Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
LightLeach avatar
Sziasztok!
Most tervezek beruházni egy Xiaomi headset-re, meg is találtam a megfelelőt, A tesztekben Xiaomi Hybrid a neve, de a gyártó oldalán olyan kinézetű headset-et csak Xiaomi Steel néven találtam. Most akkor az a 2 füles 1 és ugyan az akar lenni?
Ez itt amit a gyártó oldalán találtam:
[LINK]
De másutt meg így hivatkoznak rá:
[LINK]
Én nem értem mi van, remélem nálam okosabbak meg tudják mondani mi a helyzet 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
HyperX a nyerő asus1650😉
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Szerintetek melyik jobb választás :Kingston HyperX Cloud KHX-H3CLW fehér headset vagy Asus Strix Pro fekete headset
Köszönöm a válaszokat előre is.
Üdv
Gábor
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Hoppá nem 1 hónap, hanem 1 év csak a telefonom átírta.... 😃 [LINK]
0
0
0
0
razor123 avatar
Sziasztok! Rock illetve metál zenéhez milyen fejhallgatót ajánlotok? Max 20 ezerig(Sennheiser,AKG,Shure)
0
0
0
0
Puffin avatar
Nekem ROG Orion Pro. Én sem panaszkodok... 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Brayan6: egy hónap garanciával nem ér annyit! Annyiért újat lehet kapni!!!

[LINK]
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Igen USB-s köszi a választ akkor a hangkártyával kapcsolatos kérdés kilőve. 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Brayan6: Ha USB-s akkor nem kell hozzá hang kártya mivel nem abba dugod be! 17 rugót simán meg ér! Nekem Razer Kraken Pro-m van teljesen meg vagyok vele elégedve! De ez nem USB-s!
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Sziasztok! Az utóbbi napokban mikrofonos fejhallgatókat keresgéltem, mivel beszerettem volna újítani valami komolyabbal. Razer Kraken USB RZ04-01200100-R3M1 fekete headset-et néztem ki magamnak. Legfőképpen játékra, beszélgetésre kellene (TS3, Skype). Kérdéseim: megéri-e 17 718 Ft-ért 1 hónap garival, mennyire jó a mikrofon, milyen hosszú kb az élettartama akár a hangszóróinak, mikrofonjának (mennyire törik a kábel), kell-e hozzá valami külön hangkártya vagy jó egy átlagos alaplapi is, térhangzása milyen a játékoknál? (Pl:CS:GO leginkább erre a játékra kellene) A válaszokat előre is köszönöm. 😀
0
0
0
0
LightLeach avatar
Andris18!
Én személyes tapasztalat alapján tudom ajánlani a Superlux HD681 EVO-t, nagyon jó kis fejes.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, még mindig én vagyok és fejhallgatót keresek max 20000ft-ért amihez nincs mikrofon, egy sima fejhallgatót zenehallgatásra.Tudtok segíteni melyik a jobb márka ebben az árban?
0
0
0
0
voros12 avatar
gyenesmartin

Értem köszi a felvilágosítást. 😀
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Xiaomi Piston 3-at probalt mar valaki? Milyen a hangminosege?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Fejhallgató része ugyanaz, mind a kettőnél.
Mikrofon része jobb a II-esnek.
Az az usb-s pedig csak egy sima usb-s hangkártya, működik anélkül is, tán még jobban is.
Tehát mindkettőt jack-el érdemes használni, és a plusz felárért inkább egy hangkártyát venni, ami lényegesen jobb, mint amit adnak hozzá.
Én az I-est venném. Mikrofon minőségét a skype és TS úgyis lerontja. ( Nekem van egy házikészítésű, jóminőségű sztereo mikrofonom, de ezeknél a programoknál semmit nem ér)
0
0
0
0
voros12 avatar
Értem.

És a sima és a II között mi a különbség?
Mert azt láttam hogy a II USB-s a sima meg jack dugós, és a II-ben van 7.1.
Mi a különbség a jack és az USB között? Illetve ez a 7.1 mennyire éri meg?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Takstar pro 80.
Aliexpress-en 14 ezer, csak a szállítás 1 hónap.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok csak érdeklődnék milyen márkájű fejhallgatót érdemes venni 20000 forintig?
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Abszolút. Egy kicsit frissítettek rajta.
0
0
0
0
voros12 avatar
kistiko07a Köszi a gyors választ, és a HyperX-ből érdemes a II-t venni?
0
0
0
0
kistiko07a avatar
voros12: Razert nem ajánlom, tapasztalat. Viszont a Siberia és a HyperX nagyon jó cuccok. Egyikkel sem fázol rá. Amelyik olcsóbb vagy jobban tettszik azt válaszd. Nem buksz rajta. 😉
0
0
0
0
voros12 avatar
Sziasztok!

Headset vásárlás előtt állok, és szeretném a tanácsotokat kérni.

3 Headset közül szeretném kiválasztani a legjobbat.

http://mikrofonos-fejhallgato.arukereso.hu/steelseries/siberia-v3-p251790467/#

http://mikrofonos-fejhallgato.arukereso.hu/kingston/hyperx-cloud-khx-h3cl-p230255285/

http://mikrofonos-fejhallgato.arukereso.hu/razer/kraken-pro-p134296855/

Ez a 3 ami közül válogatnék. Nekem a HyperX Cloud tetszik a legjobban, esetleg valakinek van valami tapasztalata vele? Illetve megéri belőlle venni a II-t vagy nem?

Előre is köszi a válaszokat.
0
0
0
0
Puffin avatar
Arno Dorian: ki tudja... Nincs valami teszt neten? Nézz körül.
0
0
0
0
Puffin avatar
Cube man: ebben mi a kérdés?
Egyértelműen jobb a Siberia! de ebben az árban [LINK] is lehet jó!
0
0
0
0
GeRaR avatar
Hali,szeretnék venni egy fejhallgatót elsősorban játékhoz(főleg CS:Go),de zenéhez is használnám. Az ár olyan 15-20ezer között lenne megfelelő,és inkább zárt legyen.Egy ASUS Cerberust néztem ki,elvileg jó benne a mély ami nálam előny 😀 A mikrofon nem annyira lényeges számomra,de azért legyen rajta.Valaki valami jobbat?(Krakent nem szeretnék,Hyperx meg kicsit drága nekem)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nekem még mindig a Beats fülesem van tökéletesen működik! mind játékra mind zenére jó! Persze drága,lehet jó füleseket kapni már kevesebbért is, mint az Iphone-nál is itt is a nevet fizeti meg az ember, de ha valaki mégis ezek mellett dönnt csak ajánlani tudom 😀 drága de jó is! 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
gyenesmartin:
Köszi, ez rendbe is van, de mint mondtam, ennél többet nem tudok rá szánni, és most nincs fülesem.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Inkább Xiaomi piston 3-at vegyél.
Ezek a gamer márkák lehet egereknél meg billentyűzetnél jók, de fejhallgatóknál nem.
0
0
0
0
dave500 avatar
Sziasztok!
Kinéztem magamnak [LINK] a fülest, mit gondoltok róla?
Többet nem szánnék rá, mint amibe ez kerül, de jelenleg az S4-hez kapott gyári fülesem van(ami haldoklik, de különösebb bajom nem volt vele)
Ehhez képest mennyivel jobb a Syva?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Alex!
Őszintén.. én egyiket se venném meg 😃 Bocsi
Ennyi pénzért sokkal inkább venném ezt:
[url]http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_maxell-303517-00-cn-retro-dj-fejhallgat%C3%B3-feh%C3%A9r-1084795.html?utm_source=Arukereso.hu&utm_medium=listing&utm_campaign=Arosszehasonlito[/url]
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát, nem épp a legjobb hasonlat, ez a két márka labdába se rúghat a komolyabb fülesekkel... én a Philipset választanám.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Üdv itt lenne két veterán gyártótól egy egy darab fejhalllgató. Szerintetek melyik a jobb? Nagy külömbséget nem látok habár a frekvenciákhoz autista vagyok és kb a headsetekhez sem értek max annyit hogy jó-e a fülemre 😃

[LINK]

[LINK]

Én úgy tudom hogy ez a két márka mint a BMW és Audi 😃 Javítsatok ki ha tévedek.
Köszi előre is és elég fontos lenne egy konkrét válasz mert csak ma van akció 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
bigbeagle01

- Audio-Technica ATH-CKP200 (DD, V karakter, egyenes kábel, sima)
- Soundmagic ES18 (DD, V karakter, egyenes kábel, sima)
- Vsonic VSD1 / VSD1S (DD, V karakter, fül feletti kábel, sima)
- Vsonic VSD2 / VSD2S (DD, V karakter, fül feletti kábel, sima)
- Xiaomi Piston 2 (DD, V karakter, egyenes kábel, mikrofonos, (vigyázni kell a vásárlással, sok a hamisított példány!!))
- Xiaomi Piston 3 (DD, V karakter, egyenes kábel, mikrofonos)

Véleményem szerint Xiaomi Piston 3-t vedd meg nagyon megéri és PH! különösen ajánlott plecsnit kapott. Ezt a listát PH! fórum topikból másoltam ajánlott 5-10 ezer ft árkategóriában.
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen fülest ajánlanátok nekem. Jelenleg egy Microsoft Lumia 640-es telefonnal használnám. Rendszeresen hallgatok zenét és nézek videókat, így jó lenne, ha kiegyensúlyozott hangzása lenne. A mikrofon nem előírás, megvagyok nélküle is, viszont csak in-ear füles jöhet szóba. Ami még nagyon fontos, hogy strapabíró legyen, mert eddig mindegyik fülesem úgy végezte, hogy az egyik fele meghalt, bármennyire is vigyáztam rá. Árban jó lenne ha 10.000Ft alatt maradnánk, de ha kell akkor a maximum 15.000Ft.
Régen használtam egy Sennhaiser cx300II-t, ez nagyon tetszett, de amikor tönkrement utána nem akartam megint egy drágább fülest venni így maradtak az olcsók, de azok számomra "üres" hangzást nyújtottak, és egy fél év alatt szétmentek. Nézegettem sennhaizert és láttam 3 fajtát ami tetszett ránézésre (cx300II / cx3.00/PC 300 G4ME), de úgy voltam vele hogy inkább rákérdezek itt, hátha tudtok mondani jobbat. Ha valaki ajánl valamit, akkor ha kérhetném meg is indokolná, hogy mért éppen az?

A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát a Razer egerek sem épp a legtartósabbak, ha már itt tartunk...
0
0
0
0
MartiniHenry avatar
Köszönöm a választ! És ezekhez jó az alaplapi hangkártya is vagy vegyek egy azért márkásabb kártyát?
0
0
0
0
prismateech avatar
Hunor95: Siberia V3. Razer inkább billentyüzet-egér téren erős, füleseik gagyik.

steelseries4life
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
Hunor95
Hidd el nekem, hogy jobban jársz egy minőségi stereo fejessel, mint egy gamernek nevezett hulladékkal. Egyszer veszel a lentebb felsoroltakból és azután soha meg nem fordul a fejedben, hogy egy gamernek titulált valamit vegyél.
Audio-Technica ATH-M30 X
Audio-Technica ATH-M40 X
Takstar PRO 80
Superlux HD685
Sennheiser HD 439
Sennheiser HD 280 PRO
Roland RH-200
0
0
0
0
MartiniHenry avatar
Sziasztok. Éppen Gamer fejhallgató vásárlás előtt állok és ipon.hu-n szemezgettem pár Razer cuccal, olvastam neten hogy nem érik meg az árukat kb 25-35 ezres fejhallgató kéne aminek a kábele nem törik meg 2 nap használat után 😀 Köszi a választ előre is! 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Ezzel a Canamp clone-al használom:
https://mobilarena.hu/dl/upc/2011-09/63634_post-15489-001093700_1312892963.jpg
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát igen, 62 Ohm-ot nem tud minden meghajtani, ez már profi cucc... milyen erősítővel használod egyébként?
0
0
0
0
winrar avatar
Biztosan jól szól 😆
Tegnap vettem egy Sennheiser CX3.00 fülest, meg vagyok vele elégedve 😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
A 45k-s Denon AH-D1100 fejesem elbújhat mellette... Igaz ahhoz nem kell külön fejhallgató erősítő.

https://www.kephost.com/images/2015/09/10/IMG_20150910_150905.jpg
0
0
0
0
Bronson avatar
80ezres füles szóljon is szépen... 😊
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Ajánlom mindenkinek: AKG Q701 Quincy Jones
https://www.kephost.com/images/2015/09/10/IMG_20150910_150320.jpghttps://www.kephost.com/images/2015/09/10/IMG_20150910_151440.jpg

Érdemes meghallgatni egy ilyet egy hozzá illő fejhallgató erősítővel.
0
0
0
0
LightLeach avatar
[LINK]
szerintem ez nem rossz kis darab és spórolsz is egy kicsit
0
0
0
0
kaizinger avatar
Normál Headseatre gondoltam mikrofonnal
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció