Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xxx3 avatar
Olyan mindegy ,hogy milen az egér nem???
0
0
0
0
kovi avatar
de nekem ez cod 2-ben és cod 4-ben van
0
0
0
0
Rottweiler avatar
ez nem csak az egér hibája lehet, hanem a játéké. nekem a CS 1.6 csinálja ezt. meg hogy egyszerűen nem fordul az ember, pedig nem fagy le a gép, mert minden megy tovább, csak én nem tudok fordulni vagy lőni vagy épp amit kéne. és több egérrel is kipróbáltam meg több játéknál is de csak ennél a game-nél csinálja, és minden egérrel, tehát a játék a hibás.😀
0
0
0
0
kovi avatar
csak ezé írtam mert nekem is van vezeték nélkülim és nagyon fika pedig olyan 3 éves és akkor 12 ezer forintba került, és azért lassú mert pl amikor lőni akarsz akkor nem azonnal veszi észre a gép
0
0
0
0
gillanyi avatar
Mondok egy titkot.Bemész a boltba és elmondod ugyanezt.
amúgy a legjobb a GENIUS.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Játékra miért lassú? Játékra sztem nagyon is jó, mert eddig is vezeték nélküli volt csak elemes és nem aksis. És nem volt vele semmi gond csak az "elem". Tehát igen gamera vagy mindegy! 😆
0
0
0
0
kovi avatar
de mire szeretnéd használni, mert pl. játékra nem jó mert nem egészen pontos, meg lassú
0
0
0
0
Keratesz avatar
A cím magáért beszél!

Szeretnék venni egy jó egeret nem túl drágát de nem is nagyon bóvlit!
Olyanra gondoltam ami vezeték nélküli és nem elemes hanem akkumulátoros, na persze plusz töltő egység vagy mi a szösz.
Lehet rajta több gomb is mint három de nem olyan fontos! Lényeg az hogy akkus legyen. Kb 6-7k FT költenék rá MAX!
És ne legyen nagyon picike!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció