Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
LightLeach avatar
kaizinger!
most ilyen agyba dugós fülesre gondoltál? vagy ilyen hordozható fejhallgatóra?
0
0
0
0
kaizinger avatar
Sziasztok!
Van 4 ezer ft-om füllesre !
Milyet tudnátok ajánlani postát ne számoljátok rá!
0
0
0
0
LightLeach avatar
winrar!
Ha ütős mélyet keresel akkor ez semmiképp, ez a füles a középtartományban jó, de ha nem szereted a kemény basszust akkor jó, egyébként inkább ez:
[url]http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/_SONY-MDR-EX450APW-f%C3%BClhallgat%C3%B3,103952,1352853.html?langId=-19[/url]
0
0
0
0
winrar avatar
Milyen fülhallgatót vegyek?

Ezt néztem ki: [url]http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/_SENNHEISER-CX-1-00%C2%A0-f%C3%BClhallgat%C3%B3-feh%C3%A9r,103952,1683145.html?langId=-19[/url]
Esetleg másik fülhallgató 12-13K-ért? Sajnos mindenképpen Media Markt-ból kéne. Nem mikrofonos, csak sima sztereo.
0
0
0
0
Lizard avatar
levi0914:
Sokkal jobban jársz a HyperX fejessel, mivel a hangszorók minősége egy Takstar pro 80 alapjain nyugszik, aki kicsit is ismeri a fejeseket azoknak nem kell bemutatni az emlitett tipust, szóval egyértelműen azt válaszd.
Jó a Razer,de ne erőltesd szerintem a fejeseiket😉
0
0
0
0
winrar avatar
Sziasztok!
Szeretnék végre egy olyan fülhallgatót, ami legalább 2 évet kibírni mindennapi használat mellett. Eddig volt már vagy egy tucat, de a legjobbnak is másfél év után elhallgatott az egyik füle. Legutóbb egy ilyet vettem: [LINK]
Ez bírt úgy 3 hónapot, pedig vigyáztam rá. Eddig mindig 2-6K közötti füleseim voltak, mivel a hangminőséggel mindig meg voltam elégedve.
De most úgy döntöttem, inkább áldozok rá többet, csak bírja több évig. Szóval milyen fülest vegyek max 10-15K-ból? Media Markt-ból kéne, mert a mostani Sony onnan van és ha visszaviszem, remélem levásárolhatom az árát. Azt azért érdemes tudni, hogy boltban drágább minden, mint ami a weboldalukra ki van írva. Ami még fontos, hogy:
-3,5mm jack
-ne legyen mikrofon és csak 2 ilyen csík legyen rajta, NE 3: https://www.touchmyapps.com/wp-content/uploads/2009/06/review-earphones-um3x-02-plug.jpg
- in-ear (agybadugós) legyen
- neodínium mágnes előny, mert eddig csak pozitív tapasztalatom volt vele hangzás terén
Előre is köszi a segítséget!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
A Kraken! Bár a mikrofonja nem a leg jobb! Ezt tapasztalatból írom 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Szerintetek melyik jobb?: Razer kraken pro vagy Hyperx could 2
0
0
0
0
showtekk avatar
Az lesz szerintem akkor, a fehér kivitel eleve jobban tetszik, illetve annak, hogy lecsatolható is nagy hasznát fogom venni. Köszi a segítséget. 😀
0
0
0
0
GaboC avatar
dcsabika: +1

showtekk: Nekem is bevált a Superlux, a félig nyitott kivitel miatt hamarabb meghallom a zajokat és azok irányát, mint a régi zárt Trusttal😃
0
0
0
0
LightLeach avatar
showtekk!
Ha ezzel segítek, nekem van egy Superlux DH681 EVO-m és nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen szól, és rettentő érzékeny, én mindenképp csak ajánlani tudom. A másikkal nincs tapasztalatom. 😀😉 A Pioneer zárt, így a mély tartománya biztos erősebb, cserébe viszont a magas nem az igazi, ezért én azt mondom, hogy superlux, mert CS:GO-ban a magas hangokat kell inkább észrevenned (trappolás stb)
0
0
0
0
showtekk avatar
Pioneer se-m531 és superlux HD681EVO között vacilálok, főként CS:GO-ra használnám, mind2ről olvastam rengeteg tesztet, nagyon hasonló árban és minőségben mind2, egyszerűen nem tudok dönteni. Valakinek van esetleg személyes tapasztalata, vagy csak simán ért hozzá annyira, hogy megmondja melyiket érdemesebb megvenni?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
HD Mark: [LINK]
[LINK] Nekem haverom ezeket ajánlotta játékra még mielőtt meg vettem volna a Kraken-t
0
0
0
0
no avatar
Hello 10000 ft-ig keresek fejhallgatót. Leginkább CS GOhoz használnám. Milyen fejhallgatót ajánlotok? Ezenkívül valami sztereó fejhallgató+mikrofon vagy gamer fejhallgató volna a jobb gamelésre?
Ui. Talán az ár kicsivel mehet 10 fölé
Amit kinéztem eddig Ozone rage st vagy pioneer se-m531 + valamilyen mikrofon bár ez így majdnem 15 lenne.. szóval nem a legjobb
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Végre valahára meg érkezett Razer Kraken Pro-m eddig teljesen meg vagyok elégedve vele 😀
0
0
0
0
Spazzz avatar
Ertem,tehat a jackesek hasznaljak a hangkartyat. Hm.... akkor lehet a g501 kell vegyem mert a g500 az jackes
0
0
0
0
LightLeach avatar
TabSnije!
A virtuális 7.1-el rengelkező usb-s füleseknek saját hangkártyájuk van, tök mindegy milyen van a gépedben nem használja 😀😉
0
0
0
0
Spazzz avatar
Sziasztok !
Mi ez a dolog a 7.1 meg usb fulesek ? Kineztem magamnak a A4tech G500 fulest es latom,hogy 7.1 erre meg na aztan es most nem tudom,hogy mihez kezdjek 😆 a hangkartya befolyasolja, mert fogalmam sincs,hogy milyen hangkartya van a gepbe.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Steelseries Siberia RAW Prism-ről valaki vélemény?
0
0
0
0
no avatar
Hello
Az lenne a kérdésem hogy vegyek-e egy Razer Kraken Pro USB-t vagy vegyek külön mikrofont és fülest? Menyire veszi fel jól a hangot?(Videózáshoz kellene)Ha pedig mikrofon akkor milyen fajtát? (50 euro a max amit adnék érte)
0
0
0
0
soldierHUN avatar
Már csak egy jóféle hangkártya kell 😀 Én szeretek fejhallgatóval filmezni 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
soldierHUN: Nekem bevált az Orion pro. Kényelmes, főként játékokhoz használom. Hosszú idő után sem nyomja a fejem. Filmezni nem használom, egyáltalán nem szeretek filmezni fejhallgatóval. De azért kipróbáltam. Aki tud így filmezni annak tetszeni fog.
0
0
0
0
soldierHUN avatar
Sziasztok! 😀 Asus Orion Pro-ról tapasztalat, vélemény? 😀 Vagy Roccat kave?
0
0
0
0
no avatar
5.000ft körül milyen fülest ajánlotok ami kényelmes és jobb a hangzása,mint egy teszkós cuccnak? 😃
-mikrofonos legyen
-strapabíró legyen mert hajlamos vagyok eltörni a dolgokat :/
0
0
0
0
no avatar
Steel series siberia V3 az ideális 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szia!
Trust GXT10 5k
Genius Lychas HS-G550 10k
Ezeket ismerem a Genius jobb kényelmesebb hosszasan elnyúló lan partykra 😃
0
0
0
0
gytomi avatar
Szép napot!

Milyen gamer fülest ajánlotok? 15k-m van rá, de az a plafon!
0
0
0
0
LightLeach avatar
lacimaci17!
Tiamatot ne vegyél, kurva kényelmetlen 😃 Inkább Kraken, de ha a sima krakent veszed, nem a 7.1-et, akkor figyelj arra, hogy jó hangkártyád legyen, mert igényli. Amikor én vettem akkor először megijedtem, hogy full csőhangja volt, aztán beruháztam egy normális hangkártyára, egy kis utómunka a beállításokkal és láss csodát.. gyönyörű tiszta hangzás, és hihetetlen basszus 😃
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
A Tiamat 2.2 meg a Orion pro-n vacilálok! nemtudom 😞
0
0
0
0
no avatar
lacimaci17: Hát... szerintem egy Razer Kraken 7.1...... vagy hát egy Hyperx Cloud.. bár nem tudok ezek közül dönteni..

gyenesmartin: Ott van a Hyperx 2-nek a 7.1 surround-ja is.. az nem számít annyit? Vagy nem jó?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
obivan9: 2-est nem éri meg. Azzal az USB-el csak rosszabb hangja van, mint alaplapi hangkártyával. Inkább akkor már egy Xonar DG (DGX) a különbözetből.
0
0
0
0
ForHonor avatar
obivan9: Itt olvashatsz a Hyperx Cloud 2-ről [LINK]
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Hát nekem csak gamelésre kellene meg ilyesmik! 😃
Amugy mit szóltók ezekhez?
-Razer Tiamat 2.2
-Razer Blackshark
-Steel series siberia V2
-Asus Orion pro
-Asus vulcan
Ezek tetszetősek! 😃
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin: Van különbség a hyperx cloud és a hyperx cloud 2 között?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
obivan9:
A hangja miatt, meg az anyagminősége miatt van ajánlva.
Razer, Steelseriesek túlárazottak ahhoz képest.
Nincs rossz hangjuk annyira azoknak sem, de minek legyenek azok ajánlva, ha egyszer a hyperx cloud, mind hangban, mind anyagminőségben messze veri bármely másik gamer márkát.
Egyedül aminek jobb hangja van az ez:[url]http://www.ebay.com/itm/audio-technica-Audiophile-Open-air-Headphones-ATH-AD500X-F-S-/221500368094?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item33927364de[/url]
Csak magyarországon elég drága: [LINK]
Valamint, mivel nyitott, így elég jól ki lehet hallani mindent illetve be is. Ugyanakkor világosabb hangképe is van ami nem mindenkinek tetszhet, de térben és részletességben messze veri a Takstart (hyperx).
Röviden: A Razer nagyon túl van árazva a hangjához képest, a Steelseries kevésbé, az már eléri egy 8 000Ft-os fejes hangját.
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin: Miért mondjátok jobbnak a HyperX Cloudot mint egy Siberia v2-v3-at vagy esetleg egy Razer Kraken 7.1 Chroma-nál?
Miért ennyire jó? Legyetek szívesek fejtsétek ki, és osszátok meg a tapasztalatokat..
Ha megnézitek a legtöbb ember kérezkedte hogy sibéria, vagy Razer.. erre mindig jött a HyperX Cloudot.. ezért szeretném megtudni miért olyan jó ez a fejhallgató? Mi a tapasztalatod? Kérlek írd le! Szerintem 30k-ért nem jobb egy Kraken 7.1?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
25-ért értelmes headset csak Hyperx Cloud van.
Sokkal jobb, mint az ugyanebben az árban lévő Razer-ek vagy Steelseriesek. Utóbbi még egy Superlux HD 681 evo szintjét is alig éri el.
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Jóó Reggelt emberek!!!
Szeretnék venni magamnak egy Headset-et és tőletek szeretnék egy kis segítséget kérni!!!
Olyan 20.000 may 25.000 Ft értékre gondoltam! 😃
0
0
0
0
H3AD5HOT avatar
obivan9: Én a HyperX Cloud headsetet ajánlom.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Szeretnék egy fejhallgatót, 20-30 ezer között.. leginkább játékra lenne, de azért szeretném hogy jó mikrofonja és egyaránt jó basszusai legyenek.. lehessen vele zenét hallgatni valamilyen szinten.

Körülbelül 3 ötletem van.. és nem tudok dönteni.. vagy akár új ötleteket is befogadnék!
Nem vagyok divat követő, de eddig ezekről hallottam jókat ismerősöktől, tudnátok segíteni?
Razer Tiamat Expert 2.2
SteelSeries Siberia v2
Razer Kraken Pro
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
gyenesmartin
Nem kell oda 27k --> Takstar Pro 80 [LINK]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ha átutalják az összeget akkor olcsóbban is lehetne venni lényegesen jobbat, mint az a cooler master.
Kingston hyperx cloud van náluk 27 ezerért. Ne a II-es legyen.
Vagy kicsivel többért egy Beyerdynamic DT 770 32 vagy 80 ohmos változata, plusz hozzá egy zalman mikrofon. Bár ez a fejhallgató meg túlzás lenne ahhoz a supremefx-hez. (Még a kingston is, de az nem annyira).
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Mivel nem volt náluk ugyanilyen és már nem forgalmazzák, így vagy levásárolod náluk az árát és megjegyzésbe beírod, hogy levásárolod vagy ha megadod a bankszámlaszámod akkor arra átutalják az összeget. Amúgy a pcx volt.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Odaadják az árát, vagy a bolt kínálatából kell választani? Ha igen melyik bolt?
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Sziasztok. Tönkrement a cooler master sgh-6000-kk5r1 fejhallgatóm és levásárolható az ára 40-41000 forint és azt szeretném kérdezni, hogy vegyek e egy ugyanilyen fejhallgatót vagy esetleg tudtok egy közel hasonló árban egy legalább ilyen jót? Válaszokat előre is köszönöm. 😀
0
0
0
0
Genesis1919 avatar
M4rtin: Ha nagy a fejed nyomni fogja a Razer, tapasztalat. Enyém kb kétharmad diszperzites vödör. 😃
0
0
0
0
M4rtin avatar
Sziasztok.
Razer Kraken 7.1 vagy Steelseries siberia v2 ?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Inkább hyperx cloud vagy mikrofon nélkül Takstar pro 80.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció