Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sipos G avatar
IntelIA32: hmmm ez engem is foglalkoztat 😊
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Az eltűnt 200milliárd forint közpénz rejtélye?...😊
0
0
0
0
Bronson avatar
Számomra az a legnagyobb rejtély, hogy nem tudták még az Arkham Knight-ot június óta megcsinálni...
0
0
0
0
Puffin avatar
nekem is volt ilyen EKG után... 😆
0
0
0
0
fonix9901 avatar
rejtély velem történt hogy vérvétel után kapom a papírt néz az orvos mondom mi a probléma azt mondja hogy maga még itt áll? a vérzsírszintem egy halott emberével volt egyenlő de én tök jól voltam 😃
0
0
0
0
Andy avatar
Gyerünk, keltsük fel a témát!!! Több rejtélyt!
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
A fos a legdrágább pelenkában is menetet vág gyerek háta közepéig.
Na én ezt nem értem!
MÁSIK!
A Szél mindig a tábori budi felől fúj az ebédlő felé!
Miért ???

Hát kb. ez a két rejtély foglalkoztat! 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Láttam hogy istent térdre kényszeríti valaki,majd fejbe lőtte,és meghalt.És mikor rájöttem hogy a tettes nem más volt!... Mint, Chuck Nor kjgovjm ojrvpklé rskalérkfgvlkeapkvpoekvpowrkpk
0
0
0
0
bukta2 avatar
Én csak annyit mondok nem vagyunk egyedül

hogy honnan veszem? 😃 úgyse hinné el senki
0
0
0
0
no avatar
Lehet, hogy nagyon paranoiás vagyok meg én nem hiszek az UFOkban de ezen elgondolkoztam.
[LINK]
Ne felejtsétek lejjebb görgetni.
0
0
0
0
Andy avatar
1947. júliusában egy UFO-gyanús tárgy csapódott a földbe Roswell, Új Mexikóban. A találgatások azt sejttették, hogy idegen hieroglifákkal jelölt, földönkívüli eredetű törmelékeket, sőt földönkívüli lények holttestét is találtak a helyszínen. Sokan úgy tudják, hogy az egyik holttestet az amerikai orvosok boncolásnak vetették alá, az 1970-es évek óta azonban hatalmas viták övezik a Roswell esetet. Az amerikai hadsereg határozottan cáfolta, hogy földönkívüli légi jármű csapódott volna a földbe. Állításuk szerint helyette egy, a ’Mogul’ névre keresztelt titkos program részét képező, magasröptű megfigyelő légballon járt szerencsétlenül. Egyszerű megtévesztésről lenne csupán szó, mellyel a közvélemény figyelmét akarták elterelni egy valódi UFO esetről, és a cél a tömeghisztéria elkerülése volt? Vagy mégis igazat állítottak, amit némelyek egyszerűen nem hajlandóak elfogadni?




Jó, jó! 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
patrikk911! A Rejtélyes Igazságok most is megy a Life Networkon minden hétköznap 19:00-kor
0
0
0
0
Underworld avatar
[LINK]

itt az a vidi,amit alattam lévő tag linkelt,ezen az oldalon magyar felirattal,elég érdekes!
0
0
0
0
Bicike avatar
Valki ismery az Amityville-i horrort?
Állítólag igaz története van, film is készült róla, a Rettegés ház címmel.
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Régen a viasaton volt az a relytélyes igazságok vagy mik azok durvák voltak kár hogy már nincsen
0
0
0
0
Andy avatar
A megszállott lány

1936. február 13-án a 19 éves Giuseppe Verardi holttestét a Siano és Catanzano közötti híd alatt találták meg, Olaszországban. A ruhái szétszórva hevertek körülötte, csak alsónemü volt rajta.
A városi hatóság öngyilkosság mellett döntött, a fiú hozzátartozói viszont nem értettek egyet, mivel sérülései komolyabbak voltak annál mint amit a tízméteres zuhanás okozott volna.
1939. január 5-én különös eset történt. A 17 éves Maria Talarico, aki nem ismerte Giuseppe-t,
éppen a hídon ment át a nagyanyjával, amikor hirtelen térdre rogyott, és delíriumba esett. A nagyanyja egy járókelő segítségével hazakísérte a lányt. Amikor a lány magához tért, már nem önmaga volt. Idegen férfihang szólalt meg
a szájából, és azt állította, ö Giuseppe Verardi.
Giuseppe nyughatatlan szelleme teljesen hatalmába kerítette Mariát, még levelet is írt az anyjának a saját kézírásával.
Ugyanezen a napon, este a kísértet különös pantomimra kényszerítette Mariát, amelyben újraélte az utolsó estéjét Sianoban. Eljátszotta, hogy iszik és kártyázik, mint Giuseppe azon a végzetes estén. A kísértet rengeteg bort ivott, bár
Maria soha nem fogyasztott többet egy pohárkánál étkezés után. Ezután Maria verekedést színlelt a kártyapartnerekkel, amely feltehetöleg a hídon zajlott le. Giuseppe anyja másnap meglátogatta Mariát. A szellem azonnal megismerte és leírta sérülései jellegét. A gyilkosait is megnevezte, akik közül csak kevesen éltek már Sianoban. Maria ugyanezen a napon, még mindig megszállott
Állapotban, elment a végzetes hídhoz. Levette ruháit, és pontosan úgy feküdt le a földre, ahogy a fiú testét megtalálták.
Néhány perc múlva felébredt és semmire nem emlékezett.
Olaszország egyik leghíresebb lelki jelenségekkel foglalkozó tudós, Ernesto Bozzano tanulmányozta az esetet és 1940-ben beszámolót írt róla
0
0
0
0
Andy avatar
A dacos szellem

A kísértet, amely ellenállt a pap szelleműzési szertartásának,
egy fiatal párt otthonának elhagyására kényszerített.
Andy Ralph, és felesége, Julie és hét hónapos kisbabájuk,
kénytelenek voltak elköltözni Sheernessi, Viktória korabeli
házukból.

Julie így emlékezik:
Egyik este szörnyen megijedtünk, mert érmék kezdtek berepülni
a szobába. Az előszoba lépcsői felől jöttek, és a nappali padlóján és falain pattogtak. Semmilyen magyarázatot nem találtunk a jelenségekre.

A házaspár otthonában továbbá az ajtók rejtélyesen ki-be
csapódtak, a lámpák fel-le kapcsolódtak, anélkül, hogy bárki is hozzájuk ért volna. Amikor Julie egy karosszékben ült, úgy érezte,
hogy fojtogatják, és olyan hangokat hallott, mintha valaki levegő
után kapkodna.

A 19 éves Andy és Julie öt hónapig tudták elviselni a
hátborzongató eseményeket. A jelenségek végül túlságosan
ijesztővé váltak, ezért a paphoz fordultak segítségért.

Isten szolgája el is végezte a szelleműzési szertartást, ám ez nem
járt sikerrel. A hangok továbbra is jelentkeztek. Mivel a szellem maradt, Ralphék kényszerültek távozásra. 1981-ben költöztek el, maguk mögött hagyva a megoldatlan rejtélyt.

A helybeliek azzal magyarázzák az eseményeket, hogy
Harry Morgan, aki egyébként nagyon kedves ember volt, hat évvel ezelőtt bekövetkezett halálakor csak napokkal később bukkantak
rá a holttestére.

Az emberek elképzelhetőnek tartották, hogy a férfi ekképpen áll bosszút figyelmetlen szomszédain.
0
0
0
0
Andy avatar
patrikk911 írta:
Andy:jó csak sztem eröltetett honnan szedted? Szejetem az ilyen sztorikat:-B


Ty!
Am innen van: http://tttweb.hu/gyujtemenyek/cikkek/regi/Ezoterika/Szellemek/Megmagyarazhatatlan%20tortenetek.htm
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Andy:jó csak sztem eröltetett honnan szedted? Szejetem az ilyen sztorikat:-B
0
0
0
0
Andy avatar
Az öregember belenyugodott sorsába


A fiatal Smith család boldogan költözött új otthonába, nem sejtve,
hogy hamarosan borzalmak töltik be éjszakájukat.
A 90 éves, fagerendás házat maguk újították fel.
A munkák jól haladtak, amíg el nem távolítottak egy öntöttvas fürdőkádat, amit egy másik helyiségbe épített be.

Ettől kezdve a család élete pokollá vált. Azon az estén furcsa
hangokat és nyögéseket hallottak. Mr. Smith így számolt be a történtekről:
Lépések zaját hallottam a lépcsőkön, melyek az előszobába
csoszogtak tovább. A falon kopogás hallatszott, az ajtók maguktól nyíltak és csukódtak.

A következő éjszakán Smith két lányát riogatták.
A 14 éves, idősebbik lánya arra ébredt fel az éjszaka folyamán,
hogy vállánál fogva erős kezek szorítják az ágyhoz.
A lány a következőket mesélte:
Nagyon féltem. Egy nagy darab, ősz hajú ember állt a fürdőszoba ajtajában. Földig érő köpeny volt rajta, az arcvonásait nem láttam.
Csak állt ott az ajtóban, majd eltűnt.

Néhány nappal később Smith két éves lánya sikoltozva
és reszketve szaladt anyjához, miközben azt kiabálta:
Menj el, menj el. Mondjátok meg a bácsinak, hogy menjen el.
Smithék először azt gondolták, hogy a gyerekek csak rosszat
álmodtak.

De a rémségek minden éjszaka visszatértek.
A lányok annyira féltek, hogy egy szobába költöztek.
A család kétségbeesésében Norman Gauthier zelleműzőhöz fordult. Gauthier a New Hampshire-i természetfölötti jelenségeket kutató intézet elnöke egy papot és egy médiumot hozott magával.

Ők is egyetértettek abban, kísértet van a házban, és szelleme a fürdőszobából bukkan elő. A médium ott lépett vele kapcsolatba.

Láttam, amint meztelenül ült a fürdőkádban.
Szomorú volt és magányos. Azt éreztem, hogy súlyos agyvérzés
vagy szívinfarktus következtében halt meg.
Az idős ember azt akarta tudni, hogy Smithék miért laknak
az ő házában, és fürdőkádját miért mozdították el a helyéről.

A beszélgetés során a médium megtudta, hogy az idős ember
felesége Althea három évvel a férfi előtt hunyt el.
A médium azt mondta az idős embernek:
Halott vagy, szívinfarktus ért. Nyugodj békében.
A túlvilágon láthatod Altheát is, de most fel kell fognod,
hogy meghaltál. El kell fogadnod ezt a tényt.

A médium Gauthierhez és a paphoz fordulva mondta:
Az idős ember nem tudja elfogadni, hogy meghalt, és
elveszítette feleségét.

Aztán a médium az összetört Smith családhoz fordult:
Többé nem lesz semmi problémájuk vele.
Az idős ember szelleme elment, éppen most ment ki az ajtón.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Fizikailag lehetetlen dolgot állítasz. Továbbra sem hiszem el.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
ezt senki sem fogja bevenni barátom. visszafele forog a venti, ennél egy ovis is jobbat találna ki.
0
0
0
0
no avatar
kova134 írta:
Èn nekem az álmaim furcsák..olyanok mintha nem is lenne álom,szimpla álomfoszlány. De tudom irányitani..legútóbb azt "álmodtam" hogy üldöznek,és valahogy tudtam irányitani hogy merre menjek,mit tegyek stb. aztán mikor be mentem egy házba,akkor felèbredtem. Reggel úgy èreztem hogy valaki figyel engem. Du. ahogy haza èrtem nem èreztem semmit. Mintha azzal hogy elmentem,kiengedtem a rossz a energiát...Az a vicc,hogy ilyen foszlányok elèg sokszor vannak ès mind felèm ellensèges..mintha valakik az álmaimban akarnak engem kinyirni.Egyszer sikerűlt,de akkor nem tudtam semmit tenni,vègig sasoltam az àlom beli halálom. De a helyszínek ahol lejátszódnak az álmok,ismeretlenek..tudom hogy egy város,de mindig más. De mègis tudom,hogy mit kell tennem,merre kell menekűlni..Emiatt alakult ki bennem egy aprócska üldőzési mánia..ha már kapucnis ember jőn mögőttem akkor azthiszem hogy ez fog engem kinyirni,de semmi..Àlmaimban vannak èrzelmek is
..pl èrzem hogy itt veszitek el mindent,eszembe jutnak a számomra legfontosabb személyek,valahogy ők is ottvannak..a legfurcsább az hogy egy ex-csajom is benne van,akihez a mai napig rohadtul kötődöm. Ès mikor ő felbukkan,valahogy nyugadalmat èrzek,azt èrzem hogy mèg mindig vigyáz rám..Ezek kb . nyár óta tőrtènnek,sokszor mikor 7-8 órát alszom,akkor olyan a reggel mintha csak 1-2 órát aludtam volna,mert volt megint egy álmom..

Haver ez teljesen normális! nekem is van ilyen......... kb.már 6éves korom óta esetleg 4 éves korom óta. deeee én mai napig használom ezt amit mondtál amit gondolsz sikerül de hinned kell benne. Az agyaddal álmodsz és avval kontrolállsz ha tudsz kontrollálni a legnagyobb ellenségből is barátot tudsz csinálni. De ezt sosem szabad elfelejtened apropó legyen benned a tudat hogy álmodsz 😃 én multkor Slendermannel barátkoztam épp 😃 És ami neked van az paranoia féleség ...... a sok rémálom megformázza az embert.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én ha nem emlékeznék az álmaimra azzal egy hatalmas részem szakadna ki. Mindennél jobban imádok álmodni. Én soha nem ilyen gagyikat álmodok hogy pl futok zuhanok stb soha nem álmodom ilyet mindig komplex és összetett dolgokat. Imádom a rémálmokat mert rohadt izgalmasak és imádom a jó álmokat is. Egy álmom elég sok mindent tud megváltoztatni. Pl van egy Youtube videós Herby eddig is imádtam nagyon de mióta 1x vele álmodtam azóta fanatikusan imádom és minden vágyam hogy találkozzak vele. És rengetegszer van hogy egy álom miatt valami változik bennem.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
kova134 írta:
Èn nekem az álmaim furcsák..olyanok mintha nem is lenne álom,szimpla álomfoszlány. De tudom irányitani..legútóbb azt "álmodtam" hogy üldöznek,és valahogy tudtam irányitani hogy merre menjek,mit tegyek stb. aztán mikor be mentem egy házba,akkor felèbredtem. Reggel úgy èreztem hogy valaki figyel engem. Du. ahogy haza èrtem nem èreztem semmit. Mintha azzal hogy elmentem,kiengedtem a rossz a energiát...Az a vicc,hogy ilyen foszlányok elèg sokszor vannak ès mind felèm ellensèges..mintha valakik az álmaimban akarnak engem kinyirni.Egyszer sikerűlt,de akkor nem tudtam semmit tenni,vègig sasoltam az àlom beli halálom. De a helyszínek ahol lejátszódnak az álmok,ismeretlenek..tudom hogy egy város,de mindig más. De mègis tudom,hogy mit kell tennem,merre kell menekűlni..Emiatt alakult ki bennem egy aprócska üldőzési mánia..ha már kapucnis ember jőn mögőttem akkor azthiszem hogy ez fog engem kinyirni,de semmi..Àlmaimban vannak èrzelmek is
..pl èrzem hogy itt veszitek el mindent,eszembe jutnak a számomra legfontosabb személyek,valahogy ők is ottvannak..a legfurcsább az hogy egy ex-csajom is benne van,akihez a mai napig rohadtul kötődöm. Ès mikor ő felbukkan,valahogy nyugadalmat èrzek,azt èrzem hogy mèg mindig vigyáz rám..Ezek kb . nyár óta tőrtènnek,sokszor mikor 7-8 órát alszom,akkor olyan a reggel mintha csak 1-2 órát aludtam volna,mert volt megint egy álmom..


Ez Érdekes, szerencsére lekopogom nekem nincsenek ilyen rémálmaim, sőt, általában semmilyen álmomra nem emlékszek, fekszek alszok tipus vagyok szerencsére 😀
Elképzelhető hogy valami lelki problémád vetül ki az álmaidban, és amíg nem rendezed a problémákat, ez valszeg így is fog maradni.
Lehet egy gyerekkori sokk hatás, vagy egy fontos személy elvesztése (ex-ed) vagy bármilyen sokk, de ez csak az én tippem.
0
0
0
0
kova134 avatar
Èn nekem az álmaim furcsák..olyanok mintha nem is lenne álom,szimpla álomfoszlány. De tudom irányitani..legútóbb azt "álmodtam" hogy üldöznek,és valahogy tudtam irányitani hogy merre menjek,mit tegyek stb. aztán mikor be mentem egy házba,akkor felèbredtem. Reggel úgy èreztem hogy valaki figyel engem. Du. ahogy haza èrtem nem èreztem semmit. Mintha azzal hogy elmentem,kiengedtem a rossz a energiát...Az a vicc,hogy ilyen foszlányok elèg sokszor vannak ès mind felèm ellensèges..mintha valakik az álmaimban akarnak engem kinyirni.Egyszer sikerűlt,de akkor nem tudtam semmit tenni,vègig sasoltam az àlom beli halálom. De a helyszínek ahol lejátszódnak az álmok,ismeretlenek..tudom hogy egy város,de mindig más. De mègis tudom,hogy mit kell tennem,merre kell menekűlni..Emiatt alakult ki bennem egy aprócska üldőzési mánia..ha már kapucnis ember jőn mögőttem akkor azthiszem hogy ez fog engem kinyirni,de semmi..Àlmaimban vannak èrzelmek is
..pl èrzem hogy itt veszitek el mindent,eszembe jutnak a számomra legfontosabb személyek,valahogy ők is ottvannak..a legfurcsább az hogy egy ex-csajom is benne van,akihez a mai napig rohadtul kötődöm. Ès mikor ő felbukkan,valahogy nyugadalmat èrzek,azt èrzem hogy mèg mindig vigyáz rám..Ezek kb . nyár óta tőrtènnek,sokszor mikor 7-8 órát alszom,akkor olyan a reggel mintha csak 1-2 órát aludtam volna,mert volt megint egy álmom..
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Kmisi99 írta:
DarthRoni írta:
illetve mègegy èrdekes dolog...
a telefonom elèg gyakran magàtòl ki-be kapcsolja a kijelzőt,
bekapcsol aztàn ki,
pedig hozzà se nyùltam meg se hivàs se sms semmi. 😃
szerintetek?

Én ezt eddig kb 8 telefonnál tapasztaltam ebből 7 androidos volt egy pedig badas mind a közvetlen környezetemben volt. Volt amelyik szét volt főzött romolva volt ami full gyári volt.


Ez is csak annyival tér el a gyáritól, hogy a 2.1-es androidot tettem rá 😀

És még egy rejtély: Amióta letöltöttem a legújabb verzióját a Pou-nak, azóta egyáltalán nem éhesedik, nem fárad el meg semmi 😆 2 hete nem kellett etetnem se 😃
Még tudnék hasonló rejtélyeket 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
DarthRoni írta:
illetve mègegy èrdekes dolog...
a telefonom elèg gyakran magàtòl ki-be kapcsolja a kijelzőt,
bekapcsol aztàn ki,
pedig hozzà se nyùltam meg se hivàs se sms semmi. 😃
szerintetek?

Én ezt eddig kb 8 telefonnál tapasztaltam ebből 7 androidos volt egy pedig badas mind a közvetlen környezetemben volt. Volt amelyik szét volt főzött romolva volt ami full gyári volt.
0
0
0
0
no avatar
DarthRoni írta:
Bicike írta:
Nem lehet, hogy megsérült a telefonod?


Hát nem tudom, mert nagyon vigyáztam rá, de nagyon érdekes az biztos, és van hogy napokig nem csinálja, aztán megint. 😃


Igen, valóban érdekes. 😞
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Bicike írta:
Nem lehet, hogy megsérült a telefonod?


Hát nem tudom, mert nagyon vigyáztam rá, de nagyon érdekes az biztos, és van hogy napokig nem csinálja, aztán megint. 😃
0
0
0
0
no avatar
mlan0 írta:
Hát igen... 😀 hogyan építettek piramioskat az egyiptomiak ha nem volt s darú se semmi?? 😃 (mert szerintem nem a hátunkon hordták a több tonnás kövket) 😜 😊 😕


Arra hogy, hogyan építették a piramisokat már régóta van jó pár elmélet.
0
0
0
0
Bicike avatar
Nem lehet, hogy megsérült a telefonod?
0
0
0
0
DarthRoni avatar
illetve mègegy èrdekes dolog...
a telefonom elèg gyakran magàtòl ki-be kapcsolja a kijelzőt,
bekapcsol aztàn ki,
pedig hozzà se nyùltam meg se hivàs se sms semmi. 😃
szerintetek?
0
0
0
0
Master Killer avatar
DarthRoni írta:
De egyébként az élet minden területén olyan megmagyarázhatatlan dolgok vannak, egyre gyakrabban, hogy tényleg elgondolkozik az ember, hogy valóban mitől lehetnek.

Pl. a History csatornán szoktak lenni Idegenekkel foglalkozó filmek, ahol tényleg megdöbbentő dolgok vannak.
Volt benne olyan, hogy már nem tudom hol, de a régi építmények amik fenn maradtak, próbálták rekonstruálni hogy hogyan bírták felépíteni, és voltak olyan szobrok, több tonnás kövek, amiket olyan pontosan vágtak ketté, alakítottak ki, semmi ütésnek, vagy kalapálásnak nem volt nyoma a szobrokon, és mondták hogy ilyen pontos megmunkálást manapság is csak lézerrel tudnak megcsinálni...
Akkor ők hogy csinálhatták? Meg a piramisokat meg minden ilyen hatalmas építményt.

Illetve miért vannak a barlang rajzokon meg a kövekbe vésett rajzokon repülőknek látszó, meg űrruhásnak tűnő, nehezen félreértelmezhető ábrák?

Tényleg elgondolkodtató...


Ősi idegenek, csak ajánlani tudom mindenkinek a sorozatot! 😉

Egyébként most gondoljatok bele, ha mi vagyunk mások is vannak... Legalábbis a galaxisunkban biztos, hogy van rajtunk kívül élet, nem mondom, hogy értelmes fajokról van szó, de nem kérdés, hogy van-e... csak hát azok a r.... hívők... 😕
0
0
0
0
Master Killer avatar
"max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek."

Hát ez nagyon csúnya volt... örülsz neki, hogy léteznek? 😕 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Piramisokat nem csak az egyiptomiak csináltak. Hanem már jóval előttük is készültek. Például a Boszniai nap piramis. Nagyjából 32 000 éves lehet. Több mint 20 000 éves székely-magyar rovásírást találtak benne.
Akiket érdekelnek ezek az ókori érdekességek. Nézzen Danikent. Eddig még nem tudták megcáfolni.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Hát igen... 😀 hogyan építettek piramioskat az egyiptomiak ha nem volt s darú se semmi?? 😃 (mert szerintem nem a hátunkon hordták a több tonnás kövket) 😜 😊 😕
0
0
0
0
DarthRoni avatar
De egyébként az élet minden területén olyan megmagyarázhatatlan dolgok vannak, egyre gyakrabban, hogy tényleg elgondolkozik az ember, hogy valóban mitől lehetnek.

Pl. a History csatornán szoktak lenni Idegenekkel foglalkozó filmek, ahol tényleg megdöbbentő dolgok vannak.
Volt benne olyan, hogy már nem tudom hol, de a régi építmények amik fenn maradtak, próbálták rekonstruálni hogy hogyan bírták felépíteni, és voltak olyan szobrok, több tonnás kövek, amiket olyan pontosan vágtak ketté, alakítottak ki, semmi ütésnek, vagy kalapálásnak nem volt nyoma a szobrokon, és mondták hogy ilyen pontos megmunkálást manapság is csak lézerrel tudnak megcsinálni...
Akkor ők hogy csinálhatták? Meg a piramisokat meg minden ilyen hatalmas építményt.

Illetve miért vannak a barlang rajzokon meg a kövekbe vésett rajzokon repülőknek látszó, meg űrruhásnak tűnő, nehezen félreértelmezhető ábrák?

Tényleg elgondolkodtató...
0
0
0
0
no avatar
Garnett94 írta:
Caymane írta:
Garnett94 írta:
A linken a Sandy látható? Ha igen mi benne a rejtély?

Edit: Már látom, hogy az Irene.😃 De továbbra se értem, hogy mi ebben a rejtély.


egészen konkrétan azokra az egyenesekre gondolok kb 1-10 óra között. én ugyan nem értek hozzá, de mik azok, mert nem tűnnek természetesnek. 😲 😃

Nem tudom mik azok, de a hurrikán mozgására nincsenek hatással. Amúgy hol találtad ezt? Ott nem írtak valamit, hogy mi lehet?


http://cimss.ssec.wisc.edu/goes/blog/archives/8719 , de igazából nem írnak róla semmit.
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Caymane írta:
Garnett94 írta:
A linken a Sandy látható? Ha igen mi benne a rejtély?

Edit: Már látom, hogy az Irene.😃 De továbbra se értem, hogy mi ebben a rejtély.


egészen konkrétan azokra az egyenesekre gondolok kb 1-10 óra között. én ugyan nem értek hozzá, de mik azok, mert nem tűnnek természetesnek. 😲 😃

Nem tudom mik azok, de a hurrikán mozgására nincsenek hatással. Amúgy hol találtad ezt? Ott nem írtak valamit, hogy mi lehet?
0
0
0
0
no avatar
Garnett94 írta:
A linken a Sandy látható? Ha igen mi benne a rejtély?

Edit: Már látom, hogy az Irene.😃 De továbbra se értem, hogy mi ebben a rejtély.


egészen konkrétan azokra az egyenesekre gondolok kb 1-10 óra között. én ugyan nem értek hozzá, de mik azok, mert nem tűnnek természetesnek. 😲 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Caymane írta:
TaylorXIII írta:
Halljátok nektek komoly problémátok van😃 Én ha hazajövök max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek. Atyaég. Rejtélyes hang? A hőerőműből jön le van írva a videó alá kommentárként. Túl sok ijesztő rejtélyes filmet néztetek ti szerintem a NEM megfelelő korban......


ha tudsz hihető magyarázatot adni a Kieves videóra, akkor oké, de hogy az nem hőerőműből jön, az biztos. ha rendszeres lenne, akkor nem tették volna fel. nem mellesleg más videókon is van ehhez hasonló hang, csak éppen nem Kievben.

szerk.: ha már a rejtélyeknél tartunk: http://cimss.ssec.wisc.edu/goes/blog/wp-content/uploads/2011/08/MW_25Augus2011_Irene.gif
Ugye nem az, hogy egyenesen megy?
0
0
0
0
Garnett94 avatar
A linken a Sandy látható? Ha igen mi benne a rejtély?

Edit: Már látom, hogy az Irene.😃 De továbbra se értem, hogy mi ebben a rejtély.
0
0
0
0
no avatar
TaylorXIII írta:
Halljátok nektek komoly problémátok van😃 Én ha hazajövök max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek. Atyaég. Rejtélyes hang? A hőerőműből jön le van írva a videó alá kommentárként. Túl sok ijesztő rejtélyes filmet néztetek ti szerintem a NEM megfelelő korban......


ha tudsz hihető magyarázatot adni a Kieves videóra, akkor oké, de hogy az nem hőerőműből jön, az biztos. ha rendszeres lenne, akkor nem tették volna fel. nem mellesleg más videókon is van ehhez hasonló hang, csak éppen nem Kievben.

szerk.: ha már a rejtélyeknél tartunk: http://cimss.ssec.wisc.edu/goes/blog/wp-content/uploads/2011/08/MW_25Augus2011_Irene.gif
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Ez mikor volt Nyíregyen, mert én is nyíregyházi vagyok, de akkor lehet, hogy aludtam 😆
Passz. Kérdezd meg a videó készítőjétől.
0
0
0
0
Bicike avatar
Ez mikor volt Nyíregyen, mert én is nyíregyházi vagyok, de akkor lehet, hogy aludtam 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
TaylorXIII írta:
gyenesmartin írta:
TaylorXIII írta:
Halljátok nektek komoly problémátok van😃 Én ha hazajövök max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek. Atyaég. Rejtélyes hang? A hőerőműből jön le van írva a videó alá kommentárként. Túl sok ijesztő rejtélyes filmet néztetek ti szerintem a NEM megfelelő korban......
Amit linkeltem videót olyan hangot én is hallottam már. Aztán kiderült, hogy csak a városban lévő gyár engedett ki valamit. Másnap meg szinte mindenki megbetegedett. A város felének folyt az orra és köhögtek.


Ez leglább már hihető értelmes hozzászólás volt. Az komoly ha megbetegedtek. De azért gondolom annyira nem volt súlyos. Vagy igen?
2-3 napig tartott. Nem volt semmi súlyos, csak egy kicsit érdekes.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció