Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
theavanger avatar
Valaki tudna mondani vélemény erről az egérről?
https://img3.elmir.ua/img/116099/3000/2000/mysh_media-tech_mt1101_viper_yellow_usb.jpg
Még soha nem költöttem sokat egy egérre de most jó lenne egy komolyabb egér ami hosszabb távon is kibírja.
0
0
0
0
johnny632 avatar
Venni akarok egy Razer Imperator egeret és az lenne a kérdésem mi a különbség a sima és a 2012 között? Csak mert elvileg mind a kettő 4G-s és árban is 500-1000 Ft az eltérés. Esetleg be tudtok dobni 1 linket, ahol össze van hasonlítva?
0
0
0
0
no avatar
Nem is biztos, hogy kézre állna neked. Ahogy ezt nézegetem, Claw-Gripeseknek szánják így ránézésre.
0
0
0
0
Revenge avatar
jó egér de inkább gyűjts a Saitek Cyborg R.A.T. 5 -re 12k, de ha nem akarsz annyit kiadni nyúgodtan megveheted az élmény ígyis-úgyis felülmúlhatatlan lesz 😆


Köszi, szerintem beérem olcsóbb egérrel, találtam Gigabyte lézeres egeret 1200dpi-vel 2900ft-ért. Sajnos ilyen Saitek-eket nem találni használtan, olcsón. 😞
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
Revenge írta:
Van valakinek véleménye az alábbi egérről?

Saitek Cyborg R.A.T. 3.

https://www.hexcs.com/assets/PROD-7/RAT-3.jpg

Hozzá teszem, világ életemben 890ft körüli tescos egereim voltak. És azok bírtak 4-5 évet egy huzamban...

Szerk.: Ebbe csupán bele szerettem, ahogy kinéz. 😎


jó egér de inkább gyűjts a Saitek Cyborg R.A.T. 5 -re 12k, de ha nem akarsz annyit kiadni nyúgodtan megveheted az élmény ígyis-úgyis felülmúlhatatlan lesz 😆
0
0
0
0
Revenge avatar
Van valakinek véleménye az alábbi egérről?

Saitek Cyborg R.A.T. 3.

https://www.hexcs.com/assets/PROD-7/RAT-3.jpg

Hozzá teszem, világ életemben 890ft körüli tescos egereim voltak. És azok bírtak 4-5 évet egy huzamban...

Szerk.: Ebbe csupán bele szerettem, ahogy kinéz. 😎
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Master Killer írta:
Nem tetszik a G400, a kettő közül melyiket ajánlanád?


A kettő közül egyiket sem ajánlanám nyugodt szívvel!

Ajánlott egerek 10k-ig:
Microsoft WheelMouse Optical 1.1
Microsoft Intellimouse 1.1a
Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
Logitech MX 518
Logitech G400
Logitech G1
SteelSeries Kinzu
Razer Abyssus
Razer Salmosa
Razer Diamondback 3G
Razer Krait
Razer DeathAdder v1 @ Firmware 1.40
A4Tech X-710BF
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Master Killer írta:
Melyiket ajánlanátok jobban?

Asus GX800 vagy Ozone Xenon?


Logitech et érdemes 😀
0
0
0
0
Master Killer avatar
Nem tetszik a G400, a kettő közül melyiket ajánlanád?
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Master Killer írta:
Melyiket ajánlanátok jobban?

Asus GX800 vagy Ozone Xenon?


Ebben az árkategóriában Logitech G400.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Melyiket ajánlanátok jobban?

Asus GX800 vagy Ozone Xenon?
0
0
0
0
no avatar
GokuTM írta:
Én nem hiszem, hogy az egéren múlik ki jó vagy ki rossz multiban. Ezzel épp olyan jó vagyok (Top1; ViP), mint az Imperatorral. De lehet, hogy van akin csak az egér segít 😃

Viszont az vitathatatlan tény, hogy a drágább egérrel sokkal kényelmesebb a használat. Ezzel meg-meg fájdul a csuklóm.


Sokkal pontosabb egy pl 5000Dpi-s egér.
Persze legfőképp reflexek kellenek, meg map ismeret.😆
0
0
0
0
no avatar
alex1997 írta:
GokuTM írta:
Nekem most az Imperator mondta be az unalmast.
Egy Genius 500Ft-os egér van a kezem alatt, kb 2.5 évet használtam imperator előtt, most 2 hónapja használom.

Kutya baja 😆
Üthetem, csapkodhatom, kólában is fürdött, jó befektetés 😃
https://www.zonacomputers.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/mouse-Genius-Netscroll100X-fekete.jpg


Hidd el nekem is 600 ft os és nekem tökéletesen jó

Nem kell 5 000 ft ért gamer egér mi a francnak??????

Talán mert aki olyat vesz az má nagyon nem tud jáccani (TISZTELET A KIVÉTELNEK)


Multihoz jól jön a gyors egér, sőt kötelező.😉
Aki béna egy gyors egérrel még bénább lex.😆
0
0
0
0
The Emptiness avatar
GokuTM írta:
Nekem most az Imperator mondta be az unalmast.
Egy Genius 500Ft-os egér van a kezem alatt, kb 2.5 évet használtam imperator előtt, most 2 hónapja használom.

Kutya baja 😆
Üthetem, csapkodhatom, kólában is fürdött, jó befektetés 😃
https://www.zonacomputers.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/mouse-Genius-Netscroll100X-fekete.jpg


Hidd el nekem is 600 ft os és nekem tökéletesen jó

Nem kell 5 000 ft ért gamer egér mi a francnak??????

Talán mert aki olyat vesz az má nagyon nem tud jáccani (TISZTELET A KIVÉTELNEK)
0
0
0
0
johnny632 avatar
Tudnátok 1 olyan egérpadot ajánlani, ami hasonló mint a RAZER SPHEX, mind kialakításban és árban, vagy esetleg 1 helyet ahol lehet ilyet kapni?
Mert árgépen akár hol találtam mindenhol azt írják nincs raktáron, vagy csak házhozszállítás, de nem vagyok hajlandó érte kiadni plusz pénzt ez miatt 😞

Itt 1 kép róla: [LINK]
0
0
0
0
gabi86 avatar
Akkor jó maradok a modtami egeremnél csak meghosszabítom 😀

Tudom nem ide tartoozik de a billröl mi a véleményetek az lehet vnélküli ??
0
0
0
0
niteforce avatar
Synda Rebirth írta:
Kmisi99 írta:
Hát egérnél lehet tényleg pont nem ajánlott a hosszabbítás.


Miért ne lehetne, nekem is van 5m Hama, ugyanolyan mint nélküle.


nekem is van, hosszabbítás, mert így nem kell átrendezni ha a notival akarom használni az egeret, semmi késést nem vettem észre.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Akkor azt mondjátok hogy jobb ha meghosszqbítom !
De billentyűnél jó a v.nélküli vagy azt is inkább hosszabitsam bár arrol jókat hallottam én egy logitech k350 ben gondolkodom?!
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
Hát egérnél lehet tényleg pont nem ajánlott a hosszabbítás.


Miért ne lehetne, nekem is van 5m Hama, ugyanolyan mint nélküle.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát egérnél lehet tényleg pont nem ajánlott a hosszabbítás.
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
ha játékra kell vezeték nélküli ki van zárva. Simán jó lesz usb-t 5 méterig lehet hosszabbítani tovább nem megye el.


Én sem ajánlom csak a baj van velük, ami jó rettenet drága.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ha játékra kell vezeték nélküli ki van zárva. Simán jó lesz usb-t 5 méterig lehet hosszabbítani tovább nem megye el.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Hali mindenki szerintetek úgy jól fog működni az egerem ha egy 2m es usb hosszabítóval megtoldom ? Mert akarok venni egy új billt de azt vezeték nékülibe néztem viszont nem tudom az egér az jó e ha vez.nélküli mert nekem leginkább játékra meg netre kell! Vagy szerintetek van olyan. egér ami vezeték néküli nem tul drága kb 10000ft és jó?!!
0
0
0
0
Dutch avatar
Hali 😃
Melyik egeret vegyem meg COOLER MASTER CM Storm Xornet SGM-2001-BLON1 vagy Gigabyte Optical GM-M6900 USB BK?
0
0
0
0
no avatar
Szilard96 írta:
Ha valaki olcsó, és jó egeret akar akkor ajánlom a GEMBIRD MUSOPTI 7 -t, én 680FT -ért juttam hozzá 😃


Fél év múlva írd le, "3 hónapja kiesett a görgő, mára már pontatlan, néha nem reagál" 😃
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Ha valaki olcsó, és jó egeret akar akkor ajánlom a GEMBIRD MUSOPTI 7 -t, én 680FT -ért juttam hozzá 😃
0
0
0
0
getcarter avatar
[url]http://blog.olcsobbat.hu/uregeret_a_fuggoknek_nesze_nektek_gombnelkuli_vilag/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=uregeret_a_fuggoknek_nesze_nektek_gombnelkuli_vilag[/url]
0
0
0
0
mateos avatar
Kmisi99 írta:
Hát pedig a cikkben nem írnak baromságot mert nagyon nagy tapasztalatokat gyűjtöttek össze és ott naponta több tucat egérajánlatot adnak aki arra téved. Még a leg apróbb felesleges infókat is kenik vágják amik már a fizikához tartoznak szinte.

Az hogy nem tűnik baromságnak attól még az. Nem azt mondom hogy az egész cikk az. De azt igen hogy elfogultak és nem egészen a valóságot adják vissza.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát pedig a cikkben nem írnak baromságot mert nagyon nagy tapasztalatokat gyűjtöttek össze és ott naponta több tucat egérajánlatot adnak aki arra téved. Még a leg apróbb felesleges infókat is kenik vágják amik már a fizikához tartoznak szinte.
0
0
0
0
mateos avatar
Kmisi99 írta:
xlife írta:
2éve meghibásodás nélkül van a háztartásban 2db is.Lézeres problémát meg megindokolhatnád.😊

itt van ebben a leírásban
[LINK]
De kiemelem a lényeget
"Lézerest alapból nem ajánlok komolyabb játékhoz. Régebbi modelleknél (pl. Logitech G3 / G5, Razer Copperhead) ez hatványozottan igaz. Azóta persze valamicskét fejlődött a technológia, s ezért akad egy-két kivétel, ami még a "használható" kategóriába esik, de alapvetően optikai vagy 3G / 3.5G infra, ami kell."

Az hogy 2db ot használsz semmit se jelent itt több ezres eladásokat kell nézni nem két db ot. Nekem meg 2db romlott el mégis ez egy szar érv mert több ezer működik de szinte 90% uknál előbb utóbb elő jön a görgős betegség.


Ez egy baromság, az hogy az optikait csak a drága lézeres gyűri maga alá kijelenteni totális felelőtlenség. Kezdjük azzal hogy mindkettő szenzornak vannak előnyei és hátrányai. A lézeres sokkal pontosabb (mivel maga a lézer nagyobb frekvenciájú könnyebben detektálható a szenzorok számára). De ez csak egy példa. Szóval az hogy lézer, vagy optikai ízlés kérdése. Mindkettő fejlődik, személy szerint arról vagyok meggyőződve hogy a hibridmegoldás a legjobb. Illetve egy jó (de tényleg nagyon jó) egérpaddal az optikai, de aki nem szeret egérpadot használni annak mindenképp jobb egy lézeres. Amúgy annyit az olcsó lézeres ócska hiedelemmel hogy itt van ez az egér: http://infolex.hu/index.php?termekID=3984&n=gigabyte_gm-m6800_fekete_usb_eger Lassan 5 éve használom (bár én még 6 ezer forint körül vettem) semmi baja, eltekintve attól hogy telement a belseje kosszal. Szóval az hogy kinek milyen egér való, az nagyon körülmény függő.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja de ez a különbség hogy azok szó nélkül újat küldenek ez az igazi support. De nem a piszok miatt fosok az a4 tech görgők. Csak olcsó gyenge minőség.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
xlife írta:
2éve meghibásodás nélkül van a háztartásban 2db is.Lézeres problémát meg megindokolhatnád.😊

itt van ebben a leírásban
[LINK]
De kiemelem a lényeget
"Lézerest alapból nem ajánlok komolyabb játékhoz. Régebbi modelleknél (pl. Logitech G3 / G5, Razer Copperhead) ez hatványozottan igaz. Azóta persze valamicskét fejlődött a technológia, s ezért akad egy-két kivétel, ami még a "használható" kategóriába esik, de alapvetően optikai vagy 3G / 3.5G infra, ami kell."

Az hogy 2db ot használsz semmit se jelent itt több ezres eladásokat kell nézni nem két db ot. Nekem meg 2db romlott el mégis ez egy szar érv mert több ezer működik de szinte 90% uknál előbb utóbb elő jön a görgős betegség.
Nekem is előjött egy párszor ez a görgős betegség az én egeremnél (Logitech B110). De kipucoltam oszt ennyi. Közben meg felhívtam a Logitechet és küldtek egy m500-ast amit el is adtam.
0
0
0
0
niteforce avatar
Nekem is lézeres van, 2000DPi, és 3K-ért vettem, Lexma AM530.
Én nem vettem észre pontatlanságot, de a görgője tényleg szar
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
xlife írta:
2éve meghibásodás nélkül van a háztartásban 2db is.Lézeres problémát meg megindokolhatnád.😊

itt van ebben a leírásban
[LINK]
De kiemelem a lényeget
"Lézerest alapból nem ajánlok komolyabb játékhoz. Régebbi modelleknél (pl. Logitech G3 / G5, Razer Copperhead) ez hatványozottan igaz. Azóta persze valamicskét fejlődött a technológia, s ezért akad egy-két kivétel, ami még a "használható" kategóriába esik, de alapvetően optikai vagy 3G / 3.5G infra, ami kell."

Az hogy 2db ot használsz semmit se jelent itt több ezres eladásokat kell nézni nem két db ot. Nekem meg 2db romlott el mégis ez egy szar érv mert több ezer működik de szinte 90% uknál előbb utóbb elő jön a görgős betegség.
0
0
0
0
no avatar
én vettem nemrég egeret mivel elromlott a tecnika oms egerem a mmásik elég érdekesen viselkedik ugyanis magátol mozog ha bedugom (azt hallotam ez csak xp sp 2 felett van de ezért nem fogok vsizamenni sp 2 re 😃😉 és a harmadik meg kábeles hiba ugy mint az eslö ugyhogy 1400ft-ért kaptam egy pofás kis egeret genius x scroll vagy micsoda a neve 😃 de nem szólom el magam 😀 azt mondták közép kategóriás 😀 vezetéknélküli meg takarékos meg kényelmes de sztem drága és nem éri meg xP

1000ft alatt egeret inkább ne vegyetek mert az valami made in China leszz 😆
0
0
0
0
xlife avatar
2éve meghibásodás nélkül van a háztartásban 2db is.Lézeres problémát meg megindokolhatnád.😊
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát én azt nem ajánlom leg silányabb egér. Először is lézeres ami nagyon rossz másodszor gagyi lézeres ami hihetetlenül rossz. Lézeres egeér csak nagyon drága kategóriába jó. Na meg tipikus betegsége mindnek hogy a görgő hamar szarrámegy. Meg pontatlanok sokszor szóval szar.


Én ezt ajánlom
[LINK]
0
0
0
0
xlife avatar
Játékra olcsón A4Tech XL-747H.3600 DPi, súlyozható, cserélhető talpak, két oldalsó gomb. stb.
0
0
0
0
niteforce avatar
Ha jatekra akarsz akkor ne vezetek nelkulit vegyel. Lassabban reagal es takarekossagra terveztek. Tehat irodaba mhnkara kenyelmesebb lehet laptop mellett hogy ne legen kabel de asztalihoz jatekra mindenkeppen vezetekeset kell venni
0
0
0
0
no avatar
na Hy
Erről valaki valamit?
Vagy 7-8k ig milyet ajánlotok játékra/vezeték néküli előny
http://***/webshop/product/a4tech_kx2810_x7_game_master_desktop_magyar_fekete/15139
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ricshard004 írta:
gyenesmartin írta:
ricshard004 írta:
Egy az egyben G5 az egész,csak más szenzorral.Jó volt annó...,de ma már annyiért sokkal jobbakat lehet kapni én tuti nemvenném...
Más egeres topikban meg ez az egyik legajánlottabb egér. A szenzor miatt főleg, meg a mikrokapcsoló.


Akkor miért kérdezed hogy van e valakinek ha már nem egy véleményt olvastál róla...,nemértem
Hogy van e valakinek rossz tapasztalata róla-e.
0
0
0
0
ricshard004 avatar
gyenesmartin írta:
ricshard004 írta:
Egy az egyben G5 az egész,csak más szenzorral.Jó volt annó...,de ma már annyiért sokkal jobbakat lehet kapni én tuti nemvenném...
Más egeres topikban meg ez az egyik legajánlottabb egér. A szenzor miatt főleg, meg a mikrokapcsoló.


Akkor miért kérdezed hogy van e valakinek ha már nem egy véleményt olvastál róla...,nemértem
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jaja az egereknél annyira nem számít a kor. Ott van a logitech mx518 majd 10 éves és még mindig egy rohadtul jó egér.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ricshard004 írta:
Egy az egyben G5 az egész,csak más szenzorral.Jó volt annó...,de ma már annyiért sokkal jobbakat lehet kapni én tuti nemvenném...
Más egeres topikban meg ez az egyik legajánlottabb egér. A szenzor miatt főleg, meg a mikrokapcsoló.
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Egy az egyben G5 az egész,csak más szenzorral.Jó volt annó...,de ma már annyiért sokkal jobbakat lehet kapni én tuti nemvenném...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Logitech G400-asa van valakinek?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én sose tartottam nagyra az ilyen össze vissza csicsás gamer egereket. Ha minőség mindenképp Logi. Ha elromlana gari idő alatt szó nélkül adja fel a cég az új egeret úgy hogy a régit meg is tarthatod szóval csak felhívod őket ők meg már küldik is.
0
0
0
0
kaizinger avatar
😆 hálisten még sose volt ilyen kenyerünk😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció