Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
thug85 talán azok akik nem jönnek ide ebbe a témába azokkal még nem történt semmi és ezért nemis érdekli őket....de akivel már történt valami paranormális elmény/jelenség azokat már szerintem elkezdi érdekelni ez a dolog.
0
0
0
0
thug85 avatar
MaximumGame írta:
Kmisi99 írta:
De ez a 2012 akkora egy hatalmas idióta szarság már bocsánat. Valami idióta nyomorké kitalálta és híreszteli. A maják rohadtul nem jósolták meg a világvégét csak véget ér a naptárjuk és kezdődik előről. Húúúúúú akkor most minden év december 31 23.59 perkor van az utolsó percünk mert vége a naptárunknak emberek meneküljünk megjósolták ez szent igaz


De semmi féle világ vége nem lesz OMG 😃

csak fúrcsa események....
Ez olyan mint a szellemek kb senki se hisz benne 😃

pedig sajnálatos modon léteznek szellemek 😃


A maják nem jósoltak meg semmiféle világvégét, csupán véget ért a naptárszámításuk. De mindenki azt hoz ki ebből amit akar.

A szellemek meg olyanok, mint az Isten. Annak léteznek, aki hisz is bennük. Érdekes módon a témától elzárkózó személyeknek nincsenek ilyen jellegű "élményeik". Akiknek voltak ilyen jellegű tapasztalataik, azok mind hisznek bennük. Ez így működik. Azt látsz és azt érzel, amit az agyad akar, hogy lásd és érezd! Ha te hiszel a kísértetekbe, akkor hajlamos lehetsz bizonyos megmagyarázható dolgokat paranormális élményként megélni.
0
0
0
0
philips20 avatar
Gta4vevo írta:
És mi 1 év múlva elér ide?😃


Akármilyen "bizonyítékot" mutathatsz én ebben soha a büdös életben nem fogok hinni majd meglátod 2012 december 31 éjfélkor😃




én se hiszek benne. csak mondtam hogy ilyen is van
0
0
0
0
Xavi001 avatar
bolygó együttállás és hasonló nap kitörések lesznek amit pl a netet is tönkre tehetik majd és persze az új korszak ami magába tartalmazza majd az új emberi felfogást valamennyire :S 😀 szerintem
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Kmisi99 írta:
De ez a 2012 akkora egy hatalmas idióta szarság már bocsánat. Valami idióta nyomorké kitalálta és híreszteli. A maják rohadtul nem jósolták meg a világvégét csak véget ér a naptárjuk és kezdődik előről. Húúúúúú akkor most minden év december 31 23.59 perkor van az utolsó percünk mert vége a naptárunknak emberek meneküljünk megjósolták ez szent igaz


De semmi féle világ vége nem lesz OMG 😃

csak fúrcsa események....
Ez olyan mint a szellemek kb senki se hisz benne 😃

pedig sajnálatos modon léteznek szellemek 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
És mi 1 év múlva elér ide?😃


Akármilyen "bizonyítékot" mutathatsz én ebben soha a büdös életben nem fogok hinni majd meglátod 2012 december 31 éjfélkor😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
az igen jönnek az ufók 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
Gta4vevo írta:
Akkor hidj benne és rettegj hogy kipurcansz egy átkozott holywood-i kitaláció miatt😉😃



ez már nem csak holywood i kitaláció már találtak 3 objektumot ami a föld felé tart

[LINK]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De ez a 2012 akkora egy hatalmas idióta szarság már bocsánat. Valami idióta nyomorké kitalálta és híreszteli. A maják rohadtul nem jósolták meg a világvégét csak véget ér a naptárjuk és kezdődik előről. Húúúúúú akkor most minden év december 31 23.59 perkor van az utolsó percünk mert vége a naptárunknak emberek meneküljünk megjósolták ez szent igaz
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
2012 December 21 lehet akkor fog normálisan müködni a rage több millió embernek
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Akkor hidj benne és rettegj hogy kipurcansz egy átkozott holywood-i kitaláció miatt😉😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Quadgame94 írta:
MaximumGame írta:
Zergi0: A világ vége az neteorit... meg ilyenek...
de 2012 December 21 től azért kicsit tartok...
mivel durva dolgok kezdödnek, akkor, remélem én benne leszek a túlélőkbe !


"de 2012 December 21 től azért kicsit tartok..."

Ez most komoly?

Miért van az, hogy minden marhaságot elhisznek az emberek? Isten, 2012 stb.
Olvastam azt, hogy mi alapján mondták meg, kb. 5-600 éve, a Maják, úgy tartották, hogy mi naptárunk szerint 2012. dec. 21-én eljő a világvége, de ez kamu, mert csak az ő időszámításuk ér véget. És mivel véget ér, ezért aztmondták, hogy akkor biztos véget ér a világ is, hát nem!


Hol olvastad ezt a szarságot? hogy világ vége jön el?

Tudod mi jön el.. a változások kora... és emberek maradnak.. nem halnak ki... max kevesebben leszünk ! de most komolyan... amig nem lessz 2012 December 21 addig nem tudhatod...

Sajnos a Maják még 1x sem tévedtek... és most sem...
Az a 2000 ben lesz valami az tényleg hülyeség volt..

De Indián ,Cigány, és egyéb Sámán cselekmények nagyon veszéjesek...
nem 1 embernek megjósolják ,mi lesz vele... és borzasztó modon ugy halnak meg... nekem már a hídeg rázná a hátam...
0
0
0
0
madchief avatar
Mongoosewow írta:
2012 úgy ahogy van egy kitalált kamu sz*r...Ahogy leírták tudtommal az iszlám vallás kezdete,avagy mohamed futása i.e 622-ben volt(Javítsatok ki ha tévedek) tehát nem 2012-t írnak ők amikor bekövetkezik a világvége.Avagy a majáknak honnan lett volna valami infójuk jézusról,aki ráadást az ő korukban nem is élt?Mint ahogy leírták az ő időszámításuk ér véget akkor(Mondjuk már ígyis kampec van nekik) szóval nemtudom mi értelme.De a másik fele hogy rengeteg ország rendelkezik atomfegyverekkel,és amilyen gyarló az emberi faj előbb utóbb ezáltal lesz végünk.Párszor már fenyegetőzött Irán és stb is világégéssel.(Bár hogy ebből megint mi hasznuk)Végülis ki ne szeretne S.T.A.L.K.E.R-t játszani élőben nemde?Az úgyis jó móka....Na de nagyon eltértünk a témától,kéne már valami hátborzongató rejtély😃


Én inkább Metro 2033azni akarok élőbe 😆😆
0
0
0
0
no avatar
amugy vannak ott fények mert valami hotelt vagy mi a rákot akarnak oda épiteni
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Jó sztori D4VID😀 (elhiszem hogy nem kitalálad tényleg jó😃😉
0
0
0
0
Toma97 avatar
D4V1D írta:
haverokkal voltunk igy hülyülni este 9 kor kint a városban és kimentünk a város szélére az erdőbe mert van ott ilyen "bunyeszunk".ott is unatkoztunk a hülye haverijaim meg bementek az erdő kőzepébe ott pedig van egy olyan kastély féleség ami elvan hagyva ők aztmondtak adnak 5 eurót ha odamegyek az ajtó elé és megkérdezem van e bent valaki...hát mondom oké annyit megér.kiabáltam van e bent valak senki sem szóllt ki.oké akkor elmentem onnan kértem az 5 eurót de a haverjaim aztmondták kopogjak be és még egyszer kérdezzem meg....hát a többiek mondták hogy inkább ne csináljam meg hogy menjünk már innen.én odamentem bekopogtam megkérdeztem van e ott valaki megint nemszóllt senki....ekkor a haverom mondta hogy a ház mögött valami farkas féle a bokornál szaladgál.de sokkal nagyobb volt mint egy farkas és olyan csúnya görnyedt volt ekkor a házbol egy női hang szóllt ki hogy:gyere be ha mersz!! hát ugy befostunk hogy futottunk vissza a városba mind vagy 100-al...de erre talán van magyarázat mert a házba sok drogos jár szipózni...csak hogy ez akkor is nagyon félelmetes volt...és mivan ha nem drogosok?... meg az a farkas féleség na olyat még soha sem láttunk ahogy az kinézett mert nemis volt szőrös


5 euróért megcsináltad?telefonnal világítottál volna oda 😆
0
0
0
0
no avatar
haverokkal voltunk igy hülyülni este 9 kor kint a városban és kimentünk a város szélére az erdőbe mert van ott ilyen "bunyeszunk".ott is unatkoztunk a hülye haverijaim meg bementek az erdő kőzepébe ott pedig van egy olyan kastély féleség ami elvan hagyva ők aztmondtak adnak 5 eurót ha odamegyek az ajtó elé és megkérdezem van e bent valaki...hát mondom oké annyit megér.kiabáltam van e bent valak senki sem szóllt ki.oké akkor elmentem onnan kértem az 5 eurót de a haverjaim aztmondták kopogjak be és még egyszer kérdezzem meg....hát a többiek mondták hogy inkább ne csináljam meg hogy menjünk már innen.én odamentem bekopogtam megkérdeztem van e ott valaki megint nemszóllt senki....ekkor a haverom mondta hogy a ház mögött valami farkas féle a bokornál szaladgál.de sokkal nagyobb volt mint egy farkas és olyan csúnya görnyedt volt ekkor a házbol egy női hang szóllt ki hogy:gyere be ha mersz!! hát ugy befostunk hogy futottunk vissza a városba mind vagy 100-al...de erre talán van magyarázat mert a házba sok drogos jár szipózni...csak hogy ez akkor is nagyon félelmetes volt...és mivan ha nem drogosok?... meg az a farkas féleség na olyat még soha sem láttunk ahogy az kinézett mert nemis volt szőrös
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Minek büntetnék őket semmi törvénybe ütközőt nem csináltak.
0
0
0
0
ImAxRap avatar
tasiadam: Most már ezt amit írtál. Eddig semmit sem tudtam. :S
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Mi lett a napiszarral? Azt halottam hogy lefoglalták a szervergépeket és azt írta bozólaci hogy ő a szerkesztő ezért őt büntetik meg és captain_anus vinné tovább ha akarja. Na most ti mit tuttok?
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Na most 2012. Napkitörés lesz amitől max az áram fog ingadozni. Bár hallottam olyan infót (Discovery), hogy ez akkora erejű lesz, hogy az egész világon elmehet az áram hetekre, ami miatt ugye megromlik az étel stb.. és így lehet "pár" áldozat. Na meg a kórházakban, akiket gépek tartanak életben.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Mongoosewow írta:
2012 úgy ahogy van egy kitalált kamu sz*r...Ahogy leírták tudtommal az iszlám vallás kezdete,avagy mohamed futása i.e 622-ben volt(Javítsatok ki ha tévedek) tehát nem 2012-t írnak ők amikor bekövetkezik a világvége.Avagy a majáknak honnan lett volna valami infójuk jézusról,aki ráadást az ő korukban nem is élt?Mint ahogy leírták az ő időszámításuk ér véget akkor(Mondjuk már ígyis kampec van nekik) szóval nemtudom mi értelme.De a másik fele hogy rengeteg ország rendelkezik atomfegyverekkel,és amilyen gyarló az emberi faj előbb utóbb ezáltal lesz végünk.Párszor már fenyegetőzött Irán és stb is világégéssel.(Bár hogy ebből megint mi hasznuk)Végülis ki ne szeretne S.T.A.L.K.E.R-t játszani élőben nemde?Az úgyis jó móka....Na de nagyon eltértünk a témától,kéne már valami hátborzongató rejtély😃


Szívemből szóltál, Mongoosewow. Leírtad tökéletesen.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
2012 úgy ahogy van egy kitalált kamu sz*r...Ahogy leírták tudtommal az iszlám vallás kezdete,avagy mohamed futása i.e 622-ben volt(Javítsatok ki ha tévedek) tehát nem 2012-t írnak ők amikor bekövetkezik a világvége.Avagy a majáknak honnan lett volna valami infójuk jézusról,aki ráadást az ő korukban nem is élt?Mint ahogy leírták az ő időszámításuk ér véget akkor(Mondjuk már ígyis kampec van nekik) szóval nemtudom mi értelme.De a másik fele hogy rengeteg ország rendelkezik atomfegyverekkel,és amilyen gyarló az emberi faj előbb utóbb ezáltal lesz végünk.Párszor már fenyegetőzött Irán és stb is világégéssel.(Bár hogy ebből megint mi hasznuk)Végülis ki ne szeretne S.T.A.L.K.E.R-t játszani élőben nemde?Az úgyis jó móka....Na de nagyon eltértünk a témától,kéne már valami hátborzongató rejtély😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Quadgame94 írta:
MaximumGame írta:
Zergi0: A világ vége az neteorit... meg ilyenek...
de 2012 December 21 től azért kicsit tartok...
mivel durva dolgok kezdödnek, akkor, remélem én benne leszek a túlélőkbe !


"de 2012 December 21 től azért kicsit tartok..."

Ez most komoly?

Miért van az, hogy minden marhaságot elhisznek az emberek? Isten, 2012 stb.
Olvastam azt, hogy mi alapján mondták meg, kb. 5-600 éve, a Maják, úgy tartották, hogy mi naptárunk szerint 2012. dec. 21-én eljő a világvége, de ez kamu, mert csak az ő időszámításuk ér véget. És mivel véget ér, ezért aztmondták, hogy akkor biztos véget ér a világ is, hát nem!


jaja, mi meghalunk, így szolidan nézik európát a tálibok nézcsak, ott egy kis víz, egyszercsak eléri a vízfal a török határt és megáll, ott minden megy tovább. Igen. Naptár. Náluk alig van 1700, ennyi erővel az övékénél lesz 2012-ben azaz nem ma
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
MaximumGame írta:
Zergi0: A világ vége az neteorit... meg ilyenek...
de 2012 December 21 től azért kicsit tartok...
mivel durva dolgok kezdödnek, akkor, remélem én benne leszek a túlélőkbe !


"de 2012 December 21 től azért kicsit tartok..."

Ez most komoly?

Miért van az, hogy minden marhaságot elhisznek az emberek? Isten, 2012 stb.
Olvastam azt, hogy mi alapján mondták meg, kb. 5-600 éve, a Maják, úgy tartották, hogy mi naptárunk szerint 2012. dec. 21-én eljő a világvége, de ez kamu, mert csak az ő időszámításuk ér véget. És mivel véget ér, ezért aztmondták, hogy akkor biztos véget ér a világ is, hát nem!
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Zergi0: A világ vége az neteorit... meg ilyenek...
de 2012 December 21 től azért kicsit tartok...
mivel durva dolgok kezdödnek, akkor, remélem én benne leszek a túlélőkbe !
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Istenem te ha UFO lennél vagy akármilyen földön kívüli te arra pazarolnád az üzemanyagot és az idődet hogy gabonaköröket rajzolsz ? Sztem mindenki aki rendelkezik olyat technológiával hogy kimenjen a naprendszerből akk nem rajzolgat hanem odamegy valami nagy városba és kapcsolatot létesít vagy valami . A világvége meg nem egy olyan dolog hogy egyik napról a másikra vagy évről évre ennek nagyon sok idő kéne és lennének jelei pl: lehet az egyik a glob. felmelegedés de ennek is csak sok év múlva lesz nagyobb hatása . Vagy a napunk is kiég egyszer de lehet hogy előbb végez az emberiség magával mint a nap velünk (sőt biztos is ) .
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ennél 100x értelmetlenebb dolgok is vannak.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
csak hogy afrikában nemhiszem hogy sűrű lenne az ilyen én egy gabonakörről se hallottam. Amúgy a leg durvább leg profibb ábrákat egy kiscsapat összehozza pár léccel és zsinórral meg kis tervezéssel
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Mongoosewow írta:
Apropó rejtélyek,eszembe jutott egy múltkori esetem.Azt hiszem életem eddig legrémisztőbb történése volt SZÁMOMRA.Azért örülök hogy a téma eszembe juttatta velem.Egyik éjszaka(Panelban lakom a 7.-en) kimentem a konyhába csinálni valami zabát mert éhes voltam.Mint mindig kinéztem az ablakon mi folyik kint.Egy furcsán erős fényre lettem figyelmes fent az égen.Mivel szép volt,és szeretem nézegetni őket ott ragadtam pár másodpercre.A fény először picit jobbra,aztán balra ingott.Elkezdett nőni.Először azt hittem talán egy furcsa csillag,esetleg meteor.Pont felém tartott.időröl időre nagyobb lett.Elkezdtem parázni,hogy mi az isten ez(Meteor tudatában voltam), mert amekkora a fény akkor lehetett és amilyen közel volt azt hittem ott döglök meg helyben.Aztán megállt a fény,elkezdett halványulni és távolodni,majd mikor messze ért megint ingott picit aztán fokozatosan eltűnt.Nem kitaláltam,így történt.Lehet így olvasva nem félelmetes,de akkor rohadtul besz@rtam.Mi lehetett az máig nemtudom.

Kevésbé megmagyarázhatatlan,de múltkor azt hittem a halott szomszédomat láttam, aztán nagymuter mondta el hogy az az ikertestvére akit eddig sose láttam.Amikor köszöntem neki 3 percet álltam a folyosón hogy WTF?!



lehet hogy egy újabb műhold 😆

amúgy ez most olyan hogy elsős voltam egyik osztálytársammal mentünk az anyjához és néztük hogy debrecen felé mi füstöl, de 1 óra alatt nem zuhant le csak egy picit nőtt a füst, néztem volna újságba hogy mi lehetett és semmitsem tudtam meg belőle, pedig én repülőre tippeltem
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Győzd le a félelmeid!😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Addig gondolkodom még ilyen eseteken,bár amiket az elején olvastam így is szétfosom magam,ráadást éjszaka egyedül vagyok itthon.Nembaj végigolvasgatom.😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Mindent viccesen felfogni az nehéz főleg ha akkor te vagy abban a helyzetben😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Tud valamit a fater akkor...😆Amúgy ez egy egészen jó meglátás😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Mongoosewow írta:
Apropó rejtélyek,eszembe jutott egy múltkori esetem.Azt hiszem életem eddig legrémisztőbb történése volt SZÁMOMRA.Azért örülök hogy a téma eszembe juttatta velem.Egyik éjszaka(Panelban lakom a 7.-en) kimentem a konyhába csinálni valami zabát mert éhes voltam.Mint mindig kinéztem az ablakon mi folyik kint.Egy furcsán erős fényre lettem figyelmes fent az égen.Mivel szép volt,és szeretem nézegetni őket ott ragadtam pár másodpercre.A fény először picit jobbra,aztán balra ingott.Elkezdett nőni.Először azt hittem talán egy furcsa csillag,esetleg meteor.Pont felém tartott.időröl időre nagyobb lett.Elkezdtem parázni,hogy mi az isten ez(Meteor tudatában voltam), mert amekkora a fény akkor lehetett és amilyen közel volt azt hittem ott döglök meg helyben.Aztán megállt a fény,elkezdett halványulni és távolodni,majd mikor messze ért megint ingott picit aztán fokozatosan eltűnt.Nem kitaláltam,így történt.Lehet így olvasva nem félelmetes,de akkor rohadtul besz@rtam.Mi lehetett az máig nemtudom.

Kevésbé megmagyarázhatatlan,de múltkor azt hittem a halott szomszédomat láttam, aztán nagymuter mondta el hogy az az ikertestvére akit eddig sose láttam.Amikor köszöntem neki 3 percet álltam a folyosón hogy WTF?!



Lehet az apád ilyeszgetett reflektorral😆😂
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Apropó rejtélyek,eszembe jutott egy múltkori esetem.Azt hiszem életem eddig legrémisztőbb történése volt SZÁMOMRA.Azért örülök hogy a téma eszembe juttatta velem.Egyik éjszaka(Panelban lakom a 7.-en) kimentem a konyhába csinálni valami zabát mert éhes voltam.Mint mindig kinéztem az ablakon mi folyik kint.Egy furcsán erős fényre lettem figyelmes fent az égen.Mivel szép volt,és szeretem nézegetni őket ott ragadtam pár másodpercre.A fény először picit jobbra,aztán balra ingott.Elkezdett nőni.Először azt hittem talán egy furcsa csillag,esetleg meteor.Pont felém tartott.időröl időre nagyobb lett.Elkezdtem parázni,hogy mi az isten ez(Meteor tudatában voltam), mert amekkora a fény akkor lehetett és amilyen közel volt azt hittem ott döglök meg helyben.Aztán megállt a fény,elkezdett halványulni és távolodni,majd mikor messze ért megint ingott picit aztán fokozatosan eltűnt.Nem kitaláltam,így történt.Lehet így olvasva nem félelmetes,de akkor rohadtul besz@rtam.Mi lehetett az máig nemtudom.

Kevésbé megmagyarázhatatlan,de múltkor azt hittem a halott szomszédomat láttam, aztán nagymuter mondta el hogy az az ikertestvére akit eddig sose láttam.Amikor köszöntem neki 3 percet álltam a folyosón hogy WTF?!
0
0
0
0
gigazte avatar
Maradjatok a témánál! A telefonos kütyük és számítógépek nem ide tartoznak!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
B0n3dr4g0n írta:
Ajánlom figyelmetekbe Szilikon Völgy Kalózai című filmet. Szerintem nagyon jó. Egy störténet arról honnan indult az Apple és a Microsoft.


Google: elsőnek 3man voltak de egyikőjük kiszált a bizniszböl és egy garázsban rakták össze a gépeket még akkoriban nagy számnak számított 1GHZ-s xeonokbol.

Piratebay:Kb ugyan ez csak ők nem hivatalosan, ma a leggyorsabb gépjükbe 24magnyi xeon dolgozik, a kezdésnél még 1,7ghz volt 1 magon.

Apple: nemtudom.
0
0
0
0
B0n3dr4g0n avatar
Ajánlom figyelmetekbe Szilikon Völgy Kalózai című filmet. Szerintem nagyon jó. Egy störténet arról honnan indult az Apple és a Microsoft.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Mármint a mobil technika.
Mert nem hiszem hogy más dolgokhoz nagyon közel járulhatott vagy ha mégis bocs😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Domfoz írta:
Ez egy rejtély. MIÉRT KELLETT MEGHALNIA STEVE JOBS-NAK?

Ezt kérdezem én is.😕 Pedig én elég nagy Samsung-os vagyok, és mégis...Ez az ember nagyon nagy dolgokat tett le az asztalra, ha ő nincs az informatika korántsem tartana ott, ahol most! Dehát ez van.😕 Jövünk, megyünk...
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Domfoz írta:
Ez egy rejtély. MIÉRT KELLETT MEGHALNIA STEVE JOBS-NAK?


1. már rég meg halt volna ha nem műtik meg 5 ével ezelött. Hasnyálmirígy vagy valami ilyesmi rákja volt.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Ez egy rejtély. MIÉRT KELLETT MEGHALNIA STEVE JOBS-NAK?
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Persze tipikus humán felfogás hogy ami idejön azt lőjük le meg dobjuk boncasztalra. Füst sincs tűz nélkül, mindennek van egy kis valóságalapja szerintem.


Ezekkel a mondatokkal számból vetted ki a szót=)
Egyből ha gyengébb létformára találna az ember el akarná hódítani a bolygóját , szerintem😀
A boncasztalos is igaz egyből az lenne😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Persze, mindenkinek megvan mindenről a maga álláspontja. Például én sem hiszek istenben, de ha logikusan gondolkodunk lehet abban is valami. Mindig azt tanította Jézus hogy béke legyen szeressük a másikat, de rengeteg ember élete szárad keresztes lovagok és papok lelkén. Továbbá a gabonakörök is elég érdekesek. Természetesen vannak a szájhősök akik vagy azért szólják le az egész dolgot, mert ők a menők és semmiféle idegentől nem szarnak be, meg mert hát úgysincs olyan. Jobb eset ha csak simán nem hisz benne.😀 Mindenesetre szerintem van bennük pár érdekes dolog. Ugyanúgy létrejöhetett párezer föld típusú bolygó ahol kifejlődhetett ugyanúgy az ember. Persze tipikus humán felfogás hogy ami idejön azt lőjük le meg dobjuk boncasztalra. Füst sincs tűz nélkül, mindennek van egy kis valóságalapja szerintem.

UI:Volt egy jóval hoszabb HSZ-em csak kitörlődött és semmi kedvem újraírni😆
0
0
0
0
Xavi001 avatar
Ez hülyeség hogy istennek kellene megakadályozni a dolgokat.. még ha létezik akkor se tenné mert az emberi hülyeség, a kapzsiság fog minket megölni és őt ez nem érdekli "aki hülye haljon meg" csak az a baj h Obama meg a sok ge*i miatt fogunk mi is "ártatlanok" meghalni minden nap valaki, tehát ha isten létezik is nem fogja megállítani az ember butaságát...
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Körülbelül! 😆
Gumiszobába vele ...

Ő is csak egy halandó bolond volt, aki "Isten" fiának állította be magát, ne csodálkozzon, hogy keresztre feszítették! 😆

Elnézést kérek én is a hívőktől, de ez a véleményem. 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Randy Orton írta:
niteforce: Szerinted mi vagyunk az egyetlen értelmes, intelligens életforma a galaxisban?

tothricsi95 Nekem sincs gondom a vallásos emberekkel, csak ne akarják rám erőltetni a hitüket.
Nem hiszek "Istenben", és ez nem is fog változni.
Ha "Isten" létezne engedte volna ezt a sok szar: Világháborúk, AIDS, kórós betegségek, stb ...
Mert állítólag ő a mindenható, akkor csak megtudná akadályozni. 😀
Jézusról is megvan a véleményem ...


Ez mindent elárul...😂😆
0
0
0
0
niteforce avatar
nem lehet tudni.
vallásról nekem is ez a véleményem
0
0
0
0
Randy Orton avatar
niteforce: Szerinted mi vagyunk az egyetlen értelmes, intelligens életforma a galaxisban?

tothricsi95 Nekem sincs gondom a vallásos emberekkel, csak ne akarják rám erőltetni a hitüket.
Nem hiszek "Istenben", és ez nem is fog változni.
Ha "Isten" létezne engedte volna ezt a sok szar: Világháborúk, AIDS, kórós betegségek, stb ...
Mert állítólag ő a mindenható, akkor csak megtudná akadályozni. 😀
Jézusról is megvan a véleményem ...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció