Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Graffiti2 avatar
Sziasztok!

Milyen fejhallgatót ajánlanátok 3000Ft körül?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Az evo. 668B-t csak akkor vegyél ha van 8k körül.
0
0
0
0
szabyy avatar
Semmi igazabol, csak annyi, hogy a 668B es a 681 evo kozul melyik akkor a jobb?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A HMC 681 EVO-val mi a baj? 16 K, de nincs szállítási költség.
Ráadásul jobban nem fogsz találni ennyiért.
0
0
0
0
Puffin avatar
Abban nincsen mikrofon.
[LINK]
0
0
0
0
szabyy avatar
Es errol velemeny [LINK]?
0
0
0
0
Puffin avatar
ASUS ROG Cerberus van Jack csatlakozós, ami esetleg telóhoz is jó.
[LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
szabyy: én szemüveges vagyok és Asus ROG Orion Pro-t használok. Abszolút kényelmes! És meg vagyok elégedve vele. Mondjuk mekkora a keret amit rászánnál?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
szabyy:
mikrofonos: [LINK]
mikrofon nélkül: [LINK]
0
0
0
0
szabyy avatar
Razer Kraken mennyire hasznalhato szemuvegben, nyomna-e, es az usb-s verziohoz lehet-e olyan jack adaptert szerezni, amivel lehet pl telefonrol hasznalni? Vagy ha valaki tud jobbat ajanlani (akar mikrofon nelkuli) ilyen arban azt is szivesen fogadom 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
CREATIVE Sound BlasterX H5? 😃 Hogy akkor menjen már a hangkártyához... 😃
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Játékokhoz.
Tudom, de jól áll a szénám mostanság. 😉 😜
0
0
0
0
Puffin avatar
Algatros01: az nagyon komoly összeg headsetért azért! 😃 Mihez kellene elsősorban?
0
0
0
0
no avatar
Egy Creative Sound Blaster Zx-hez milyen headset-et ajánlanátok? Max 70k. (Kitétel: Jack csati )
0
0
0
0
LightLeach avatar
Andris18!
http://www.aliexpress.com/item/Portable-Headphone-Earphone-Case-Headset-Carry-Pouch-For-Sony-V55-NC6-NC7-NC8-Data-Line-Storage/32630681468.html?spm=2114.01010208.3.87.WZ7Ob1&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201602_3_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_6&btsid=fe652d27-9007-4bc5-aa03-e29cfc21ff13
Én ilyet rendeltem, és bőven nagyon jó 😀 Ennyiért meg ingyen van 😃
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok ehhez a fejhallgatóhoz [LINK] keresnék tokot. A fejhallgató hangszórói behajthatók és forgathatók, de a "nyak" rész nem hajlítható be. A tok nem kell hogy keményített legyn csak ne leyen 10 000 forintos.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Bronson!
Én ha most vennék mikrofonos fülest akkor tuti, hogy egy ilyen superluxot választanék:
http://www.muziker.hu/superlux-hmc681evo
Ilyenem van is, csak miki nélkül.
A a nagy márkás "Gamer" fejesekből meg már elegem van, mert egyiknek sem üti meg az elvárt szintet.
0
0
0
0
Bronson avatar
ja, azért is ajánlottam, Hamával én is megjártam, akkor mondtam hogy soha többet a portára 😆 meg azért is kérdeztem hogy kell a mikrofonos, mert sokkal jobb sima fülest kapni annyiért...
0
0
0
0
LightLeach avatar
szabyy!
A hama márka szerintem az egyik legrosszabb amit választani lehet 😃 Azok közül viszont amiket Bronson ajánlott a Creative Tactic3D Alpha viszont nekem is eléggé tetszik, én biztosan azt választanám 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
inkább ezeket ajánlom:

[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]

mindenképp mikrofonos kell?
0
0
0
0
szabyy avatar
Valakinek val velemenye errol a fulesrol: Hama Fire Starter ?
Vagy valaki tud ajanlani valami jobbat 8-10k kornyeken?
0
0
0
0
LightLeach avatar
NeXTGeneration!
A Siberia v2 hangzása lehet, hogy kiváló, de magának a fülesnek a minősége kuka, a fejpánt leszakad pár hónap (ha nagy szerencséd van) után. Ha a 2 közül kell választani akkor Cloud 1 szerintem 😀
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Nekem ilyen fülesem van egész jól bevált!

[LINK]
0
0
0
0
gbsz777 avatar
Sziasztok! Szerintetek Siberia V2 vagy Cloud 1 a jobb? 20-25ezerből szeretnék gazdálkodni. 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
inkább ez. csak egy ezressel drágább...

[LINK]
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hello!
Erről a headset-ről mi a véleményetek? Nem akarok ennél többet költeni rá.
[LINK]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
gyenesmartin: Ok csak ilyet nem találtam. 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
[LINK]
Erről beszélek, nem a simáról.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
gyenesmartin: Azon nincs mikrofon.. max ha veszel hozzá Ilyen módon..

De ez ugye már dupla kábel stb.. biztos hogy jó füles de akinek olyan kell amin van mikrofon az nem fogja megvenni.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
16-ért mikrofonos superlux 681 evo. Ennyiért nincs jobb szerintem
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Na meg jött amit lejjebb írta Dooma Egy kis össze hasonlítás: Razer Kraken Pro VS Razer Kraken USB
https://kepkezelo.com/images/g3x2871mmg8ti89hjr4c.jpghttps://kepkezelo.com/images/xwtqhksrjn4jff4v3x74.jpg
USB verziónak világit az oldala. azt hittem amennyivel kisebb annyival kényelmetlenebb de kipróbáltam az is kényelmes. Valamivel máshogy szól. Meg a mikrofon nekem jobbnak tűnik az USB-s Krakenen 16000Ft-ot nagyon meg ér az Razer Kraken USB! Bátran ajánlom!
0
0
0
0
Bronson avatar
bocsi, amikor írtam, még nem frissült az oldal és nem láttam a többi hozzászólást... igen, az egész jó vétel annyiért, ha mikrofonos headset kell.
0
0
0
0
Dooma avatar
Razer Kraken USB 16-17 ezerért, ezt néztem ki.Sajnos nem láttam mikrofont amiket írtál. Tesómnak is Krakenje van igaz ő közel 30-ért vette. Azt mondta faja cucc.
0
0
0
0
Bronson avatar
Dooma : személyes tapasztalatból ajánlom az Invotone hd2000-et. igazából több név/gyártó alatt is fut a modell, a rengeteg pozitjv kritika keltette fel a figyelmemet iránta és nem kellett csalódnom, azóta sem hallottam abban a szegmensben sok jobb fülest, 7-8k között van. a másik amit megfontolnék a helyedben, az a
SENNHEISER HD 419. ez majd 15k.
0
0
0
0
Rocky Balboa avatar
Nagyon kényelmes, én egyszer 3 órán át viseltem akkor egyszerre volt zene hallgatás vele film nézés, gameplay felvétel, meg minden és egyáltalán nem nyomott a fejméret állítható. A mikrofon tökéletes, azt is lehet állítani hogy mennyire legyen "belül" "Kívül". Ajánlom főleg hogy most akciós!
0
0
0
0
Dooma avatar
Kényelmes ? (Szempont, hogy 1-2 óra viselésnél is ne nyomja össze a búrám+mikrofon hangzás)
0
0
0
0
Rocky Balboa avatar
Dooma Én nekem ilyenem van és nagyon jó: [LINK]
0
0
0
0
Dooma avatar
10-13 max. 15K-ért ajánlanátok fejest?
0
0
0
0
Bronson avatar
én is eddig sok jót hallottam a Pistonról, lehet én is beruházok majd egyre, mivel most nincs is utcai agybadugós fülesem...
0
0
0
0
LightLeach avatar
Nos, hát..
Használom már szombat óta a Xiaomi Piston Steel/Hybrid tipusú fülesemet, tehát a bejáratás fázis megolt. Eleinte kicsit soknak találtam a magas hangokat, de a bejáratás után ezzel már koránt sincs probléma. Nagyon jó basszussal operál, nem zavaróan, de jól dübörög. A magas tartomány a bejáratás után egy kicsit "szocializálódott" a mélyhez és számomra így pont tökéletes, mert én eleve a V karakterű füleseket szeretem. A közép pedig egy kicsit háttérbe szorul, de engem ez egyáltalán nem zavar. Csak annak nem ajánlom teljes szívből a fülest aki vájt fülű és a tökéletesen egyenlő mély, közép és magas arányt szereti 😃. És mivel ez egy gamer oldal nem mehetek el amellett sem, hogy nagyon érzéken és a teret is baromi jól kezeli, CS:GO-ban és BF3-ban teszteltem, konkrétan a légyfingást is meg lehet hallani részben azért mert jól szűri a külső zajt, részben azért mert tényleg nagyon érzéken. Kívülre alig hallható cincogáson kívül semmi nem jut még elég hangos zene mellett sem. Én nagyon nem bántam meg a rá elköltött pénzt, ilyen jó agyba dugós fülesem még biztosan nem volt.
Ja és a mikrofon, telefonáláshoz használtam eddig csak, ott egyértelműen jobb, mint a telefon beépített mikrofonja.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
+1 a RAZER-nak annyiért nagyon megéri!
0
0
0
0
Bronson avatar
RAZER Kraken USB - 16k ha belefér a keretbe...
0
0
0
0
CuRi avatar
Pontosítok: igazából én headsetre gondoltam, amin van mikrofon is. 😃
0
0
0
0
LightLeach avatar
CuRi:
Ha fejhallgatót keresel, akkor ezt teljes szívemből ajánlom neked, ugyan 900-al túlmegy a kereten, de nekem van egy ilyenem, és hihetetlen jó, a muziker meg több mint korrekt cég, és ingyenesen szállítják 😉
ha agybadugós füles kell abból meg most rendeltem egyet, délután megjön, majd mondom, hogy milyen 😃
0
0
0
0
winrar avatar
CuRi: Szó szerint fülhallgató fülesre gondolsz? Mert ha igen, akkor a Sennheiser CX 3.00 fülesemet ajánlom, már több, mint fél éve megvan és nagyon jó, szeretem.
0
0
0
0
CuRi avatar
Valaki lenne szíves és mondana egy gamer fülest 10-15 között? Fülesekben teljesen béna vagyok, hogy mi jó és mi nem ezért jól jönne néhány ötlet! Köszönöm a válaszokat előre is! 😀
0
0
0
0
LightLeach avatar
Köszi szépen a választ 😃
Már meg is rendeltem, ha megérkezett és már használtam pár órát, és megvolt a bejáratás akkor néhány mondatban leírom a saját tapasztalataimat róla 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
ezt rosszul nézted, igazából Piston a neve mindkettőnek, csak ugye annyi címkét felsorakoztattak már ezekhez, meg a Pistonnak is annyi verziója jött már ki (ez konkrétan a rev 3.0 ha jól tudom), hogy nem is kell csodálkozni hogy sokszor el van írva valami a nem hivatalos oldalaktól eltekintve 😀 tehát ugyanaz a kettő.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció