Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
R3KH1T írta:
http://www.youtube.com/watch?v=16f4v2ZyQQg

Ezt valaki magyarázza meg nekem 😀


sűrű a füst
0
0
0
0
R3KH1T avatar
http://www.youtube.com/watch?v=16f4v2ZyQQg

Ezt valaki magyarázza meg nekem 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Master Killer írta:
Ma toltam a SHIFT-et és az egyik sofőrpárpajba összerötem az ellenfél kocsiját, na mondom megnézem már visszajátszásba is, megnéztem és amikor folytatnám tovább a versenyt, magától végigment a kocsim a pályán és megnyerte a versenyt, hozzá se nyúltam a billentyűzethez... 😲


cod uoba majdnem így jártam, megmutatja az előző killcamet megnéztem és hefér voltam, gondoltam szagadok egy kicsit és senkisem lőtt rám, beszáltam egy kocsiba mindneki szakadt h magátol megy a kocsi 😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Ez spontán játék bug is lehet....hasonlókat csinált nekem is anno Most Wanted, Carbon....
0
0
0
0
Master Killer avatar
Ma toltam a SHIFT-et és az egyik sofőrpárpajba összerötem az ellenfél kocsiját, na mondom megnézem már visszajátszásba is, megnéztem és amikor folytatnám tovább a versenyt, magától végigment a kocsim a pályán és megnyerte a versenyt, hozzá se nyúltam a billentyűzethez... 😲
0
0
0
0
no avatar
Mort: :O ez nagyon király :D
0
0
0
0
khaled98 avatar
apetit1989 írta:
Még kis koromban a bátyámmal egy szobánk volt, aki beszélt álmában. Én válaszoltam neki, és frankón reagált rá, pedig totál be volt aludva. El lehetett beszélgetni vele, de értelme nem sok volt... 😀


😆😆😆 ezem akkorát röhögtem... és még mindig kb 15 perce.. 😆😆😆

szerk.: Gaddafi meghalt 😃😃😃 juppí 😃 (ha már nagyvilág.. 😜)
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
tasiadam írta:
Apex Predator írta:
Fúú, én kb 8 éve nagon sokat alva jártam :S Volt amikor akonyhában ébredtem, de volt amikor a kádban, ami félig tele volt vízzel 😕


kicsi ittál gondolom


Az volt a baj ,ha sokat iszik akkor nem tud alva járni 😆


hát a részeg sem tudja micsinál, az alvajárás meg majfnem ugyna az, azt sem tudja h felkelt-e vagy valami
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Apex Predator írta:
Fúú, én kb 8 éve nagon sokat alva jártam :S Volt amikor akonyhában ébredtem, de volt amikor a kádban, ami félig tele volt vízzel 😕


kicsi ittál gondolom
0
0
0
0
Apex Predator avatar
Fúú, én kb 8 éve nagon sokat alva jártam :S Volt amikor akonyhában ébredtem, de volt amikor a kádban, ami félig tele volt vízzel 😕
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Még kis koromban a bátyámmal egy szobánk volt, aki beszélt álmában. Én válaszoltam neki, és frankón reagált rá, pedig totál be volt aludva. El lehetett beszélgetni vele, de értelme nem sok volt... 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Jah, az igaz...😃
Amúgy olyanok nekem mindig vannak, hogy valahova lerakok valamit pontosan emlékszem rá, hogy hova raktam le, később eszembe jut és nincs ott.😂 Talán a szellemek viszik el, nem tudom.😆 Hála isten alvajáró nem vagyok, és nem is tudom, hogy milyen az.😆 Azért az durva lehet, hogy alszol és "mégis" fentvagy.😂
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ezt talán nem ezen az oldalon kéne megvitatni, de mindenképpen egyetértek. Hogy mekkora nácik vagyunk, kérem PÜ-be küldjétek, ne offoljuk már össze a fórumot.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
apetit1989 írta:
D4V1D írta:
én hogy adtam volna nekik törött kézzel?ám annyibol indult az egész hogy mentem reggel suliba melettem jött egy 10 fős banda..egyik nekem jött utánna elkezdett pofázni mivan nemlátsz?mondom neki te jöttél nekem...akkor lelökött a fűbe oszt elkezdett rugdosni mind...utánna meg egyik megfogta a kezem és olyat rántott rajta hogy eltört 😢 többet sem röviditek suliba ha megyek mert ez olyan elhagyott helyen volt
am most is kórházbol irok 3 hétig itt kell lennem....
azis hátrány volt hogy 15 éves vagyok ők meg minimum 17 evesek voltak és mondom legalább 10 en voltak


Engem a cigányok vertek egyszer szarrá. A bűnőm az volt, hogy idézem "mit nézű ***, mi van? mi van? Köcsög, meghaasz" . Én 1 hétig voltam kórházban.
Ismertem néhány hülyegyereket közülük, elmentünk hozzájuk jópár haverommal, és kegyetlenül elvertük őket. Szerintem ez így korrekt, és nem tudom szerencsém van-e, de azóta nem volt semmi gondom ezzel az üggyel kapcsolatban, nem terrorizáljá a családomat, vagy valami. Neked is ezt ajánlom.

apetit Jól is tetted, ez a MINIMUM! Örüljenek neki, hogy csak ennyit kaptak... Legszívesebben egy pocsolyába folytanám őket, miközben egy kutya harapdálja őket!😂 Rossz egy fajták...😕
0
0
0
0
apetit1989 avatar
D4V1D írta:
én hogy adtam volna nekik törött kézzel?ám annyibol indult az egész hogy mentem reggel suliba melettem jött egy 10 fős banda..egyik nekem jött utánna elkezdett pofázni mivan nemlátsz?mondom neki te jöttél nekem...akkor lelökött a fűbe oszt elkezdett rugdosni mind...utánna meg egyik megfogta a kezem és olyat rántott rajta hogy eltört 😢 többet sem röviditek suliba ha megyek mert ez olyan elhagyott helyen volt
am most is kórházbol irok 3 hétig itt kell lennem....
azis hátrány volt hogy 15 éves vagyok ők meg minimum 17 evesek voltak és mondom legalább 10 en voltak


Engem a cigányok vertek egyszer szarrá. A bűnőm az volt, hogy idézem "mit nézű ***, mi van? mi van? Köcsög, meghaasz" . Én 1 hétig voltam kórházban.
Ismertem néhány hülyegyereket közülük, elmentünk hozzájuk jópár haverommal, és kegyetlenül elvertük őket. Szerintem ez így korrekt, és nem tudom szerencsém van-e, de azóta nem volt semmi gondom ezzel az üggyel kapcsolatban, nem terrorizáljá a családomat, vagy valami. Neked is ezt ajánlom.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem néha van az hogy álmomból felriadok és mintha puskával kergetnek úgy kezdek el futni ki a szobából a folyosóra ahol felkapcsolom a villanyt és ott állok mikor magamhoz térek. Valamennyire tudatomnál vagyok és érzem a félelmet de nem tudom mitől ijedhettem meg ez legutóbb kb fél éve volt. Mostanság jól alszok 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
szucsa írta:
Én egyszer arra ébredtem, hogy állok az ajtó előtt és fogom a kilincset és fogalmam sem volt róla, hogyan kerültem oda. 😃


Alvajáró vagy 😃 Akár csak haverom volt kisebb korában 😃
0
0
0
0
szucsa avatar
Én egyszer arra ébredtem, hogy állok az ajtó előtt és fogom a kilincset és fogalmam sem volt róla, hogyan kerültem oda. 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
tasiadam írta:
Toma97 írta:
Most tudtam meg hogy hajnali 4kor tévétnéztem mikor 1 kor elaludtam nemis emlékszem és nemi sébrettem föl azt anyám lekapcsolta a tvt O_O


K.O alvás 😃


😆 de valahogy bekapcsolt a tv?? 😲
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Toma97 írta:
Most tudtam meg hogy hajnali 4kor tévétnéztem mikor 1 kor elaludtam nemis emlékszem és nemi sébrettem föl azt anyám lekapcsolta a tvt O_O


K.O alvás 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Most tudtam meg hogy hajnali 4kor tévétnéztem mikor 1 kor elaludtam nemis emlékszem és nemi sébrettem föl azt anyám lekapcsolta a tvt O_O
0
0
0
0
no avatar
Toma97: bizony hát nemcsodálom hogy elvitték nagyon szegénynek néztek ki és gondolom ebböl élnek h lopkodnak...
de eddig nemis láttam őket a környéken
0
0
0
0
no avatar
Master Killer:köszi 😀 irtam feljebb hogy nemhagyom annyiban
csak hát igy törött kézzel megint csak kapnák 😜 majd ha meggyógyultam majd haverokkal énis felkeresem őket...

niteforce: aha tényleg eltünt de miért? 😊
0
0
0
0
Toma97 avatar
D4V1D írta:
jah tényleg azt elis felejtettem elmondani h telómat elvették de azt még ma visszakaptam a zsaruktol 😀


A szemetek a lopkodós fajtáját
0
0
0
0
niteforce avatar
D4V1D írta:
jah tényleg azt elis felejtettem elmondani h telómat elvették de azt még ma visszakaptam a zsaruktol 😀


az jó 😀
valamiért eltűnt a hozzászólás 😲
0
0
0
0
no avatar
jah tényleg azt elis felejtettem elmondani h telómat elvették de azt még ma visszakaptam a zsaruktol 😀
0
0
0
0
Master Killer avatar
D4V1D: Egyedül nem sok esélyed lehetett 10 "ork" ellen... én a helyedbe felkeresném őket és 1-esssével elintézném szép lassan mindet...

Jobbulást! 😉
0
0
0
0
no avatar
inkább ujj ruhával mert az nemártott volna nekik....
0
0
0
0
niteforce avatar
üsd le őket egy tápegységgel 😃
0
0
0
0
no avatar
hidd el ebben városban szarnak a zsaruk a cigányokra....örülnek h pusztulnak 😀
azért nem minden cigány egyforma vannak normálisak is....pl nekem is van 3 cigány barátom és ők nem ilyenek 😀 szerencsére
ám jó neked h csak 2 jött azokat még nem olyan nehéz elintézni 😜 megvárod suli elött és ott adsz neki 1 et 2 őt máris hagyni fognak békén 😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
HAJRÁÁÁ EMBER(csak ne rendőrség legyen a vége)
0
0
0
0
Toma97 avatar
Hát igen csak bandába nagy a szájuk.Na mind1 gyógyulj meg.Egyébként a miiskolánkba jöttek 2 ilyen paraszt,bunkó féle már az 3. héten kiakartam menni az ajtón azt belémjött
0
0
0
0
niteforce avatar
ha ennyien vannak sztem húzz el, ne is szólj hozzájuk.
jobbulást 😀
0
0
0
0
no avatar
én hogy adtam volna nekik törött kézzel?ám annyibol indult az egész hogy mentem reggel suliba melettem jött egy 10 fős banda..egyik nekem jött utánna elkezdett pofázni mivan nemlátsz?mondom neki te jöttél nekem...akkor lelökött a fűbe oszt elkezdett rugdosni mind...utánna meg egyik megfogta a kezem és olyat rántott rajta hogy eltört 😢 többet sem röviditek suliba ha megyek mert ez olyan elhagyott helyen volt
am most is kórházbol irok 3 hétig itt kell lennem....
azis hátrány volt hogy 15 éves vagyok ők meg minimum 17 evesek voltak és mondom legalább 10 en voltak
0
0
0
0
Toma97 avatar
niteforce írta:
D4V1D írta:
mámma megvertek a cigányok 😢 eltörték a ball kezemet is...
pedig semmit sem csin.áltam nekik 😢


az szar. hívtad a zsarukat?


Legalább teis adtál nekik?
0
0
0
0
no avatar
én nem de anyum igen azthiszem bevitték őket de nem nemtudom
0
0
0
0
niteforce avatar
D4V1D írta:
mámma megvertek a cigányok 😢 eltörték a ball kezemet is...
pedig semmit sem csin.áltam nekik 😢


az szar. hívtad a zsarukat?
0
0
0
0
no avatar
mámma megvertek a cigányok 😢 eltörték a ball kezemet is...
pedig semmit sem csin.áltam nekik 😢
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nem lest itt semmiféle világvége.Főleg, mert a töri könyvem szerint az a pap aki "kitalálta", hogy mikor született Jézus akkor ő 7 évet tévedett.Azaz most 2018-ak kéne lennie.

U.I.:Ezt a töri könyvemből meg az irodalom könyvemből szedtem.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Na jó ki a beszerzőtök , és mi a nevetek megyek a rendőrségre...😆


Akkor most mivan nem fogom összesz@rni magam mert hogy "Lehet" lesz ez.

A ma problémája legyen a legfontosabb, majd utána aggódunk a holnap problémái miatt😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Mindenki leszarozza 2012-t, de ha akkor lenne valami akkor fogadni merek ti lennétek az elsők akik sikítva futkosnak. Én egy jó kis sör mellett elnézegetném azért. Mindenesetre én sem tartom valószínűnek, de mint korábban leírtam mindennek van valóságalapja. A híradóba meg sehol máshol se mondták azt hogy rettegj megdöglesz stb, csak hogy a maják MEGJÓSOLTÁK. Senki sem biztos benne, de jobb ha lelkileg felkészülsz az ilyenre. Ennek is van tulajdonképpen több oldala. Sokan azért szarozzák le mert amit eddig bemondtak vagy 20X, az csak ilyen bulvárszarság volt amit a nézettség meg egyebek miatt csináltak. Ennek van egy történelmi szála. Bár amit thug leírt, hogy csak a maja időszámítás ér véget az is igaz. Ne vegyétek komolyan, de szerintem leszarozni sem kell az egészet. Főleg nem nagyzóan leszólni. Majd ha eljön akkor meglátjuk😉
0
0
0
0
madchief avatar
ez a 2012akkora hülyeség sztem 😆
addig tartott a naptáruk na és? Lehet hogy elfogyott a kő és nem írtak még 1 évet 😆😆
Most annyi lenne kimegyek megnézem a naptárat és hopp! Utolsó nap 2011.Dec.31 😲 addig tart a naptáram!! Világvége lesz akkor!!😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
Gta4vevo írta:
Drogos állatok , eltértetek a témától...😃


nemis drogozom hogy gondolhatsz ilyet ezta nevetis csak hallotam -.-
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Gta4vevo írta:
Drogos állatok , eltértetek a témától...😃


BLA BLA
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Drogos állatok , eltértetek a témától...😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
tasiadam írta:
Toma97 írta:
De van az agynak egy olyan része ami kitalálhat dolgokat és ami képzelgéshez is vezethet


Ennek ingerlésére vannak a vicces cigik 😃


LSD 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Toma97 írta:
De van az agynak egy olyan része ami kitalálhat dolgokat és ami képzelgéshez is vezethet


Ennek ingerlésére vannak a vicces cigik 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Az agy bizonyos területeinek elektromos ingerlésével elő is idézhetőek ilyen képzelgések, jelenések, látomások.
0
0
0
0
Toma97 avatar
De van az agynak egy olyan része ami kitalálhat dolgokat és ami képzelgéshez is vezethet
0
0
0
0
thug85 avatar
D4V1D írta:
thug85 talán azok akik nem jönnek ide ebbe a témába azokkal még nem történt semmi és ezért nemis érdekli őket....de akivel már történt valami paranormális elmény/jelenség azokat már szerintem elkezdi érdekelni ez a dolog.


Akkor másképpen fejtem ki.
Azokkal történik paranormális jelenség, aki hajlamos ezeket elhinni, és azok képesek csak igazán valóságosnak megélni!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció