Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
tb95 avatar
Sziasztok, az egereknél mennyire számít a DPI érték? kezd behalni az egerem, és gondolkozok h megéri-e egy drágább egeret venni, szerintetek?
5 ezer forintig tudtok ajánlani valami jó egeret?
0
0
0
0
YellowFlash avatar
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
axelfoly írta:
YellowFlash írta:
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.


Pl:Razer,Steelseries és Roccat


Igen pl... 😀 egy Roccat Kova+ vagy Kone+-t szívesen elfogadnék. A Razerrel nincs tapasztalatom, de sok panaszt olvastam róla, hogy az árához képest lehetne jobb. A Steelseriesnek is vannak szuper hörcsögei pl: a Xai és a Kinzu. 😃


xai-t szponzorálja mindig... a Na'Vinak is csak azt adott meg sok mindenkinek. nekem a roccat pyra tetszik a legjobban de mivel ritkán játszot akkor is cs 1.6 elég erre a giga egér 3ezerért megérte meg hát a geiun szar volt járékra a a4tech meg 3 évente halt meg nekem ezért fő a változatosság... ezt is ki kellett próbálni


Persze. 😀 Bakker még jó hogy írtad a Pyra-t kihagytam. Nah az is bejövős egér... 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
YellowFlash írta:
axelfoly írta:
YellowFlash írta:
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.


Pl:Razer,Steelseries és Roccat


Igen pl... 😀 egy Roccat Kova+ vagy Kone+-t szívesen elfogadnék. A Razerrel nincs tapasztalatom, de sok panaszt olvastam róla, hogy az árához képest lehetne jobb. A Steelseriesnek is vannak szuper hörcsögei pl: a Xai és a Kinzu. 😃


xai-t szponzorálja mindig... a Na'Vinak is csak azt adott meg sok mindenkinek. nekem a roccat pyra tetszik a legjobban de mivel ritkán játszot akkor is cs 1.6 elég erre a giga egér 3ezerért megérte meg hát a geiun szar volt járékra a a4tech meg 3 évente halt meg nekem ezért fő a változatosság... ezt is ki kellett próbálni
0
0
0
0
YellowFlash avatar
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.


a4tech nekem3 évente haltak meg dátumra pontosan nem tudom hogy volt kiszámolva.... van 4 darab is nekem


A Giga egerem kb 2 hónap alatt adta meg magát. 😃 A mostani A4Tech már régóta megvan talán úgy 3-4év körül. Semmi baj nem volt még vele, de venni akarok egy fokkal jobbat. Vagy egy Roccat-ot vagy egy Steelseries-t. 😃
0
0
0
0
YellowFlash avatar
axelfoly írta:
YellowFlash írta:
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.


Pl:Razer,Steelseries és Roccat


Igen pl... 😀 egy Roccat Kova+ vagy Kone+-t szívesen elfogadnék. A Razerrel nincs tapasztalatom, de sok panaszt olvastam róla, hogy az árához képest lehetne jobb. A Steelseriesnek is vannak szuper hörcsögei pl: a Xai és a Ikaru. 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
YellowFlash írta:
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.


a4tech nekem3 évente haltak meg dátumra pontosan nem tudom hogy volt kiszámolva.... van 4 darab is nekem
0
0
0
0
axelfoly avatar
YellowFlash írta:
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.


Pl:Razer,Steelseries és Roccat
0
0
0
0
YellowFlash avatar
tasiadam írta:
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.


De mondom, mert volt Giga egerem, vmint havernak is az volt míg be nem krapált. Nem azt mondom h mindegyik Gigabyte egér rossz, de ha egér akkor nem Gigabyte. Velük inkább maradok alaplap-VGA kombónál. Vannak kifejezetten kiegészítő területre, azon belül is főképp rágcsálókra szakosodott gyártók, úgyhogy ilyen téren inkább azokban bízok.
0
0
0
0
axelfoly avatar
JackFeryll írta:
14-ért van DeathAdder v2. Tökéletes egér. Palm griphez lett kialakítva magas háttal, nagyon kényelmes pedig nagy kezem van. A szenzor tökéletes nincs negatív gyorsulás megszakadás semmi. Ha mellélövök az nem az egér hibája, hanem az enyém. Palm griphez nagyon tudom ajánlani.
A többi Razer egeret amiből van abból csak Dual Sensorosat szabad venni, mert ami eredetileg volt az Imperatorban, Mambaban meg még nem tudom miben annak volt az a bizonyos Z axis problémája stb.
A DeathAdder viszont nagyon jó szenzorral van szerelve és ugye egy klasszikusról van szó.
Hasonlóan jó egér még pl a Steelseries Xai.


Én is ezt a 2 egeret néztem,de majd szeptemberbe eldől melyiket veszem.
0
0
0
0
Osynho avatar
Van egy eladó M6880-asom, ha érdekel valakit. 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
YellowFlash írta:
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.


amíg nem volt neked addig ne mond.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Ha 4-5ezerig akarsz venni akkor A4Tech-X7. Gigabyte egerekről sok jót még nem halottam.
0
0
0
0
gacso avatar
tasiadam írta:
gacso írta:
valaki ajánlana egy jó,olcsó gamer egeret olyan 4-5 ezer forintig?😃(nem baj ha az 5 ezer alatt van😆😉


gigabyte M6880


kösz😃én is ezt néztem de nem voltam benne biztos hogy jó vétel-e😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gacso írta:
valaki ajánlana egy jó,olcsó gamer egeret olyan 4-5 ezer forintig?😃(nem baj ha az 5 ezer alatt van😆😉


gigabyte M6880
0
0
0
0
gacso avatar
valaki ajánlana egy jó,olcsó gamer egeret olyan 4-5 ezer forintig?😃(nem baj ha az 5 ezer alatt van😆😉
0
0
0
0
JackFeryll avatar
14-ért van DeathAdder v2. Tökéletes egér. Palm griphez lett kialakítva magas háttal, nagyon kényelmes pedig nagy kezem van. A szenzor tökéletes nincs negatív gyorsulás megszakadás semmi. Ha mellélövök az nem az egér hibája, hanem az enyém. Palm griphez nagyon tudom ajánlani.
A többi Razer egeret amiből van abból csak Dual Sensorosat szabad venni, mert ami eredetileg volt az Imperatorban, Mambaban meg még nem tudom miben annak volt az a bizonyos Z axis problémája stb.
A DeathAdder viszont nagyon jó szenzorral van szerelve és ugye egy klasszikusról van szó.
Hasonlóan jó egér még pl a Steelseries Xai.
0
0
0
0
matyosowski avatar
hát 4 ezerért simán a4tech X7 feljebb lépve szerintem Logitech MX518 (ilyen van nekem is 😃 ) 13 ér meg már G5 öt osztogatnak, és az egy nagyon jó egér 😃 Még feljebb talán a Logitech G9. Razert sokan szidják, én nem tudom nekem még nem volt majd kiderül lehet a kövi az lesz 😀
0
0
0
0
YellowFlash avatar
A Razer Abyssus szerintem nagyon jó. Egyszerű, minőségi, Razerhez képest még olcsó is. Igaz hogy nekem egy A4Tech x7-esem van, de ha új egér kéne akkor Abyssust vennék. 😃
0
0
0
0
axelfoly avatar
depi52 írta:
cyborg rat 9 est vegyetek ha jó egér kell kicsit rohadt drága de nagyon ott van


nekem nem jön be,főleg annyiért
0
0
0
0
depi52 avatar
cyborg rat 9 est vegyetek ha jó egér kell kicsit rohadt drága de nagyon ott van
0
0
0
0
bendeguz avatar
nekem most egy trust gxt14-es egerem van már nem tom mennyi volt kb 3000 de naon jó ahoz képest lehet állítani az érzékenységet menet közben egy gombal lehet 800 ,1600 vagy 2400dpi-re állítani eddig nem volt baja de ha ez elromlik én biztos h razer veszek😆
0
0
0
0
niteforce avatar
pm = private mail = szemelyes uzenet 😃
0
0
0
0
levente59 avatar
online22 írta:
synda már megelőztek írtak pm-et de azért kőszi! 😀


Mi az a pm? Délután?
Egyébként nekem is olyan van...
0
0
0
0
online22 avatar
synda már megelőztek írtak pm-et de azért kőszi! 😀
0
0
0
0
online22 avatar
van akinek a4tech xl 750 bh egere van? akkor küldjön már pm et pls fontos lenne!
0
0
0
0
philips20 avatar
nekem semmi ilyen nem történt 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Haverom is vágta már földhöz és csak a két oldalsó gomb meg az egyik kattintó ragadt neki kicsit be
0
0
0
0
philips20 avatar
Jan88 írta:
A4tech X7-es egereket senkinek se ajánlom! Nekem nem bírta egy évig se és nem is volt sokat kínozva!😕😆


hát akkor az enyémet valami különös oknál fogva nagyonjol összerakták, mivel már 2-3 éve megvan és tökéletesen működik és elégg rendesen megvolt kínozva volt hogy hozzávágtam a falhoz nem is 1x
0
0
0
0
bendeguz avatar
akinek van pénze mindenképpen RAZER egeret vegyen a játékra a legjobb és egyben verhetetlen 5600dpi-is verzióival a multi-is játékokban sokkal könnyebb dolgod van férre értés ne essen nekem nincs razer egerem de már próbáltam egy régit és az nagyon állat volt hát akkor milyen lehet az új
0
0
0
0
gisti avatar
én csak egy A4tech X7 est használok nekem tetszik és birja is a kikébzést😀
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Nekem van egy laptop egér bedugva USB csatlakozóba és azzal játszok mindent. És cod 4 multiban sem vagyok utolsó, szerintem nemérdemes márkás egeret venni, legalábbis számomra nincs különbség.😃
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Call of Duty és Diablo 2-3 típusú játékokhoz milyen egeret ajánlotok? (miben vehető észre a 800 dpi-s és 1000 - 2000 dpi-s egerek közti különbség?)
0
0
0
0
axelfoly avatar
pixelbe vannak kiállítási darabok?
0
0
0
0
JackFeryll avatar
axelfoly írta:
hello!
szerintetek melyik a jobb?
razer deathadder v2 black edition vagy steelseries xai


Nem ismerem a Xai-t, de a palm griphez a DeathAdderv2 tökéletes egér.

Amúgy legjobb lenne ha valahol meg tudnád őket fogdosni. Egy nagyobb MediaMarkt-ban lehet lesz belőlük.
0
0
0
0
gytomi avatar
Mingyárt megjön az Icon7 Z500 😀
0
0
0
0
axelfoly avatar
hello!
szerintetek melyik a jobb?
razer deathadder v2 black edition vagy steelseries xai
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
DeanRain írta:
tasiadam írta:
DeanRain írta:
tasiadamJobban is néz ki. Tetszik a fényes felület rajta. Nem olyan matt mint az enyém. Lázeres meg csak pluszt ad hozzá. Plusz két gomb az hol van rajta? Jobb oldalt?
Lehet én is jobban jártam volna ezzel,de ahol vettem nem volt sok választék Gigabyte egérből. Vagy ha volt is,az nagyon magas áron volt már.


hát bal oldalt van a +2 gomb de gondoltam magamban ez hülye mert a 6800on is van +2. jaja ez fényes. a 6800 az 2800ft a 6880 pedig 3450ft itt


Akkor jó! Igen! 6800 on is van két gomb pluszban baloldalt. Azt hittem ezen kívül is van még kettő😂


nincs ezen jobb oldalt szerencsére 😃 ezeket is meg kell szokni még
0
0
0
0
DeanRain avatar
tasiadam írta:
DeanRain írta:
tasiadamJobban is néz ki. Tetszik a fényes felület rajta. Nem olyan matt mint az enyém. Lázeres meg csak pluszt ad hozzá. Plusz két gomb az hol van rajta? Jobb oldalt?
Lehet én is jobban jártam volna ezzel,de ahol vettem nem volt sok választék Gigabyte egérből. Vagy ha volt is,az nagyon magas áron volt már.


hát bal oldalt van a +2 gomb de gondoltam magamban ez hülye mert a 6800on is van +2. jaja ez fényes. a 6800 az 2800ft a 6880 pedig 3450ft itt


Akkor jó! Igen! 6800 on is van két gomb pluszban baloldalt. Azt hittem ezen kívül is van még kettő😂
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
DeanRain írta:
tasiadamJobban is néz ki. Tetszik a fényes felület rajta. Nem olyan matt mint az enyém. Lázeres meg csak pluszt ad hozzá. Plusz két gomb az hol van rajta? Jobb oldalt?
Lehet én is jobban jártam volna ezzel,de ahol vettem nem volt sok választék Gigabyte egérből. Vagy ha volt is,az nagyon magas áron volt már.


hát bal oldalt van a +2 gomb de gondoltam magamban ez hülye mert a 6800on is van +2. jaja ez fényes. a 6800 az 2800ft a 6880 pedig 3450ft itt

Divi91 írta:
Én erre gondoltam, de látom te is ajánlod: Roccat Kone +
ezzel az egérpaddal: Roccat Alumic
Ez jó párosítás? Jó márka akkor?


mivel márkás gondolom jó 😃
0
0
0
0
no avatar
Én erre gondoltam, de látom te is ajánlod: Roccat Kone +
ezzel az egérpaddal: Roccat Alumic
Ez jó párosítás? Jó márka akkor?
0
0
0
0
DeanRain avatar
tasiadamJobban is néz ki. Tetszik a fényes felület rajta. Nem olyan matt mint az enyém. Lázeres meg csak pluszt ad hozzá. Plusz két gomb az hol van rajta? Jobb oldalt?
Lehet én is jobban jártam volna ezzel,de ahol vettem nem volt sok választék Gigabyte egérből. Vagy ha volt is,az nagyon magas áron volt már.
Előtte elemes egerem volt..de nem ajánlom senkinek(rohadt sok gondom volt vele)..legjobb a vezetékes..
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
DeanRain írta:
Nekem megfelel ez a gigabyte GM-M6800..nem drága..és jól működik..https://www.bevachip.hu/components/com_virtuemart/shop_image//product/eg00093.jpg



tegnap elött vettem egy M6880-at.... ez anyiban különbözik hogy lézeres és van rajta +2 gomb.... legalábbis nekem ezt mondták de drágább is 500ft-val. Jó egerek ezek

https://bitmarket.hu/dl/prd/2010-07/46888pic_gigabyte_gm-m6880.jpg
0
0
0
0
DeanRain avatar
Nekem megfelel ez a gigabyte GM-M6800..nem drága..és jól működik..https://www.bevachip.hu/components/com_virtuemart/shop_image//product/eg00093.jpg

2587 Ft
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Milyen árban kerestek gamer egeret?
Én egy Razer DeathAdder V2-t használok és nagyon jó egér. A szenzor tökéletes és hibamentes! (lásd Imperator,Mamba Lachesis, az újak dual szenzorral jönnek)
A forma nagyon szuper magas háta van a palm grip miatt és nagyon kényelmes pedig nagy kezem van.
Kiváló egér palm griphez. (más fogások nem igazán használhatóak, ez egy palm gripes egér)
Mindemellett egy klasszikus egér 2. verziójáról beszélünk melléfogni nem nagyon lehet vele. Én egy Roccat Taito egérpadon használom és tökéletes páros.
----------------------------------------------------------------------
Hallomásból pedig a következőket tudom ajánlani:
Logitech G5 - (sajnos már nem gyártják, a G500 az utódja aminek negatív gyorsulása van...)
Logitech termékekről annyit érdemes szólni, hogy a legjobb support amivel valaha találkoztam. Nincs szervizük valami probléma van a termékkel garanciaidőn belül egy telefon+fotó és küldik is az újat.
Steelseries Xai - Szintén híres egérről van szó, egyszerű forma remek szenzor.
Roccat Kone + Amellett, hogy 4 LED-es világítása van kombinálható színekkel egy nagyon jó igen csak testreszabható egér. A + verzióban nagyon jó görgő van (az első verzió görgői hamar tönkrementek) Elég jó egérnek tűnik és nagyon sok poztív vélemény van róla. (nem mintha az előzőekről nem lenne, csak a Roccat nem feltétlenül annyira ismert márka itthon)
-------------------------------------------------------------------
Ezek mind 15 és 20 ezer közti egerek. Nem olcsó az tény, de ha sokat játszik valaki FPS-ekkel szerintem megéri. Nagyon precíz egerekről van szó, tényleg élmény játszani velük és ha mellélő az ember az nem az egér hibája lesz, hanem a játékosé. (vagy LAG 😀 )
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Gamer egeret szeretnék venni az új gépemhez. Mit ajánlotok?
0
0
0
0
gytomi avatar
Gamer egerek közül meiket ajánljátok?
0
0
0
0
no avatar
Cooler master Storm Spawn erről az egérről mi a véleményetek?
0
0
0
0
Sanchez avatar
[img]http://static.trustedreviews.com/6e45ab|9113_11472-img0724s.jpg[/img]
Microsoft Wireless Mouse 5000. Szerintem nagyon jó kis egér. 😀 Sosem volt még gondom vele.
0
0
0
0
matyosowski avatar
Nekem egy Logitech MX518 asom van. Azt kell mondjam hogy nagyon jó játékokra és asztali munkára is 😃 csal ajánlani tudom
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció