Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
M4rtin avatar
Brayan6!
Ha lesz vele tapasztalatod megköszönném ha megosztanád mert lehet én is bevállalom mert nekem is tetszik 😀
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Na jó, a sok negatív komment ellenére még is megpróbálom az Ozone Rage ST-t, mert nagyon tetszik + 2 év garanciát adnak rá. 😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Bryana6.
Ezeket nézd meg:
- Sharkoon Rush
- Creative Fatal1ty HS-800 Jack
- ThermalTake eSPORTS Shock
0
0
0
0
LightLeach avatar
Brayan6, M4rtin!
Az emberek kommentekben nagyon "white fülűek" akarnak lenni. A hangja pont olyan jó, mint a Takstar HD2000-nek (kicsit V karakterisztika, bár nem olyan kemények a basszusok), a mikrofonjával sincs baj, ha megfelelően tárolod, amikor leveszed. Higgyétek el nem véletlen, hogy az összes webshopban 5 csillagot kapott, ennyi pénzért nem találtok jobbat. Persze drágábban biztos. De nem hiszem, hogy van olyan középkategóriás füles, amin minden teljesen tökéletes.
0
0
0
0
M4rtin avatar
Én is sajnos nem jókat hallok róla 😕
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Nos megnéztem az Ozone Rage ST-t és nagyon tetszik, de sajna nem hallok róla túl jókat pl: Nem szigetel, gyenge a hang, nincs basszus, a mikrofon könnyen tönkre megy mivel levehető. Szóval most nem tudok dönteni, mivel az imént említettem nagyon tetszik, de félek ennyi pénzért bekockáztatni, hogy gajra megy. Lehet, hogy mégis a sharkoon Rush Core-t kéne megvenni, de néztem róla unboxing videót és ott mindenki azt mondja, hogy nagyon jó szinte pont az ellentétét mondják a videóban, mint ami kommenteket olvastam és nekem is tetszik, de nagyon nem tudom, hogy mi lenne a jó azok után amit írtak róla.... :/ 😞
0
0
0
0
M4rtin avatar
dcsabika!
Köszönöm a segítséged , megnézem 😀
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
Nos megfujtam wd 40 es a fulest es most szol ahogy kell koszonom a segitseget
0
0
0
0
LightLeach avatar
M4rtin!
Nem tudom mennyi a kereted, de csak ugyanazt tudom mondani, mint az előző hozzászólásomban: Ozone Rage ST
0
0
0
0
M4rtin avatar
Tudnátok nekem ajánlani olyan fejhallgatót , ami jól szól és a mikrofonja is jó ?
Köszi 😀
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Rendben megnézem, köszi 😀
0
0
0
0
LightLeach avatar
Brayan6!
Állítólag jó, de, hogyha tényleg igazán jó mikrofonos fülest akarsz, akkor Ozone Rage ST lesz a nyerő. Kicsit drágább, de maximálisan megéri az árát. PCX-en ezt is megtalálod
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Szerintetek ez a füles megéri a pénzét? 😀
pcx .hu
[url]https://www.***/termek/sharkoon-rush-core-feher-fekete-mikrofonos-fejhallgato-52823[/url]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szedd szét és fújd be wd-40-essel. Ez a baj a hangerőszabályzós fülesekkel. Mindig tönkremennek a potmétereik. Nálam eddig 3-ból 3-szor tönkrement igaz kibírták 1 hónapig.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
megpróbálom

de mitöl csinàlja a hangeröszabàlyzó hogy hol az egyik hol a masik szôl?

ha befulyom egy kis kontaktszrevel nem lehet hogy megjavul?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Van Helsing 25!
Próbáltál esetleg másik fejest is rádugni a gépedre, nem lehet, hogy a bemenettel van baj?
0
0
0
0
Bronson avatar
minden bizonnyal... nem birod becserélni másikra?
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
kerdesem lenne van egy
Genius HS-G500V Gaming

az a problemam hogy ha adok ra hangot akkor az elejen hol az egyik oldal szol hol a masik.

mar 1x kicsereltek de 4 nap utan a cserelt is elkezdte ezt ez seria hiba vagy mi lehet??
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Dcsabika:
Hát nem tudom. Én egyszer hallottam egy Razer tiamat 7.1-et. Egy elég jó kis xonar phoebus hangkártyáról. Ugyenerre a hangkártyára rákötöttem az én kis HD 681 EVO-mat, de szerintem játékokban egy kicsit jobb volt a térhangja, a hangja is szebb volt egy kicsivel, és minden neszt meghallottam szintén, mint a tiamattal. Zenében számomra egyértelműen a Superluxom volt a nyerő.
Csak míg az enyém 9K addig a razer 60-70K.
Mikrofon meg szerintem inkább egy Zalman csíptetős miki. Hangja is jobb, ugyanúgy fel lehet a fejhallgató vezetékére csíptetni, csak ha elromlik, akkor nem kell a fejhallgatót is cserélni elég a mikit csak.
Nekem például a mikrofon egy genius headsetből való, amiből kiszedtem majd rákötöttem egy saját készítésű mikrofon erősítőre, majd ezt meg a hangkártyám vonalbemenetére.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Bronson: köszi 😃 rájuk nézek 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
dcsabika!
A freki tartományokat te ugyanúgy be tudod állitani manuálisan bármilyen fejesről legyen szó. Szintén rendelkezem egy úgymond "gamer" fejessel egy Razer Orca-ról van szó ill. nemrég jutottam hozzá egy Shure SRH440-hez és a két fejes köszönő viszonyban sincs egymással, se ha játékról, se ha zenéről beszélünk.
DE tisztelem a véleményed, ha te igy tapasztaltad akkor elfogadom, viszont részemről ez még mindig csak marketing.
0
0
0
0
Bronson avatar
Én úgy általában óvakodok a Hama cuccoktól, de te tudod... 😊
Van más is ebben az árban ami megfontolandó...

COOLERMASTER CM Storm Ceres-300 SGH-2000-KWTA1 - 9,6k
CREATIVE HS-800 Fatality 9k
THERMALTAKE Shock 10k
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
sziasztok, tudnátok ajánlani egy jó gamer fülest ami max 10k, de jó minőségű?
én amit néztem az a Hama Urage széria, van-e ezzel valakinek tapasztalata?

köszi a választ
0
0
0
0
LightLeach avatar
Lizard!
Kedves Lizard tessék befejezni a hülyeségbeszélést. Egy füles 2 dolog miatt lesz gamer, az egyik a mikrofon, a másik pedig a játékokhoz optimalizált karakterisztika, tehát bizonyos frekvenciatartományok alapból ki vannak emelve, vagy el vannak nyomva. Ezen később egy megfelelő programmal változtathatsz (egy bizonyos szinten), de az pl nyilvánvaló, hogy egy gamer füles esetében nem rakhatják tele basszussal, mert akkor minden lövés felérne egy ágyúdörrenéssel. Nekem van egy Invotone HD2000-em, meg egy Ozone Rage ST fejesem is, az Invotone verhetetlen zenehallgatásra, de játékok közben már kevésbé teljesít jól, az Ozone fejhallgatóval simán lehet zenét is hallgatni, főleg Dolby Advanced Audio-val (ha ismered a beállításokat), viszont játékok közben éli ki magát igazán, a legapróbb neszeket is hallod vele, és ami nem elhanyagolható ezerszer olyan térhatása van.
0
0
0
0
Lizard avatar
DE olyan nincs ,hogy "gamer"....😂
Az egy kitalált hülyeség Pistikének, hogy azt higgye akkor menő és jobb vele játszani.
A fejhallgató nem foglya felismerni, hogy te éppen játszol....és akkor jobban szól vagy mi?!😆
Bármilyen minőségi, sztereo fejes, leveri az összes "gamer" kacatot.
Tessék felébredni ez csak marketing. Tisztelet a kivételnek😉
0
0
0
0
LightLeach avatar
sacpatrik!
Ha gamer fejhallgatót akarsz venni, akkor maradj az Ozone-nál, még pedig az Ozon Rage ST-t ajánlom, ha nem fontos, hogy gamer legyen akkor tényleg Takstar (Invotone) HD2000
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Takstar HD 2000. Vagy valamelyik Superlux ennyiért. Ha kell mikrofon akkor veszel egy csíptetőst.
0
0
0
0
no avatar
Ozone Attack-hoz hasonló fejhallgatót tud valaki?
Már nem lehet rendelni,de 6.000ft körül mozgott.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Annyiért inkább maxell retro dj az az abszolút best buy simán felveszi a versenyt a 10k fölöttiekkel.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Aki nem szeretne sokat költeni egy fejhallgatóra,annak ajánlom a CANYON CNL-HP04X fejest. Én ezt használom kb. 3 éve nagyon megbízható,strapabíró.
Jellemzők :
Min. frekvencia : 20 Hz
Max. frekvencia : 20000 Hz
Érzékenység : 100 dB
Kábelhossz : 180 cm
Ára : 4000ft(és még jól is nézz ki) 😉
https://smt.ua/pics/photo/28501_46544.jpg
0
0
0
0
Lizard avatar
Bronson: csak ámulok és bámulok😀
Nagyon tuti, eddig nem hallott dolgok jelentek meg a fülemben😂
0
0
0
0
GaboC avatar
gyenesmartin: Köszi, a Takstar jól néz ki és árban is jó nekem. Utána kerestem és szinte csak jó véleményt találtam😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Arch7nGel: Zártban Takstar HD 2000. Nyitottban Superlux HD 681 EVO.
0
0
0
0
Bronson avatar
Lizard : na hogy muzsikál a hangkártya+füles kombó? 😊

Arch7ngel: abban a szegmensben nehéz lesz olyat találni (igencsak ritka...). sőt, még a felső kategóriában is a többség műanyagból van...
0
0
0
0
GaboC avatar
5-10k között tud valaki olyan fülhallgatót aminek a fejpántja fémből van? Hosszabb távra kellene, és csak játékra meg böngészés közben zenehallgatásra. Műanyag pántossal pár párszor megjártam, mert nagy a fejem és törik😃
0
0
0
0
Lizard avatar
Úristen emberek...soha ne vegyetek "gamer" fejhallgatót....Shure SRH440....pazar😆
0
0
0
0
LightLeach avatar
gyenesmartin!
Igen, én is erre jutottam, hétfőn hozza is a futár 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
ha fontos hogy kompakt legyen inkább vegyél fülhallgatót... mennyi a keret?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Tudnátok nekem ajánlani olyan fejhallgatót, amit össze lehet csukni aránylag kicsire, elég jól elnyeli a fülem, és még jól is szól? 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
SRH 440 helyett van még Takstar Pro 80. Nem jobb a hangja, csak másabb. Viszont kényelmesebb.
A shure inkább akkor jó, ha szereted hallgatni az éneket, rockot, jazzt stb. A Takstar meg pop, dubstep stb.
Nekem a Shure jön be jobban hangilag. Vagy e felett Beyerdnymic DT 770/880/990 használtan.
0
0
0
0
Bronson avatar
Én személy szerint többre becsülöm a zenére szánt füleseket mint a sokszor többe kerülő halálfejes, neonzöld meg stb. gamer füleseket... 😆 nyilván megvan azoknak is a saját környezetük viszont nem igazán praktikusak más helyzetekben...
0
0
0
0
Lizard avatar
Köszönöm a kielégitő választ😉
Akkor minden ugy fog működni ahogyan elképzeltem.
Sok fórumot átböngésztem, ilyen géémer,olyan csilli-villi fülesek után, aztán végül ez tűnt a legminőségibb, legjobb választásnak.
0
0
0
0
Bronson avatar
Lizard : nekem olyan hangkártyám van és meg vagyok elégedve vele! egy Sony MDR-XD150 fülessel (tudom nem felsőkategóriás, de meglepően jól szól annyi pénzért) is szoktam használni. A beépített erősítő jól teszi a dolgát és a Dolby Headphone módon túl van benne virtuális 7.1 modellezésre is lehetőség, ami nem csak fejhallgató módban érhető el! Én megmondom őszintén mindig 5.1 módban hagyom, nekem úgy szól jobban és akkor tudom a legjobban elkülöníteni a csatornákat is, tehát kérdésedre is válaszolva, egész jól szimulálja a térhatást sima fülessel is! ;) nálad meg pláne jobban fog szólni, pöpec kis fülest néztél ki!
0
0
0
0
Lizard avatar
Sziasztok!
A következő kérdéssel fordulnék hozzátok:
Tervbe van véve egy Shure SRH440 fejes + Asus Xonar DGX kártya beszerzése, a kérdésem pedig az lenne, hogy játékok, ill. filmek alatt elő lehet ebből a párosból csikarni virtuális 5.1-et szoftveresen?
Ugye a fejes az sima sztereo, de azt nem tudom hogy a Xonar driverében van-e erre lehetőség, vagy ahhoz mindenképpen valamilyen virtuális 5.1 fejes kell,mint pl a Siberia v2?
Válaszokat előre is köszönöm.
üdv
0
0
0
0
LightLeach avatar
MMathers!
Ennyi pénzért inkább Razer Kraken Pro! 😉
Kicsit ugyan drágább (bizonyos Webshopokban 23k) de megéri azt a plusz pár ezer forintot.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció