Mindent az Androidról

Szerző: thug85, 2011. March 11., téma
Fórum » Szoftver
Nos a téma címe magáért beszél! Az Android, illetve az ezzel a rendszerrel szerelt készülékekkel kapcsolatos érdekességeket, élményeket, tapasztalatokat, híreket oszthatjátok itt meg egymással!
Hozzászólások: 1 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Devis írta:
0423mark írta:
Ja amugy az iphone nagyon jó csak kicsit drága :S
akos esetleg probald meg felhívni a t-mobilet és rákérdezni


iphone jó? egy kicsit se az

És ezt mégis mire alapozod? Azért nem jó mert röccenés mentes és gyors? Vagy talán mert nagyon felhasználó barát?
0
0
0
0
niteforce avatar
én is elfogadnék egy iphone 4 et de egy forintot nem fizetnék érte 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Azért elszállva ne legyünk... nekem ugyan sosem volt, de kipróbáltam és a kicsinyes de idegesítő hibáit leszámítva jó telefon. Én elfogadnám.
0
0
0
0
Devis avatar
0423mark írta:
Ja amugy az iphone nagyon jó csak kicsit drága :S
akos esetleg probald meg felhívni a t-mobilet és rákérdezni


iphone jó? egy kicsit se az
0
0
0
0
apetit1989 avatar
X8-at egyszerűen csak rá kell dugni a gépre, ha van elérhető hivatalos frissítés, mondom hivatalos, azt a PC Companion ki fogja jelezni.
Bocs, ha szájbarágós voltam, de ha valamiféle főzött romot akarsz rá tenni, azt már máshogy kell.
Ajánlom erre a célra Magyarország legnagyobb SE portálját, a nevét ugyebár ide nem írhatom ki, de ha a Google magyar keresésre van állítva, akkor előbb van a portál linkje, mint a magyar SE hivatalos honlapja 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
0423mark írta:
Ja amugy az iphone nagyon jó csak kicsit drága :S
akos esetleg probald meg felhívni a t-mobilet és rákérdezni



márkaszervizben garanciálisan ingyen megcsinálják egy fél óra alatt én is márkaszervizben frissíttetem a telómat.
0
0
0
0
0423mark avatar
Ja amugy az iphone nagyon jó csak kicsit drága :S
akos esetleg probald meg felhívni a t-mobilet és rákérdezni
0
0
0
0
foxbet avatar
Kmisi99 írta:
egy erős hardverrel és egy jól optimalizált rendszerrel tényleg jobb az android de egy jó árú iphone nál nincs jobb csak nincs jó árú iphone 😆DDD.

Aránytalanul drága az apple termékei. Azta 2 magos procit ami benne van azt egy LG optimussal meg kapom.
0
0
0
0
akos328 avatar
Kmisi99, azért köszi, de vmi böki a csőrőmet, a garancia még érvényes, most jut eszembe... bementem és cask megkérdeztem, azt mondták persze, de nem igyenenes. nem kérdeztek/tem semmit, csak kijöttem. legközelebb viszem a papírokat is, akkor már megkell csinálniuk ingyen nem?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
egy erős hardverrel és egy jól optimalizált rendszerrel tényleg jobb az android de egy jó árú iphone nál nincs jobb csak nincs jó árú iphone 😆DDD.
0
0
0
0
0423mark avatar
Az apple sem rossz de az android messze jobb
Kmissi amerikában a perek tényleg igy menek régen volt eg yolyan hogy valaki vett egy mikrot berakta a macskát száradni és utána be perelte a céget hogy nem volt ráirva hogy macskát nem lehet szárítani azért ez már beteges
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
rühellem az idióta tmobilosoakt azoknak garancia időn belül ingyen frissítenük kell idióták... sajnos nem tudom hogy kell. Eddig mindenhol azt láttam hogy ingyen frissítették

foxbet
Viszont az applet mi a fenének húzni rohadtgyors rendszer csak akkor mondj ilyet ha próbáltad is nem csak úgy a levegőbe beszélnek az apple fanok ha egyszer hosszab időre kipróbálod rabul ejt. És kegyetlen sok progi van rá na meg mire való a warez? arra is le lehet mindent tölteni. És semmi röccenés nincs az ios ben
0
0
0
0
akos328 avatar
PLS vki mondja el ha Xperia x8-at PC companionnal h kell frissíteni, mert elvittem T-mobile üzletbe, de ott csak pénzért csinálnák.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az a probléma hogy amerikában mások a pereskedések ott tényleg lehet pert nyerni a leghülyébb indokkal. Ha rá van írva valamire hogy édes és az nem édes és ezért komoly összegeket lehet ott leperelni.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
egyszer egy ilyen bírósági tárgyaláson az apple embereit meg kéne dobálni rohadt almával meg iphone-al meg le kéne csapni a fejüket ipaddel 😃😃
samsung a legjobb, apple emberei meg kerüljenek kórházba almamérgezéssel 😃

Szívemből szóltál.😂😆
De szerintem úgysem fogják megnyerni a pert..mindenki unja már szerintem, hogy ezeknek mindig van valami bajuk...😆
0
0
0
0
niteforce avatar
egyszer egy ilyen bírósági tárgyaláson az apple embereit meg kéne dobálni rohadt almával meg iphone-al meg le kéne csapni a fejüket ipaddel 😃😃
samsung a legjobb, apple emberei meg kerüljenek kórházba almamérgezéssel 😃

apple termékek mellesleg szarok, fél évnél tovább nem tartanak.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Az Apple-t már a sok perelés miatt kéne perelni!😆 Nem igaz, hogy nem tudnak leállni az ilyen olyan ürügyekkel, amivel perelhetnek másokat...Szánalom! Inkább dolgozzanak az Iphone5-ön...igaz engem nem érdekel, az is hulladék lesz, mint bármi más Apple!😉 Samsung.<3😀
0
0
0
0
no avatar
Lassan beperelhetné valaki az Applet:/
0
0
0
0
Kalamona avatar
Devis írta:
egyébként a ha marketről szedsz le cuccokat az "elméletben" igazodik a telódhoz. Szal nagyobb felbontású game pl bent sincs a marketben ha a te telód nem bírja azt a felbontást

Szek.: na ha valaki szeretne egy jót röhögni: [LINK]
Sajnos indexről van a cikk, szal folyik belőle az apple imádat de ha valaki szemfüles akkor letudja szűrni a lényeget 😀


Jaj egy újabb per. Már kezdem nagyon unni az Apple-t. A termékei nem rosszak, de nagyon túláraztak. De ez a hozzá állás a konkurenciához azért már sok. Szerintem ez előbb utóbb vissza fog ütni. És akkor talán leszállnak a magas lóról.
0
0
0
0
Devis avatar
egyébként a ha marketről szedsz le cuccokat az "elméletben" igazodik a telódhoz. Szal nagyobb felbontású game pl bent sincs a marketben ha a te telód nem bírja azt a felbontást

Szek.: na ha valaki szeretne egy jót röhögni: [LINK]
Sajnos indexről van a cikk, szal folyik belőle az apple imádat de ha valaki szemfüles akkor letudja szűrni a lényeget 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
használtan már 22k körül kapsz X8 at az elég jó
0
0
0
0
Tenzou avatar
Lehet hülyeségnek hangzik de tudtok nekem mondani 20k-ért egy jó androidost?😃
0
0
0
0
beatimgame avatar
best os ever 😃 kb ennyit tudok mondani 2,5 év android használat után 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az én tapasztalataim szerint a kompatibilitással nincs gond. Az appnál ha valami gubanc van a képernyőmérettel, oda van írva hogy not supported (X10 mini, főzött rom)
0
0
0
0
niteforce avatar
ki lehet fogni jókat azért ! 😀
netről letöltöttel az a baj hogy sokszor nem akkora kijelzőre van mint amilyen a tied 😕
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Mort2195 írta:
Nincsen semmilyen plüssöm. Én netről szoktam leszedni a játékokat, mert marketen sok a fizetős és a gagyi játék.

😕 😆 Hát pedig Marketen szerintem nagyon sok játék van...lehet, hogy vannak gagyik is jah...😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Mort2195 írta:
Move by T-mobile -om van, azt hiszem 240x320-as a képernyője, de ha eleve a játék HD minőségű, akkor kétlem, hogy alkalmazkodna a telómhoz.

Van hozzá Angry Birds plüssöd is?😆 Amúgy sok olyan androidos játék van ami nem HD, sőt ritkák a HD-s androidos játékok, szóval jól kifogtad őket. 😆 Amúgy nézz körül Marketen biztos sok olyan játék van amit elvinne a teló!😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja mondjuk tényleg sokszor van hogy bizonyos kijelzőhöz jók néhány alkalmazások de az általános cuccok alkalmazkodnak a kijelzőhöz.
0
0
0
0
Devis avatar
Kmisi99 írta:
😲 Há mégis milyen telód van? Az apk fájloknak igazodni kell a felbontáshoz még a kis szar 300 valahányas kis kijelzőkön is ugyan úgy megy mint egy 1xxx.xxx es kijelzőn

hát ez nagyon nem így van
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😲 Há mégis milyen telód van? Az apk fájloknak igazodni kell a felbontáshoz még a kis szar 300 valahányas kis kijelzőkön is ugyan úgy megy mint egy 1xxx.xxx es kijelzőn
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az android a szaros kis jadokat nem nyitja meg .apk fájlokat rakj rá az olyan mint a windowson az .exe
0
0
0
0
Davenator avatar
Valaki tudja hogy kell Live Wallpaper-t felrakni androidra? SE Xperia X10 mini pro-m van, azt hiszem hogy ez megfelelő hozzá.
0
0
0
0
Kalamona avatar
Sziasztok Most akarok venni egy Samsung galaxy 551-et. pontosabban november december tájkára gondoltam. De még sose volt dolgom android-al. úgy halottam hogy pénzért van olyan szoftver ami kezeli a doc és egyéb irodai faaljt. De nekem kéne olyan majd rá amivel mind táblázatba mind sima dokumentumba bele tudok írni javítani. nem kell olyan veszet bonyolult dolog tudja a félkövér és az aláhúzott betű formázást és lehessen betű méretet változtatni és én megvagyok vele elégedve. Van ilyen program? INGYEN!!!!
0
0
0
0
niteforce avatar
érintőképrenyős attól még nem tudjuk milyen OS van rajta.

BADA, Android, WP7 és ilyen gagyibbakon az egyéb szarok gyártótól függően.milyen OS van rajta?
0
0
0
0
niteforce avatar
nem, amúgy az nagyon szar lett 😃😃
de találtam ilyen webrádió appot azzal kitűnően megy! 😀
Tune IN a neve, nagyon király 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
sziasztok, azzal tudok valamit csinálni, hogy az m3u (webrádió) fájlokat nem támogatja az android?

Rise FM-et szeretnék hallgatni rajta [LINK]

esetleg tud valaki valami módszert hogyan lehetne?

van egy olyan az oldalon hogy rise fm mobile, de az is m3u így nem játsza le 😞

Winamp Android-al sem játsza le?😃
0
0
0
0
0423mark avatar
Esetleg nem lehet hogy kellene adobe flash player?
0
0
0
0
niteforce avatar
sziasztok, azzal tudok valamit csinálni, hogy az m3u (webrádió) fájlokat nem támogatja az android?

Rise FM-et szeretnék hallgatni rajta [LINK]

esetleg tud valaki valami módszert hogyan lehetne?

van egy olyan az oldalon hogy rise fm mobile, de az is m3u így nem játsza le 😞
0
0
0
0
Devis avatar
niteforce írta:
hát a frissítés a másik problémám. 😞 na majd akkor írok devisnek ő vágja a témát 😃

hízik a májam 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
már bevittem szervizbe ingyen rányomták gariban, tényleg sokkal jobb 😃
és mostmár mintha már élne a GPS is 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
niteforce írta:
hát a frissítés a másik problémám. 😞 na majd akkor írok devisnek ő vágja a témát 😃


Odinnal való firmware frissítésről elég részletes leírás van, ha érdekel írj rám!
0
0
0
0
niteforce avatar
hát a frissítés a másik problémám. 😞 na majd akkor írok devisnek ő vágja a témát 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
niteforce írta:
gyerekek találtam egy nagyon király progit:

lg camera.

bármilyen androidos telón megyn, és javítja a kamera minőségét.
én galaxy acem gyári kamerával 240 p-ben 15 fps-el vesz fel. ezzel a progival 480p-ben 30 FPS-el. szóval jó kis progi, ingyenes, android marketen fent van.


Gingerbread rommal már alapból 640x480-at vesz fel 30 fps-el!
Próbáld frissíteni, a sebességen is sokat javít.
0
0
0
0
niteforce avatar
gyerekek találtam egy nagyon király progit:

lg camera.

bármilyen androidos telón megyn, és javítja a kamera minőségét.
én galaxy acem gyári kamerával 240 p-ben 15 fps-el vesz fel. ezzel a progival 480p-ben 30 FPS-el. szóval jó kis progi, ingyenes, android marketen fent van.
0
0
0
0
no avatar
Most valóban a Nexus s lenne a legjobb választás, de kitudja, hogy decemberig még mi lesz, azért köszi.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mindenképp a google google nexus s ajánlom 70 000 ért vadi újat lehet venni és ezen az áron messze a legjobb 1ghz es proci android 2.3 jó minőségű 5mp kamera villanófény amoled kijelző. Kegyetlen jó ára hülyeség lenne kihagyni van némileg még jobb is mint a samsung galaxy s és jóval olcsóbb!!
Vagy még ezen az áron a motorola defy is nagyon jó bár az némileg szerényebb viszont por és csepp álló és viszonylag masszív szóval amolyan túlélő telefon persze nem annyira strapa mint a kifejezetten túlélő telefonok de többet bír a legtöbb mai telótól.
0
0
0
0
no avatar
Hali
Kb december vége,-január elejére tervezek telefon vásárlást. Mindenképp android, 50-80k között. Az érdekelne, hogy melyik telefonok lesznek ilyen árban akkorra, vagy várhatók e addig újabb modellek, és ha igen, akkor milyenek.
Előre is köszi a választ😀
0
0
0
0
niteforce avatar
bedugom, bekapcsolom az USB internetmegosztást a telefon beállítások menüjében, és akkor megjelenik a hálózat a gépen, automatikusan kapcsolódik is, és akkor tudok internetezni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
És mi történik ha gépbe dugod a gép jelez hogy van hálózat? Mert nálam semmi se volt
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció