Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xXHecsaXx avatar
Jólvan ne nem kell minyárt leloltalni,ez csak az ény véleményem mert én még nem láttam hasonló jelenséget sőt örülök is neki és nem is akarok 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Szerintem is léteznek szellemek,ufók,paranormális dolgok ami meg az ufókat illeti a világűr hatalmas elég hülyeség azt képzelni hogy csak a földön van élet csak abba gondoljatok bele hogy az univerzum 1%-át sem lesznek képesek soha felderíteni de én a médiumokban nem hiszek.

MaximumGame megeszi az ételt előled??? 😲 Ne idegesíts még a hideg is kirázott ez mit akart jelenteni???😲 Ezt hogy érted???
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Pl Shakespeare Hamlet-jében is van róla szó hogy megjelent neki az apja szelleme és nem hiszem hogy a 16 században lett volna filmipar
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Csak az látja és érintkezik paranormális szellemekkel akik foglalkoznak vele.. és nagy a Spirituális erejük az Aurájukban... Szellemek léteznek..
Én még nem láttam.. de volt alkalmam hátborzongásba...

szerinted zárt ablakoknál és ajtónál végigfút a hátadon valami, mintha hozzád érne de semmi... többször is...

Megeszi az ételt elöled.... A Tányért kést villát visszarakja az asztalra...

Ez az Utobbi pár honapja volt... hát az lesokkolt...
0
0
0
0
gigazte avatar
xXHecsaXx írta:
Ennyi baromságot össze hordani istenkééém.....(elnézést a kifejezésért)ezek mind filmekből veszitek,itt egy példa---->
honan tudod hogy szelem képes átmenni a falon??? természetes a filmből amit előtte megnéztél................

Képzeld el, hogy már a középkorból is vannak írásos emlékek szellemjárásokról! Kmisi99-nek van igaza! Amúgy ha nem tetszik a többiek mit írnak akkor ne olvasd el!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Patrik91 írta:
Nem , de azért nevessünk!😆😆😆


jaja 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
xXHecsaXx írta:
Ennyi baromságot össze hordani istenkééém.....(elnézést a kifejezésért)ezek mind filmekből veszitek,itt egy példa---->
honan tudod hogy szelem képes átmenni a falon??? természetes a filmből amit előtte megnéztél................

Jó jó de ha kicsit esetleg gondolkoznál akkor állandóan van aki szellemet lát és a filmkészítések előtt is láttak szellemeket és ha esetleg ott tapasztalták vagy épp beképzelték és elterjedt és ebből vették az ötleteket? Nem feltétlen a filmipar találmánya😊
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Nem , de azért nevessünk!😆😆😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
xXHecsaXx írta:
Ennyi baromságot össze hordani istenkééém.....(elnézést a kifejezésért)ezek mind filmekből veszitek,itt egy példa---->
honan tudod hogy szelem képes átmenni a falon??? természetes a filmből amit előtte megnéztél................


és honnan tudod h csak kamerával lehet őket látni?
hát a szellemekkel suttogóbol...
De akkor neked kamera a szemed hogy látod őket vagy mi?
a 2 dolog üti egymást
0
0
0
0
xXHecsaXx avatar
Ennyi baromságot össze hordani istenkééém.....(elnézést a kifejezésért)ezek mind filmekből veszitek,itt egy példa---->
honan tudod hogy szelem képes átmenni a falon??? természetes a filmből amit előtte megnéztél................
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
"szal csak egy rohadt patkány volt"

Az több patkány lehetett,ennyi dolgot ilyen rövid időn belül egy nem tud elkövetni 😆

Csoportosan elkövetett garázdaságnak hívják 😜


álltam amikor az oktató magyarázott nekem a vizygárol... mondom valami elfog rohanni ott... elszaladt egy patkány... én nyúlásig voltam ő meg nézet h mi volt az 😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Hát nem megmagyarázhatatlan, de attól., még pár napig azt hittük, hogy az.

Unokatesóm, 10 éves volt tavaly, és olyan kora este, 20 óra körül, náluk voltam, gépeztünk kicsit. Na most tudni kell, hogy a gyerek nem teljesen komplett, nagyon fél, nem mer semmit csinálni egyedül a sötétbe (több horror-t látott mint én). A lényeg hogy akart valami filmet nézni, és be is tettem a legkevésbé félelmetes filmet amit csak találtam (Haláli hullák hajnala). A nappaliból néztük, majd egy nagy csattanás, a konyhából...le esett a pohár, amikor tisztán emlékeztem hogy az asztal közepére tettem. Aztán mikor vissza ültem volna...egy úres cipő doboz el kezdett mozogni...eléggé fosatós látvány, amikor, a folyosódon végig megy egy doboz...majd még egy csatanás, és a szekrényből a konyhából kiesett 2 tányér...na jó mi kiszaladtunk, és ott vártunk.

3 napig nem tudtam aludni, és csak gondolkodtam, kerestem valami logikus magyarázatot. Majd 4-ed nap, a nénjém, mondta, hogy patkány szart találtak, még az nap este a konyha szekrényben...szal csak egy rohadt patkány volt.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Najó, de nálatok a kassza pénzéből adott vissza.Nálam meg a saját pénzemből.A 375Ft-ból (Kétszer is átszámoltam és annyi volt nálam)Kivett 375-öt és még megmaradt 200Ft.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is volt olyan hogy haverommal mentünk iskola büfébe rohadt sokmindent vettünk 4 energiaital 2 szendvics odaadtunk vagy 1500ft ot és 1400 at adott vissza
0
0
0
0
Randy Orton avatar
1.Én is egyik éjszaka felébredtem éjjel 1 óra körül lehetett furcsa fény szűrődött be az ablakon eleinte nem is foglalkoztam vele félálomban kimentem a konyhába nyitom ki a hűtőt amikor meglátom hogy nincsen benne sör 😶

2.hová tűnnek azok a dolgok amiket ki radírozunk? Hm?

Aki esetleg még nem látta volna
0
0
0
0
DeanRain avatar
tasiadam írta:
DeanRain írta:
Kimentem a konyhába,de nem voltam ott😊


nem furcsáltad? 😃


De!Nem volt ott tükör így nem láttam ott magamat!Gondoltam biztos beleolvadtam a környezetbe.😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
DeanRain írta:
Kimentem a konyhába,de nem voltam ott😊


nem furcsáltad? 😃
0
0
0
0
R3mZy avatar
Visszatérve a szellemekhez.
A szellemek olyanok mint az istenek, ha hisszel benne akkor van ha nem akkor nincs!!!!! Szerintem én nem hisszek se istenbe se szellembe nem fogok fosni este mert ki kell mennem wc-re és inkább lámpátkapolok arra az 5métere -.- meg a filmektöl is miért féltek? megvan jáccva az egész ha ugy láttnád ahogy készül a film miközbe veszik fel csak nevetnél rajta!!!
0
0
0
0
DeanRain avatar
Kimentem a konyhába,de nem voltam ott😊
0
0
0
0
niteforce avatar
gigazte írta:
De ez nem megmagyarázhatatlan rejtély. Egyszerű, az eladó nem volt jó matekból!


ok 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
De ez nem megmagyarázhatatlan rejtély. Egyszerű, az eladó nem volt jó matekból!
0
0
0
0
niteforce avatar
en egyszer vettem az uzletbe sok mindent (kenyeret, tejet, ilyeneket) es lattam egy elemet, megvettem, kellet.
mar megyek az utcan amikor leesett a blokk, felvettem, megneztem, es lattam hogy 2 x szamlaztak ki az elemet, visszamentem, de akkor mar zarva volt a bolt 😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Ilyen volt nekem is 2 gombóc fagyit vettem 500ftal fizettem de valahogy 760at kaptam viszsa 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gyenesmartin írta:
Most velem mi történt már.Anya adott 375Ft-ot, hogy vegyek belőle kávét.Megyek le megvenni.A boltos elvesz belőle 375-öt és visszad 200Ft-ot.2-szer is megszámolta, hogy annyit vesz-e el belőle.De én csak 375-öt vittem le se többet se kevesebbet.


odamentem a böféshez mondom egy ilyet meg egy olyat, öszesen 400 forint volt fizettem 2 ezressel viszakaptam 2 ezrest de 200 forintosokba 😃

tesóm meg egy arany malbi meg 4 sör és fizetett egy ezrest 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Most velem mi történt már.Anya adott 375Ft-ot, hogy vegyek belőle kávét.Megyek le megvenni.A boltos elvesz belőle 375-öt és visszad 200Ft-ot.2-szer is megszámolta, hogy annyit vesz-e el belőle.De én csak 375-öt vittem le se többet se kevesebbet.
0
0
0
0
dave500 avatar
Azért a 46 oldal nem olyan nagyon rossz..😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
dave500 írta:
Ebben a témában jártam 3 éve.😃D Néha-néha ránéztem azért.😃

Ja vagy úúúgy.😃 Nagyon kihalt a téma..x) Biztos mindent kiveséztek aztán már nincs miről beszámolni...😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Ebben a témában jártam 3 éve.😃D Néha-néha ránéztem azért.😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Ahhoz képest dave, hogy 3éve jártál itt, 2010 novemberében még írogattál pl. profilodnál is!😆 Tudsz valamit.😉😜😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Az is durva lehet, hogy 3 év után visszajösz és nem ismersz rá az oldalra. 😂
0
0
0
0
dave500 avatar
Tudom.^^ Durva milyen változásokon ment át az oldal...de nagyon jó.😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
dave500 írta:
Úristen.😲 Utoljára 3 éve jártam itt.:/ Örülök, h nem halt meg a topic...nem úgy mint én.😀


Jól nyomod. 😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Úristen.😲 Utoljára 3 éve jártam itt.:/ Örülök, h nem halt meg a topic...nem úgy mint én.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Számomra megmagyarázhatatlan rejtély az az hogy hogy lehet ilyen szar az a4tech szervere hogy egy 20 megás fájlt szószerint reggel 8 óta töltök és csak a fele jött le. Most éppen szószerint 418bájt/sec el jön
Csak hogy szemléltessem. Amennyi idő alatt letöltöttem a fájlból 0,5Megabájtot az idő alatt letöltöttem egy 1,2Gigás filmet a netemmel


Na fél kettő van és végre lejött ez a rohadt fájl😆
0
0
0
0
Kamaa avatar
ez legyen rejtély :😃
0
0
0
0
madchief avatar
nem számmal kellett
ki is írta hogy azt írtam be hogy 1
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mert lehet betűvel kellett volna beírni
0
0
0
0
madchief avatar
FB-n volt 1 IQ teszt azt kérdezte hogy mennyi 1x1 írtam hogy 1 nem fogadta el,és aazt írta megoldásnak hogy 2 😆
0
0
0
0
Kamaa avatar
megmagyarázhatatlan dolog😃 1+1 = ?? valaki tudja :/
0
0
0
0
madchief avatar
CatchO írta:
the exorcist - aranyos barbifilm
pár teszt szerint a "világ legdurvább filmje", hát szerintem a Hello Kitty durvább
a "félelmetes" "ördög"hang meg iszonyat komikus


azzal szoktak chatrouletten szivatni nem?😆
Mikor a csajnak átfordul a szeme 😆
0
0
0
0
Kamaa avatar
jol van te csak kamuzol😃DD
0
0
0
0
Kamaa avatar
Demoz a bölcs mester😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát én inkább úgy mondanám,hogy ''ki a Tisza vizét issza,a saját levét issza vissza.''
De ezt a Dunára is lehetne alkalmazni. 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Helyesbítek: Kissé megszűrt szar lé-t 😀 máris jobb ugye?
0
0
0
0
Kamaa avatar
szabolaci10 írta:
Nem,oda megy ahonnan az ivó vizet kapod 😆




Fúúúj akkor én szar lé-t iszok?
0
0
0
0
azbizony avatar
Kamaa írta:
van egy jelenség amit nem vágok😃 Lehuzom a budit és a sz*r az hova megy?😲 😆D


Sztem a csatornába 😆 Am milyen krokodilról van szó?😃
0
0
0
0
Kamaa avatar
van egy jelenség amit nem vágok😃 Lehuzom a budit és a sz*r az hova megy?😲 megeszi a krokodil? 😆D
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció