Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BOMB avatar
BenjaminHun: a razernél nem erre értettem hogy nem tartós... (igaz ezt nem írtam bele, elnézést!) hanem hogy hangzásilag vannak jobbak ennél. a razernél a márkát fizeted meg
az is egy opció lehetne ha megfelelne a kérdezőnek hogy vesz egy audio technicát, sennheiser, vagy más ilyen fejest és vesz hozzá egy mikrofont pl. egy media tech mt391-et. ts-re ez is jó. még nem volt panasz
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Nekem is volt mind a három márka. Most egy Kraken, Cloud II egy évig, Siberia V2 kb 10 hónapig. Egyikre se lehet egy rossz szavam( najó Kraken egyszer volt garizva típushiba miatt) de nekem eddig a Siberia hangja tetszett a legjobban. Persze ez egyénfüggő de sokan szeretik lehurrogni a "divatmárkát" mint a Razer, Steelseries pedig teljesítményben közel azonosak.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
BOMB: Razer is bőven jó! Nekem 14 hónapos és csak egy hibája van! az is esztétikai csak! Boritás picit feljött és ennyi a hibája!
0
0
0
0
BOMB avatar
hyper x vagy superlux hd 681
fülesből steelseries-t felejtsd el. azért mert az a bizonyos hárdkór májnkráft gémerek oda vannak ezért meg a razer-ért az nem is azt jelenti hogy jó is 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A siberia v3 hangilag kb egy superlux hd 681 evo-val ér fel. Tartósságilag meg sokkal rosszabb.
0
0
0
0
LightLeach avatar
A Siberia-nál sokkal jobb a Hyperx Cloud.. a Siberia fejpántja egy rakat.... na tudod 😃 Haveromnak V2-ből már a 3-at gariztatja 1 éven belül mert elszakadt az a szutyok damil. Én nem javaslom.
0
0
0
0
kistiko07a avatar
mareszinho95: Steelseries Siberia V2 van 25k környékén de V3 pont 30k. Ha belefér az utóbbi. Az egyik legjobb amit most a piacon van és megfizethető. 😉
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
Milyen headsetet ajánlanál olyan 30 ezer forintig? Játékra lenne.(Ts-t is használok)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Egy USB-s hangkártya. Amiről elég sok rosszat lehet olvasni. Illetve a Cloud 2-ben egy fokkal jobb a mikrofon, amit skype és ts alatt nem lehet észrevenni.
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
Nagy különbség van teljesítménybe a HyperX Cloud és a HyperX Cloud 2 között?
0
0
0
0
no avatar
Sanyi978:
*Bluetooth lesz az

Egyébként a laptopok többségében be van építve, asztali PC esetében általában egy USB-s adapterrel oldják meg a dolgot. Úgy kell csatlakoztatni, mint egy pendrive-ot. Aztán az operációs rendszered telepíti hozzá a megfelelő illesztőprogramot, vagy neked kell ezt megtenned lemezről vagy az internetről letöltött telepítővel.

Az adott eszközhöz (legyen az fejhallgató, egér, billentyűzet, vagy bármi más) általában mellékelve van minden szükséges kiegészítő és leírás hozzá.
0
0
0
0
Sanyi978 avatar
ezek a Bloototh os fejhalgatók tulajdonképen hogyan is működnek mármint a bloototh-pc hogy van mert ebben nem igazán vagyok otthon hogy lehet blottoth a gépen? 😃 jár mellé egy usb adaptar és azzal veszi vagy hogy?? nem értem kérem valaki magyarázza meg hogy van pc-n bloototh
0
0
0
0
LightLeach avatar
KRZT963!
Attól függ, hogy mire kellene!
Ha csak játszani, meg ts-en beszélni közben akkor jó a siberia is meg a kraken usb is. Ha viszont már zenét is akarsz vele hallgatni, filmeket is akarsz vele nézni akkor tényleg jó választás lehet a Superlux HMC 681 EVO 😀
Mondjuk.. ha értesz a hangszínszabályozáshoz egy kicsit akkor a krakenből is nagyon szép hangzást lehet kihozni zenékhez is.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ezek közül a Steelseries. Egyébként meg inkább egy Superlux HMC 680 EVO.
Amazonon egész jó árban van jelenleg a mikrofon nélküli változata.
0
0
0
0
KRZT963 avatar
Helló!
Szerintetek az alábbiak közül melyik a legjobb:
[LINK]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Én építettem egy ilyet:
[LINK]
Ebből is a V3-as verziót. Ha van egy ismerősöd aki meg tudja építeni, akkor ez a legjobb fejhallgató erősítő amit viszonylag kevés pénzből lehet csinálni. Lényegesen jobb hangú, mint egy Schiit Asgard 2.
(Talán a kapcsolás szerzője, csinál egyet, vagy még nekem megvan valahol az 1. verzió félkészen.)
Többféle erősítőt csináltam már, eddig ez a legjobb hangú.
Új gyárit venni nagyon nem éri meg.
0
0
0
0
LightLeach avatar
gyenesmartin!
A fejhallgatókhoz viszonylag jól értek, de az erősítőkhöz annyira nem, mármint tudom mire való, tudom miért kell, meg hasonlók, csak nem tudom melyik a jó. Te milyet használsz?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Erősítő az sosem árt. Nekem egy HD 681 evo mellett is van egy egész jó fajta. Sokkal másabb hangja van, mintha csak simán a hangkártyára lenne kötve. Nemcsak azért kell erősítő fejhallgatóknál, hogy hangosabb legyen.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Még 80 ohm mellett is szűken, de elég lehet egy jobb fajta telefon vagy valami mp3 lejátszó. 100 ohm-ig el szokták viselni, bár én már ahhoz is erősítőt használnék.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mert annak van a legjobb hangja.
A 32 ohmos könnyebben hajtható, elég lehet neki egy jobb fajta telefon is.
0
0
0
0
LightLeach avatar
gyenesmartin!
Nem mondtad, de akkor minek a 250-es? 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Én a 250-eset néztem ki magamnak.
Nem mondtam, hogy sok hangnyomás kell otthonra.
0
0
0
0
LightLeach avatar
gyenesmartin!
attól függ melyiket veszed, a Beyerdynamic DT 770 létezik 32, 80 és 250 Ohmos kiadásban is 😃 otthoni használatra meg felesleges az a sok-sok hangnyomás 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Az már nem annyira jó. Gamer fejesek közül a hyperx cloud-tól jobb fölösleges. Zenéhez viszont lehet venni jobb fejhallgatókat ebben az árban pl.: Beyerdynamic DT 770. De ehhez egy szintén ennyibe kerülő DAC + fejhallgató erősítő is kell már.
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
Hyperx revolver-ről mia véleményetek?
0
0
0
0
Krissz avatar
Gammer fülesnek tökéletes a HyperX.
Ahogy alattam is írják, ár/érték aránya nagyon jó.
0
0
0
0
no avatar
JD8100: ember! ha nem értesz hozzá inkább hozzá se szólj
a gamer fejhallgatók közül a hyper x ár-érték arányban kiemelkedik
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
JD8100:
Superlux HD 681 EVO jobb lenne.
0
0
0
0
Puffin avatar
JD8100: hol írnak annyi rosszat? Linkeld be!
0
0
0
0
no avatar
razor123
Néztem de több rosszat írnak róla mint jót, ezt nem fogom megvenni.
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
dcsabika!
Játékra szeretném venni a fülest. Igazából 20-25 szánnék rá.
0
0
0
0
razor123 avatar
tegyél egy próbát a HD 205 II-vel 😃 én is olyat készülök venni 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Szerintetek melyik lenne jó zenehallgatásra?
AKG K518 DJ White
Sennheiser HD 202 II
Sennheiser HD 205 II
0
0
0
0
LightLeach avatar
Mareszinho95!
Attól függ mire kell, a kraken sokkal jobb filmezésre, zene hallgatásra, jobban kezeli a basszusokat, emiatt viszont játékra nem annyira alkalmas. A hyperx erre a célra sokkal jobb. A krakent akkor ajánlom még ha tudod használni az EQ-t, úgy elég dinamikus és szép hangzás hozható ki belőle. De ha nem annyira életbe vágó a beépített mikrofon akkor egyiket se venném meg 😀
0
0
0
0
Manyik75 avatar
E teszt szerint is a HyperX Cloud a jobb:

[LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
mareszinho95: a Hyperx-et dícsérik
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
Sziasztok!
Melyiket érdemesebb megvenni a két headset közül vagy ebben az árkategóriában van jobb füles?
Razer Kraken Pro 2015 zöld vs HyperX Cloud Headset
0
0
0
0
FoLey avatar
dcsabika Szerintem eq nélkül is jól szól én nem használok olyat. A magas hang teloktól is függ például nekem az Alcatel Idol 2S Mini-m jól szól,de nem is hangos. A Nokia 530-on meg 2x hangosabban szól.
0
0
0
0
LightLeach avatar
FoLey!
Igen, 5-6 óra bejáratás után adja ki igazán amit tud. Csak jól kell kezelni az EQ-t is.
Amúgy bejáratás után jóval kevesebb lesz benne a magas, nem fog annyira kiütni. A basszusok meg isteniek lesznek megfelelő hangszínszabályozással 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
dcsabika Ezen a héten nekem is megjött a Hybrid egy Piston YE-t váltotta az sem volt egy rossz füles,de kevés basszus volt benne. Hybrid-el másabb,igaz még bejáratás alatt van,mert majd később jobban fog szólni. Aliexpress-ről rendeltem 17 nap alatt meg is jött. 5000ft körül teljesen megérte! Majd lehet egy Piston 2-3-at is megfogom rendelni csak,hogy gyűjteményemben legyen. 😃
0
0
0
0
no avatar
dcsabika
az asus strix 7.1 nem vezeték nélküli
a g933-ról azt mondják hogy az astro legyőzi
a corsair-ról nem olvastam jókat
Piero oké ezt meglesem
0
0
0
0
LightLeach avatar
random-szavak-olasz!
Milyen árkategóriában?
CORSAIR Gaming H2100 ~38000
ASUS STRIX 7.1 ~61000
LOGITECH G933 ARTEMIS SPECTRUM ~75000
0
0
0
0
no avatar
ajánlanátok nekem egy jó fülest?
-vezetéknélküli
-dolby 7.1
-nem baj ha nincs mikrofon, de jó lenne
az astro-t ismerem
0
0
0
0
LightLeach avatar
FoLey!
+1 a Piston hybridnek, rettentő jó füles, a karaktere meg nagyon populáris V, a basszusok dinamikusak, nem fejdöngetőek, de mégis teltek, a magasak meg nem sípolnak. Viszont egy jó EQ-val teljesen személyre szabható a hangzása, én nagyon örülök, hogy megvettem.
0
0
0
0
FoLey avatar
Graffiti2 Lehet,hogy megkésve,de nézz még utána ami nekem van Sharkoon Rush fejhallgatót. 2-3 éve van meg és mindig szépen teszi a dolgát,igaz kicsivel drágább,de ennyiért nagyon is megéri!

OFF: Füllhalgatók terén ajánlani tudom Xiaomi családot a Piston 2-3-3 YE-t és Hybrid-et és nagy basszus mániásoknak Rock Zircon-t.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Frekvencia átvitel jó ha 20 -20000, bár ez ma már szerintem alap minden fejhallgatónál. Az első amit linkeltél szerintem jó is lesz nekem. Köszönöm! 😀
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Van valami kritérium? (Pl. mikrofonos legyen, zárt/nyitott kialakítás stb.)

[LINK]
[url]http://www.edigital.hu/HiFi-fejhallgato/Philips-SHP2000-fejhallgato-p38635.html?bid=&partner=10003[/url]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció