Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FoLey avatar
Aki vásárolni akar és nem drágát ezeket tudom ajánlani. Basszusban és hangzásban jók. Ilyenekkel rendelkezek amit aliexpressről rendeltem.
Rock Zircon 3k
Xiaomi Hybrid 5-6k
Bosshifi B3 6-7k
URBANFUN Balanced armature 3.5mm In Ear Earphone Hybrid Driver 1dd+1ba HiFi Metal Earphone Earplug Headset with Mic earphones 5k

Kicsit drágábban BT füles
Meizu EP52 10k
0
0
0
0
💬 8
FaLchioN avatar
@FoLey: A napokban vásároltam egy Sony MDR XB-50-et. Aki szereti az extra basszust,mélyet és a hangerőt, annak ajánlom. Kiváló Sony minőség, 8-10 ezer forintért kapható.
0
0
0
0
FoLey avatar
@FaLchioN: Nem rossz ahogy olvasom,de Xiaomi Hybrid meg Rock Zircon hangzásban van.
Tegnap jött meg a Meizu EP52 BT fülesem nagyon jól szól és 8 órát kibír,mellesleg nem esik ki a füledből és kényelmes. Basszus is van benne szintén az említettek szintjén.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@FoLey: Pont egy éves Xiaomi Hybridet váltott. Abban annyi magas és V karakter volt,hogy néha bántotta a fülem :/
0
0
0
0
FoLey avatar
@FaLchioN: Attól függ a régi Hybrid vagy az újabbik volt neked. Az újabbik nem olyan jó mint a régi.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@FoLey: Még tavaly nyáron rendeltem.
0
0
0
0
FoLey avatar
@FaLchioN: Ezt nem nagyon ajánlják ha ilyet vettél. Nekem a régebbi fajta van.
[url]https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-In-Ear-Earphone-Hybrid-Pro-HD-With-Mic-Voice-Control-Triple-Driver-Headphones/32815107137.html?spm=2114.search0104.3.1.14ac2f9clvbuqC&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10065_10068_319_317_10696_10084_453_454_10083_10618_10304_10307_10820_10821_537_10302_536_10059_10884_10887_100031_321_322_10103,searchweb201603_51,ppcSwitch_0&algo_expid=804626f6-724c-47d5-9f28-7c9c5e03c2d1-0&algo_pvid=804626f6-724c-47d5-9f28-7c9c5e03c2d1[/url]
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@FoLey: Azért cseréltem le a fent említett Sonyra' 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@FaLchioN: Jó az is kinek mi az ízlése csak a tarthatósága bírja sokáig. 😆
0
0
0
0
Matthew1994 avatar
Hali srácok! Sokáig kerestem "mindenes" headsetet és kettőre szűkült a kör. Az egyik a Plantronics RIG 500HD, a másik pedig az Astro A10. Valakinek esetleg van tapasztalata egyikkel-másikkal? Vagy valami vélemény? Nekem a RIG szimpatikusabb, de nem tudok dönteni.
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Az Aula Storm fejhallgatóm második darabja is megadta magât, így megintújat keresek. Ezúttal emelek a követelményeimen. Olyat keresek, amit Bluetooth-tal, és PC-vel is lehet használni. Zárt legyen, tehát ölelje körül a fülemet. Mikrofon nem létszükséglet, ugyanis ezen a romhalmazon még működik, de nem ártana. Viszont ezt a vásárlást szeretném a lehető legolcsóbban megúszni, pénzszűke miatt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Na be lett rendelve a HyperX Cloud ll szerda/csütörtök remélhetőleg itt lesz 😀 kíváncsi leszek!
0
0
0
0
no avatar
Hali!

Leginkább sporthoz keresek valami jó bluetooth fülhallgatót, de mivel még sosem volt egyetlen egy fülhallgatóm sem (az alap vezetékeseket leszámítva), ezért inkább rákérdezek előtte, hátha tud valaki valami jót. 😃
Árban olyan 25-30 lenne a felső határ.

Eddig ezeket néztem:
https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/philips/shb5850-p371524259/
https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/sony/mdr-xb50bs-p346181812/

Ilyen fajtát keresek mindenképp, ami gyakorlatilag csak 1 vezeték (nincs az a műanyag alap). Valakinek valami tanács esetleg?
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok!
Fejhallgatot keresek játékhoz, illetve zenehallgatáshoz. Mikrofonos elöny, és ha van benne basszus az sem hátrány. Olyan 10e Ft korul szeretnék rákölteni maximum. Tudnátok ajánlani?

Köszönöm.
0
0
0
0
💬 1
McFly36 avatar
@Athis18: Végül Razer Electra V2-t vettem, használható sima fejhallgatónak is, a mic kivehető.
Viszont nyárra nem ajánlom, bent a szobában is picit megizzad a fülem miatta. A hangja számomra 10/6, azaz ennyi pénzért király.
15 körül kapható
0
0
0
0
McFly36 avatar
Sziasztok, Razer Electra V2-höz volt már valakinek szerencséje?

Headset vétel előtt állok, nem tudok dönteni, HyperX cloud stinger is tetszik.
0
0
0
0
💬 1
rened avatar
@McFly36: Ismerosomnek stingerje van, elegedett vele.
0
0
0
0
lived avatar
Új headset-et szeretnék vásárolni.
Az ára olyan 10-15e forint környékén legyen.
Engem nem érdekelnek az ilyen 5.1 meg 7.1, rgb világítás stb.
A lényeg hogy jó szóljon, jó mikrofonja legyen ami normálisan veszi a hangot és nem torzít.

Ötletek?
0
0
0
0
💬 6
lived avatar
@Abelsu: Esetleg tudnál konkrét modelt is mondani?
Megköszönném 😀
Mert ahogy néztem elég sok fajta van a kraken családon belül és az árak is változóak.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@lived: Szerintem AbelsuPC erre gondolt. Csak ez van 15e alatt:
[LINK]
(Kicsit megosztóak a vélemények)
Nem nagyon értek az anyaghasználathoz ,de még ezekről mondanak jókat:
Atermékelírás fülnél nézd meg az adatokat feltétlen, (esetleg a véleménykeet is 😀 )

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
lived avatar
@Andris18: Köszönöm szépen a segítséget 😀
Így már is könnyebb 😉
A hyper X-et én is néztem.
Utánuk olvasok és aztán választok.
Sajnos a mostani fejhallgatóm mikrofonja elég gyengécske és torzítja a hangot nagyon. A család és barátok sokszor nem értik amit mondok vagy egyszerűen nem megy át normálisan a hang.

Köszönöm még egyszer a segítséget!
0
0
0
0
Andris18 avatar
@lived: Szívesen!
Ha tudod valahol próbáld ki, az a legjobb. Ha meg nem van 14 napod elállni a vásárlástól! 😀
0
0
0
0
Abelsu avatar
@lived: Csak A Razzerel van tapasztalatom, annak jó a mikrofonja 😀
0
0
0
0
CuRi avatar
Valakinek van tapasztalata a Spirit of Gamer márkával? Azon belul is esetleg a H70 vagy H100-as fejhallgatoval? Elég jo értékeléseket meg véleményeket hallottam róluk az 5-10 ezres árkategoriaban, meghogy ár-értek arányban állítólag nagyon erősek de azért szeretnek hallani személyes friss élményt is. 😀
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Na akkor pár hónap, és kampó is az Aula Stromomnak. 7,5 ezer helyett most már 10,5. Annyit meg szerintem nem ér meg.
Tudtok ajánlani max 15k-ig valami "strapabíró" fejhallgatót mondani? (Az Aula kábele pl. minden ok nélkül a fejhallgatón lévő gumis bevezetésnél adta meg magát. Majd a szervízben csak rosszabb lett.) Olyat szeretnék, ami nagy párnával rendelkezik, és lehetőleg elég jól szűri a "kinti zajokat". Egyébként szemüveges vagyok, szóval a sorstársak tapasztalatai nagyobbat nyomnak a latban.
Közben kinéztem ezt:
https://mikrofonos-fejhallgato.arukereso.hu/jbl/t450-bt-p350494575/
Pusztán azért tetszik, mert bluetooth-os, ezért hordozható. És ebből kifolyólag nincs kábel ami el tudna szakadni. 😃
0
0
0
0
💬 1
gyenesmartin avatar
@Gyikoc: Én inkább ilyet vennék.
[url]https://www.alza.hu/pioneer-se-ms5t-s-ezust-d5022943.htm?kampan=arukereso_hu_sem-4_fejhallgatok-otthoni-hasznalatra-pio633g9b&utm_source=arukereso_hu&utm_medium=product&utm_campaign=arukereso_hu_sem-4_fejhallgatok-otthoni-hasznalatra-pio633g9b[/url]
Ha ez nem kényelmes, akkor nem létezik neked megfelelő füles, ami jó hangú is ebben az árban.
A fülpárnája nem egyforma vastag, hogy minél kényelmesebb legyen.
0
0
0
0
Slacuuu avatar
Sziasztok

Fejhallgató vásárlás előtt állok főleg játékra használnám.

HyperX Cloud II
HyperX Cloud
QPAD QH-90

Ezt a 3-at néztem ki. vkinek esetleg személyes tapasztalat bármelyikről ? 😀
0
0
0
0
💬 2
gyenesmartin avatar
@Slacuuu: Ugyanaz a 3 fejhallgató. II-höz adnak USB-s hangkártyát, ami szerintem felesleges, mert nem túl jó minőségű, viszont a mikrofonja jobb, mint a simáé.
Én a sima Cloudot venném és plüss párnával használnám.
Nekem SHP 600-asom van. Ugyanaz a hangszóró, csak ez nyitott, meg nincs a hangszóró előtt szivacs ami lecsökkentené a magasat.
0
0
0
0
Slacuuu avatar
@gyenesmartin: Köszi😀
Én is a sima Cloudra gondoltam.
[LINK]

Ezt néztem mert ezt még sok helyen kapni, de itt az van hogy Cloud Pro, ez is a Cloud 1?
0
0
0
0
Schwin94 avatar
Mit gondoltok a Zalman ZM-HPS300 ről ? Gondoltam rá hogy beruházok egyre. Árban ez meg felelő is lenne.
Szerintetek?
0
0
0
0
💬 2
gyenesmartin avatar
@Schwin94: Fejhallgatót ennyiért nem fogsz jó hangút venni. Fülhallgatóból már igen.
[LINK]
0
0
0
0
FoLey avatar
@gyenesmartin: Vicces 5000ft-ért vettem Sharkoon Rush-t és hozza az elvártat. 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ha valakinek olcsón kéne jó fejhallgató, akkor ajánlanám az Omnitronic SHP 600-at. Ugyanaz a hangszóró van benne, mint a hyperx cloud-ban is, csak annyi eltéréssel, hogy ez nyitott (nagyobb a tere, de kihallatszik és ugyanúgy be is) és nincs mikrofonja. Viszont 13k-ba kerül.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv! jómúltkor kérdeztem be ide füles vásárlás miatt,de akkor nem lett belőle semmi mert a jelenlegihez vettem fülpárnákat de mostmár eljött az ideje h vegyek.

A HyperX Coud ll nézzem ki a maga 79.99€ árával,eddig még elmegyek de tovább nem nagyon szeretnék de ha esetleg valaki tud személyes véleményt mondani róla azt megköszönném, felpróbálni fel tudtam mediába nagyon nagyon jó és minőségi darabról van szó nekem jobban bejött mint a Razer kraken ami még 89€ árával hasonló (árban)
Havernak Razer je van de sokszor én előbb hallom az enemit pubg be mint ő pedig én Beats fejhallgatóval játszok amik mint tudjuk zenére valók.
Olvastam a Cloud ll ről prohardveres tesztet és nagyon bejött nekik.
A fülpárnacsere nálam nagyon nagy plussz! Bár nekem nincs bajom a bőr borítással.
De azért tartok tőle kicsit mert réginek mondható mert a proharveres teszt is 3 éves,nemtudom ez mennyire számít
0
0
0
0
💬 3
Barni57 avatar
@bukta2: Szia!

A HyperX Coud ll-is nagyon jó,az egyhez hasonlóan ez is nagyon jó,sőt még jobb is,és főleg gamer füles meg is éri az árát szerintem.

DE azért itt egy teszt,tudom te is olvastál,de ez ujjabb,de a három éves is jó teszt lehet ha alapos,a teszt:
[LINK]

De főként ezt tudom tapasztalatból ajánlani:ASUS ROG Orion Pro Gamer Headset(pc-re)
Ha levegőt veszel nem hallatszik úgy vissza,ez is gamer,és jó minőségü ez is,
prémium kategóriás hatást kelt mind a hangminőség,de a kényelem és dizájn is jó,de fontos is.
Érzékenység:100 dB
mikrofon érzékenység: -30
Itt egy link az asus-ról,itt vannak árak is,de részletes leírás is:[url]https://www.konzolvilag.hu/pc/asus-rog-orion-pro-gamer-headset
[/url]

[url]https://mikrofonos-fejhallgato.arukereso.hu/asus/orion-pro-p125175705/#termek-leiras
[/url]

Remélem tudtam segíteni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Barni57: kösz szépen az infót! 😉 HyperX lesz már eldöntöttem, mert nagyon minőségi kívül bellül, fogásra megállapítottam 😃 nagyon jó érzést kelt de persze kösz szépen az ötletet!
0
0
0
0
Barni57 avatar
@bukta2: Szívesen 😀
0
0
0
0
matyosowski avatar
Skacok van itt a fórumon olyan ember aki Creative Blaze fejhallgatót használ? Tönkrement 7 vagy 6 év után az elődje a HS800-am gondoltam veszem az utódot de nem sok mindent találtam róla. Esetleg aki ismeri tudna nekem pár szót írni róla?
Vennék Logitech G szériát de a mikrofon eltávolítás nekem alapkövetelmény, sajnos abban nem tudom leszedni, így ugrott 😞
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sziasztok mennyire jó egy Razer Mano'war? Mert nekem nagyon tetszik. Csak nem tudom meg éri e vagy inkább másikat nézzek ki magamnak. Most egy Razer kraken prom van.
0
0
0
0
💬 11
Puffin avatar
@BenjaminHun: Haveromnak volt néhány RAZER cucca, de csak szidta. Azt mondta soha többet..,
A márkát fizeted csak meg,,,,
Ajánlom a Logitech-et, van Mo szervízük.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Puffin: Köszi mostani razer fülesem mar 2év 3hónapos és csak 2 esztétikai hiba van rajta.. Logiból milyet?
0
0
0
0
Puffin avatar
@BenjaminHun: Attól függ mennyit szánsz rá! Vezetékes vagy vezeték nélküli? Gondolom játékhoz kellene.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Puffin: Vezetékes max 35000
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@BenjaminHun: Én már 2 éve egy G35-öt használok, igaz ez már kicsit idelyét múlt, hisz 2009 óta kint a piacon, de a mainapig hibátlanúl működik.

Itt van egy két példány:
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[url]https://mikrofonos-fejhallgato.arukereso.hu/logitech/prodigy-g233-p372861445/
[/url]
0
0
0
0
Puffin avatar
@BenjaminHun: Vagy esetleg vezetéknélküli G533 is van most annyiért.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@BenjaminHun: Én pl. ajánlom neked az Asus-t:
[LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
@Gyrger72: Most váltottam arról... 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Gyrger72: ASUS cuccot nem akarok köszi. még ezeken gondolkodom ROCCAT Kave XTD Stereo, Logitech G633 Szerintetek melyiket?
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@BenjaminHun: Nekem egy régebbi ROCCAT van,én nagyon szeretem jól is szól de elég nehéz.
Abban az árban már az 5.1 es is elérhető szerintem.
A Logitech is jó cuccokat csinál, a roccatnál biztosan könnyebb és valószínű kényelmeseb is de a hangzás szerintem a roccatnál lesz jobb mert az jackes nem usb-s.
0
0
0
0
xsebix avatar
@Manyik75: Nekem is pont ez a bajom a Logitech g430mal , hogy USB-s , feltéve ha akarom használni a terhangzast mert az csak usb-n keresztül megy... Amúgy nincs vele bajom mert kényelmes és jó is a hangzása de szerintem olyan amit a hangkartyaba lehet bedugni az jobb lehet..
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Most vennék gamer fejhallgatót. Tudna valaki ajánlani egy beváltat - ár / érték arány - ?
Max 20 ezerig. Köszi a válaszokat.
0
0
0
0
Gyikoc avatar
https://www.arukereso.hu/aktiv-hangfal-c4060/media-tech/soundrave-2-2-dualbass-mt3329-p246044217/#termek-leiras
Én nem tudom mit kéne gondolnom erről... Valakinek volt már hasonlója? 😃

A minap voltam egy jó barátomnál, aki úgymond "ért" a műszakis dolgokhoz, és megcsinálta nekem a hangfalamat. Több helyen is meg volt törve a régi (jackes) kábele, így kapott egy újat, illetve az új kábelben egy törés meg lett forrasztva. Nála tök jól működött, meg minden de mire hazahoztam a cuccot addigra a mélynyomó meghalt. Vagyis ez nem pont így igaz, mert működik csak éppen nem úgy ahogy kellene. A basszust úgy nyomja, mint a másik két kis hangszoró, holott nem ez lenne a dolga. A kábelek jók, jól is lettek összeforrasztva, és megtörve sincsenek. Mi lehet a probléma?
0
0
0
0
GodSie avatar
Ha valakit érdekel nekem van eladó asus strix dsp gamer fejhallgatóm dobozos garis 7.1 boltban 60k nálam 37😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Kinéztem két bluetooth-os fejhallgatót. Arra lennék kíváncsi szerintetek melyik a jobb (Egy Sony Xperia Z1 telóhoz használnám)?
[url]https://edigital.hu/osszehasonlitas?slugs%5B%5D=p418762&slugs%5B%5D=p471138[/url]

De ha valaki tud jobbat ajánlani, szívesen meghallgatom. max. 40k.-ért
0
0
0
0
💬 3
hashimoto avatar
@Gyrger72: A kettő közül a MAGNAT. 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@hashimoto: Még ezeket néztem ebben az árkategóriában.
[url]https://edigital.hu/osszehasonlitas?slugs%5B%5D=p471138&slugs%5B%5D=p418761&slugs%5B%5D=p472375&slugs%5B%5D=p478629[/url]
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyrger72: Ezek közül a Pioneer a legjobb, viszont árban 1. tudásilag 2. a MAGNAT.
Döntsd el,megéri-e a Pioneer. 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Sziasztok!
Új füles vásárlás előtt állok. Vezeték nélkülit szeretnék mindenképpen. Két típuson gondolkozok, egyik a Logitech G533 másik a G933. Megéri azt a felárat a 933-as? Jobb annyival?
Esetleg ha valakinek van valamelyikkel tapasztalata leírhatná! Köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Mi a véleményetek a Logitech G231 fejhallgatóról? Főleg játékra és zenehallgatásra használnám.
0
0
0
0
💬 2
Hunork avatar
@m4rt1n2: Ezt pont nem ismerem, de ebben az ársávban ezek kifejezetten jók, jól szólnak, gamer cuccok:
ROCCAT Renga
SANDBERG Derecho
STEELSERIES Siberia 100

az a bajom, hogy némelyik neves gyártó csak a nevét adja a gyenge termékhez... persze nem biztos, hogy ez erre a G231-re is igaz, de inkább a fenti három. Ha tudod, akkor valahol próbáld ki. MM pl.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@m4rt1n2: Nagyszerű hangzás, elég jó mikrofon, csak ajánlani tudom 😀 , egyetlen hátránya,hogy nagyon lent van a hangerő szabályzó és jól le kell érte nyúlni ha állítani akarsz illetve számomra nagyon nyomta a fejem a fejpárna rövid (15 perc ) használat után is.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
Helló! A fejhallgatóról csak annyit tudok mondani, hogy tetszetős darab és a Kingston egy minőségi márka (Nekem Asus fejhallgatóm van).
Én boltot az Extreme Digitalt és a Konzolvilág váci úti üzletét ajánlom.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helo, egy kegyetlenjó gamer fülest akarok venni a közelgő codww2 höz, ha valahol akkor ott fontos a jó hangzás hogy tudjam honnan is jön az ellenség 😀 esetleg ha valaki tudna ajánlani ami megfelel erre a célra megköszönöm!
Spoiler!
nem zenére keresek fülest,arra van.
0
0
0
0
💬 3
Hunork avatar
@bukta2: Nem írtál keretet. Így én 30k -tól lefelé ezeket mondanám:
ASUS Strix 2.0
RAZER Kraken Pro v2
HyperX Cloud II
ASUS ROG Orion
ASUS RoG Vulcan ANC
OZONE Ekho H80

20k alatt:
ROCCAT Cross 2.0
ASUS Cerberus Gamer
HyperX Cloud Stinger
STEELSERIES Siberia 150
RAZER Kraken
LOGITECH G230
RAPOO VPRO VH200
OZONE Rage Z50

Innentől tiéd a döntés. Egy nagyobb üzletben ki kéne próbálni párat, már amit lehet és kint van. Úgy könnyebben tudsz dönteni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Hunork: értem, kösz szépen! A Razer Kraken Pro v2 már régóta tetszik! nagyon jól néznek ki! hát írtál egy párat. majd a media markt ba kipróbálom őket, sztem megtalálom mindet, mert rohadt nagy a választék 😃
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@bukta2: Hát én media marktban eddig mindig úgy jártam hogy kinéztem akármilyen asust, ki akartam próbálni, megnézni sose volt, mindig azt mondták nincsen😂 De amikor már megrendeltem bementem és láss csodát ellepték a polcokat.😂
Amúgy nekem Asus Rog Orion Pro van és nagyon jó hangja van Titanfall2ben (csak hogy fps példát mondjak) de minden másban is. 😂
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Max. 10k-ért egy olyan füles, ami normálisan szól. Azaz ad valami normális basszust, de nem felejti el a magas hangokat.
0
0
0
0
💬 4
gyenesmartin avatar
@Gyikoc: Zártan: Invotone HD 2000/Takstar HD 2000
Fél nyitottan: Superlux HD 681 EVO (ebben több a méy)
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@gyenesmartin: Jöhet még. Személyes véleményre + 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
@Gyikoc: Superluxom van.
Egy kicsit sötétebb karaktere van, de összességében sokkal jobb hangja van, mint bármelyik másik fejhallgatónak ebben az árban. Mély az van benne bőven (fejhallgató erősítővel még durvább), magasai is jók egyik sem nyomja el a másikat. Eleinte nem mindenkinek kényelmes, de a párna "hozzászokik", akkor utána észre sem lehet venni.
Hangban meg anyaghasználatban talán jobb a Beyerdynamic DT 235, de drágább is valamivel.
0
0
0
0
Hunork avatar
@Gyikoc: RAZER Kraken: iszonyat jó mély, basszus, a magas nem süvölt, kényelmes a füles.
IBOX X7: fentiek elmondhatók róla is,csak sokkal olcsóbb, a kábel jó hosszú, és szintén kényelmes. Fiammal szemüvegesek vagyunk, a fejpánt és a szivacs összhangja kiemelten fontos, és e kettőnél nagyon jó!
0
0
0
0
rise01 avatar
Sziasztok. 3-4 éve van meg a THERMALTAKE Shock fülesem és hát az idő és a multigamek világa megette már kicsit 😃 Nézegettem több márkát is de nem tudom mi lenne jó választás. 90%ban játékra használnám. Ami nekem fontos, hogy plüss legyen a fülpárna úgy mint az említett TH Shock-nál. Nekem ez nagyon kényelmes és 0% az izzadás alatta még nyáron 50 fokban is és nem nyomja a nem apró fülem sem 😀 olyan 30-35 körüli összeget szánnék rá. A vicces, hogy a jelenlegi headsetem ára 13-15 ezer körüli viszont szerintem hangzásra nagyon epic, még a légyfingot is meghallom centi pontosságra akár CS GO-ban akár PUBG-ben 😀 Én speciel nem hiszek az 5.1 és a divatos 7.1 erejében úgyis a stereo és a jó térhangzás a lényeg a virtuális 100.1 csak kamu legtöbbször. Bocsi a regényért, esetleg valaki tudna tippet adni miket lenne érdemes megnéznem? 😀
0
0
0
0
💬 3
BenjaminHun avatar
@rise01: Logitech G633, Kingston HyperX Cloud II talán a kettőközül valamelyik?! 😀
0
0
0
0
rise01 avatar
@BenjaminHun: Köszi Benji 😀 Árban és desingban sem rosszak bár most jön a dilemma. Melyik lehet a jobb 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@rise01: Nézz teszteket szerintem van a neten. 😀
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok!
Bluetoothos/NFC-s fullhallgatot szeretnék vásárolni. Mit tudnátok ajánlani?
0
0
0
0
💬 2
hashimoto avatar
@Athis18: [LINK]

Ezt tudom ajánlani. 😀
0
0
0
0
barnav avatar
@Athis18: Ez attol is függ mennyit költenél rá
haveromnak ilyen van: Skullcandy Ink'd Bluetooth (S2IKW)
azt mondja nagyon jó a hangzása bár a nyak része néha kicsit kényelmetlen neki de ez ízlés kérdése
amit meg én tudok ajánlani az a JBL E25 BT
[LINK]
nem olyan régóta van meg de valami eszméletlen milyen a hangzása és nekem kb olyan 7 órát kibír
persze ez egy picit drágább kategória
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Nem rossz a Kave XTD 5.1 Analog, de zenénél tényleg kicsit furcsa a hangja.

Játéknál\filmnél viszont nagyon jó, 35ezerért szerintem bőven megérte a pénzét. 😀
0
0
0
0
💬 2
Manyik75 avatar
@Moon_Breaker: Gratula hozzá. 😀
A roccatot használom játékra meg filmre én is a Razzert átállítottam stereora és az lett a "zenés" füles nekem is . 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Manyik75: A veznélküli sünhájzer RS-160 viszont döbbenetesen szól akár zenénél, akár filmnél
Ők is csinálhatnának valami hasonló 5.1 \ 7.1 fejhallgatót.
Árban biztosan legalább a kétszerese lenne a Roccat -nek, de azért tuti jól szólna.

Bár így Xonar progijában finomhangolva egész jól szól zenénél is. 😃
0
0
0
0
ppista avatar
Milyen komolyabb fejhallgatót ajánlanátok játékra,zenehallgatásra?
Keret 15-30ezer Ft között
0
0
0
0
💬 4
gyenesmartin avatar
@ppista: Kingston hyperx cloud vagy Qpad QH 90.
0
0
0
0
Hunork avatar
@ppista: Esetleg még ezeket is pillantsd meg:
SENNHEISER RS 110 II
Sennheiser GSP 300
SONY MDR-RF895RK
Razer Kraken Pro Neon gaming headset

Ha van rá mód, akkor próbáld ki valahol (pl Mediamarkt)
0
0
0
0
ppista avatar
@Hunork: Köszönöm a választ,de a választásom Hama uRage Sound Z 7.1 re esett ma délelőtt bementem a boltba azt mondták ez jó választás és megis rendelték nekem.
0
0
0
0
Hunork avatar
@ppista: Hát te tudod... Remélem, elégedett leszel vele!
Spoiler!
A Razer Kraken pont annyiba kerül, ha jól rémlik, és hááát...
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Helló

Van valakinek személyes tapasztalata erről a viszonylag "olcsó" de mégis igazi(6hangszórós) 5.1 -es fejhallgatóról ?

GIGABYTE Force H7
[LINK]
Furcsa módon sehol nem találok értelmes-konkrét tesztet róla. (YT -on egyetlen teszt sincs, még héber vagy kóreai sem..)

Hellblade -et végigjátszanám még egyszer valami jóféle-olcsó térhatású fülessel. 😀

köszi
0
0
0
0
💬 10
Manyik75 avatar
@Moon_Breaker: Szia!
A helyedben szétnéznék jobban más márkákat.
Nekem egy régi ROCCAT KAVE 5.1-em van, meg nemrég vettem egy Razer Kraken 7.1 Chroma-t. És azt kell mondjam hogy a razer nyomában sincs a ROCCAt nak.
Igaz a ROCCAT valódi 5.1 A razer virtuál 7.1, de a hangminőség sem egy szint.
Akit kérdeztem (senheiser vagy mi) és minőségi füleseket használ az azt mondta hogy USB-s Normális füles nincs, vagy jack vagy a digitális csatlakozó ami ér valamit 😀
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Manyik75: Igen ,én is a Roccat Kave XTD Analog 5.1 -gyel meg az Asus Strix 7.1 -gyel szemeztem még.

Az Asus -t csak dícsérik, csak hát ugye kb. a kétszerese a Roccat -nek.
Roccat -ből nemtudom milyen a fej-fülhallgató minőségük, egérből viszont a Kone Pure nálam nagyon nyerő.

Neked amúgy a régi Roccat -nek jó a basszusa, mert az XTD -nél sok helyen írják hogy valahogy kevés basszust ad.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Moon_Breaker: Philips SHL3065, nem kell miatta jelzálog, normális hangkártyával rendes basszus van. Nem térhatású, arra ottvan a z906 😃
Szerintem felesleges egy fülesre ennyit kibaxni 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@hashimoto: Nyilván, nekem is itt van a jó kis sztereó Sünhájzer RS-160, rohadtul jól szól meg minden, de játékban most már itt az ideje hogy minimum 5.1 -ben halljam a dolgokat. 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Moon_Breaker: Mondjuk ja, a térhatás nem rossz, főleg BF-ben állítólag :D
(Nekem is fentvan a hellblade,de még nem sikerült kipróbálni időhiány végett xDD)
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@hashimoto:


Na jól van nem tökölünk, berendeltem egy Kave XTD -t. Mert megérdemlem. 😃
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@Moon_Breaker: Ez egyén függő , nálam például le is van húzva a csuszkája kb 50% ra.
Olyan egerem nekem is vag (a kék) csak tönkre ment a jobb klikkje és a szekrényben pihen a dobozában . 😀
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Manyik75: Háh, nekem is tönkre ment az egyik bal oldali shift gombja kb. 4év után, aztán végül vettem egy másik ugyanolyat mert más egér egyszerűen kényelmetlen volt utána. 😀
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@Moon_Breaker: A fülesre visszatérve ha zenét hallgatsz akkor arra ott lesz a régi fülesed 😀
Az igazi 5,1 csak olyan zenére jó ami tényleg 5,1 a sztereó nem szol olyan jól egyiken sem.
De a játékokban nincs annál jobb mikor hallod hogy bal oldalon hátul kb 10 méterre "csoszog" az ellen 😀
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Manyik75: Igen igen, én is olvastam hogy ezek igazán a térhatásban jók, zenére nem igazán.
Köszi szépen a segítséget\tapasztalat megosztásokat.
https://hardverapro.hu/dl/s/rl.gif
0
0
0
0
barnav avatar
sziasztok!
Ti milyen fejhallgatót tudtok ajálani mindennapos zenehallgatásra a buszon?
fontos hogy vezeték nélküli legyen és jól szoljon, olyan 45-50 ezer körül gondoltam max
akinek van hasonló árban valamijennel tapasztalata és írna azt megköszönném 😀
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@barnav: Szerintem gyűjts még vagy 50 ezret és vedd meg ezt. 😆
[LINK]
0
0
0
0
Tuhajohn avatar
Mitől van az, hogy a jobb fele a fülesemnek gyorsabban hangosodik, mint a bal? Amikor lassan tekerem a hangerő szabályzót akkor a bal az első pár mm-en halkabb. De mire újra egyformán szól addigra meg már túl hangos nekem, mert én mindig alacsony hangerőn használom. Nem hiszem, hogy a fülessel van a gond, mert másikkal is kipróbáltam. Lehet, hogy a hangkártya a rossz (creative soundblaster z)? Más is tapasztált már ilyet?
0
0
0
0
💬 1
gyenesmartin avatar
@Tuhajohn: Ha szabályzás közben a két csatorna eltérő hangerőt ad akkor az a hangkártya miatt van.
Vegyél egy fejhallgató erősítőt, akkor gépen nem kell változtatni úgysem a hangerőt és még jobban is fog szólni.
Vagy eladod a hangkártyát és veszel egy Fiio E10K Olympus 2 külső DAC-ot.
Ez csak fejhallgató és egy vonali kimenettel rendelkezik, mikrofont azt az alaplapiról lehetne csak működtetni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Véleményeteket szeretném kikérni és tapasztalataitokat, hogy melyik fülest ajánljátok vagy szerintetek melyik jobb, kettő füles között vacillálok. 😀

1. Kingston HyperX Cloud Gaming Headset
2. Razer Kraken Chroma 7.1

Válaszotokat előre köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 2
mareszinho95 avatar
@Devil14: Kettő közül a Hyperx a jobb de ha rám hallgatsz akkor qpad qh90-et veszel.Most 20 ezer forintért megtudod venni ami best buy. Hyperx az egy átmatricázott qpad csak rosszabb mikrofonnal.
0
0
0
0
no avatar
@mareszinho95: Köszii szépen, átgondolom 😃
0
0
0
0
frikszogud avatar
Sziasztok füles vásárlás előtt állok, és 20000 Ft körül tudnék rákölteni. Két típust néztem ki:

1. [LINK]
2. [LINK]

Szerintetek melyik lenne a jobb választás?
Volt-e valakinek már tapasztalata valamelyikkel? esetleg mindkettővel?
Főleg FPS, TPS játékokra.

Köszi! 😀
0
0
0
0
💬 2
mareszinho95 avatar
@frikszogud: Nekem qpad qh 90-em van.Teljesen megvagyok vele elégedve az egyik legjobb füles ebben az árkategóriába tesztek alapján. Kényelmes több óra használat után is és a mikrofon része is teljesen jó. Én cs:go-ra használom.
0
0
0
0
frikszogud avatar
@mareszinho95: Köszi a választ, én is erre jutottam és már meg is rendeltem! 😀
Nagy részt én is csgo-ra használnám meg mindenféle más fps és tps játékokra.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Sziasztok!

5.000-8.000 körül mi a legjobb választás headset terén? Ebben az árkategóriában melyek a legjobbak? Sharkoon Rush ER1 és a 2 között mi a különbség? Ezekről milyen véleményt tudtok mondani?
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@TerrorDom: Szia!

Én ezeket ajánlanám:

OZONE Rage ST
SENNHEISER HD 201
SONY MDR-ZX310
IBOX X7 (nekem ez van, és PC-hez, tévéhez, mp3-hoz tökéletes, 3m hosszú kábellel, kényelmes fülessel)
SANDBERG Play n Go
TDK MP-100

Elvileg mindegyik 8k alatt van. És szerintem jobbak, mint a Sharkoon. Amúgy az említett típust nem ismerem, de gondolom ugyanúgy C kategória, mint a többi termékük. 😀 Amúgy itt egy teszt róla: [LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
Mikrofonos témát nem találtam, szerintetek melyik a jobb
[LINK]
[LINK]

Én az elsőt (madell) gondolom jobbnak, szerintetek?
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Sziasztok !
5000-16000 között keresek gamer headseteket .
Az elvárt igények az eszközzel szemben :
1. 2 évig legalább bírja ki rendesen
2. Kényelmes, nem fájó füllel veszem le 1 óra használat után
3. Minőségi hangzás,minőségi mikrofon
4. Felhajtható mikrofon ,ami nem hajlik le fél év , 1 év használat után sem
5. Hangos legyen miközben hangzás tiszta is legyen
6. FPS játékokra tökéletes sorrunding hangzás legyen (trappok miatt ) .
Válaszokat előre is köszönöm !
0
0
0
0
💬 7
Kimi no Na wa avatar
@V1VOnX: Ezekkel a kritériumokkal egyértelmüen a Logitech G230 [LINK] fejhallgatót ajánlom. Nagyon kényelmes, kimondottan FPS játékokhoz igazodva és a mikrofonja is igen jó. Nagyságának köszönhetően szépen betakarja a fület, ezzel minimalizálva a külső zajokat.
Én ezt tudom neked ajánlani, bár lenne még jó pár, de akkor csak az összeggel ugrálna felfelé az ember.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@Kimi no Na wa: Köszönöm a választ !
Egy-két órával a poszt kiírása után én nekem is hasonlón akadt meg a szemem ! 😃
Én a g231-et néztem , az mennyivel jobb mint az elődje (g230) ? Vagy kb ugyanott vannak tudásban?
Többet nem akarok rászánni igazából. Casual használó vagyok, Cod4, CS:Go,bf4-re kell a trapp miatt egy jó füles fps játékokra, illetve egy jó kis mikrofon a teamspeakhez.
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
@V1VOnX: A Mikrofonja valamivel jobb lett a G230-hoz képest. Hangtartományilag és hangzásilag szinte egy szinten vannak. (: Igazából az, hogy melyiket választod az rád van bizva. Mint irtam, annyi a különbség, hogy a G231-nek valamivel jobb a mikrofonja. (:
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@Kimi no Na wa: Utána olvastam, azt olvastam,hogy a g231 stereo míg a g230 nem ,illetve,hogy a g231 fülpárnái kivehetőek és moshatóak . De kb ugyanaz szinte csak "újragondoltan" .
15000-ért kereken rendeltem emagról egy g231-et. Bízom benne,hogy majd beteljesíti a hozzá fűzött elvárásokat 😀 .
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
@V1VOnX: Szerintem minden bizonnyal! (: Használd majd egészséggel! (:
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@V1VOnX: Én a G430-amat 13k-ért vettem.
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
@KRZT963: Akkor azt még jól kifogtad! (: Most újonon ~20.000 forint. Ezért is irtam, hogy mindig vannak jobbak, csak akkor a pénzzel is ugrál felfelé az ember. (:
0
0
0
0
sudosu avatar
Hey!
Gondolom megkérdezem hátha van itt is valaki, aki audofilebb fejhallgatókhoz ért.

Szóval már régóta nézegetek olyan fejhallgatót ami megfelelne az igényeimnek.

Igények:
[list]
Jó magas tartomány, viszont közép és alacsony tartományba se legyen gondom
Kényelmes kivitel
Műanyag oké, ha jó minőségű
Semmi extra bullshitre nincs szükségem, lásd hangerőszabályzó, mikrofon, hangkártya. Kábel legyen jack-el a végén.
Cserélhető kábel legyen, az mindegy, hogy mennyibe kerül a csere kábel, mert kábel általában nem szokott tönkremenni nálam, de azért már ilyen árkategóriánál elvárom, ha 5 év múlva tönkremegy a kábel tudjak cserélni.
Ki tudjam hajtani egy olcsóbb DAC-el is (30-40e kategória), hangkártya felejtős, későbbiek folyamán VINYL lejátszóval is szeretnék zenét hallgatni.
[/list]

Zene hallgatásra kell, majd a későbbiek folyamán némi monitorozásra (hobbi szintű zenéléshez), játéknál abszolút nem érdekel hogy szól.
Főként olyan zenéket hallgatok amik magasokat preferálják (J-POP, Eurobeat) viszont egy metál vagy komoly zenénél is komfortosan akarom érezni magam szóval egy jól balanszolt fejhallgatóra vágyok.
Mielőtt jönnének itt a vérpistikék 120kbps-es MP3 zenéhez vagy Youtube-os zenéhez minek? Azokat szeretném lelombozni, 320 alatt nem hallgatok meg zenét jelenlegi fejhallgatómmal se (Sound Blaster Tactic 3D alpha) a zenéim 70%-a FLAC minőségben van 800-1200kbps-ig. Meg ugyebár a Vinyl sem gagyi minőség, bár a hangmérnöktől is függ.

Maximum árkeret: 50-60e HUF

Az a baj minél többet tudok meg, annál nehezebb a döntés számomra. Amik jelenleg tetszetősek (kompromisszumokkal):
[list]
Audio-technica ATH-M50X (Azt írják kényelmetlen, egyesek szerint rosszul balanszolt puffogós fejhallgató)
Sennheiser HD380Pro ( Talán egyik befutó, jó a hang viszont azt írják hogy szorít, azzal nem is lenne baj mert azt nem bánom ha háttérzajokat kizárja. Viszont ha fejedre teszed olyan mintha erőltetnéd a műanyagot mintha elakarnád törni)
Sennheiser Momentum 2.0 (Ez nem feltétlenül az a kategória amire vágyok, viszont akár még működhet is, viszont van rajta mikrofon de talán ezzel a kompromisszummal együtt tudok élni)
[/list]
0
0
0
0
GodSie avatar
Gyerekek én most Vettem Egy Asus Strix DSP 7.1-et kegyetlen jól szól igaz drága is de nagyon megéri
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok!
Milyen mikrofont vagy mikrofont tudtok ajánlani ami jack dugós vagy usb-s és viszonylag jól kíszűri a háttérzajokat. Nem kell egy profi márka mert annyi pénzem nem lenne rá. Igazából nem nagyon van keret, ha lehet minél olcsóbban de valamennyire minőségi legyen (ezért lehet jobb egy headset a minőség miatt, de a hosszűtáv skype-olások esetén a fejemre sülne pár óra alatt és a mikrofont jobban kedvelem).
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
és hangkártya nélkül (az alaplapi audiovezérlőt használva) nem lehet csatlakoztatni?
egyébként ts-en meg a legtöbb voice chates játékban lehet állítani a settingsben a hangerőn
0
0
0
0
fbalage avatar
gyenesmartin:

Sajnos, direktbe nem tudom az alaplapiba dugni ugyanis ehhez usb-s hangkártya van. Itt nem külön van a mikrofon és a fejhallgató jack, hanem úgy mint a telefonok fülesén. Négy ér végződik a jack-ben.

Láttam neten olyan elosztót ami szétbontja. Nem tudom működik e de nem nagy pénz. Veszek 1et megpróbálom úgy.

Viszont ennek az USB-s hangkártyának azért kéne működnie.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A mikrofont az alaplapi hangkártyába dugd inkább, vagy ha van külön hangkártya ami nem a Kingston-os, akkor abba. Amit hozzáadnak az nem igazán a minőségéről híres.
0
0
0
0
fbalage avatar
Szasztok

Nem találtam megfelelő topicot. Így megkérdem itt.
HyperX Cloud II fülesemmel adott egy probléma. 2016-10 havi vásárlás. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele mert a mikrofon részét nem használtam.
A mikrofon hangerejét nem tudom állítani. Se a hangkártyával se a windows-ban. 0-án áll a csuszka és nem lehet állítani. Működik csak nagyon halkan hallják amit mondok.
Próbáltam firmware-t frissíteni a Kingstone oldalán leírtak szerint, de nem segített semmit.

Valaki találkozott ilyen hibával? És ha igen mi lett a vége? Nem akarnám lecserélni a fülest.

Előre is köszi!
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Gyikoc: Igen, inkább megéri a nem sokkal drágább fejhalgató mert azok tovább bítják ilyen szempontból de szerintem a 10-12k-sok már jók nem kell drágább nekem is kb ennyibe került a mostani.
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Szóval akkor megéri, vagy rendeljek drágábbat?
0
0
0
0
hashimoto avatar
Nem is kell, annyi pénzért több értelmesebb dolgot veszek. Ezen is tökéletesen meghallom ami kell, teljesen felesleges több 10k-s füles, max. zenészeknek kell.
0
0
0
0
no avatar
bszilvagyi: Akkor még nem volt rajtad igazi 7.1-es füles 😀
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Gyikoc: Nekem már volt olyan fejhallgatóm, nem rossz, vettem is fel vele dolgokat és a mikrofon is jó volt de elég hamar megadta magát a hangszoró része.😀😀 A mikrofon részével nem volt baj. Hosszú távra nem ajánlom.
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Nem igazán találtam tökéletes témát a kérdésemnek, de talán ez passzol a legjobban hozzá.
Szóval az van, hogy az eddig is csak "félig" működő webkamerám teljesen megadta magát. (mostmár a mikrofon része se szuperál)
Innentől kitalálható az óhajom. Kellene, lehetőleg 10ezer forint alatt valami jó kis mikrofon, vagy mikrofonos fejhallgató.
Illetve a "helyi" Tesco-ban van 4000 forintért mikrofonos fejes. Valakinek már volt ilyen "olcsó" kategóriás fejhallgatója? A hangja, illetve a mikrofonja tényleg használhatatlan az ilyeneknek, vagy csak a szóbeszéd tartja?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció