Mindent az Androidról

Szerző: thug85, 2011. March 11., téma
Fórum » Szoftver
Nos a téma címe magáért beszél! Az Android, illetve az ezzel a rendszerrel szerelt készülékekkel kapcsolatos érdekességeket, élményeket, tapasztalatokat, híreket oszthatjátok itt meg egymással!
Hozzászólások: 1 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ricshard004 avatar
tasiadam írta:
azbizony írta:
hector maio írta:
tasiadam írta:
Szerintetek egy andoridos Xperia X8 vagy egy simbyan-os N97 mini a jobb?


Egyértelmű hogy az X8


Az android miatt nem nagyon éri meg telefont venni 😃 nekem Nokia C6 van és nagyon jó és elég gyors is. Hevernak van Xperia X10mini és egy rakat.. 😃


miben lenne jobb az X8? menyi benen a memória? fényképező, wifi gyorsaság stb... nem hiszem h ezekbe jobb lenne


X8t felejtsed el,azt nem nevezném jó "okostelefonnak", N97 Mini..még ha Symbian-s is, akkoris jobb😉
Konkrétan az X8 az N97hez képest bowli
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
azbizony írta:
hector maio írta:
tasiadam írta:
Szerintetek egy andoridos Xperia X8 vagy egy simbyan-os N97 mini a jobb?


Egyértelmű hogy az X8


Az android miatt nem nagyon éri meg telefont venni 😃 nekem Nokia C6 van és nagyon jó és elég gyors is. Hevernak van Xperia X10mini és egy rakat.. 😃


miben lenne jobb az X8? menyi benen a memória? fényképező, wifi gyorsaság stb... nem hiszem h ezekbe jobb lenne
0
0
0
0
azbizony avatar
hector maio írta:
tasiadam írta:
Szerintetek egy andoridos Xperia X8 vagy egy simbyan-os N97 mini a jobb?


Egyértelmű hogy az X8


Az android miatt nem nagyon éri meg telefont venni 😃 nekem Nokia C6 van és nagyon jó és elég gyors is. Hevernak van Xperia X10mini és egy rakat.. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
tasiadam írta:
Szerintetek egy andoridos Xperia X8 vagy egy simbyan-os N97 mini a jobb?


Egyértelmű hogy az X8
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Szerintetek egy andoridos Xperia X8 vagy egy simbyan-os N97 mini a jobb?
0
0
0
0
Devis avatar
oksa este szerintem megírom 😀
0
0
0
0
Devis avatar
látom sokan aakrnak androidot frissíteni
ha akarjátok és van rá vevő is akkor írok ide egy tutorialt hogy hogyan kell frissíteni odinnal és/vagy anélkül
persze ha ez nem ütközik szabályba bár sztem nem
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Kmisi99 írta:
Be lehet állítani hogy mintára nyílon a beállításokban valami nyitóminta néven van de attól még el kell húzni a pöcköt. Lehet lefelé görgetni ha felraksz egy másik launchert pl ADW launcher EX googlebol töltsd le mert amúgy fizetés lenne.

Aha...Most néztem vmi progit a neve Lock Bot Pro, ezzel lehet változtatni..😃 Aha, értem köszi!😉 Az alap, hogy letölteném, ilyenekért én nem fogok fizetni..😂😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Be lehet állítani hogy mintára nyílon a beállításokban valami nyitóminta néven van de attól még el kell húzni a pöcköt. Lehet lefelé görgetni ha felraksz egy másik launchert pl ADW launcher EX googlebol töltsd le mert amúgy fizetés lenne.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Samsung Galaxy Ace-n a billentyűzárt át lehet állítani? Hogy ne olyan legyen, hogy el kelljen húzni csak egy kis felületet jobbra, hanem például van a kijelzőn 3x3 karika, és akkor azokból kell egy kombinációt? Vagy ez Android verziótól függ? Jah, és a menü scrollozást nem lehet oldal scrollozás helyett úgy, hogy lefelé kelljen?😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
thug85 írta:
Spica esetében nem tudom a választ.
Ahogy belegondolok, a 2.3.3-as kijelentésemet nem célzottan neked kellett volna írnom, mert arra nem tudom mi a jelenlegi legfrissebb rendszer.
Általánosságban véve androidos samsung telefonokat simán lehet odinnal frissíteni.


Hát én láttam videót hogy android 2.3.4 van rajta 😃
0
0
0
0
Nedadam avatar
én felraknám a 2.2 x8 amra . le is töltöttem a filet meg minden de valami fő romot nevezzek át update re . és nemtom mi az meik az mert ez egy rar es abban van egy Meta info file egy sytem file meg még valami kis dolog. ha valaki tudna segiteni előre is big thanksz
0
0
0
0
thug85 avatar
Spica esetében nem tudom a választ.
Ahogy belegondolok, a 2.3.3-as kijelentésemet nem célzottan neked kellett volna írnom, mert arra nem tudom mi a jelenlegi legfrissebb rendszer.
Általánosságban véve androidos samsung telefonokat simán lehet odinnal frissíteni.
0
0
0
0
Adam996 avatar
De még is hogy kezdjek neki találtam 1 ilyen oldalt [LINK] de itt azt se tudom hogy milyen Androidot tesz rá valaki ezt megtudná mondani meg a Kies az mi?
0
0
0
0
thug85 avatar
hector maio írta:
Ja akkor már normális a 2.3.4? amúgy lehet inkább elviszem a samsunghoz ott frissítik nem hackelt verzióval hanem rendessel 😃 2.1-el 😃


A Samsung is odinnal frissít, kérdezd csak meg őket. Nagy valószínűséggel ugyan azt fogják felrakni, amit a samfirmware oldalán te is megtalálsz. Egyébként a samfirmwaren fent van a jelenleg kiesen is frissíthető hivatalos 2.3.3-as verzió is.
0
0
0
0
akos328 avatar
Xperia x8at h kell wifi nélkül frissíteni, mert nekem az írja keressek wifi kapcsolatot, se a gépre kötve, se ha bekapcsolom az adatforgalmat, sehogyse jó neki csak a wifit akarja.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja akkor már normális a 2.3.4? amúgy lehet inkább elviszem a samsunghoz ott frissítik nem hackelt verzióval hanem rendessel 😃 2.1-el 😃
0
0
0
0
Devis avatar
2.2.1 volt alapból az én telómon. 2.4.3-hoz képest az semmi. de am jól mondtad: régebben 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
De mér régebben a 2.3.4 bugos volt nem? hogy pl. még játékok nem mentek vele hiányoztak a textúrák meg a fényképező nem működött vagy ezeket már javították amúgy én a 2.2.1-en gondolkozok 😃
0
0
0
0
Devis avatar
odinnal csak tört androidot lehet felrakni (ami legtöbbször sokkalta gyosabb mint az eredeti) bár ha samfirmware-ről szeded le ott van eredeti is (pl 2.3.4)
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hát igen gondolkodtam az odin-os megoldáson de láttam olyan videót hogy a gyerek elrontja és tönkre megy a telefon ettől már a kedvem is elment amúgy annyira el lehet cseszni a frissítést hogy dobhatom a telefont a kukába?
0
0
0
0
niteforce avatar
hector maio írta:
Én a vodafonnál vettem és nem frissítik azt mondták hogy vigyem el a márka szervizbe a samsunghoz 😕


akkor szerintem hagyd, vagy probald meg mashgy, mondjuk ODIN-nal.

amugy en most irtam egy e-mail-t a t mobilnak, hatha ok felfrissitik :/
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én a vodafonnál vettem és nem frissítik azt mondták hogy vigyem el a márka szervizbe a samsunghoz 😕
0
0
0
0
niteforce avatar
na az jo, ezt meg is fogom erdeklodni naluk hogy hogy is megy ez 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát ha pl t-nél vetted akkor elvileg frissítik ingyen
0
0
0
0
niteforce avatar
Kmisi99 írta:
Milyen boltba vetted? Azt olvastam ha szolgáltatónál akkor ingyen felrakják. De szerintem e telefonboltba is feltudják.


tenyleg?
akkor ha beviszem t-mobilba, akkor felfrissitik? mert a KIES nekem sem frissit
0
0
0
0
Devis avatar
samsung kies is felfrissítheti, de ahogy látom sokaknál nem frissít
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Milyen boltba vetted? Azt olvastam ha szolgáltatónál akkor ingyen felrakják. De szerintem e telefonboltba is feltudják.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Sziasztok azt akarom kérdezni hogy samsung galaxy spicán hogy kell az android 1.5-öt 2.1-re frissíteni? keresgéltem youtubeon videókat de nem találtam semmi hasznosat szóval tudna valaki videót küldeni
0
0
0
0
niteforce avatar
na az jo, ha van kerdesed nyugodtan fordulj hozzam 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
telefonon rendeltem meg, hozta a futar, de ha bemesz uzletbe, akkor is meg tudod venni, csak a dijcsomag nevet kell mondani 😀

Aha, értem..😃 ZTE-s kommentedre válaszolva:Jah, akkor jobb..havernak ZTE Blade-je van, néztem is nagyot, hogy 480*800ra 600MHz-es proci...😆D
Nah akkor úgylátszik Ace-m lesz!😜 Már letárgyaltam...😃 Kösz mindent!😉😜 Ha kérdésem lesz még akkor zaklatlak, ha lehet..😂😜
0
0
0
0
niteforce avatar
telefonon rendeltem meg, hozta a futar, de ha bemesz uzletbe, akkor is meg tudod venni, csak a dijcsomag nevet kell mondani 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
T mobile -nal vettem 😀 40 K-ert

korlatlan sebesseggel 100 mega, es akkor rohadt gyors, utana korlatozzak a sebesseget, de netezhetsz amennyit akarsz. mondjuk akkor csak bongeszesre hasznalhato, de legalabb arra 😃😃

40k-ért?????????????????😆 Azt meg milyen csomagban vagy hogyan?😃 Mondd már el, akk én is ott veszem, komolyan mondom..😃😉😜
szerk.:ZTE Blade-hez képest milyen a teló?😃
0
0
0
0
niteforce avatar
T mobile -nal vettem 😀 40 K-ert

korlatlan sebesseggel 100 mega, es akkor rohadt gyors, utana korlatozzak a sebesseget, de netezhetsz amennyit akarsz. mondjuk akkor csak bongeszesre hasznalhato, de legalabb arra 😃😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
van android market rajta, nem wifi, de olyan csomag hogy ilyen okostelefonhoz, es ahhoz kell net (idojarasos alkalmazasok frissitese miatt meg ilyenek), es emiatt korlatlan. mondjuk 100 mega utan korlatoz, de akkor is hasznalhato marad 😀

korlátlan 100mb-ig?😲 az durva...😃 hol vetted a telót? t-mobile, telenor? és mennyiért?😃
0
0
0
0
niteforce avatar
van android market rajta, nem wifi, de olyan csomag hogy ilyen okostelefonhoz, es ahhoz kell net (idojarasos alkalmazasok frissitese miatt meg ilyenek), es emiatt korlatlan. mondjuk 100 mega utan korlatoz, de akkor is hasznalhato marad 😀

de amugy fogok itt a lakasba wifit csinalni 😜
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
itt a vidi :


Kösz, jó a vidi!😃 Tényleg elég gyors..😜 Amúgy látom van Android Marketed...Wi-fi vagy telóról nyomatod netet? Ha telóról nem szívja le a pénzedet?😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
GSM online az felsorolja rola a rosszat. +hanyok a beszedstilusatol a ha***k, idegesito hanglejtese van 😃

de amugy elegans telefon, az iphone 4 es a galaxy s kevereke formailag. nekem tetszik 😀

😆 Jah...Habár Mobilarénán azt írják, hogy a Samsung pofátlanul sokat kér az Ace-ért..😀 Nehéz döntés ez...😃 Azért egy HTC az minőségibb, igaz kisebb a képernyője, és azért egy Androidot kis képernyőn nem lehet annyira élvezni..😕

Nekem is tetszik de ha előlről nézzük az oldalát, akkor kissé kocka hatást kelt..😃
0
0
0
0
niteforce avatar
GSM online az felsorolja rola a rosszat. +hanyok a beszedstilusatol az embernek, idegesito hanglejtese van 😃

de amugy elegans telefon, az iphone 4 es a galaxy s kevereke formailag. nekem tetszik 😀

mindjart megy a video, csak konvertalas, feltoltes 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Kmisi99 írta:
tapasztalatoktól 100x jobbak szerintem a tesztek különösen a mobilarena tesztek. Én is a samsungra szavazok

Mobilaréna tesztjét még nem olvastam..nah majd mindjárt..😃 GSM Online videótesztet néztem, nem valami meggyőző..😕 Tapaszalatokat azért, mert azért a mindennapokban más használni, minthogy egy teszt erejéig megmutatják...😀
Ja meg nekem egy kicsit vastagnak tűnik, a formájához képest...kicsit kockatelefon..😕 Olyan, mint a mostani Samsung S5230-am...😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
tapasztalatoktól 100x jobbak szerintem a tesztek különösen a mobilarena tesztek. Én is a samsungra szavazok
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
nekem galaxy ace van, nem akad, csak nem szabad telerakni sok felesleges szarral. mindjart toltok fel videot hogy gyors, ha akarod tesztkepeket is kuldok amiket fotoztam vele 😀

Megköszönném..😀😃 Eddig nagyon szemezgettem a Wildfire S-el, de most, látom van ilyen, hogy Galaxy Ace...És végülis tetszik, csak a tesztek teljesen bizonytalanná tettek..😕 De majd meglátjuk...😀
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem galaxy ace van, nem akad, csak nem szabad telerakni sok felesleges szarral. mindjart toltok fel videot hogy gyors, ha akarod tesztkepeket is kuldok amiket fotoztam vele 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Sziasztok!😀
2 telefon között filózok..HTC Wildfire S VS Samsung Galaxy ACE.
Szerintetek? A HTC kijelzője szebbnek tűnik, ellenben a Samsung-é nagyobb..És a Samsung-nak 200MHz-el gyorsabb procija van..Igaz sokan mondják, hogy a nagyobb hardver ellenére az Ace sokszor akad..Szerintetek melyik lenne jobb vétel? Kb egy árban vannak...
Tapasztalatok valamelyik telóval?😀 Jó lenne, ha mind2 telefon-ról lenne valakinek tapasztalata...jobban elhiszem nektek, mint a teszteknek...😉 Előre is köszi!😉
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy van egy samsung galaxy 3 telóm és ha ráteszek valamilyen letöltött játékot PL:NFS Shift vagy splinter cell conviction feltelepíti és ha rámegyek hogy megnyitás mindig elkezd valamit letölteni majd megszakad a letöltés és error nem lehet játszani ? Erre tud valaki megoldást ?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Devis írta:
vagy 😆a-ra felmész kiválasztod a neked megfelelő topicokat és leszedsz 2.3.4 cm7-es romot és a kiest megelőzted kb 2 évvel 😃

ace re nincs cyanogen
0
0
0
0
niteforce avatar
ok, koszi a valaszokat, akkor megprobalom ugy 😀
0
0
0
0
Devis avatar
vagy 😆a-ra felmész kiválasztod a neked megfelelő topicokat és leszedsz 2.3.4 cm7-es romot és a kiest megelőzted kb 2 évvel 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció