Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
cey85 avatar
bartadavid94@ én most vettem egy nagyon jó egeret amit csak ajánlani tudok mindenkinek. A4Tech XL-750BH Laser Gamer Mouse X7, 6000Ft de viszont nagyon kényelmes a kezemnek. Játékhoz is kiváló. a régi 2 gombos egérhez képest teljes felüdülés a kéznek. [url]http://www.pchost.hu/aruhaz/product_info.php?cPath=8_100&products_id=602[/url]
0
0
0
0
no avatar
bartadavid94 írta:
Sziasztok!
Egeret vennék. A mostani egy sima egér, de fáj tóle a csuklóm, meg akad a kisujjam játszás után.
Linkeljetek képet olyan egérről, aminek a formája ezekre a problémákra megoldást kínál.😆


Nekem ilyen van:
http://netrino.hu/termek_adatok.php?nr=754
3000 forint, amikor először megláttam elég furcsának tűnt, de kipróbáltam és nagyon jó😀
Igaz elég kicsi, de nekem nagyon bejön, és kényelmes is, bár ez embertől függ, kinek mi a kényelmes😃
de az biztos, hogy játékhoz nagyon jó(fpshez pl😃😉
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egeret vennék. A mostani egy sima egér, de fáj tóle a csuklóm, meg akad a kisujjam játszás után.
Linkeljetek képet olyan egérről, aminek a formája ezekre a problémákra megoldást kínál.😆
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Már 4ezerért is lehet kapni 😃

Amúgy ha valaki tud ajánlani ilyen értékben (3-tól 5 ezerig) egeret, az írjon!!!
0
0
0
0
no avatar
Én annyiért vettem és simán megéri azt az 5 ezret.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Hmm...kösz! én nem nagyon akarok költeni nagyobb pénzeket egérre max 5e ft
0
0
0
0
no avatar
ujjzalan: GXT 14-em van, nem rossz egér, de az én kezemnek egy picit kicsike, de úgy megvagyok vele elégedve. Igaz nem egy pro gémer egér, ezért le is fogom cserélni ha lesz pénzem(terveim szerint Razer Imperator lesz de meglátjuk mit hoz a jövő)
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Trust GXT14 vagy GXT14S-gyel kapcsolatban valaki tud információval szolgálni? (Még nem biztos hogy GMM6880-at veszek)
0
0
0
0
Demoz avatar
Én mindenkinek az A4TECH x7-et ajánlom,mert nagyon jó gamer egér. Énis szeretnék egyre beruházni😃
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Nah, mivel tönkrement a Gigabyte GM-M6800 egerem ezért akarnék újat venni...Állítólag a Trust-ok nem a legmegbízhatóbbak, ezért veszek egy GM-M6880-at. Az lézeres, csak 3000Ft-ba kerül és van rá 2 év garancia! így ha megint be***ódna mint a másik 6800-as akkor vihetem vissza és megcsinálják 😃
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Haveromnak olyan Gigabyte-ja van, nagyon kényelmetlen, legalábbis a G500hoz képest, mondjuk a G500nál még nem találkoztam kényelmesebb egérrel😀
Nekem találták ki, de ez is egyénfüggő kinek milyen forma jön be.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
én is egy olyat vennék ha lenne rá annyi pénzem 😃 de még valaki tudna valami információval szolgálni a Trust GXT14 egérről?
0
0
0
0
thug85 avatar
Feki1991 írta:
Quadgame94 írta:
helló!
az egerekhez nem nagyon értek, szal nekem mindig jó volt egy sima egér is, most is egy vezetékes, görgös egerem van😆
de haveromnál játszottam valami gamer egérrel és ugy döntöttem én is beruházok egyre, pls írjatok pár gamer egeret, ami jó fps, sand-box meg minden haszálatra, mivel nem tudom mennyi kb egy jó egér ezért kb 10-15k szánok rá.
kösszi előre is


10-15kért a legjobb egereket kapod, abban az árkategóriában szinte mindegy melyiket veszed mert mindegyik nagyon jó.
Pár példa:
Gigabyte GM-M8000X
Razer Deathadder V2
Thermaltake BLK002DT TT eSports
Gigabyte GM-M8000
Microsoft SideWinder X5


Az a Giga M8000X-es patkány nagyon bejön nekem!
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
kösszi, nekem a thermaltake tetszik, szal az lesz
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Quadgame94 írta:
helló!
az egerekhez nem nagyon értek, szal nekem mindig jó volt egy sima egér is, most is egy vezetékes, görgös egerem van😆
de haveromnál játszottam valami gamer egérrel és ugy döntöttem én is beruházok egyre, pls írjatok pár gamer egeret, ami jó fps, sand-box meg minden haszálatra, mivel nem tudom mennyi kb egy jó egér ezért kb 10-15k szánok rá.
kösszi előre is


10-15kért a legjobb egereket kapod, abban az árkategóriában szinte mindegy melyiket veszed mert mindegyik nagyon jó.
Pár példa:
Gigabyte GM-M8000X
Razer Deathadder V2
Thermaltake BLK002DT TT eSports
Gigabyte GM-M8000
Microsoft SideWinder X5
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
helló!
az egerekhez nem nagyon értek, szal nekem mindig jó volt egy sima egér is, most is egy vezetékes, görgös egerem van😆
de haveromnál játszottam valami gamer egérrel és ugy döntöttem én is beruházok egyre, pls írjatok pár gamer egeret, ami jó fps, sand-box meg minden haszálatra, mivel nem tudom mennyi kb egy jó egér ezért kb 10-15k szánok rá.
kösszi előre is
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én tegnap vettem egy Hama Penalizer Pro II (Laser Gaming Mouse)-t, nagyon jó! Kegyetlen nagy különbség van egy 800DPi-s optikus s egy 2400DPi-s lézeres egér között!
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Jan88 írta:
ujjzalan írta:
Van valakinek véleménye a Trust GXT14 rágcsálóról?

Hogy jó-e azt nem tudom, de jól néz ki az biztos!😆


Hát kössz a hasznos infót 😆😆😆 még valakinek van valami tapasztalata?
0
0
0
0
psychosocial avatar
nemtom mitkell itt bonyolítani... vegyetek egy ugró egeret azt kész😃 ammeg logitech g9x 4evaaa
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Van valakinek véleménye a Trust GXT14 rágcsálóról?
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Énis Imperatort, bár már a G500 görgője nélkül nemtudnék élni. Imperator vagy G500 volt a 2 ami között vaciláltam, a G500 lett a befutó,mert praktikus a görgője ami az Imperatoron hiányzik.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Nekem egy Gigabyte GM-M6800-asom van. Rettenet jó és olcsó volt. Haverom is ilyet vett (miután én ajánlottam neki) és ő is meg van elégedve vele. Mindenkinek ajánlom aki olcsón akar egy jó, megbízható egeret.
0
0
0
0
no avatar
Énnekem egy Logitech MX518-asom van de később majd veszek egy Logitech G9-et! Igaz kicsit drága,de szerintem nagyon jó egy egér!
0
0
0
0
no avatar
Nekem Razer Imperator van játékra. Sajnos Drága de csak ajánlani tudom. Nagyon Pontos és gyors.
Előtte logitech 620at használtam (még mindig megvan) az sem rossz.
Szerintem itt is igaz hogy inkább várjon az ember 1-2 hónappal többet.. spóroljon..aztán vegyen egy jobb darabot. Hosszú távon olcsóbb mert nem fogja egy Lan party alatt szétverni amiért nem talál el senkit vele a cod-ban 😃

De ez csak egyéni vélemény! Mindenki a lehetőségi szerint vásároljon. Gondosan mérlegelve hogy neki mennyit ér meg a kiszemelt típus.
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Ha kimondottan olyat akarsz venni az tuti , hogy az egered árával megegyezik majd 😆
0
0
0
0
no avatar
Üdv
Szerintetek érdemes venni olyan egérpadot ami kimondottan lézeres egérhez van vagy egy sima egér pad is megteszi?
(Egy Gigabyte GM-M6880-hoz venném.)
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Hitoshi írta:
Cooley írta:
Én most egy Logitech MX1100-ast készülök venni. Valakinek tapasztalat? Meg az is érdekelne, hogy milyenek ezek a vezeték nélküli cuccok, mert még sosem volt semmi vezeték nélküli cuccom.


a minőség dönt el mindent, nekem volt egy noname vezeték nélküli egerem, hát nagyon szar volt, mivel állandóan lemerült stb.., most van egy Logitech vezeték nélküli billentyűzetem + egerem, és nagyon jó, másfél hónapot kibír egy töltéssel az egér, szóval nem panaszkodhatok, a billentyűzet, meg még annál is tovább bírja.. 😀


Jol hangzik, ez konkretan melyik Logitech-eger ? 😀 En is tervezek venni + 1-et az asztali vasamhoz, veztek-nelkulit. 😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Cooley írta:
Én most egy Logitech MX1100-ast készülök venni. Valakinek tapasztalat? Meg az is érdekelne, hogy milyenek ezek a vezeték nélküli cuccok, mert még sosem volt semmi vezeték nélküli cuccom.


a minőség dönt el mindent, nekem volt egy noname vezeték nélküli egerem, hát nagyon szar volt, mivel állandóan lemerült stb.., most van egy Logitech vezeték nélküli billentyűzetem + egerem, és nagyon jó, másfél hónapot kibír egy töltéssel az egér, szóval nem panaszkodhatok, a billentyűzet, meg még annál is tovább bírja.. 😀
0
0
0
0
planbmokus avatar
Tesla GoD írta:
és mennyi az az 1 idő?


Fél év alatt nem tapasztaltam ilyet...
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
thug85 írta:
Hát én használtam már egy párat, és nekem is volt már, de én nem szeretem a vezeték nélküli egereket!
Mindig akkor merül le, amikor nem kellene, és az enyém elég problémás is volt!
A fent említett példányhoz még nem volt szerencsém!


Nekem vegyes a tapasztalatom vezetek-nelkuliben !

Vettem regebben 1et, vmi Mikomi-t, az nekem is merult tul hamar, vhol porosodik is azota. 😀
Kb. 1 eve viszont, mikor a laptopomat vettem otthon, vettem hozza 1 vezetek nelkuli egeret, na az nagyon jo viszont ! Pedig vmi noname csak, kb. 2000 Ft volt ! 😆
Szerintem regebben gagyik vtak, de ma mar eleg jok a vezetek nelkuliek is.
En ezt szeretnem majd 1ebkent beszerezni hamarosan 😆 : [url]http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003CP0BHW/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE[/url]
, de 1enlore nem kapni meg, + picit borsos az ara, meg ezen filozom, ez sem tunik rossznak..., velemenyetek rola ? 😊 ( A mostanim 1 vezetekes az asztali vasamnal, de igyekszem felszamolni a felesleges veztekeket lassan, + nem elegge erzekeny a mostani szamomra. 😀 )
[url]http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003B5KRMM/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A1F8YGP86NG3IP[/url]
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát én használtam már egy párat, és nekem is volt már, de én nem szeretem a vezeték nélküli egereket!
Mindig akkor merül le, amikor nem kellene, és az enyém elég problémás is volt!
A fent említett példányhoz még nem volt szerencsém!
0
0
0
0
Cooley avatar
Én most egy Logitech MX1100-ast készülök venni. Valakinek tapasztalat? Meg az is érdekelne, hogy milyenek ezek a vezeték nélküli cuccok, mert még sosem volt semmi vezeték nélküli cuccom.
0
0
0
0
thug85 avatar
Valószínűleg nem 30 év, ha hátrányként említik!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Úgy tudom hogy az A4tech AEXL-747H ról egy idő után nagyon csúnyán kezd lekopni a festék!
0
0
0
0
planbmokus avatar
FeRR írta:
Én sem szeretem a vezetéknélkülieket, szóval ezek jóklesznek! 😀


Az A4tech AEXL-747H nálam tökéletesen teljesített! Ajánlom szívből!
0
0
0
0
FeRR avatar
Én sem szeretem a vezetéknélkülieket, szóval ezek jóklesznek! 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Az pech, lehet h pont kifogtatok akkor 1 szar szériát, ám ha A4Tech is jöhet akkor ezek:
A4tech XL-750H Gaming
A4tech XL-747H Gaming
A4tech XL-750MK OSCAR Game Laser mouse
A4tech XL-755BK
A4tech XL-760H
A4tech XL-730K

Jah, és ez mind kábelos, nemtom h ilyenek kellenek-e, de én a kábelnélküli egeret nem szeretem, így olyanokat nem is néztem 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Igen-igen, jónak jó, A4Tech is jöhet, csak mindig kifogok egy selejtet... Ez velem mindig ígyvan. Bár haver is panaszkodik! Az ő egerének is ugyanaz a baja, egyhelyről rendeltük, ugyanazt a szettet! Szóval nem értem.. Jöhet A4Tech is, ha van jó javaslat. Kösz Ferrari!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Pedig az A4Tech elég jó egereket csinál, lehet h pont kifogtál 1 hibás darabot. ha nem A4Tech kell akk én ezek közül választanék:
GIGABYTE GM-M6880 - 1600DPI 3 gomb
Genius Laser Navigator 335 - 1600DPI 5 gomb
Saitek Cyborg Gaming Mouse V.1 1600DPI 6 gomb
CYBER SNIPA INTELLISCOPE Mouse 2400DPI 6 gomb
SAMSUNG Pleomax ML-600G Gaming - 3200DPI
Saitek Cyborg Mouse - 3200DPI + 10 gomb
Saitek Cyborg Mouse V.3 - 3200DPI 6 gomb

Ezek még elég tűrhető áron vannak.
0
0
0
0
FeRR avatar
Kéne egy kis segítség. Gondban vagyok, szarakodik az A4Tech X7-es egerem, folyton beakad, ez game közben is nagyon irritáló, már mindent megpróbáltam, hogy jólegyen, semmi sem használ, szar az egér.. Fél sincs, hogy megvettem, nálam ezzel elásta magát az A4Tech, valaki tudna ajánlani jó, olcsó gamer egeret? kb 2000 DPI-set, mint az én mostanim. Milyeneket ajánlotok, amik nem olyan drágák?
0
0
0
0
no avatar
Én úgy vagyok vele, hogy nem kell az egérből a legf*szábbat, mert szerintem csak kidobott pénz 20000ft-os egeret venni, nekem egy 6 gombos 900-3600 dpi-s trustom van 2.5 ezerér, és nagyon megéri a pénzét!
0
0
0
0
planbmokus avatar
Megtaláltam életem legjobb párosát egy Roccat Kova és egy Razer Sphex személyében...
Halálos páros...
0
0
0
0
no avatar
nekem egy a4tech xl-750bk van, cod2-re, cod4-re nagyon jó, 3600dpi-s tökéletesen lehet használni, most lessz egy éves, és még hál' istennek nincs baja, előtte egy a4tech xl-755k volt, azis 3600dpi, de az kicsit elszált az iróasztalról, és még garanciás volt, de mondtam h inkább a 750bk-t adják
0
0
0
0
jocka0018 avatar
hát a dpi től függ és a bellithatoságon pl van olyan egér 2400dpi nagyon pontos és allitható pl 800dpi re
0
0
0
0
no avatar
gillanyi írta:
Mondok egy titkot.Bemész a boltba és elmondod ugyanezt.
amúgy a legjobb a GENIUS.


Nekem a Razer a top! Nekem is Razer Diamondback Chameleon van Razer mantis speed mat paddal de 1 éve még semmi gondom sincs vele remélem nem is lesz! De nekem csak a call of duty a lényeg inkább, abba viszont veszettül adja 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ilyen hülye nevű könyv ezt érdemli😆 Az érettségi meg még odébb van😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Wáááá szegény Goriot apóóóó 😆 😂 hehehehehehe..írásbelin az volt az egyik kérdés hogy kiírta a Goriot apót 😆 😂
0
0
0
0
Feki1991 avatar
könyv?! 😆 😂..akkor mégiscsak használtál alátétet 😆 😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció