Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GaboC avatar
Sokat mérlegeltem a fülesek terén és végül az ASUS xonar gx és ASUS Cerberus kombónál maradtam. Rossz választás volt?
0
0
0
0
Joker avatar
Athis18
Nekem egy Maxell Metallics fülesem van és rohadt jó.Alumínium házas,nagyon jó basszust ad és jó a hangzása is.Ajánlom neked!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Amazonról vagy ebayról egy piston 2-es.
Milyeneket vettél?
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok.
Tudtok nekem ajánlani valami olcso, de jo minöségu "agybadugos" fülest? 😃 Mert a minap siekrult 2-t is vennem, de nem hozta azt az élményt, amit szerettem volna :\ ( ha már hallgatom a zenét akkor a nem árt ha jol érzékelhetö a mély is ... ) Nos valami ilyesmit szeretnék.
0
0
0
0
GaboC avatar
32ohm az nem olyan sok😀 Bejáratást olvastam én is.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Pont azt a részét nem lehet érezni. Amikor megvettem nálam inkább a kerek plüss résznél nyomta eleinte a fejemet vagy 1-2 hétig (de csak azért mert előtte 2 évig csak fülhallgatót használtam), de most már alig érezni ha a fejemen van. A DG DGX meg azért jó ha megveszed hozzá, mert erősítő nélkül nem szól valami jól.
Amire vigyázz a két kábel alatti résznél az ami tartja a fejen, az fél év után egy kicsit megszakadhat (Nálam legalábbis van egy kis szakadás. Illetve a drótnál a jó vastag szigetelés, kicsit megpattant, mert amikor felhúztam a fejemre mindig túlhúztam.)
Valamint hagyni hagy járódjon be az első héten. Utána jön meg a hangja.
0
0
0
0
GaboC avatar
Látom neked is ilyen fülesed van😃 A fejrésze nem kényelmetlen? Valahol láttam, hogy varrtak rá plüsst😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ennyiért ez a legjobb választás. Elég jó tere is van. Ettől jobb már csak a takstar ts 671 nek van. Szinte már túlzás lehet néhány embernek. Én is ilyet akartam venni.
0
0
0
0
GaboC avatar
Zártat azért nem akartam, mert annak nagy a basszusa és fps-be szerintem nem annyira szükséges.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Jó választás. De ez a fejes félnyitott. Tehát nem szűri ki a külső zajokat annyira.
0
0
0
0
GaboC avatar
Kicsit spóroltam még a kerethez és erre jutottam. Asus Xonar DG PCI 5.1 + Superlux HD 681 evo + Zalman MIC1 vélemény? Elsődleges profil játék, másodlagos pedig zene.
0
0
0
0
pixel69 avatar
[LINK]
[url]http://www.***/HiFi_fejhallgato/Sony_MDR-XB400_fejhallgato_fekete-p343163.html[/url]
Nekem SONY MDR-XB400 van fehérben és tökéletesen működik. Szépen és tisztán szól. 😀
teszt [LINK]
0
0
0
0
LightLeach avatar
Arch7nGel!
Ezesetben tudnék neked ajánlani egy USB-s külső hangkártyát, privátban linkelek is egyet, azon van hangerő szabályozó is.
0
0
0
0
GaboC avatar
Én max 10k-t költenék fülesre, mikrofon nem fontos számomra. Majd veszek külön, ha kell. Játékra kellene leginkább meg alkalmi zenehallgatásra böngészés közben. Ami eddig megfordult a fejembe a superlux-hd-669 és a hd2000, de ezekhez nem tudom, hogy kell e külön venni hangkártyát, hogy rendesen kiadják a lelküket. Jobb hangkártya megint 15k-tól kezdődik amire nem akarok költeni megint.
Olcsóbb gamer fülesek közül pedig a sharkoon rust core, Creative Tactic3D Alpha ami jobbnak tűnt. Az utóbbi usb-s és van benne hangkártya is.
A superlux és a hd2000-el csak annyi bajom van, hogy nincs hangerő szabályzó és szoftveresen hangot vezérelni nekem macerás. Már egy ideje bajlódok ezzel a témával. 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A hd2000-es jobb a maxelltől.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ahhoz bőven sok. Maxell retro dj-t nem nézted? Az ebbe az 5000ft kategóriába a legjobb.
0
0
0
0
GaboC avatar
A HD2000-hez elég lenne az alaplapi hangkártya?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Takstar (vagy Invotone) HD2000 jó kis füles
0
0
0
0
dani0903 avatar
Milyen fejhallgatót tudtok ajánlani főként zene hallgatásra, amelyre már tényleg azt mondja az ember, hogy na igen ez szól, viszont nem kerül 20-30 ezer forintba?
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
gyenesmartin
Mindenképpen kipróbálom amint lehetőség nyílik rá.


dcsabika
Akkor igencsak összekevertem de most nem esik le hogy mivel.
0
0
0
0
LightLeach avatar
nokiacsabika!
A Kraken mióta nyitott? 😲
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
nokiacsabika: Ha tetszett az a HD 661 akkor próbáld ki még valahogy a hd 681 evo-t is. De normális forrásról (DAC-ról), amiben van legalább egy tpa6120-as erősítő.
Félzárt füles így jó tere van. Az evoban javított magasok és mélyek vannak, mint a többiben.
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
GAMER2

Hát ha van stúdiós ismerős akkor nagyon jól tudod miről beszélek és igen ott egy komplett hangcucc az........ azt inkább nem is írom mennyi. Ahány ember annyi fül, akkor lehet nálam valami véletlenül jól sikerült darab járt 😀.

Ha jót akar akkor a Shure-t én is írtam és szintén az SRH440-re gondoltam, vagy ami még igen jó az az AUDIO-TECHNIKA ATH-M20X vagy ATH-M30 X vagy M40 X netán ATH 910PRO és nem vészes az ára. Ezekhez ahogy írtad és osztom a véleményed sőt ajánlott egy jobb 10-13k-s hangkari mert anélkül megette a fene.

Ide ajánlanám még elérhető áron a Superlux HD661-WH-t ebben kellemeset csalódtam ennyi pénzért.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Az a nyitott virtuális jobban szól mint az Electra...😉

Persze, hallottam már stúdiós ismerősnél 200 ezres Sennheiser-t, de annak csak az erősítője 100 ezer környékén van.

Az egy teljesen más kategória, nem átlagfelhasználóknak van kitalálva.

Azért ajánlom én is a Shure SRH440-et, mert még elérhető árban van, ugyanakkor gyönyörűen adja le a ráírt tartományt.

Ezt már egy egyszerűbb hangkarival szépen meg lehet hajtani. (Pl. Creative DGX)
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
GAMER2

Nem, vicceltem. Te komolyan gondoltad hogy egy nyitott virtuális 7.1-et hozol fel példának?

Normális hangkártya nélkül mindegyik 0-a.

Egy ténylegesen jó fejhallgató meg nem 30k ezt gondolom te is tudod ha volt már a fejeden komolyabb és akkor azt is tudod hogy ezek a gamer 5.1-7.1-ek mind marketing és sehol nincsenek a komolyabb fülesek + jobb hangkártyákhoz képest!
0
0
0
0
GAMER2 avatar
nokiacsabika: Ezt most komolyan gondoltad hogyha Razer akkor Electra? 😊
16 kHz-et képes lesugározni, köze nincs egy Kraken 7.1 hangjához! 😉


YraY:
Ha esetleg nem fontos a térhatás, akkor még ajánlom a Shure SRH-440-et, kitűnő fejhallgató!
Mindenféle zenére tökéletes, nálam játékra is kifejezetten jó volt...!
0
0
0
0
YraY avatar
Hát nemtudom.....mind a kettő nagyon jó a vélemények alapján...az a baj az egésszel, hogy a Razer atom jól zár (próbáltam) de mivel nem volt sokáig a fülemen ezért nem tudom, hogy mennyire fogja nyomni a fülemet....a Mad Catz meg nem volt olyan sokáig a fülemen, hogy érezzem a súlyát...patt helyzet...személy szerint nagyon szeretem a nagy basszust és ha nem hallok kintről semmit de azok a fülesek általában nyomják a fülemet hosszú távon...(nem volt még gémer fülesem szóval nem tudom, hogy az ilyen drága cuccok mennyire nyomják az ember fülét)
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
dcsabika

Hasra ütve soha nem ajánlok semmit !!!!

Ami nálam járt az piszok jól zárt, piszok kényelmes volt. Ha razer akkor Razer Electra. Ha jót akar akkor meg vegyen egy Asus-t vagy Corsir-t vagy Cooler Master-t vagy netán egy AUDIO-TECHNIKA ATH-M20X-et vagy Shure-t ami még 30k alatt kapható. Tudok ajánlani jókat de azt az összeget amennyibe azok kerülnek nem fogja kiadni értük és amihez egy jobb hangkártya is szükséges.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
YraY Tapasztalatból írom, hogy a Mad Catz igaz hogy brutálisan szól, viszont.......
Kib@szott kényelmetlen, és a külső hangokat is úgy átengedi mint vmi félzárt olcsóbb fejes.

Ugyanakkor próbáltam már Kraken 7.1-et is ismerősnél, nekem sokkal-sokkal jobban bejött minden tekintetben mint a MadCatz, úgyhogy én a Razer ajánlom! 😉
0
0
0
0
LightLeach avatar
nokiacsabika!
Nem tudom, hogy tapasztalatból írtad ezt, vagy csak ex has, de sztem olvass utána, mielőtt ilyet írsz, a F.R.E.Q 7 szarul is zár, meg vannak még hibái bőven, a mikrofon nagyon sérülékeny, ráadásul drágább is, mint a Kraken 7.1. Oké, hogy hangminősége nagyon jó (a Krakennek is tökéletes), de állítólag rohadt kényelmetlen.
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
YraY

Mindkettő nagyon jó és mindkettőhöz ajánlott egy jobb hangkártya, a Mad Catz F.R.E.Q 7 a jobb.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Szerintem Kraken 7.1 😀 Haver most vett, és nem bírtam ki, hogy ne ruházzak be rá annyira jó.
0
0
0
0
YraY avatar
Sziasztok! Melyik a jobb? Mad Catz F.R.E.Q 7 vagy Razer Kraken 7.1?
0
0
0
0
Bronson avatar
majd irj már egy üzenetet légyszives ha megvetted hogy muzsikál, kíváncsi vagyok tényleg olyan jó e!
0
0
0
0
Hagrid avatar
Igen én is ,viszont volt Retro dj-m is és az is nagyon jól szól az árához képest de szerintem meg fogok próbálni egy ilyen hd 2000-ret.
0
0
0
0
Bronson avatar
Én a HD 2000-ről csak jókat olvastam. Állítólag meglepően jó hangja van és sok drágább, nevesebb motyót lealáz. Én is egy ilyenen töröm a fejem...
0
0
0
0
Hagrid avatar
Sziasztok! Szerintetek melyik jobb? Egy ilyen Invotone HD 2000 vagy Retro dj?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Arch7nGel!
Gyanúsan olcsó ahhoz képest, hogy 5.1-es, inkább vegyél ugyanezen az áron egy stereot, pl. Takstar (Invotone) HD2000, szerintem jobban járnál.
0
0
0
0
GaboC avatar
A4tech 5.1 Surround USB Headsetről van valakinek tapasztalata?
0
0
0
0
Brayan6 avatar
M4artin, akkor örülök, hogy segítettem. 😀 Egyébként, leírnád privátba a bf 3 neved? 😃 felvennélek barátnak, ha nem gond 😃
0
0
0
0
M4rtin avatar
Brayan6 akkor tulajdonképpen nekem pont megfelel mert pont bf 3-hoz kell 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
csaba78: Maxell Retro Dj
0
0
0
0
Brayan6 avatar
M4rtin Hát igazából van benne igazság, de azért ez mégis csak egy stereo fejes, bár bf 3-ba elég kemények a hangok ezzel a kicsikével, főleg, ha még variálsz a hangokkal. 😉 😃

CSABA78 Hát 6e-ből én láttam egy jó fülest (szerintem jó) a neve Sharkoon Rush core. Remélem segítettem. 😀
0
0
0
0
M4rtin avatar
Na ez nekem még jobban tetszik 😃 Nem baj hogy nem tudtál semmit mondani róla mert nem 100%-ra néztem ki hanem írták hogy jó meg minden de ez nekem is jobban bejön meg biztos jó is , akkor szerintem ezt veszem én is 😃 És köszönöm a választ Brayan6
Szerk.: Olvastam hogy valaki írta hogy kevés a basszus gamer füleshez , ez igaz ?
0
0
0
0
Brayan6 avatar
Na megtaláltam a nekem való fejest 😃 Genius Hs-g600. 😀 Bocsi M4rtin, hogy semmit sem tudtam, mondani az Ozone rage-ről, de mindenki azt mondta (ismerősök) hogy inkább ezt vegyem, mert jobban megéri minőségileg, szóval, ha még nem találtál fejest, akkor bátran merem ajánlani, mert ugyan drágább, de nagyon csecse kis darab. 😆 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Csíptethetős Zalman mikrofon.
Youtubon lehet hallgatni, hogy milyen hangja van.
0
0
0
0
matyu20 avatar
Hali! Valaki tudna ajánlani mikrofont 5K közelében. Főleg skypehoz és hasonlókhoz kéne.
0
0
0
0
LightLeach avatar
gyenesmartin!
Rendben, megmondom neki, de nagyon ragaszkodik a Razer márkához (mindene razer), amúgy pont a tiamat 7.1 volt elég nagy bukás, mert annak valami elképesztően sz*r, már-már használhatatlan a mikrofonja.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Vegyen inkább egy Takstar PRO-80-at. Vagy SHURe SRH 440.
Razer fejesekben nem valami jó. Inkább egerekben, meg egyéb kiegészítőkben.
Tudom. Hallottam egy 70 ezer forintost tőlük (tiamat 7.1). Hangban meg elég közel állt az én kis HD 681 evomhoz képest.
Vagy az az Ozone (erről még én sem hallottam nagyon rosszakat), vagy drágábban az előbb említett fejesek.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Sziasztok!
Most valaki olyat szeretnék kérdezni, akinek van tapasztalata Razer fülesekkel (nekem sajnos nincs). Haver akar venni magának, de nem tudja eldönteni, hogy Razer Electra, vagy Razer Kraken legyen, nekem ami első látásra feltűnt, hogy a Kraken frekvenciaátvitele és érzékenysége jobb, de az a tapasztalatom, hogy ez nem minden esetben jelent jobb hangzást, van ahol azt írják, hogy az Electra verhetetlen, van ahol azt írják, hogy a Kraken verhetetlen, ezért most valaki olyat szeretnék megkérdezni, akinek van velük tapasztalata. Haver nevében is előre köszönöm a választ.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció