Mindent az Androidról

Szerző: thug85, 2011. March 11., téma
Fórum » Szoftver
Nos a téma címe magáért beszél! Az Android, illetve az ezzel a rendszerrel szerelt készülékekkel kapcsolatos érdekességeket, élményeket, tapasztalatokat, híreket oszthatjátok itt meg egymással!
Hozzászólások: 1 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thug85 avatar
niteforce írta:
sziasztok .
van egy samsung GT-S 5830 (galaxy ACE) telom, nem tudom fissiteni az oprendszeret, most android 2.2 van rajta, a KIES mindig kiirja, hogy van uj, de amikor elinditom, akkor mindig azt kapom hogy GT-S 5830.exe leallt.
nem sikerul frissiteni. mit tegyek?
kosz a segitseget.


A Kies eléggé érdekesen kezeli a szoftverfrissítést, van akinek sikerül, de nagyon sok embernek nem. Én nem is próbálkoztam vele. Töltöttem a samfirmware oldaláról romot, és odinnal telepítettem. Ez mondjuk kis utánaolvasást igényel, de még mindig gyorsabb, és biztosabb megoldás mint várni a Kiesre.
0
0
0
0
niteforce avatar
tothricsi95 írta:
HTC Wildfire S szerintetek jó?😃


szerintem igen 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
HTC Wildfire S szerintetek jó?😃
0
0
0
0
niteforce avatar
sziasztok .
van egy samsung GT-S 5830 (galaxy ACE) telom, nem tudom fissiteni az oprendszeret, most android 2.2 van rajta, a KIES mindig kiirja, hogy van uj, de amikor elinditom, akkor mindig azt kapom hogy GT-S 5830.exe leallt.
nem sikerul frissiteni. mit tegyek?
kosz a segitseget.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Szerintetek most melyik Androiodos teló a legjobb 45ezer forint körül?😀 ZTE Blade-et azért nem akarok, mert képernyőjéhez képest gyenge a hardver, és gyakran beakad a rendszer...
0
0
0
0
iowa95 avatar
most kaptam apamtol Samsung Galaxy Minit.. nagyon tetszik csak 1 baj van vele h nincs a környékbe WIFI zona..es nem birok netezni.. legyetek szives küldjetek mán olyan weboldalt ahol le lehet tolteni app game meg ilyeneket de ingyen.. az androit marketot meg igy neten nem tom hasznalni..
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
3.0 ásat hivatalosan sohase fognak telefonra rakni mert direkt tablet és én próbáltam moddoltat telón itt van róla kép rohadt kicsik a gombok
https://www.kephost.com/images4/2011/4/3/7y4y3x38oypk2cs61zad.jpg
0
0
0
0
Devis avatar
hát elméletileg készül a 3.-as android telóra (mivel az még csak tabletre van). Egy idő után majd fellehet tenni telóra is, de mostmég egy telóra se lehet
0
0
0
0
niteforce avatar
😃😃 amugy azt olvastam, hogy a HTC wildfire s-en 2.33 android van, es ezt nem lehet frissiteni 3-ra. ez igaz?
0
0
0
0
Devis avatar
nm mostanság ebbe vagyok otthon....mivel a galaxy minimre kellett vhogy egy új androidot szereznem 😆
0
0
0
0
Devis avatar
niteforce az attól függ: vki törte-e fel a kernelét és írta-e meg nagyobb mhz-re. ezt sima gugli kidobja, általában 😆a fórumokon szokták irogatni az eredményeket és onnan is töltetőek le.
0
0
0
0
niteforce avatar
sziasztok. lehet hogy lesz uj telefonom, a HTC wildfire S-t neztem ki magamnak. jo telo?
es olvastam hogy 600 MHz-s a procija. es lehet hogy tuning manias vagyok, de lehet huzni?

kosz elore is!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Tanúsíthatom, hogy a Galaxy S hátlapja csúszik mint egy szappan ha nem izzadt a kezed, meg egy csúcskategóriás telefonhoz nem méltóan műanyagból van, de legalább nem recseg és jól néz ki! 😃 Egyébként a telefon összerakásával semmi gond nincs, tesztekben is jókat olvastam róla és tényleg frankó. Ha jól megszorítom szerencsétlent, akkor sem recseg meg ropog, tökéletes az összerakása! 😃
0
0
0
0
no avatar
Ja értem😃
Akk nem lesz sok wifizés😆
Kösz a segítséget!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem a telefon kényes és nem jó neki gondolom az alap beállítás ami a legtöbb eszköznek jó!
0
0
0
0
no avatar
Egyetemen rossz router beállítás?😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
olvastam hogy másnál is van ilyen gond általában a router beállítása miatt lehet
0
0
0
0
no avatar
Bátyám most vett 1 t-mobile pulse mini-t és az egyetemen nem tudott csatlakozni a wifire, mert gyenge volt a jel😕
Ötlet?😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem meg a ZTE blade legnagyobb hibája hogy gané a 3.5 ös jack erősítője és rettentő halkan küldi ki a hangot 100% hangerőnél olyan mint egy másik teló 60-70% on
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát a Galaxy S-en ha valamibe bele akarok kötni, akkor az a hátlap! Az valami szörnyű. Siklik, csúszik, nyúlik, mindent csinál!😆 De alapvetően szerintem nincs vele gond.
Az enyémen meg ha pöcögtetem hátulról a tetejét, akkor zörög az adatkábel aljzat elhúzható fedele! Ezért nem pöcögtetem hátulról a tetejét!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én azt furcsállom hogy a galaxy S ről se valami jókat írnak hogy rossz minőségű recseg ropog! A zte nél még türhető hogy pl a gombok nyöszörögnek😆 De a galaxytől nem! Bár nem tudom mi igaz belőle.
Amúgy a Galaxy S visszafelé Syxalag(szigszalag) 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
A minőségi anyaghasználat több dologban megnyilvánul. Kezdődik ott, hogy nem holmi kerti bútorhoz használt fröccsöntött műanyagból van kiöntve, és nem nyekken egy fájdalmasat minden egyes gombnyomásra!
De ha használsz egy HTC-t, aztán egy alsóbb kategóriás telefont akkor te is észre fogod venni miről van szó. Ezért tartom túlzónak a Mobilarénás kijelentést. Ettől függetlenül biztosan jó minőségű a ZTE is!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Általában a minőségi anyagokból összerakott cucc azt jelenti, hogy a kijelzője felett egy üveg van, és nagyjából fém az összes többi része a burkolatnak. A Galaxy S mondjuk műanyag hátlapú, elég furcsa , hogy azt raktak rá és hát eléggé csúszik is, de kellemes a fogása. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
thug85 írta:
Kmisi99 írta:
Hát én ezt a tesztet nem ajánlom nem valami nagy szakértő a csávó. Inkább a mobilarenas cikket olvassátok el ahol az adott tesztelő nem 2-3 hanem 50-100 teszten van túl. Ott azt mondta hogy ha HTC lenne ráírva azt is elhinné olyan jó a minősége! Na meg nagyon nem felkészült a csávó. A ZTE nem mobilgyártó hanem telekommunikációs cég! És a blade nem 2011 óta van Mo-n hanem 2010 októbere óta! 😊 Fail! Ha videós tesztet akartok akkor meg ott van pl a Hardveroc-s az is nagyon jó videóteszt!


Na azért valljuk be az is eléggé elfogult kijelentés, hogy HTC minőségű a cucc! Annyira azért nincs jó anyagokból összerakva! Máshol pl. pont az ellenkezőjét állították! Ezek mind szubjektív tesztek, nem igazán lehet ilyen téren rájuk támaszkodni. Arra jó, hogy lásd mégis mit tud a készülék, de saját magadnak kell kipróbálni, és eldönteni tetszik-e vagy sem!

richie900812 írta:
Kmisi99 írta:
omnia 2??? Az windows mobile os!

lehet rá telepíteni androidot 😉


Éppen lehet, de elég bugos, nem sok értelmét látom még ennek! Akkor már inkább egy frankó androidos telót vegyél!

Én nagyon nem értek hozzá hogy milyen anyag a jó de szerintem tényleg jó anyagból van nem recseg nem ropog és "selymes tapintású" 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Kmisi99 írta:
Hát én ezt a tesztet nem ajánlom nem valami nagy szakértő a csávó. Inkább a mobilarenas cikket olvassátok el ahol az adott tesztelő nem 2-3 hanem 50-100 teszten van túl. Ott azt mondta hogy ha HTC lenne ráírva azt is elhinné olyan jó a minősége! Na meg nagyon nem felkészült a csávó. A ZTE nem mobilgyártó hanem telekommunikációs cég! És a blade nem 2011 óta van Mo-n hanem 2010 októbere óta! 😊 Fail! Ha videós tesztet akartok akkor meg ott van pl a Hardveroc-s az is nagyon jó videóteszt!


Na azért valljuk be az is eléggé elfogult kijelentés, hogy HTC minőségű a cucc! Annyira azért nincs jó anyagokból összerakva! Máshol pl. pont az ellenkezőjét állították! Ezek mind szubjektív tesztek, nem igazán lehet ilyen téren rájuk támaszkodni. Arra jó, hogy lásd mégis mit tud a készülék, de saját magadnak kell kipróbálni, és eldönteni tetszik-e vagy sem!

richie900812 írta:
Kmisi99 írta:
omnia 2??? Az windows mobile os!

lehet rá telepíteni androidot 😉


Éppen lehet, de elég bugos, nem sok értelmét látom még ennek! Akkor már inkább egy frankó androidos telót vegyél!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Dehogy való nőnek egy nőnek egy sima szar is jó! Szívbajt kapok amikor meglátok valami lánynál egy androidot és JÓ esetben a wifit használja ki netre de az android marketet még véletlen se használja. Az X10 annak jó akinek jó a látása meg kicsi az ujja mert olyan kicsi a kijelzője 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Razor1911 írta:
Szerintetek X10 Mini Pro? milyen?


Szerintem kicsi és az nőnek való... elég kicsi férfi kézbe 😂
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Szerintetek X10 Mini Pro? milyen?
0
0
0
0
richie900812 avatar
Kmisi99 írta:
omnia 2??? Az windows mobile os!

lehet rá telepíteni androidot 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
omnia 2??? Az windows mobile os!
0
0
0
0
richie900812 avatar
segítsetek.nem tudok dönteni.2 telefont között vacillálok.az egyik egy samsung omnia 2 android 2.1-gyel 35k,vagy SE x10 58k.erősen hajlok az X10 felé.sztetek?megéri az a 23k különbség?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát én ezt a tesztet nem ajánlom nem valami nagy szakértő a csávó. Inkább a mobilarenas cikket olvassátok el ahol az adott tesztelő nem 2-3 hanem 50-100 teszten van túl. Ott azt mondta hogy ha HTC lenne ráírva azt is elhinné olyan jó a minősége! Na meg nagyon nem felkészült a csávó. A ZTE nem mobilgyártó hanem telekommunikációs cég! És a blade nem 2011 óta van Mo-n hanem 2010 októbere óta! 😊 Fail! Ha videós tesztet akartok akkor meg ott van pl a Hardveroc-s az is nagyon jó videóteszt!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Ha valakit érdekelne a ZTE Blade azoknak itt egy kis teszt!
[movie=youtube]E1hayrzEqGA&feature=feedu[/movie]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én majd ha rátalálok a 3.0 tuti meglesem! De gondolom lehet hogy telefonálni se lehet vele. 2.3 még nincs rá és hónapokig nem is lesz szerintem
De a galaxy S is az a telefont amire egy csomó jó minőségű módosított megbízható rom készült
szerk:
Mindjárt felrakom a 3.0 át😆
szerk2: Felraktam hát elég érdekes ilyen kis kijelzőn néhány dolog rohadt kicsi kinézetre nagyon szép de még nagyon aplha verziós nem is tudtam usb re kötni már vissza is raktam a 2.3 mat
itt van pár kép
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Érdekes lehet egy 3.0-ás android egy mobiltelefonon, mivel az csak Tabletekre jön ki. 😕 Szerintem csúnyább a 3.0, mint az előző verziók. Egyébként tudja valaki, hogy Galaxy S-re van-e már hivatalos 2.3-as android?
0
0
0
0
Nedadam avatar
az beteg .... énmegnmá full azt hittem hogy télleg van android iphonra 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
😲😲😲 Android egy iphone on sose hittem hogy megvalósítható
[LINK]


lol...ez beteg 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😲😲😲 Android egy iphone on sose hittem hogy megvalósítható
[LINK]
0
0
0
0
thug85 avatar
Nos hát az a kérdés, hogy akinek szánnád annak mi a véleménye róla!😀
Szerintem pofás kis telefon! Egy belépő szintű Androidos cucc, kis felbontású, ámde kapacitív kijelzővel! A kamrája nem fog csodákat művelni, de viszonylag használható fotókat produkál! Hardveresen rendben van a készülék, ehhez a szinthez ez tökéletes! A gyárilag 2.2-es Android rendszer is sokat segít a használhatóságon! Szerintem az üzemideje sem lehet nagyon sovány, mivel a kis kijelzőhöz és alacsonyabb órajelhez 1200-as akksi párosul!
Ha tetszik a telefon, szerintem annyit megér amennyiért adják!
0
0
0
0
no avatar
Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Mini-ről?Tudom,hogy kicsi de nem nekem lenne és akinek kéne annak pont a kezébe illik.😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Fogalmam sincs de a youtubeon van vidi róla!
0
0
0
0
xlife avatar
3.0-át hol lehet letölteni?😃 Szívesen kipróbálnám,ha tudsz egy linket dobni nagyon hálás lennék 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja zte re akármit fellehet pakolni még 3.0 is van rá bár az nagyon nagyon béta. Nem tudom mi miatt lehet mindent rápakolni de szerintem azért mert nincs letiltva benne a recovery menü(itt lehet telepíteni romot meg sok egyéb dolgot)
0
0
0
0
Nedadam avatar
de az hogyvan ? a zte bladere bármit feltolhatsz ? bármilyen romot , mert leszedtem énis valami 180 mb os cuccot de televan képfájlal
0
0
0
0
xlife avatar
Hétvégén akkor feltolom 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én a 26 helyett inkább a rc3 mat raknák már fel az lehet jobb de a 26 osnál nincs semmi észrevehető bug nem merül gyorsan mint pl a 29 nél minden jólműkszik
0
0
0
0
xlife avatar
Cyanogen 2.3 nightly 22. 😃 a 26 mennyivel lett jobb?😲
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja ezért jó a ZTE nekem is az van és hetente új oprendszert rakok fel 😆 Neked melyik 2.3 van? Cyanogen? Nekem a nightly 26 de az RC3 mat tervezem hogy felrakom
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció