Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Liptik avatar
Nekem a régi 6 éves egerem tiszta jól bírta 2015 februárig, pedig 100 FT volt 6 évvel ezelőtt.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Razert nem ajánlom, kritikán aluli mostanában a minősége. 1 év alatt nekem vagy 4 egeret kellet garanciáztatnom tőlük. Ouroboros - Mamba 2012 -Mamba 2012 - Deathadder Chroma (ez utóbbi 1 hónapig sem bírta).
Ha egy igazán jó egeret akarsz amibe valamire való szenzor van és mikrokapcsoló akkor fogadd meg az [LINK] összefoglaló tanácsait. Én is ez alapján vettem egy zowie egeret és nem bántam meg. Mérföldekkel jobb online fps-re mint bármi amit eddig használtam.
Vagy [LINK] az egereket még amit érdemes megnézni de van benne pár határeset mint a roccat vagy a razer (kivéve a DA 3.5G, az még strapabíró).
0
0
0
0
barnav avatar
lived: R.A.T. 7-hez még tudsz kötni usb-t is nem kell elemcserével bajlódni és szerintem nem egy rossz egér vagy a Razer Ouroboros se lehet rossz szerintem ezek vannak kb azon az áron
0
0
0
0
lived avatar
Sziasztok!

Új egeret szeretnék venni.
Legfőképpen Cs,Cod, tehát FPS-es multikra használnám.
Jelenleg egy mad catz rat 9-esem van. Már kezd rosszalkodni ill. a folytonos elemcsere is kezd az agyamra menni.
Ebből kiindulva valami komolyabb egeret szeretnék.
Ki mit ajánlana?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Logitech G402-ese volt e már valakinek?
0
0
0
0
rowel avatar
@Murty:
Egész jó, egérpadon is gyorsan és könnyen lehet mozgatni azt kimondottan játékokhoz tervezték (Lásd: CS:GO ; CS 1.6 ; COD2 ; BF3-4 stb..). Én már régóta tervezem hogy beszerzek egy ilyet csak hát.. na 😃 De térjünk vissza a lényegre én ajánlom az egeret.
0
0
0
0
cseszka avatar
Nekem egy év után a V7 elkezdte elngedni a klikkelést.Játékokban ahol kellett nyomvatartani a bal klikket,az néha elengedte.Vissza küldtem gariba,és kaptam egy vadi ujat.Ahol vette azt mondták,nincs rá idö garancia,pl 2év,hanem mig összenem töröd,addig garis.
0
0
0
0
Puffin avatar
a Bloody Gaming v7 meg a TL8 is jó!

egy v7-esem van eladó a hozzá tartozó aktivált programmal... 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
A4TECH Bloody Gaming V5
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Sziasztok
tudnátok ajánlani pár egeret, ami max 10ezer forint és sokáig bírja (1-1,5 év)
előre köszönöm 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Üdv!
Van valakinek ilyen egere: Logitech G502s Proteus Core? [LINK]
Valami vélemény róla?
0
0
0
0
Murty avatar
Sziasztok!

SteelSeries Rival egér mennyire jó, volt/van valakinek ilyen?
0
0
0
0
starwolf avatar
Nekem is A4tech van bloody v7 és nagyon elégedett vagyok vele 😉
0
0
0
0
Outsider20 avatar
Sziasztok !

Vásároltam egy Steelseries kinzu v3 optical egeret. Az lenne problémám vele, hogy akkor is mozog a kurzor mikor az egér pad-tol el emeltem már egy kicsit. Van erre valamilyen megoldás ? Ja és az egér pad is steelseries.
0
0
0
0
Bronson avatar
az a4techet ajánlom! sokan meg vannak vele elégedve, annyi pénzért jó választás!
0
0
0
0
P Elastik avatar
Sziasztok!

Lecserélném az egerem, de már beleőrültem a keresésbe 😃 Néztem egy-két egeret

A4Tech Bloody v4
Hama uRage Ice
Gigabyte Force M7 Thor

Szerintetek melyik lenne a legjobb választás tartósságra na meg játszásra? 😃 Akár ajánlhattok is 7ezer körülig.
0
0
0
0
Puffin avatar
kistiko07a: kifogtad a szar típusokat. Nekem a Kone XTD-m teljesen jól működik. Meg ismerősömnek is több mint 2 éve.
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Már két Roccat-em is volt. Szigorúan saját vélemény: SZ*R! Savu-nak 2 hónap alatt meghalt a szenzora. Aztán becseréltem egy Kova+-ra ami meg recseg ropog, a görgő nem vette be se a kattintást se a görgetést. A bal klikk pedig mintha zselét nyomogatnál. El van kopva a kapcsolója. Ez kb 1 hónap alatt. Maradtam a Razer Deathadder 2013-nál. Drágább de 1 éve nyúzom és semmi baja.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Demmer!
Roccat-al nem nyúlhatsz mellé 😀 Bár annyi észrevételem van, hogy közvetlenül a görgő alatt van a DPI állító, és hát FPS játék közben nagyon nem nyerő hirtelen feljebb venni a DPI-t.
0
0
0
0
Demmer avatar
Szerintetek ez az egér megéri az árát ?

[LINK]
0
0
0
0
gabi86 avatar
A LOGITECH G100s nagyon nem tetszik 😀 úgyhogy maradok a A4-Tech XL-750BK-nál😀
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
gabi86:

1.: Aktívan 4 évig nyúztam egy olyan egeret, még most is használja barátnőm. Eléggé elnyűhetetlen, annyi, hogy a gumibevonat lekopik róla egy idő után (4 év kb. használattól függően).
2: Inkább a V széria ajánlott (multis fps-nél ***a makrókat lehet hozzá csinálni, úgy hallottam).

Én Logitech g500s-t próbáltam, de kicsit "gagyi" hatása volt már eső kézbevételre is. Meg nem igazán váltotta be az ígéreteket (ugyan úgy benedvesedett és megtapadt rajta a kosz, ráadásul a görgője valami rémálom), így vissza is küldtem. Szóval nekem soha többet.
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
gabi86
pótold meg és legyen LOGITECH G100s
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok szerintetek milyen ez a két egér? :
1. A4-Tech XL-750BK [url]https://www.***/termek/a4-tech-xl-750bk-eger-73708[/url]
2. A4-Tech Bloody Winner T7 [url]https://www.***/termek/a4-tech-bloody-winner-t7-eger-35042[/url]
A csilag az: p c x . h u
vagy tudtok valilyen jó egeret 5-7ezer között főleg FPS játékokat játszok!
0
0
0
0
LightLeach avatar
Szevasztok!
Esetleg valakinek van tapasztalata a Razer Abyssus 2014 egérrel, esetleg az előző verziójával?
0
0
0
0
KERKO avatar
köszi akkor megnézem ezt a két egeret.
0
0
0
0
Puffin avatar
Kvindor: A4TECH Bloody Gamming V7m, V8m vagy A4TECH Bloody Gaming TL8.
Ezek nem rosszak és nem is drágák.
0
0
0
0
KERKO avatar
Melyik a legjobb egér 10ezer forint környékén ami fps játékokra van ( counter strike, battlefield, call of duty)
0
0
0
0
barnav avatar
Köszi már úgy is megéheztem 😀 mikor postázod? 😜
0
0
0
0
barnav avatar
Tudomásom szerint igen 😀
0
0
0
0
barnav avatar
CSABA78: elvileg a görgő alatti gombbal de ha úgy érted hogy azon kívül akkor jobb klikk >személyre szabás > egérmutatók módosítása > egérmutató beállításai > és a sebbességnél tudod állítani (win 7) win 8-nál nem tudom hogy van de ott is hasonlóan lehet szerintem
0
0
0
0
LightLeach avatar
Heló!
Most szart be a jó kis A4Tech Bloody v3 egerem, és nem nagyon találok hasonló méretű és formájú egeret, palm grip fogást használok (azért nem teljesen, mert ugyan az egész tenyeremet ráfektetem az egérre, de nem ráncigálom össze-vissza könyökből, hanem csak a csuklómat használom), ezért szép méretes egereket szeretek használni, valami hasonló formát és méretet keresek a v3-hoz, remélem valaki tud segíteni. (12000-ft ig)
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Szevasztok vettem egy ilyen egeret: Havit HV-MS672. és azt szeretném tudni hogy ehhez leget e szerezni progit, hogy a színét egy színűre állítja? Mert így csak mindig lassan pulzál és váltja a színeit.
0
0
0
0
LightLeach avatar
matyosowski!
Kategóriájában a legjobb választás 😀
0
0
0
0
matyosowski avatar
A4tech XL-750BK skacok erről az egérről véleményt? Behalt a Logitech MX518-om (amit rohadtul sajnálok mert legjobb egér szerintem). Akarok venni valami több gombos egeret de nem sok pénzért. Szívem szerint megint Logitechet vennék (G500-at) de nincs rá keret. A maximális pénz amit kiadnék érte az kb az A4tech ára. Ha valakinek volt/van ilyen vagy esetleg más egeret ajánl szívesen hallgatom.
0
0
0
0
Abstrrkt avatar
nagybaczon: Én a helyedbe A4tech X7 750BH-t vennék.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, nem tudom eldönteni melyik egeret vegyem, tanácsokat kérek.
Két egérről lennne szó:
A4tech bloody v7ma
A4tech bloody tl8 terminator
0
0
0
0
Nogitsune avatar
TomSelect, adavidka11:
Köszönöm a válaszotok, meg is érkezett már. Nagyon szép és gyors. Szoknom kell még a gyorsaságát.
0
0
0
0
Bronson avatar
Üzletek nevét ki szokta csillagozni, amikor még volt webshop akkor volt értelme is...
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Sziasztok, kikérhetném a véleményeteket erről az egérről?
[url]http://www.***/gigabyte-gm-m8000x-lezer-eger-fekete-usb-104019.html[/url]

Szerk Nem tom miért nem jeleníti meg >.< Na m1 egy Gigabyte GM-8000X-ről lenne szó...
0
0
0
0
Smebjulak avatar
Köszi a választ,nekem is tetszik!Jobb,mint az eddigi Logitech M345-ösöm,az egyszer biztos!
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Gratulálok hozzá, zsír cucc! 😉
0
0
0
0
Smebjulak avatar
Sziasztok!

Tegnapelőtt tudomásomra jutott,hogy nyertem egy BF4-es magyar nyereményjátékban fődíj gyanánt egy egeret,kedden-szerdán hozza a futár.Egy Logitech G602-esről van szó.Mi a véleményetek róla?Nem vagyok nagyon otthon a gamer egerek világában,de az én hozzá nem értő szememmel nagyon tetszik nekem!Előre köszönöm a válaszokat!

Üdv.:Alex
0
0
0
0
cseszka avatar
frostwagen:Jó kis egér a v7,nekem is az van.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Steelseries Kana v2 ről vélemény?
0
0
0
0
tihanz6 avatar
Mi a véleményetek a Coler Master CM Storm Devasator gm3010 nevű egérről ? Megéri 4000-forintért ?
0
0
0
0
frostwagen avatar
Adavidka

Az általad említett márkák közül tudnál nekem 10.000 Ft körüli arkategoriaban jó egeret mondani?

Esetleg valakinek nincs véleménye ezzel az A4 Tech Bloody V7 egérről? Mert eddig jókat olvastam rola?
0
0
0
0
adavidka11 avatar
Én is DeathAdder-t akartam venni, csak aztán Cyborg R.A.T 7 lett belőle 😀 nagyon ***a kis egér (Patkány), nagyon szeretem 😀 Sok gomb van rajta, több színű világítás, súlyozható, kézméretedhez tudod állítani, majdnem tökéletes szoftver... Kell ennél több?? 😀
0
0
0
0
KENI07 avatar
Nekem ez van HAMA urage illuminated Gaming mause szerintem naagyon jó egér és jol is néz ki 😀
0
0
0
0
Slier avatar
Nekem az van és azt kell mondjam the best. Fps játékoknál nagyon precíz a cucc.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció