Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kung avatar
+1 a Razer DeathaAdder 2013-nak!
0
0
0
0
Sanchez avatar
Én Razer DeathaAdder 2013-at vettem kb 2 hete és csak jó tapasztalatom van vele. Iszonyatosan kényelmes vele a palm grip és nem éppen egy kicsi kezem van. Synapse 2.0 is teljesen rendben van szerintem, makrót is nagyon könnyű beállítani.
0
0
0
0
stevi avatar
Köszi srácok ! Most már csak meg kéne tapizni őket,mert mind qa jó !😃 Talán a Corsair M90 egy kicsit jobban tetszik.
Nehéz dönteni!
0
0
0
0
Lizard avatar
stevi írta:
Szasztok! Én egeret szeretnék venni max 20K ért. főleg rpg játékokhoz. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom melyik éri meg az árát. kinéztem egy ROCCAT KONE(+) t 19 K ért de lehet hogy van jobb,olcsóbb is ! billentyűzetet is kerestem,és egy Logitech G105-ösre gondoltam. Nagyon érdekelne a véleményetek !😀


Én Razer Imperatort vagy DeathAdder-t javaslok ennyiért!
0
0
0
0
Manyik75 avatar
stevi írta:
Szasztok! Én egeret szeretnék venni max 20K ért. főleg rpg játékokhoz. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom melyik éri meg az árát. kinéztem egy ROCCAT KONE(+) t 19 K ért de lehet hogy van jobb,olcsóbb is ! billentyűzetet is kerestem,és egy Logitech G105-ösre gondoltam. Nagyon érdekelne a véleményetek !😀


Szia én ezeket találtam:
[LINK]

Ár: [LINK]

Aztán
[LINK]

Ár: [LINK]

És végül : [LINK]

Ára: [LINK]

😀
0
0
0
0
stevi avatar
Szasztok! Én egeret szeretnék venni max 20K ért. főleg rpg játékokhoz. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom melyik éri meg az árát. kinéztem egy ROCCAT KONE(+) t 19 K ért de lehet hogy van jobb,olcsóbb is ! billentyűzetet is kerestem,és egy Logitech G105-ösre gondoltam. Nagyon érdekelne a véleményetek !😀
0
0
0
0
kaizinger avatar
bocsánat segiteni akartam
0
0
0
0
Sanchez avatar
Egyik sem UK kiosztású.
0
0
0
0
kaizinger avatar
http://www.***/billentyuzet-c3111/razer/blackwidow-2013-p132067157/
http://www.argep.hu/trend/CMST/Cm-storm-quickfire.html
0
0
0
0
Sanchez avatar
Már csak billentyűzet kéne, de sehol se találok Blackwidow 2013-ból vagy Cm Storm Quickfire Pro-ból UK kiosztásút Magyarországon.
0
0
0
0
Lizard avatar
Sanchez írta:
Megvettem az egeret, iszonyatosan jó. Jó vétel volt...


Jó választás volt😉
0
0
0
0
Sanchez avatar
Megvettem az egeret, iszonyatosan jó. Jó vétel volt...
0
0
0
0
nlacka13 avatar
akkor:Nagyon szar egér!!!! 😃
0
0
0
0
Sanchez avatar
Nem épp ilyenre gondoltam...
0
0
0
0
nlacka13 avatar
kibeba**ottul jo!!!!!!!!!!!! 😆
0
0
0
0
Sanchez avatar
Valakinek van valami tapasztalata a 2013-as Deathadderrel?

[LINK]
0
0
0
0
grafi97 avatar
Milyen egeret vegyek? A Deathadder 2013-at és a Vengeance M65-öt nézegettem eddig. Azt olvastam, hogy a Deathadder-er elég sok gond van, meg Razerrel úgy általában. Így az M65 felé húzok. Esetleg valami más javaslat? Max 25000Ft. (650korona)

M65 - [LINK]

Deathadder - [LINK]
0
0
0
0
Demoz avatar
Szerintetek melyik a4tech x7-et vegyem meg játékra? A lényeg, hogy maximum 5000 legyen.


Szerk.: Az A4Tech X-710BK-ról van valakinek véleménye? Kíváncsi lennék rá, mielőtt megveszem.
0
0
0
0
no avatar
Xornet úgy is kicsi lenne nagy kezembe. G400 így jobb lesz azért.
0
0
0
0
no avatar
Hát már majdnem megőrülök. Most töröltettem is azt a retkes megrendelésem tőlük. Holnap lesz már a 9. napja, hogy össze van rakva az a qrva gép, és nem tudom használni. És még keddig ki kell bírnom.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Slenderman írta:
cod4ultra írta:
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy tudnátok -e ajánlani nekem 10k alatti egeret, ami alkalmas WoW-ra. (lehetőség szerint minél több gomb legyen rajta, és kényelmes is legyen)
Lehet max. 15k.
Milyen gripes vagy? Egérpad kell?

Kész, nem várok többet ezekre a szemét Extrem***-os szemetekre, hogy írjanak egy e-mailt. Hazug banda. Nem igaz, hogy kedd óta nem tudtak semmit küldeni, amikor közben oda volt írva a megrendelés visszaigazoló cucchoz, hogy folyamatosan értesítenek (amikor a legkésőbbi beérkezési idő tegnap péntek volt). Hirtelen felindulásból rendeltem egy Logitech G400-at meg egy Steelseries QcK-t meg egy DVI(apa) DSUB(anya) adaptert. Majd meglátom milyen lesz 😀.


Még mindig nincs meg az átalakító?😃 Hogy bírod?😃
0
0
0
0
no avatar
cod4ultra írta:
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy tudnátok -e ajánlani nekem 10k alatti egeret, ami alkalmas WoW-ra. (lehetőség szerint minél több gomb legyen rajta, és kényelmes is legyen)
Lehet max. 15k.
Milyen gripes vagy? Egérpad kell?

Kész, nem várok többet ezekre a szemét Extrem***-os szemetekre, hogy írjanak egy e-mailt. Hazug banda. Nem igaz, hogy kedd óta nem tudtak semmit küldeni, amikor közben oda volt írva a megrendelés visszaigazoló cucchoz, hogy folyamatosan értesítenek (amikor a legkésőbbi beérkezési idő tegnap péntek volt). Hirtelen felindulásból rendeltem egy Logitech G400-at meg egy Steelseries QcK-t meg egy DVI(apa) DSUB(anya) adaptert. Majd meglátom milyen lesz 😀.
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy tudnátok -e ajánlani nekem 10k alatti egeret, ami alkalmas WoW-ra. (lehetőség szerint minél több gomb legyen rajta, és kényelmes is legyen)
Lehet max. 15k.
0
0
0
0
no avatar
robinho89 írta:
Akkor tudtok ajánlani más fajta gamer pockot nekem helyette 20eu körül?


GIGABYTE GM-M6900 ///5k

LOGITECH G300 /// 8k ez már gémör.😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Akkor tudtok ajánlani más fajta gamer pockot nekem helyette 20eu körül?
0
0
0
0
Adam996 avatar
Sziasztok erről az egérről mi a véleményetek
http://ip on.hu/webshop/product/genius_netscroll_g500_laser/144590

Egy ismerősöm vett és ő azt mondta hogy jó ilyen árba annak is tűnik állítható DPI-vel 😃
0
0
0
0
Devis avatar
és ez így igaz. messze kerülendő
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csak 1-2 van amelyik súlyozható. De egy az hogy az X7 es egerek ritka szarok másrészt ez a súlyozás is hót baromság. AZ x7 különösen nem ajánlott. Mindnek görgőbetegsége van egy után elkezd a görgő bugolni random a másik irányba teker így ha görgetsz néha ugrál mert egyel visszagörget.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Minden A4tech x7-es egérben vannak súlyok? Halottam olyant, h van olyan amiben nincsenek súlyok, igaz ez?
0
0
0
0
no avatar
Fingertip gripes (ujjas fogású) egér 5.000Ft körül?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
kösz a válaszokat, akkor olyant veszek ha emez kipurcant!😀
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Én is az A4TECH XL-750BH-t ajánlom😀 Szerintem is marha jó.
0
0
0
0
cey85 avatar
nekem A4Tech XL-750BH Anti Vibrate Laser Gamer Mouse felbontás:3600dpi de X7 azért és nagyon meg vagyok vele elégedve sokat játszok és ezért teljesen ki van használva. Jó a stratégiához az FPS-hez szóval nekem nagyon bejött csak ajánlani tudom biztos nem lesz rossz vétel, és már 2 éve van meg.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Kezd behalni az egerem, néha egy clicket kettőnek vesz. Mit szóltok az A4TECH x7-es egérhez? Jó vétel szerintetek, bírja a strapát? Most mezei egerem van 600-800 dpi körül! Azt olvastam, h nem rossz egér főleg aki játszani szeretne vele! 😀
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Lizard írta:
Garnett94 írta:
Sziasztok!

Szeretnék egy új egeret venni, de nem vagyok képben, hogy melyik márka, mennyi dpi a jó. Viszont csillagászati összegeket nem fordítanék rá. FPS játékok miatt elsősorban.

Tudnátok ajánlani 1-2-t?

Előre is köszönöm!


A4TECH XL-747H

Wow, ez nagyon jól néz ki és az ára is barátságos, köszi! 😀

chethun

10K alatt szeretnék áldozni rá és amit Lizard linkelt az pont jó, de azért Neked is köszönöm a tippet! 😀
0
0
0
0
chethun avatar
Garnett94 írta:
Sziasztok!

Szeretnék egy új egeret venni, de nem vagyok képben, hogy melyik márka, mennyi dpi a jó. Viszont csillagászati összegeket nem fordítanék rá. FPS játékok miatt elsősorban.

Tudnátok ajánlani 1-2-t?

Előre is köszönöm!



Attól függ mennyit szánnál rá? Mert én tegnap előtt szereztem be egy R.A.T. 7-es egeret és teljesen meg vagyok vele elégedve.
0
0
0
0
Lizard avatar
Garnett94 írta:
Sziasztok!

Szeretnék egy új egeret venni, de nem vagyok képben, hogy melyik márka, mennyi dpi a jó. Viszont csillagászati összegeket nem fordítanék rá. FPS játékok miatt elsősorban.

Tudnátok ajánlani 1-2-t?

Előre is köszönöm!


A4TECH XL-747H
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Sziasztok!

Szeretnék egy új egeret venni, de nem vagyok képben, hogy melyik márka, mennyi dpi a jó. Viszont csillagászati összegeket nem fordítanék rá. FPS játékok miatt elsősorban.

Tudnátok ajánlani 1-2-t?

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Elromlott az egerem, szeretnék venni egy újat, de különösebben nem tudom, hogy mire kell figyelni. Nem akarok egy profi gamer egeret, több 10.000ért, inkább egy megbízhatót, ami 2-3 évet legalább kibír. Azért nem akarok egy teljesen alapot, mert szoktam játszani, de remélem értitek. A lézeres tényleg minden felületen használható? Mert ha igen, akkor szerintem nekem az kell, mert vagy simán az asztalon használom, vagy az ágyon (szövet, ruhafelület) használom. Vezetékest akarok. Lehetőleg legyen picit hosszabb kábele, ne 1 méter. Úgy olvasgattam, hogy Microsoft és Logitech egerek a megbízhatóbbak, igaz ez?
Pár ezret szánnék rá, Kaposváron venném meg, szóval lehetőleg tesco-euronics, hogy egyből meg is tudjam venni.
Pár ezret szánnék csak rá. Köszi!
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
bigbeagle01 írta:
Hali,

Segítséget szeretnék kérni hogy mégis milyen egeret vegyek.
Most egy Gigabyte vezeték nélküli szettem van de az egér elkopott és így nem jó játékra, ezért inkább vennék egy újat (de ha veszek akkor valami jót ami strapabíró és nem e 2-3 év múlva lecserélnem, bár ehhez kéne egy rendes padot is vegyek hogy ne kopjon el de gondolom egér függő is hogy milyen anyagú pad az ideális).
Akit eddig kérdeztem az a RAZER-t ajánlotta abból is ezeket:
RAZER Abyssus
RAZER Abyssus Mirror
RAZER DeathAdder v2 Black Edition

Valamint a Logitech G400-at

Ha tud valaki akár másmilyen márkából is de valami jót (persze normális árban tehát nem ilyen 20k felettit mert akkor vehetnék már MMO kiadást is) annak véleményét szívesen fogadom.



Deathadder V2 vagy G400. Amelyik szimpatikusabb.
0
0
0
0
Gemini_ avatar
Én még ajánlanám a Hama 62888 uRage-ot. Nekem is jelenleg ez van, és tökéletes a kivitele. És eléggé strapabíró is.
0
0
0
0
no avatar
fagyivisszanyal írta:
Valaki nem tudna ajánlani egy jol működö egeret? 4000ft környékén aminek a gombjai birják az állandó igénybe vételt.



Gigabyte M6900
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
Valaki nem tudna ajánlani egy jol működö egeret? 4000ft környékén aminek a gombjai birják az állandó igénybe vételt.
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Hali,

Segítséget szeretnék kérni hogy mégis milyen egeret vegyek.
Most egy Gigabyte vezeték nélküli szettem van de az egér elkopott és így nem jó játékra, ezért inkább vennék egy újat (de ha veszek akkor valami jót ami strapabíró és nem e 2-3 év múlva lecserélnem, bár ehhez kéne egy rendes padot is vegyek hogy ne kopjon el de gondolom egér függő is hogy milyen anyagú pad az ideális).
Akit eddig kérdeztem az a RAZER-t ajánlotta abból is ezeket:
RAZER Abyssus
RAZER Abyssus Mirror
RAZER DeathAdder v2 Black Edition

Valamint a Logitech G400-at

Ha tud valaki akár másmilyen márkából is de valami jót (persze normális árban tehát nem ilyen 20k felettit mert akkor vehetnék már MMO kiadást is) annak véleményét szívesen fogadom.
0
0
0
0
cseszka avatar
Erröl vélemény?Mire jó az a DPI?800-1600?
[LINK]
0
0
0
0
theavanger avatar
nokiacsabika írta:
theavanger írta:
Valaki tudna mondani vélemény erről az egérről?
https://img3.elmir.ua/img/116099/3000/2000/mysh_media-tech_mt1101_viper_yellow_usb.jpg
Még soha nem költöttem sokat egy egérre de most jó lenne egy komolyabb egér ami hosszabb távon is kibírja.


max ár??????


ennek az ára 2200FT.
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
theavanger írta:
Valaki tudna mondani vélemény erről az egérről?
https://img3.elmir.ua/img/116099/3000/2000/mysh_media-tech_mt1101_viper_yellow_usb.jpg
Még soha nem költöttem sokat egy egérre de most jó lenne egy komolyabb egér ami hosszabb távon is kibírja.


max ár??????
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció