LINK]

Ami most van az is Genius, egy 800DPI, baj nincs vele csak a görgő ment tönkre! Az előző az egy nagyon régi optikai, egy samsung volt, az 800 alatti DPI volt, és érezhető volt különbség!

A lézeres és az optikai egerek közt mi a különbség?

Szóval érdemes kiadni érte kb. 3ezret, vagy keressek másikat?

Bár tippmixből egy hétvége alatt megvan az ára! 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Úgy gondolom ehhez a témához tartozik milyen egérpad-ot ajánlotok a papír-on kívül ezer forint alatt vagy akörül?😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Gta4vevo írta:
És ez az egér jó vagy jobb a z500?😀


Gigabyte GM-M6900


Faterrnak GM-M6980-a van és nagyon pofás kis állat, és eddig probléma sem volt vele! Viszont elég nagy, szóval nem tudom te milyen milyen típusú egerező vagy ,de asszerint döntsél amelyik számodra jobban kézre állna ill kényelmesebb!
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
És ez az egér jó vagy jobb a z500?😀


Gigabyte GM-M6900
0
0
0
0
Osynho avatar
5ezer alatt szerintem az Icon7 Z500 nagyon jó vétel! Ilyenem van és zsír! 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
tb95 írta:
Sziasztok, az egereknél mennyire számít a DPI érték? kezd behalni az egerem, és gondolkozok h megéri-e egy drágább egeret venni, szerintetek?
5 ezer forintig tudtok ajánlani valami jó egeret?


DPI az az érzékenység. az 1600DPI azmár gamernek számít, a 800pedig kb irodainak. 5ezerért: Gigabyte GM_M6880. Genius navigator. tT eSports (tipusát nem tudom), 6ezerért kapsz Roccat pyra-t.
0
0
0
0
stalker41 avatar
nekem valami IBM van mittom én már hány éves valahonnan előszedtem mikor tönkrement az előző (eddig ez bírja a legtovább 😆 ) a legjobb egerek is behalnak egy idővel unokatesómnak valami A4tech X7-es egere volt az annak is kész van már a görgője bratyónak is olyan van neki néha 2szer érzékeli a kattintást meg ilyenek nem sokat kell költeni rá. a lényeg h vezetékes legyen , ja és lézeres 😆 meg nem a legolcsóbbat kell venni. amúgy meg ezzel törődöm legkevésbé úgy vagyok vele ha behal, akkor valamelyik polcról guberálok "újat" ha meg nincs akkor veszek valami nem túl drágát lehetőleg nem nonamet
DPI hát nem tom ezt aztán végképp nem figyeltem egérvásárláskor
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció