Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
De ez hogy majd fejlődik meg még sok idő a fénysebesség ilyen nem lesz. Egyszerűen meállunk a fejlődésbe azt valami háborúban kiírjuk magunkat. Már kb minden létező lényeges földi elemet flefedeztek. Nincs újféle anyag aminek köszönhetően mégjobban előrelépjünk. A számítástechnika is lassan megáll mert a silíciumból lassan mindent kihoznak.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Toma97 írta:
csak pár szerv meg a bőr,izom,vér regenerálása hiányzik örök élethez😃


a vér folyamatosan cserélődik akkor inkább az érrendszer, izom hát igen azt beszoptuk mert az az van amit kaptál
0
0
0
0
Toma97 avatar
krutka írta:
Toma97 írta:
csak pár szerv meg a bőr,izom,vér regenerálása hiányzik örök élethez😃


Ha ezek léteznének is, öntudatot, emléket, érzéseket akkor sem tudnak adni 😉


Bár hamár mindent láttál értelme nincs élni max az újdolgokér
0
0
0
0
krutka avatar
Toma97 írta:
csak pár szerv meg a bőr,izom,vér regenerálása hiányzik örök élethez😃


Ha ezek léteznének is, öntudatot, emléket, érzéseket akkor sem tudnak adni 😉
0
0
0
0
Toma97 avatar
csak pár szerv meg a bőr,izom,vér regenerálása hiányzik örök élethez😃
0
0
0
0
krutka avatar
Igen, az agy elég necces 😆 de általában a belső hasi szervek szoktak sérülni ilyen sebességnél. Annyira nem értek az ilyenekhez ugyhogy bocs hogyha hülyeséget mondok 😆
Ja meg az is lehet hogy nagy sebességnél nem kap elég oxigént az agy, vagy az erek összeszűkűlnek a nyomás hatására.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
krutka írta:
De ezt a fénysebességet, ha elérnénk, akkor még vagy 10 évig csak kísérleteznének. Az emberi szervezet bírná egyáltalán? Jó itt a földön a légtérben biztos nem, de kint az űrben sem gondolnám 😃 Vagy a belső szerveket gépiesítik, mint pl. a műszív, meg hasonlók és akkor kicsit nagyobb essélyel élik túl 😆 De az biztos, hogy nagyon sok baleset lenne, még az elején és az orvostudománynak is van hová fejlődnie.

Legalábbis én így gondolom 😆



műszív van, műtüdő van. művese van művégtagok vannak gyomor és a bél ami necces meg az agy
0
0
0
0
krutka avatar
De ezt a fénysebességet, ha elérnénk, akkor még vagy 10 évig csak kísérleteznének. Az emberi szervezet bírná egyáltalán? Jó itt a földön a légtérben biztos nem, de kint az űrben sem gondolnám 😃 Vagy a belső szerveket gépiesítik, mint pl. a műszív, meg hasonlók és akkor kicsit nagyobb essélyel élik túl 😆 De az biztos, hogy nagyon sok baleset lenne, még az elején és az orvostudománynak is van hová fejlődnie.

Legalábbis én így gondolom 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
krutka írta:
Nem lehet ezt igy előre megmondani 😃 Bár ha figyelembe vesszük hogy 100 év alatt mennyit fejlődött a technika.. 😃


Fény még mindig lényegesen gyorsabb 299792458 m/s,mint a leggyorsabb járművünk
Apollo 10:
39 897 km/h= 11080 m/s

Van még hová gyorsulni 😆 299781371 m/s a lemaradás 😂

Kb 8 millió év múlva meglesz a fénysebesség 😊 😃


fogadjunk amikor rádjön a szapora gyorsabban jön ki mint amilyen gyors az Apolló 10 zuhanás közbe
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Kár, hogy addigra sehol nem lesz a Föld! 😞😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Toma97 írta:
Szerintem 2012-re hamár annyira semmi nemfog történni bár összeomolhat világ gazdaság


tanultad már az első nagy világválságot? Abba véletlenségül nem ugyan ez volt? Ja! csak éppen oroszországban nem volt válság é ott is a sok túlválalta magát tipusú emberek miatt volt a dolog ma meg a sok hitelestől. Svájc ismét meggazdagodik mi meg nézzük amit a K&H és az OTP eltüzel előlünk. Számunkra a válság megoldása 2 dologból áll: Fidesz likvidálása és az Euro bevezetése
0
0
0
0
Randy Orton avatar
krutka írta:
Randy Orton írta:
Synda: 2012-ről csak annyit, hogy remélem, hogy tényleg lesz is valami! 😆
De ha jönnek az UFO-k, és rossz szándékkal jönnek akkor 1-et magammal viszek! 😆😂 Harc nélkül nem adom meg magam! 😎



Dettó 😃 Én is remélem lesz valami, de azért a ház maradjon meg 😆

Az ufókrol meg annyit, hogyha jönnek és ellenségek akkor:

le a pincébe, vaslapát elő és kempelek 1-2 napot 😆



szerk.: Ha megéheznék:

THIS IS SPARTA FUCK YEAH!! - csata kiáltás - és le rusholok a sarki boltig 😃

Am most könnyű igy beszélni róla, meg el hülyéskedni, de ha tényleg ez lenne mit tennétek? Én szinrem vagy bepánikolnék, vagy fosnák mint atom és mozdulni nem mernék, vagy pedig észresem venném és kinyirtak 😆


Viccen kívül, egyet akkor is széttcsapok! 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
berki_zsolt írta:
Igen, tudom, gyors a fejlődés... 😂😂
Azért hitték azt a 60-as 70-es években, hogy 2020-ra már a levegőben közlekednek az autók? 😆

Ez a gyorsfejlődéses duma elég nagy hülyeség. A tudósok sem takaróznak ezzel..



2020-ra levegőbe mennek a kocsik és kb manapság érték el a kocsik azt amit 20 éve feltaláltak mert ma már kisebb olcsóbb beszem fel itt szerbó ABS és ilyenek. Én a W124-es mercin kívül ne mtudok még 1 kocsit amibe van RS ABS szervó és egyéb nyalánkságok
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igen, tudom, gyors a fejlődés... 😂😂
Azért hitték azt a 60-as 70-es években, hogy 2020-ra már a levegőben közlekednek az autók? 😆

Ez a gyorsfejlődéses duma elég nagy hülyeség. A tudósok sem takaróznak ezzel..
0
0
0
0
Toma97 avatar
Szerintem 2012-re hamár annyira semmi nemfog történni bár összeomolhat világ gazdaság
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
berki_zsolt írta:
Igen, csak olyan hatalmas energia kell hozzá, amit még a nagy hadron ütköztetőben sem tudtak előállítani ( mivel a féreglyukak létrehozásához és fenntartásához hatalmas energia kell és Te a féreglyukakról írnál), tehát: mivel a Hadron kisebb a protonnál, és több millió dolláros beruházással sem sikerült őket összeütköztetni, mert állandóan elromlik valami, akkor egy ember utaztatásához szükséges energiát mikorra sikerül előállítani???


és a mininappal mi a helyzet? de ezeket mindig a jövőbe kell mondani pl 40 éves az első processzor ugye? valami 740 kHz-n ment, most egy processzor képes (grafén alapú) magonként 50GHZ-ra azaz ez iszonyatosan nagy fejlődés, régen a puskapor is mezei alapanyagokból készült ma már nincs is füstje. a mai ember 21. századi fejjel gondolkodik amiről tisztába van hogy az ilyen dolgok nem holnap fognak bekövetkezni. én azt mondom h nekem így jó minden csak ne legyen környezetszennyezés és legyen kőolaj elég mindig és Kína és India haljon ki valami rejtélyes módon és paradicsom lesz nekünk
0
0
0
0
krutka avatar
Nem lehet ezt igy előre megmondani 😃 Bár ha figyelembe vesszük hogy 100 év alatt mennyit fejlődött a technika.. 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igen, csak olyan hatalmas energia kell hozzá, amit még a nagy hadron ütköztetőben sem tudtak előállítani ( mivel a féreglyukak létrehozásához és fenntartásához hatalmas energia kell és Te a féreglyukakról írnál), tehát: mivel a Hadron kisebb a protonnál, és több millió dolláros beruházással sem sikerült őket összeütköztetni, mert állandóan elromlik valami, akkor egy ember utaztatásához szükséges energiát mikorra sikerül előállítani???
0
0
0
0
krutka avatar
lapartman997 írta:
Vannak a fényél gyorsabb ionok. Nem rég fedezték fel. Gíorsabb a fénynél. Valami neutrínók vagy mi a rák.


csak kicsit kivitelezhetetlen szerintem hogy, bármiféle módon "utazzunk" ezekkel az ionokka. Olyan lenne mint a teleportálás.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
berki_zsolt írta:
Lapartam: Mutatok én neked jó gungame szerót, onnan nem bannolnak ki! 😂😂

Párhuzamos univerzumok vannak, aminek az elmélete bizonyított tény. ( Lásd: buborékelmélet) Már csak technikai akadályok vannak felderítésükre ( a fénynél gyorsabban kellene utazni ).


a tér idő kontinumrol beszélsz? valahogy úgy lehet gyorsabban menni hogy elverdítik a teret és a 2 tér találkozásánál szépen átmennek a másikba ezt egy lappal lehet legegyszerűbben megmutatni pl a simán van egy A4-es lapod akkor az a tér ha összehajtod akkor a tér egyik vége találkozik a másikkal és szépen átmész rajta
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Lapartam: Mutatok én neked jó gungame szerót, onnan nem bannolnak ki! 😂😂

Párhuzamos univerzumok vannak, aminek az elmélete bizonyított tény. ( Lásd: buborékelmélet) Már csak technikai akadályok vannak felderítésükre ( a fénynél gyorsabban kellene utazni ).
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
lapartman997 írta:
tasiadam írta:
lapartman997 írta:
Meg az is rejtély, hogy a nővérem nézi a LifeNetworkot és egy 21 éves csaj a p*náját műtteti meg, mert nem elégedett vele 😆😆! LOL! Ez milyen már?


kan volt 😆 van valami olyasmi h mindegyik ugyan olyan csak a nagyajak mérete tud undorító lenni pl olyan mintha ott is száj lenne azért az már necces kivitel
De akkor is azt csak a pasija látja 😆! Na bmeg. Most bannoltak ki örökre egy GunGame szerverről 1.6-ban mert "WH-zok". Hát basszuskulcs. Az ember jól játszik és akkor már cheater?



te én ezt átéltem 100 szerverből 99-en, és befejeztem a CS 1.6-ot végleg
0
0
0
0
krutka avatar
Randy Orton írta:
Synda: 2012-ről csak annyit, hogy remélem, hogy tényleg lesz is valami! 😆
De ha jönnek az UFO-k, és rossz szándékkal jönnek akkor 1-et magammal viszek! 😆😂 Harc nélkül nem adom meg magam! 😎



Dettó 😃 Én is remélem lesz valami, de azért a ház maradjon meg 😆

Az ufókrol meg annyit, hogyha jönnek és ellenségek akkor:

le a pincébe, vaslapát elő és kempelek 1-2 napot 😆

szerk.: Ha megéheznék:

THIS IS SPARTA FUCK YEAH!! - csata kiáltás - és le rusholok a sarki boltig 😃

Am most könnyű igy beszélni róla, meg el hülyéskedni, de ha tényleg ez lenne mit tennétek? Én szinrem vagy bepánikolnék, vagy fosnák mint atom és mozdulni nem mernék, vagy pedig észresem venném és kinyirtak 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
lapartman997 írta:
Meg az is rejtély, hogy a nővérem nézi a LifeNetworkot és egy 21 éves csaj a p*náját műtteti meg, mert nem elégedett vele 😆😆! LOL! Ez milyen már?


kan volt 😆 van valami olyasmi h mindegyik ugyan olyan csak a nagyajak mérete tud undorító lenni pl olyan mintha ott is száj lenne azért az már necces kivitel
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
lapartman997 írta:
Én az acéltól is keményebb vagyok 😎.


stip stop én ipari gyémánt
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Randy Orton írta:
Hát, nagyjából! 😆

De én keményebb vagyok, kemény, mint a kádszéle! 😆


mint kocsma előtt a vaskorlát
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Hát, nagyjából! 😆

De én keményebb vagyok, kemény, mint a kádszéle! 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Randy Orton írta:
Synda: 2012-ről csak annyit, hogy remélem, hogy tényleg lesz is valami! 😆
De ha jönnek az UFO-k, és rossz szándékkal jönnek akkor 1-et magammal viszek! 😆😂 Harc nélkül nem adom meg magam! 😎


Feel like Dugovics Titusz?
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Synda: 2012-ről csak annyit, hogy remélem, hogy tényleg lesz is valami! 😆
De ha jönnek az UFO-k, és rossz szándékkal jönnek akkor 1-et magammal viszek! 😆😂 Harc nélkül nem adom meg magam! 😎
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
Párhuzamos dimenzió csak elméletben létezik,amit egy túl sokat gondolkodó ember talált ki,akár elmebetegnek is lehetne nevezni tudós helyett 😆

Amúgy buli lenne találkozni saját magammal,de nem lenne érdekes semmi újat nem tudnánk egymásnak mondani 😂

2012-ben jönnek az ufók,ha megengedik elmegyek velük,milyen jó lehet űrhajót vezetni 😊😜


2012-ben addig nem lesz világvége míg végig nem játszottam a PROTOTYPE 2-t
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az ilyen felvételeket én se hiszem el, nem vagyok hülye. 😆

Szerintem léteznek szellemek, de nem tudnák felvenni kamerával.
Ez olyan, mint az UFO téma, azt is tagadja a kormány.
Szóval, soha nem fogjuk ezeket megtudni, hogy léteznek-e, vagy nem...
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Randy Orton írta:
Azt honnan tudod, hogy nem akarnak átjönni? 😆


onnan hogy nincsenek szellemek 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Azt honnan tudod, hogy nem akarnak átjönni? 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Párhuzamos dimenzió: kiteszel a kocsid elejére egy órát , elé állsz a kocsidnak és megáll az idő, na most viccen kívül: ha van párhuzamos dimenzió akkor miért csak mi akarunk bejutni és onnan ki senkisem?
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ott a pont!
Én csak 1x voltam templomban, akkor is hulla részegen estem be a bejáraton! 😆😆
Viszont a szellemekben hiszek. 😀

de pokol ha van jó hely lehet


Pokoli jó hely! Inkább oda mennék, minthogy a Mennyországban unatkozzak! Bár ezek is csak kitalált dolgok. Néphülyítés...
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Párhuzamos dimenzió van de szellemek nincsenek


A kettő üti egymást, nem baj? 😆
Az egyházas témában egyetértek.

Had kérdezzem már meg, hogy ki miben hisz? 😀
(Istentől elkezdve, egészen az Ufókig)
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ken7 írta:
RLXUSD írta:
Szellemek nem léteznek, baromság!



pedig léteznek !!!!😀 😞


találkoztál már velük?
0
0
0
0
Marshall_Eriksen avatar
krutka írta:
Nővérem már 2 éve pesten él, nemrég költözött be az új albérletbe, ami panelhézban van. Minden nap pontban fél 9kor (20:30) kopog valami a falban. a szomszédok se tudják miaz 😲


Szerintem a szomszédok azok csak nem mondják el 😜
0
0
0
0
krutka avatar
Nővérem már 2 éve pesten él, nemrég költözött be az új albérletbe, ami panelhézban van. Minden nap pontban fél 9kor (20:30) kopog valami a falban. a szomszédok se tudják miaz 😲
0
0
0
0
ken7 avatar
RLXUSD írta:
Szellemek nem léteznek, baromság!



pedig léteznek !!!!😀 😞
0
0
0
0
cseszka avatar
Scoutmap300 írta:
madchief írta:
Csaj ismerősöm mesélte:
Egyszer ül a buszon odajön mellé 1 csávó,
-Szia gyakran látlak ezen a buszon nem akarsz vmikor eljönni sétálni?
-Szia, bocsi de van barátom-mondta ismerősöm
-Az nem baj mert nekem meg feleségem van...😆😂

Hát ezt magyarázzátok meg 😆


aki hülye haljon meg! 😃

Nem hülye volt,hanem csak bövitette volna családfája ágát.
0
0
0
0
no avatar
madchief írta:
Csaj ismerősöm mesélte:
Egyszer ül a buszon odajön mellé 1 csávó,
-Szia gyakran látlak ezen a buszon nem akarsz vmikor eljönni sétálni?
-Szia, bocsi de van barátom-mondta ismerősöm
-Az nem baj mert nekem meg feleségem van...😆😂

Hát ezt magyarázzátok meg 😆


aki hülye haljon meg! 😃
0
0
0
0
madchief avatar
Csaj ismerősöm mesélte:
Egyszer ül a buszon odajön mellé 1 csávó,
-Szia gyakran látlak ezen a buszon nem akarsz vmikor eljönni sétálni?
-Szia, bocsi de van barátom-mondta ismerősöm
-Az nem baj mert nekem meg feleségem van...😆😂

Hát ezt magyarázzátok meg 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Gta4vevo írta:
nemkrisz11 írta:
RLXUSD írta:
Kmisi99 írta:
Hát az! Bár azért van valami alapja a szellemtörténeteknek is mert nem az ilyen filmekkel jöttek be hanem már a középkorban is voltak szellem észlelések szellem történetek. Még Shakespeare is írt szellemről a Hamlettben


Hidd el, már a középkorban is volt aki kitalálta az ilyen "badarságokat".

Elképzeltétek már valaha milyen lenne a világ egyház nélkül?😃

Szerintem MARHA FEJLETT.


Egyértelműen sokkal fejlettebb lenne a világ, elvégre az egyház a középkorban hihetetlenül visszafogta a tudományokat azzal, hogy a legtöbb felfedezést eretnekségnek nyilvánította...😕



Miért pont az egyház nélkül , ezt nem értem.Meg amúgy is már történelmünk része , nem lehet kitörölni.

Az meg mi hogy legtöbb felfedezést eretnekségnek nyilvánítottak?

Meg azt a kommentelőt is bírtam hogy szellemek baromság , párhuzamos világ oké😃




Pl. Galilei-t ki akarták végezni, miután felfedezte, hogy a föld kering a nap körül, mivel az egyház szerint a föld van a világ közepén...
0
0
0
0
RLXUSD avatar
Szellemek nem léteznek, baromság!
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
nemkrisz11 írta:
RLXUSD írta:
Kmisi99 írta:
Hát az! Bár azért van valami alapja a szellemtörténeteknek is mert nem az ilyen filmekkel jöttek be hanem már a középkorban is voltak szellem észlelések szellem történetek. Még Shakespeare is írt szellemről a Hamlettben


Hidd el, már a középkorban is volt aki kitalálta az ilyen "badarságokat".

Elképzeltétek már valaha milyen lenne a világ egyház nélkül?😃

Szerintem MARHA FEJLETT.


Egyértelműen sokkal fejlettebb lenne a világ, elvégre az egyház a középkorban hihetetlenül visszafogta a tudományokat azzal, hogy a legtöbb felfedezést eretnekségnek nyilvánította...😕



Miért pont az egyház nélkül , ezt nem értem.Meg amúgy is már történelmünk része , nem lehet kitörölni.

Az meg mi hogy legtöbb felfedezést eretnekségnek nyilvánítottak?

Meg azt a kommentelőt is bírtam hogy szellemek baromság , párhuzamos világ oké😃
0
0
0
0
madchief avatar
Velem valamelyik este történt 1 furcsa dolog...
Nézem a TV-t csak a képernyő világított, és a fényében egy nagyobb termetű egér árnya suhant el....Még a mozgása is az árnynak tisztára hasonlított az egérére...
Egyből felkapcsoltam a villanyt, de sehol semmi...😕
Hát nem kérdéses hogy befostam....😆
0
0
0
0
no avatar
én "panelgyerek" vagyok elsőn lakunk és tegnap este fél 8 körül történt hogy otthon gépeztem egyedül voltam és egyszer csak csenget valaki megyek kinyitom senki oké visszajöttem gépezni és megint csenget valaki megyek kinyitom senki...azthittem szórakoznak azért mondom ittmaradok a következő csengetésig
1 perc mulva csengetett valaki gyorsan kinyitottam az ajtót de senki 😲 na ekkor beszartam nagyon gyorsan visszajöttem a géphez hogy hivjam anyámat felhivtam és aztmondja nyissam már ki az ajtót mert lent a bejárati ajtó bevan zárva és itthagyta a kulcsait 😃 én nemtudtam hogy lent is mennek a csengők mert még délután nem mentek....biztos megjavitották 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
RLXUSD írta:
Kmisi99 írta:
Hát az! Bár azért van valami alapja a szellemtörténeteknek is mert nem az ilyen filmekkel jöttek be hanem már a középkorban is voltak szellem észlelések szellem történetek. Még Shakespeare is írt szellemről a Hamlettben


Hidd el, már a középkorban is volt aki kitalálta az ilyen "badarságokat".

Elképzeltétek már valaha milyen lenne a világ egyház nélkül?😃

Szerintem MARHA FEJLETT.


Egyértelműen sokkal fejlettebb lenne a világ, elvégre az egyház a középkorban hihetetlenül visszafogta a tudományokat azzal, hogy a legtöbb felfedezést eretnekségnek nyilvánította...😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
RLXUSD írta:
Kmisi99 írta:
Hát az! Bár azért van valami alapja a szellemtörténeteknek is mert nem az ilyen filmekkel jöttek be hanem már a középkorban is voltak szellem észlelések szellem történetek. Még Shakespeare is írt szellemről a Hamlettben


Hidd el, már a középkorban is volt aki kitalálta az ilyen "badarságokat".

Elképzeltétek már valaha milyen lenne a világ egyház nélkül?😃

Szerintem MARHA FEJLETT.

Na meg sokkal nagyobb lenne a népesség nem nem lettek volna milliók leölve Isten nevében
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció