Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DaraloHUN avatar
Sziasztok milyen gamer egeret ajánlatok 10000 FT körüli értékben ? Köszi !
0
0
0
0
Hunork avatar
yagamiiii:
Én ezt venném inkább: MSI Interceptor DS100. 8k körül van, és nagyon jó. [LINK]
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Sziasztok! Egy kérdésem lenne a SteelSeries Rival 100 megéri az árát? Mert 10000-nél nem nagyon akarok többet adni egy egérre és nem tudom mit kéne vennem. Vagy esetleg tudtok ajánlani hasonló árkategóriába jobbat? Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
fbalage avatar
Sziasztok!

Razer DeathAdder Elite egérrel van valakinek tapasztalata? 25kig keresek vezetékes egeret. Nem laser optikásat.

Köszi
0
0
0
0
gmadaras avatar
Sziasztok!

Logitech G502 v.Corsair Vengeance M65 v.Razer Deathaddler chroma v.Zowie BENQ FK2 v.Zowie ZA13 brand by BenQ ? Vagy mást?

Melyiket vegyem? Többségében fps+tps játékot játszom.Kezem nem nagy.

Köszi!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Valaki használt már Redragon egeret?
0
0
0
0
ArtTech avatar
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy akinek van mi a véleménye a Razer Deathadder Chroma-ról? Megéri az árát? Mennyire nehéz?

Illetve ha választanom kéne, melyiket érné meg jobban? Razer Deathadder Chroma vagy Gigabyte Aivia Krypton?

Válaszokat előre is köszi! 😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
Valakinek tapasztalata esetleg Razer Mamba Tournament Edition vagy Steelseries Rival 700-al kapcsolatban?
0
0
0
0
Hunork avatar
Rendben, de NEM gamer egeret keresett, hanem otthoni felhasználásra. (gondolom internet, office, egyebek)
0
0
0
0
BOMB avatar
nem kötekedésként kérdezem de akkor szerinted mi a jó az olcsó kategóriában? a hama termékek többnyire pozitiv értékeléseket kaptak árukeresőn is
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Nem, az olcsó kategóriában nem a legjobb.

Mondjuk tisztázni kell, hogy normális "olcsó" egereket 5-6e alatt nem kapsz (ez is ebay-es ár, nem hazai az 7-8e-nél kezdődik, természetesen használtan ki lehet fogni).
Persze ez is egyéni preferencia, mert egy komolyabb cs:go vagy más kompetitív fps játékos (nem CoD) két kör után a falhoz vágja, mikor már a huszadik fejest hagyja ki a fostalicska szenzor miatt, míg egy koca játékos teljesen meg van vele elégedve évekig.
Fizetett review-kban meg azt írnak amit a gyártó szeretne.
0
0
0
0
Hunork avatar
Ez néha negatív tapasztalat, és kihat minden termékre...
A Hama olcsóbb egerek közt nagyon jó, de ott van pl a Hama Urage billentyűzet, szinte csak pozitív kritikát kapott mindenhol. És nem drága 10-11k. Cimborámnak Hama fejhallgatója van, és nagyon remek darab.
0
0
0
0
BOMB avatar
a hama-val mi a probléma? az olcsó kategóriában a legjobb
0
0
0
0
Hunork avatar
Igen, elfelejtettem írni, hogy egyes boltokba (MM) érdemes bemenni. Én is úgy vettem billentyűzetet, és fogom a következőt venni. Egy teszt olvasása nem pótolja a gyakorlatot.
Giga egér: lehet, szerencsém volt, igaz csak egy példányom volt belőle, az is egy bill+egér kombó, de remekül teljesített. Aztán jött a LED mágia. 😀
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Vezeték nélküliben max. csak az ellenségeimnek ajánlanék Gigát vagy A4tech-et.
Ott csak a Logitech az amiben gondolkodni szabad.

Vezetékesben is hasonló, de ott nem is ajánlotta ezeket a kolléga.

Egyébként a fogás nagyon egyéni preferencia, menj el egy boltba (MM pl.) ahol sok egér van kitéve és nézd meg melyik kényelmes. Hama, Gigabyte, Trust, Tesoro egereket messziről kerüld. Tudod aki szarért fizet, kétszer fizet (quote by NickMarshall). Spoiler!
Prohardver "Milyen egeret válasszak?" topicjába kanyarodj be, ha időd engedi. Remélem nem tilos ezt ajánlani.
0
0
0
0
Hunork avatar
Krisz
Mivel nem gamer egeret keresel, ezek a jó minőségűek. Sajnos a legtöbb esetben a kék, vörös, sárga LED a menő.
Vezeték nélküli:
A4-Tech G9-500F-1
Logitech M187
Gigabyte GM-M7600
Vezetékes:
Logitech M150
Microsoft Comfort 4500
Microsoft L2 Compact 500
Logitech M105
0
0
0
0
Krissz avatar
Milyen egeret ajánlanátok nekem, normál használatra, ami dizájnos, jobkezes, és normális fogása is van?
Nemtudom pontosan, de kb olyan max 6k ig.
(esetleg ha véletlen világít is, akkor fontos hogy Zöld színt mindenkép tudja 😃😉

Linkeljetek légyszi, köszönöm! 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
Amikor posztoltam még nem volt az, de most már az. Mindegy, végülis, lényegtelen. 😃
0
0
0
0
BOMB avatar
nem lehet megnézni mert privát a videó 😂
0
0
0
0
sanko74 avatar
Köszönöm Piero valami ilyenre gondoltam.
Még azt elfelejtettem,hogy ne legyen nagy,nincs lapát tenyerem.
0
0
0
0
Puffin avatar
BOMB: írtál 3 egeret egyiken sincs jobb oldalon gomb... 😆 😂

sanko74: ilyenre gondoltál? [LINK]
0
0
0
0
sanko74 avatar
Sziasztok!

Olyan gamer egeret szeretnék,hogy a jobb oldalán is legyen gomb(ok).
Max 12e ft szánnék rá.

Köszi!
0
0
0
0
Puffin avatar
KERKO: hogy érted hogy dől?
0
0
0
0
KERKO avatar
Mivel nekem van viszonyítási alapom a logitech g502 és a steelseries 100 között én azt mondom, hogy a g502 nem tud annyival többet, amiért +10ezret lehetne érte adni...sőt, én nem szeretem úgy tartani az egeret, hogy kicsit oldalra dől, ezzel meg csak úgy lehet, és ráadásul nagyon kövér egér. Mondjuk akinek súlyozás fétisze van...ezzel szemben a steelseries kézbe való, nem dől semelyik irányba, szenzora ugyan olyan pontos, makrókat lehet hozzá rendelni, és ami a legfontosabb világít!
De én azt mondom, hogy embere válogatja az egeret, ha teheted menj be valahova, ahol megtudod őket tapizni.
0
0
0
0
LightLeach avatar
BOMB!
A steelseries Rival 300 tényleg nagyon jó vétel lehet, azon felül ott a Razer DeathAdder Chroma, én már nyúzom egy ideje, és nagyon jó kis egér.
0
0
0
0
no avatar
Piero: Köszi a választ!
0
0
0
0
Puffin avatar
BOMB: Logitech G502, vagy fps-re a Corsair Vengeance M65-öt ajánlják!
[LINK]

Zsolt16: nekem van egy V7-esem. Jó kis egér abban az árban!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Erről az egérről mondanátok valamit?
A4Tech Bloody V8m

Ilyen árkategóriában van ennél jobb?
0
0
0
0
showtekk avatar
BOMB: Én mindenképp a Rival egeret ajánlom. Nekem Rival 300 van minden szempontból tökéletes 20ezer Ftból kijön. Ha 50es kereted van ott a Rival 700 is azok 35ezer körül vannak, de azokról nem nagyon tudok véleményt mondani. Én sokat játszottam eSportban, LANokon is versenyeken mindenhol, a legtöbb profi játékos mind a rival egereket használta és ajánlja a mai napig.

-USB a csatlakozása
-kisebb kézhez tökéletes
-súlya közepes
-domború
-gumibevonat, hosszú játék után ha izzad a tenyered akkor sem csúszik kicsit sem
-állítható világítása van 2 helyen is, van pár játék a driverében amivel úgy kompatibilis (pl CS:GO) hogy, mikor kezded a kört zölden világít aztán ahogy megy le az életerőd úgy vált át sárkába majd pirosba és ezt lehet állítani minden apró részletre, pénzre, vagy ha fejest lősz, akármi. Persze ezek csak ilyen csicsa dolgok de hozzátartozik az élményhez, pláne ha valakinek tetszik. 😀

Nekem mindig Razer egerem volt, jobb fajtákból ezért mikor cserélnem kellett egyből Razert néztem, de sok utánakérdezősködés után meggyőztek róla, hogy a Steelsereries Rival széria jobb választás és igazuk is lett. Imádom a mai napig a Razert de ez a Rival sokkal jobban bejön minden téren és nincs is úgy túlárazva.

https://steelseries.com/gaming-mice/rival-300
https://steelseries.com/gaming-mice/rival-700
0
0
0
0
BOMB avatar
dcsabika
-usb legyen a csatlakozása
-50-ig szánok rá pénzt (nem nem vagyok gazdag csak sokáig szeretem a cuccokat használni, az előző billentyűmet 10 évig használtam)
-kisebb kezem van
-a közepes súlyú egereket szeretem, de ha mindenképp választani kell akkor legyen valamivel nehezebb
-domború legyen
0
0
0
0
LightLeach avatar
Mekkora a kezed, milyen súlyú egereket szeretsz, lapos legyen vagy domború, mennyit szánsz rá... sok változós a dolog.
Ez kb olyan hogy aggyá' enni! 😃 (de mégis mit és mennyit?) szóval ha mondasz pár paramétert akkor tudok én is mondani neked jó vételeket.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Nekem egy trust gxt 25-m van, kicsit farsúlyos, de nem volt drága, és eddig nekem tökéletesen muzsikált 😃
0
0
0
0
BOMB avatar
sziasztok!
egeret keresek, főként fps-ekkel játszom
milyet vegyek?
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Okés, köszi mindenképpen megnézem. Bár ezek a magasabb kivitelű egerek jobban tetszenek, de akkor olvasgatok arról is pár dolgot aztán lehet meggondolom magam:D
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Ok, ezt benéztem... 😆
Emlékeim szerint PH-n nem sok jót mondtak róla. Hasonló árban van a ROG Sica, vess arra is egy pillantást.

Szerk: Jól emlékeztem, enyhén szólva 'nem a legjobb'.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
zsoltdeak17: Van belőle headset, billentyűzet, egér is 😃
0
0
0
0
Yezi_ avatar
tothricsi95: Cerberus? Az nem billentyű?
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Sziasztok!
Halogattam, de holnap végre megrendelem az új egeremet, kérdés még persze, hogy milyet :D
Ezeket néztem ki eddig: (6-10ezer a keret)
ASUS Cerberus: 9000Ft
A4Tech V5M Bloody: 6400Ft

Nagyon hajlok az ASUS fele, de szívesen meghallgatom a véleményeteket! :)
(Főleg WoT-hoz kéne!)
0
0
0
0
McFly36 avatar
Kedves ajánlók, ma vettem meg és király az egér!
CS-ben pirosan világít, ha lerakják a bombát, vagy éppen pirosan villog, ha kevés a hp-d 😃
A driver is király, imádom.
0
0
0
0
KERKO avatar
Az eger 1000-es dpi.n van, jatekon belul meg 0,8.
0
0
0
0
showtekk avatar
Rival egerek nagyon jók, jó választás! 😀

Amúgy sok sok évi tapasztalat és pár nevesebb játékos tanácsát meghallgatva esports játékban a legmegfelelőbb ha 800Dpi-n játszol és a játékban ahhoz igazítod az érzékenységet, hogy neked is megfeleljen. Mondjuk ez nyílván egy hétköznapi játékosnak mint én is vagyok sokat nem számít, szóval bármit beállíthatsz ami jólesik. 😀 Olyan ez igazából mint anno cod2-ben volt a cfg, nem számított semmit ki milyennel játszik még is eltudta az ember hinni hogy jobb tőle 😆
0
0
0
0
McFly36 avatar
Köszi a választ!
Ezt fogom venni 😀
Csak kíváncsiságból, hány DPI-n nyúzod a CS-t?
0
0
0
0
KERKO avatar
Szia, na egy nap használat után nekem ez az egér nagyon bejön.
Lehet rá macrot tenni.
Szimetrikus kialakítása van (nálam ez volt a főszempont, nem szeretem ha az egér kicsit balra, jobbra dől)
A szenzora nagyon jó, cs:go-n teszteltem, olyanokat lövök, hogy elgondolkodok az életemen közbe (persze kellett jó pár óra, hogy megszokjam ezt az egeret, előtte egy Logitech g502-t nyúztam)
Nincsenek rajta főlösleges gombok
És a legfontosabbat a végére hagytam! Állítható világítás van rajta!444!!!!négy
0
0
0
0
McFly36 avatar
Steelseries Rival 100 vélemény?
CS:GO-zom.
0
0
0
0
Athis18 avatar
Szaisztok. Tudnatok nekem ajánlani játékra valami joféle egeret, ami lehetoleg 5-6 gombal rendelkezik, nem probléma az sem ha vezetéknélkul. Max 10.000 amit rászánnék. + Esetleg valami egérpad mellé... Köszi.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Az oldala borzalmasan gagyi műanyag hatást keltett mikor először megfogtam. A kialakítás furcsa volt az előző egerem után de hamar megszokható. Kínai kapcsolónak köszönhetően a kattintások hallhatóak rendesen, de ennek cseréje szerencsére forrasztgatás nélkül megoldható, valószínűleg én is lecserélem majd egy japán gyártmányra. A görgőnek is van egy jellegzetes hangja... A szenzor viszont nagyon rendben van, gyors rántásoknál sem akad meg, megfelelő beállításokkal pedig nagyon pontos. A szoftver is könnyen kezelhető. Így összességében azt mondom megérte lecserélni a régi egerem ha kicsit is komolyabban tervezek játszani. A kinézet meg ugye szubjektív dolog, nekem nagyon tetszik.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Megjött a ROCCAT KOVA 2016 pár napja már használom hát mit mondjak elég jó egér teljesen megérte. Pontos, szép mi kell még? 😀

zsoltdeak17: milyen az az ASUS? egykis vélemény mert azon is gondolkodtam egy darabig csak nekem kellett pár plusz gomb.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Úgy döntöttem rászánom magam és lecserélem a 2000Ft-os egerem. Baromi sokat azért nem akartam erre költeni, így 10 ezernél meghúztam a határt. ASUS ROG Sica tűnt a legjobb választásnak, meg is vettem. Na majd idővel kiderül megérte e lecserélni az occó' egeremet... 😃

https://i.imgur.com/wfjfVv8.jpghttps://i.imgur.com/O5iJF5f.jpghttps://i.imgur.com/J24b68r.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció