Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
nem történik több természeti katasztrófa mint régen, de mivel most fejlettebb a hírközlés ezért minden kiderül.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
niteforce írta:
gyerekek ez hülyeség 😃😃😃
minek foglalkozni ezzel?
sok ember van aki nagyon tud unatkozni. kitalálnak világvégét, ufókat, minden szart...
én azt hiszem el amit érzékelni tudok saját magam.
nem érzékeltem ufót, istent, világvégét stb...
világbége amúgy sem úgy lenne hogy egyik pilanatról a másikra, hanem rengeteg előjele lenne.


nem elég előjel a szörnyű természeti katasztrófák, árvizek, földrengések, miegyebek... nem hiszek benne, de nem véletlen egyre több az ilyen katasztrófa
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Randy Orton írta:
Akkor nyilvánvalóan az összes Katolikus hülye...Isten létezése csak egy kitalált dolog, mert az emberek túlságosan félnek a haláltól, és valamivel meg kell magukat nyugtatni...Ez az én álláspontom, most kérek elnézést minden mélyen vallásos embertől...


Ámen!!! 😀

Miért kanyarodott el a téma?
Ezek is jelenleg megmagyarázhatatlan dolgok! 😀

...😃 Kiskoromban sem lettem úgy nevelve, hogy ebben annyira higyjek..És ha annyira lenne Isten megmutatkozna a mindennapi életben...Magyarázhatja az egyház, hogy rajtunk múlik minden, isten szeret minket stbstbstb, de az, hogy meghalunk, és utána jobb lesz ez hülyeség...Akkor egyből oda kerülnénk, és ha lenne egy olyan jó hely, mint a mennyország, akkor telejsen értelmetlen lenne ez a földi élet.😃 Csak az a baj az emberekben, hogy mindent meg tudnak magyarázni..😕
0
0
0
0
niteforce avatar
gyerekek ez hülyeség 😃😃😃
minek foglalkozni ezzel?
sok ember van aki nagyon tud unatkozni. kitalálnak világvégét, ufókat, minden szart...
én azt hiszem el amit érzékelni tudok saját magam.
nem érzékeltem ufót, istent, világvégét stb...
világbége amúgy sem úgy lenne hogy egyik pilanatról a másikra, hanem rengeteg előjele lenne.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Akkor nyilvánvalóan az összes Katolikus hülye...Isten létezése csak egy kitalált dolog, mert az emberek túlságosan félnek a haláltól, és valamivel meg kell magukat nyugtatni...Ez az én álláspontom, most kérek elnézést minden mélyen vallásos embertől...


Ámen!!! 😀

Miért kanyarodott el a téma?
Ezek is jelenleg megmagyarázhatatlan dolgok! 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
tasiadam írta:
tothricsi95 írta:
0423mark írta:
Ti tudjátok hogy mit irtok? Gabona körök? Ezt melyik meséből vagy filmből vettétek? Annyira sok a hülye ember a világon és ebbe az össze ilyen bele tartozik mint ti. Ennek kb annyi az igazság alapja mint hogy 2012 ben eljön a világ vége. Annyi világvégét jósoltak már hogy az csak na. De majd biztos mint a Transformersben eljönnek az álcák.

Akkor nyilvánvalóan az összes Katolikus hülye...Isten létezése csak egy kitalált dolog, mert az emberek túlságosan félnek a haláltól, és valamivel meg kell magukat nyugtatni...Ez az én álláspontom, most kérek elnézést minden mélyen vallásos embertől...


hát igaz. írd be googléba azt hogy világvége, nekem az eredmények: vv2005 vv2006 vv2007 stb

Ahogy látom most 28.-án is meghalunk.😂 [LINK] Már tisztára elfáradtam a sok halálba..😕 😆😂
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
tothricsi95 írta:
0423mark írta:
Ti tudjátok hogy mit irtok? Gabona körök? Ezt melyik meséből vagy filmből vettétek? Annyira sok a hülye ember a világon és ebbe az össze ilyen bele tartozik mint ti. Ennek kb annyi az igazság alapja mint hogy 2012 ben eljön a világ vége. Annyi világvégét jósoltak már hogy az csak na. De majd biztos mint a Transformersben eljönnek az álcák.

Akkor nyilvánvalóan az összes Katolikus hülye...Isten létezése csak egy kitalált dolog, mert az emberek túlságosan félnek a haláltól, és valamivel meg kell magukat nyugtatni...Ez az én álláspontom, most kérek elnézést minden mélyen vallásos embertől...


hát igaz. írd be googléba azt hogy világvége, nekem az eredmények: vv2005 vv2006 vv2007 stb
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
0423mark írta:
Ti tudjátok hogy mit irtok? Gabona körök? Ezt melyik meséből vagy filmből vettétek? Annyira sok a hülye ember a világon és ebbe az össze ilyen bele tartozik mint ti. Ennek kb annyi az igazság alapja mint hogy 2012 ben eljön a világ vége. Annyi világvégét jósoltak már hogy az csak na. De majd biztos mint a Transformersben eljönnek az álcák.

Akkor nyilvánvalóan az összes Katolikus hülye...Isten létezése csak egy kitalált dolog, mert az emberek túlságosan félnek a haláltól, és valamivel meg kell magukat nyugtatni...Ez az én álláspontom, most kérek elnézést minden mélyen vallásos embertől...
0
0
0
0
Toma97 avatar
1 a téma kicsit elkanyarodott!
2 Ne kételkedjetek emberi tudásba a gabona köröket is meglhet csinálni
3 lehet földön kívüliek okosabba vagy nem lehet asse tudják itt vagyunk ugyhogy nenézzétek le az embirséget
0
0
0
0
0423mark avatar
Ti tudjátok hogy mit irtok? Gabona körök? Ezt melyik meséből vagy filmből vettétek? Annyira sok a hülye ember a világon és ebbe az össze ilyen bele tartozik mint ti. Ennek kb annyi az igazság alapja mint hogy 2012 ben eljön a világ vége. Annyi világvégét jósoltak már hogy az csak na. De majd biztos mint a Transformersben eljönnek az álcák.
0
0
0
0
gigazte avatar
Miért lennének gonoszak? Lehet, hogy ha mi találkoznánk velük akkor vagy boncasztalon, vagy valami laborban végeznék! Ilyen az emberi lény! A földön is az újonnan felfedezett területeken lévő embereket, vagy megölték, vagy rabszolgasorba állították😊
0
0
0
0
Xavi001 avatar
az energia források értékesek lehetnek de fogadok hogy ők már nem ezt használják
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Épp erről beszélek, hogy nem ellenségesek, mert akkor már a Föld sehol se lenne, mert kiirtották volna az emberiséget, csak ennek semmi értelme nem lenne.
Mit kezdenének ezzel a sz@rkupaccal? 😃
0
0
0
0
Xavi001 avatar
biztosan voltak már itt nem hülyeségek pl a gamoba körök mondja meg valaki mivel csinálnak ilyen pontos dolgokat az emberek 1 éjszaka alatt ? főleg úgy h kivehető pontosan 1 minta ? úgy értettem h ide ne jöjjenek h ha "gonoszak" és sokkal fejlettebb a fegyverzetük mint nekünk akkor nem volna célszerű ha ide jönnének de ha barátságokat be ültetem őket magam mellé 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
csak ide ne jöjjenek


Az ilyen gondolkodásmód miatt nem tudunk róluk.
100%, hogy léteznek és jártak is a földön, csak a kormány nem fogja soha elárulni, mert akkor mindenki megbolondulna, hogy most ki fognak nyírni minket! 😆

Ha akarták volna, már megtették volna, csak ők "kicsit" értelmesebb lények lehetnek nálunk!

Hülyeség azt hinni, hogy mi vagyunk a legcivilizáltabb életforma! 😀
0
0
0
0
Xavi001 avatar
Hát az előttünk járó galaxisokban szerintem ha vannak civilizációk fejlettebbek lehetnek és pl lehet ők is kinyírják a bolygójukat és vándorolnak csak ide ne jöjjenek 😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Cooley írta:
Xavi001 írta:
Biztos vannak ufok nem csak a mi Galaxisunk van illetve a naprendszerünk, bizonyított,hogy sok van.. ,de ezt ti is tudjátok szóval 100000000% h van

Rengeteg olyan bolygó van, amin kis eséllyel létrejöhet élet, és elég csekély az esélye, hogy meg is maradjon hosszútávon, annak meg még csekélyebb az esélye, hogy intelligens életforma jöjjön létre, pláne olyan, ami csillagközi vagy netán galaxisközi utazásra legyen képes. 😃 És erre képesnek kell lenniük, mivel ugye az UFO, az maga a tárgy, amivel - elvileg - iderepülnek az idegenek. 😀


Hát mi is csupán a véletlenül élünk.
Sok-sok véletlen egybeesés.

Milliárdnyi bolygó, milliárdnyi galaxis, meg van az esélye, hogy legyen idegen életforma, csak éppen szarnak, megkeresni minket, vagy ugyan úgy nem tudnak.
0
0
0
0
Cooley avatar
Xavi001 írta:
Biztos vannak ufok nem csak a mi Galaxisunk van illetve a naprendszerünk, bizonyított,hogy sok van.. ,de ezt ti is tudjátok szóval 100000000% h van

Rengeteg olyan bolygó van, amin kis eséllyel létrejöhet élet, és elég csekély az esélye, hogy meg is maradjon hosszútávon, annak meg még csekélyebb az esélye, hogy intelligens életforma jöjjön létre, pláne olyan, ami csillagközi vagy netán galaxisközi utazásra legyen képes. 😃 És erre képesnek kell lenniük, mivel ugye az UFO, az maga a tárgy, amivel - elvileg - iderepülnek az idegenek. 😀
0
0
0
0
Xavi001 avatar
Biztos vannak ufok nem csak a mi Galaxisunk van illetve a naprendszerünk, bizonyított,hogy sok van.. ,de ezt ti is tudjátok szóval 100000000% h van
0
0
0
0
levente59 avatar
MET4L írta:
kakasu: Vannak -.- de nem 190cm óriási fejjel rendelkező zóld bőrü lények.... habár.... ki tudja?

Én.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát 190cm óriási fejjel rendelkező ufok biztos nem léteznek mert nem tudna repülni ugyanis az ufo azonosítatlan repülő tárgyat jelent
0
0
0
0
neuroflex avatar
MET4L írta:
Hát nekem az a váleményem hogy biztos hogy vannak "UFO"-k, de az nem biztos h ilyen 190cm-s oriási fejjel rendelkező zöld bőrű micsodák, ahogy az amerikaikak hiszik (-.-"😉 hanem lehet hogy csak kissebb baktériumok, de lehet hogy tényleg vannak ilyen nagy zöld micsodák, nem lehet tudni.

vannak ufok 100% 😀
0
0
0
0
hnemaria avatar
azért volt elöször sima kör, mert akkor még csak a tetőgerenda volt, de most már van másféle is !! NA?
0
0
0
0
gigazte avatar
Akárki akármit mond, egy éjszaka alatt emberek nem csinálnak ilyen precíz gabonaköröket. Némelyiket tényleg ember alkotta. Amikor megjelent az első Angliában számos követte. Később világszerte jelentek meg ilyenek. Először sima kör alakúak voltak. Később mindenféle alakot, formát felvettek. Szerintem 1000-ből 1 teljes realisztikus!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
léccel lenyomják.


LOL! 😆😂

Régen röhögtem ekkorát egy kommenten! 😆

#1243
Lapartmannal teljesen egyetértek! 😜
0
0
0
0
krutka avatar
hnemaria írta:
Gta4vevo írta:
krutka írta:
tasiadam írta:
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?



-.- Nem azt mondom hogy mind igazi. A videóra céloztam 😆

De nem hülyeség hogy sport. Bár kétlem 😆
í
Éjszaka csinálták, szal kellet valami világítás meg eszközök amikkel kivágták ill. letaposták a gabonát és ezt egyedül nem lehet megcsinálni. Tehát sokan voltak sok cuccal = Járművel jöttek aminek hangja, és világítása is van. Na azt ne mond hogy nem vette észre a gazda 😆

továbbá ha ezt ember csinálta, akkor felkellett mérnie a terepet amit szintugy észrevehettek volna. VAGY megbízta őket a farmer hogy majd beküldi a hírekbe és jön a pénz 😆




SZERK.:

A videóban olvassátok el és gondolkozzatok el az üzeneten.

Jah és olvastam sok kérdést hogy az üzenetes résznél az ufo tök olyan mint a filmekben -.-

válasz: (szerintem) Van benne olyan mondat hogy óvakodjatok a megtévesztéstől. Na most, a megtévesztést a filmekre értették szerinem ahol ilyennek ábrázolják őket. Tehát tudnak rólunk mindent.

Felmerült bennem az is hogy 2012höz van-e valami köze 😆

Vagy, talán ezeknél is vannak társadalmi különbségek és arra akarták felhivni a figyelmet, hogy vannak jók és rosszak is közöttük.

elég elgondolkodtató 😀



Szerintem meg ne okoskodjunk ennyit az nem a mi feladatunk...😂


egy 10 fős csapat issimán megcsinállja ezt egy éjjel alatt.... csak mérőszalag + kötél kell hozáá. a köteleket megfogkák és körbe körbe mennek így ott lehajlik a gabona ....


JÓ DE BINÁRIS KÓDOLÁSÚ gabonakörökhöz azért kicsi mérnöki tudás sem árt. ahhoz meg elég sok méregetés kell 😆
0
0
0
0
hnemaria avatar
Gta4vevo írta:
krutka írta:
tasiadam írta:
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?



-.- Nem azt mondom hogy mind igazi. A videóra céloztam 😆

De nem hülyeség hogy sport. Bár kétlem 😆
í
Éjszaka csinálták, szal kellet valami világítás meg eszközök amikkel kivágták ill. letaposták a gabonát és ezt egyedül nem lehet megcsinálni. Tehát sokan voltak sok cuccal = Járművel jöttek aminek hangja, és világítása is van. Na azt ne mond hogy nem vette észre a gazda 😆

továbbá ha ezt ember csinálta, akkor felkellett mérnie a terepet amit szintugy észrevehettek volna. VAGY megbízta őket a farmer hogy majd beküldi a hírekbe és jön a pénz 😆




SZERK.:

A videóban olvassátok el és gondolkozzatok el az üzeneten.

Jah és olvastam sok kérdést hogy az üzenetes résznél az ufo tök olyan mint a filmekben -.-

válasz: (szerintem) Van benne olyan mondat hogy óvakodjatok a megtévesztéstől. Na most, a megtévesztést a filmekre értették szerinem ahol ilyennek ábrázolják őket. Tehát tudnak rólunk mindent.

Felmerült bennem az is hogy 2012höz van-e valami köze 😆

Vagy, talán ezeknél is vannak társadalmi különbségek és arra akarták felhivni a figyelmet, hogy vannak jók és rosszak is közöttük.

elég elgondolkodtató 😀



Szerintem meg ne okoskodjunk ennyit az nem a mi feladatunk...😂


egy 10 fős csapat issimán megcsinállja ezt egy éjjel alatt.... csak mérőszalag + kötél kell hozáá. a köteleket megfogkák és körbe körbe mennek így ott lehajlik a gabona ....
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
krutka írta:
tasiadam írta:
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?



-.- Nem azt mondom hogy mind igazi. A videóra céloztam 😆

De nem hülyeség hogy sport. Bár kétlem 😆
í
Éjszaka csinálták, szal kellet valami világítás meg eszközök amikkel kivágták ill. letaposták a gabonát és ezt egyedül nem lehet megcsinálni. Tehát sokan voltak sok cuccal = Járművel jöttek aminek hangja, és világítása is van. Na azt ne mond hogy nem vette észre a gazda 😆

továbbá ha ezt ember csinálta, akkor felkellett mérnie a terepet amit szintugy észrevehettek volna. VAGY megbízta őket a farmer hogy majd beküldi a hírekbe és jön a pénz 😆




SZERK.:

A videóban olvassátok el és gondolkozzatok el az üzeneten.

Jah és olvastam sok kérdést hogy az üzenetes résznél az ufo tök olyan mint a filmekben -.-

válasz: (szerintem) Van benne olyan mondat hogy óvakodjatok a megtévesztéstől. Na most, a megtévesztést a filmekre értették szerinem ahol ilyennek ábrázolják őket. Tehát tudnak rólunk mindent.

Felmerült bennem az is hogy 2012höz van-e valami köze 😆

Vagy, talán ezeknél is vannak társadalmi különbségek és arra akarták felhivni a figyelmet, hogy vannak jók és rosszak is közöttük.

elég elgondolkodtató 😀



Szerintem meg ne okoskodjunk ennyit az nem a mi feladatunk...😂
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
krutka írta:
tasiadam írta:
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?



-.- Nem azt mondom hogy mind igazi. A videóra céloztam 😆

De nem hülyeség hogy sport. Bár kétlem 😆




volt a TVben a nationalon hogy hogyan csinálják, egy deszka egy kötél vagyis 2 kötél 2 ember és egy éjszaka és kész is a gabonakör.
0
0
0
0
levente59 avatar
krutka írta:
tasiadam írta:
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?



-.- Nem azt mondom hogy mind igazi. A videóra céloztam 😆

De nem hülyeség hogy sport. Bár kétlem 😆
í
Éjszaka csinálták, szal kellet valami világítás meg eszközök amikkel kivágták ill. letaposták a gabonát és ezt egyedül nem lehet megcsinálni. Tehát sokan voltak sok cuccal = Járművel jöttek aminek hangja, és világítása is van. Na azt ne mond hogy nem vette észre a gazda 😆

továbbá ha ezt ember csinálta, akkor felkellett mérnie a terepet amit szintugy észrevehettek volna. VAGY megbízta őket a farmer hogy majd beküldi a hírekbe és jön a pénz 😆




SZERK.:

A videóban olvassátok el és gondolkozzatok el az üzeneten.

Jah és olvastam sok kérdést hogy az üzenetes résznél az ufo tök olyan mint a filmekben -.-

válasz: (szerintem) Van benne olyan mondat hogy óvakodjatok a megtévesztéstől. Na most, a megtévesztést a filmekre értették szerinem ahol ilyennek ábrázolják őket. Tehát tudnak rólunk mindent.

Felmerült bennem az is hogy 2012höz van-e valami köze 😆

Vagy, talán ezeknél is vannak társadalmi különbségek és arra akarták felhivni a figyelmet, hogy vannak jók és rosszak is közöttük.

elég elgondolkodtató 😀


Tudom már!
A Maják akkor nem "megjósolták" a világvégét, hanem az akkori idegenek akik jöttek a Földre közölték velül valahogy, hogy majd 2012-ben efoglalják a Földet. 😜
0
0
0
0
krutka avatar
tasiadam írta:
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?



-.- Nem azt mondom hogy mind igazi. A videóra céloztam 😆

De nem hülyeség hogy sport. Bár kétlem 😆
í
Éjszaka csinálták, szal kellet valami világítás meg eszközök amikkel kivágták ill. letaposták a gabonát és ezt egyedül nem lehet megcsinálni. Tehát sokan voltak sok cuccal = Járművel jöttek aminek hangja, és világítása is van. Na azt ne mond hogy nem vette észre a gazda 😆

továbbá ha ezt ember csinálta, akkor felkellett mérnie a terepet amit szintugy észrevehettek volna. VAGY megbízta őket a farmer hogy majd beküldi a hírekbe és jön a pénz 😆




SZERK.:

A videóban olvassátok el és gondolkozzatok el az üzeneten.

Jah és olvastam sok kérdést hogy az üzenetes résznél az ufo tök olyan mint a filmekben -.-

válasz: (szerintem) Van benne olyan mondat hogy óvakodjatok a megtévesztéstől. Na most, a megtévesztést a filmekre értették szerinem ahol ilyennek ábrázolják őket. Tehát tudnak rólunk mindent.

Felmerült bennem az is hogy 2012höz van-e valami köze 😆

Vagy, talán ezeknél is vannak társadalmi különbségek és arra akarták felhivni a figyelmet, hogy vannak jók és rosszak is közöttük.

elég elgondolkodtató 😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
Amúgy a gabonaköröket emberekis csinálják léccel lenyomják.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Hát ha az a dolguk persze hogy eltitkolják😉

Én szerintem is létezhetnek de nem feltétlenül ilyen közel mivel mint mondtad hatalmas az univerzum😀


Amúgy van még pár ilyen😲


[movie=youtube]4a4RegJ61UI&feature=related[/movie]
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Tuti hogy létezik a földön kívül is élet, ahhoz túl nagy a világmindenség hogy csak egyedül legyünk.
Meg szerintem egy csomó dolgot eltitkolnak a kormányok, meg az ezzel foglalkozó csoportok.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gta4vevo írta:
Én meg nem értem a battlefield 3 beta-jaban(theotherworld) a hapsi mögött miért beszélt még 1???😂

Vagy csak én halottam a hátterében???😶😕😆

gondolom ts en tolta haverjával
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
És ha azt mondnám hogy a gabonakőr készítés egy illegális sport Angliába az kárpótol?
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Én megmagyaráztam miért gondolom.

Nem kell nagy hű-hót keríteni neki (ezt is leírtam).
0
0
0
0
krutka avatar
Általában ami UFO-s történet, arra az ember azonnal rávágja, hogy kamu 😃 De ha megfigyeled ez éjszakánként volt tehát, első kép lerajzolódott aztán másnap ott volt a másik.
meg bináris kódokban elrendezni a gabonát sem kis munka és azért ez elég nagy terület. 😃 Én hiszem hogy ez nem kamu 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Ez még nem biztos hogy vannak=)

Amúgy na és ha vannak nem tök mind1 hogy léteznek hogy ha úgyse látogatnak meg minket?...😉

Nekünk se rosszabb se jobb nem lesz azontúl hogy tudjuk léteznek-e vagy nem😀

Amúgy meg az tök úgy néz ki (az az utolsó kép a földönkívüliről) mint a hollywood-i filmekben szóval nem hinném, hogy az ember mielőtt ezt megtalálta volna "kitalálta" hogy néznek ki...

Ezért átverés szaga is van😃
0
0
0
0
krutka avatar
most találtam, kicsit régi de elgondolkodtató! NÉZZÉTEK VÉGIG!:


[movie=youtube]Yi8k7k4tfTE&feature=player_embedded#at=128[/movie]
0
0
0
0
no avatar
hmmm lehethogy annak is beleugattak a hangszórójába 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Én meg nem értem a battlefield 3 beta-jaban(theotherworld) a hapsi mögött miért beszélt még 1???😂

Vagy csak én halottam a hátterében???😶😕😆
0
0
0
0
CM Punk avatar
D4V1D írta:
hát izé erről volt szó hogy vannak olyan hangszórok amik fognak valami rádiót 😃 de azis lehet hogy idegen civilizáció próbálja meg veled felvennei a kapcsolatot 😆

A rádiós lehetőség jobban tetszik 😆
0
0
0
0
no avatar
hát izé erről volt szó hogy vannak olyan hangszórok amik fognak valami rádiót 😃 de azis lehet hogy idegen civilizáció próbálja meg veled felvennei a kapcsolatot 😆
0
0
0
0
CM Punk avatar
Mért van az , hogy néha a hangszóróm ból valami beszédet hallok ? 😃
Amikor nem fut semmilyen vidi , semmilyen
Amúgy Szabolaci10 vok
0
0
0
0
no avatar
😆 😆 ő izé meséljen már valaki valamit 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Nem engedted ki vagy csak megbosszult valamit amit már nem fogsz elárulni..😂😊
0
0
0
0
no avatar
de lehethogy a nővéred a roxford-ba jár mert a harry potter ban is a seprűt kézhez tudják hivni és ó azt a ped eg-et hivta 😃 és te biztos mugli vagy azért nem mondja meg (aki látta a filmet tudja mi az a mugli ha egyáltalán igy kell irni 😃😉


de ám azis megmagyarázhatatlan jelenség ez kb 5 perce történt velem hogy a kutyám beszart a szőnyegre 😢 pedig szobatiszta na ez megmagyarázhatatlan
0
0
0
0
niteforce avatar
jó történetek vannak! és kiderül hogy ki volt csúnyán berúgva tegnap 😃😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Egyre viccesebb ez a téma és egyre látogatottabb=)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció