Életed első multiplayer játéka!

Szerző: R3mZy, 2011. March 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Mi volt az életed első Multiplayer játéka?
Hozzászólások: 363
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sCUBA avatar
Call of Duty 4 : Modern Warfare ... : DDD szerencsére n00bok között volt az első játékom nem aláztak meg... annyira
0
0
0
0
silk97 avatar
f1 challenge 99-02 😆
0
0
0
0
FBalint avatar
Call Of Duty 4: Modern Warefare. Jól tudtam szórakozni vele, persze mindig én voltam az első akit a sniperek megtalálnak. 😃

De ha a LAN-os játékot is nézzük akkor Empire Earth I. Imádom azt a játékot. =)
0
0
0
0
Sanchez avatar
Call Of Duty 4: Modern Warfare. Jó sokat szórakoztam vele, mire sikerült felmennem egy szerverre. 😃
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Age of Empires III LAN-ban négyen, vagy öten és Hidden and Dangeorus Co-op-ban toltuk végig az egész Carrier-t! Állati! 😀
0
0
0
0
SpyDog avatar
Call of Duty 1 volt nekem.. =) Szép emlékek fűznek hozzá, rengeteget játszottam vele haverokkal, a COD2-nél aztán megszakadt a multis pályafutásom. 😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
Wow, aztán codoztam de abba is hagytam teli volt csiterrel
0
0
0
0
super88 avatar
Wow😀 ezzel a fertőző játékkal kezdtem el a többjátékos pályafutásomat és hogy őszinte legyek vele is fejeztem be! 😀
0
0
0
0
KTM520 avatar
Cod2 nagyon jó volt!😎
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
crysis 2 amíg müködött 😆
0
0
0
0
enkutz avatar
tasiadam: én kb azért hagytam abba mert már teli volt minden f***-al és azért bannoltak le mert elrontottam a statjukat és a rankjukat.
0
0
0
0
AteszHun avatar
Cod 4 abba se tudtam hagyni😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
enkutz írta:
Counter Strike 1.6


még jó hogyha LANon mert neten vannak olyan idegesítő droidok hogy az már rendesen fáj.....
0
0
0
0
SIC avatar
Unreal Tournament, Quake 3, Diablo 2, Warcraft 3....ma azonban már csak Guild Wars! 😀
0
0
0
0
IIASSAULTII avatar
cod 4 Modern Warfare : Xfire - en megmutatták hogy kell felmenni,akkor vesztem el.😜
0
0
0
0
no avatar
Asszem jedi academy volt a legelső 😃D pár éven át játszottam is vele. keményen 5-6.
0
0
0
0
GameFanatic avatar
Quake III Arena-->Counter Strike 1.6-->Call OF Duty 2-->Warcraft III-->Call OF Duty Modern Warfare II-->....
0
0
0
0
kukoj avatar
WoOoW 😃 azt de sokáig toltam... 😃
Aztán jött a Mu Online nemtom kiismeri 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Tudjátok lehet hogy most hülyeséget kérdezek de érdekelne nagyon! Egy tapasztalatlan, senki vagyok a multiplayer játékok terén...... Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan is kell ezekkel játszani? Kipróbálnám a Panzers Phase Twot, vagy a CoD2őt multiban, vagy esetleg a GTASAMP-ot is, de azt sem tudom hogy hova kell felregiznem, mit kell letöltenem, és patchelnem stb. Segítsetek kérlek! Ha lehet e-mailben küljétek a válaszokat! (kporzsolt@freemail.hu) Előre is nagyon köszönöm!

Üdv Moto!
😀
0
0
0
0
volga avatar
Counter-Strike 😃 utána pedig a cod1
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Tony Hawk's American Wasteland, szomszéddal még 4 éve 😃
0
0
0
0
Speper avatar
Counter-Strike 1.6... ofc 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Gaboo7 írta:
Doom, Blood, Duke Nukem 3D, Command and Conquer. Két gépet kötöttünk össze párhuzamos porton keresztül, még arra is emlékszem hogy egy Pentium 100-as és egy Cyrix 686 150Mhz gépen toltuk pedig nem most volt. 😆 (1998) Tátott szájjal bámultuk a haver P100-as gépén a Half Life-ot ami az akkori Woodoo Rush kártyájának köszönhetően már teljesen 3D-ben tündöklött és már elmosta a kártya a textúrák közti éleket, és aztán jött az Unreal, és leesett az állunk is! 😀 De szép is volt.
Sajnos a srác akivel összehoztuk ezeket a kezdetleges LAN -okat már nincs köztünk egy autóbalesetben elhunyt még 2003-ban de jó ezekre a dolgokra visszaemlékezni. (in memoriam Szabó László 1983-2003)
részvétem a srác miatt, szerintem mai napig a LAN a legszórakoztatóbb, főleg ha előtte jó sokat szenvedtek vele hogy működjön, sokkal jobb a hangulata, hogy egy légtérben vagytok, mintha mindenki otthon csücsülne
0
0
0
0
bgreti avatar
Call of Duty 4 Modern Warfare
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Doom, Blood, Duke Nukem 3D, Command and Conquer. Két gépet kötöttünk össze párhuzamos porton keresztül, még arra is emlékszem hogy egy Pentium 100-as és egy Cyrix 686 150Mhz gépen toltuk pedig nem most volt. 😆 (1998) Tátott szájjal bámultuk a haver P100-as gépén a Half Life-ot ami az akkori Woodoo Rush kártyájának köszönhetően már teljesen 3D-ben tündöklött és már elmosta a kártya a textúrák közti éleket, és aztán jött az Unreal, és leesett az állunk is! 😀 De szép is volt.
Sajnos a srác akivel összehoztuk ezeket a kezdetleges LAN -okat már nincs köztünk egy autóbalesetben elhunyt még 2003-ban de jó ezekre a dolgokra visszaemlékezni. (in memoriam Szabó László 1983-2003)
0
0
0
0
bmartin23 avatar
Serious Sam The First Encounter
0
0
0
0
Petkooo avatar
Quake bizony, emlékszek infó órákon mennyit nyomtuk
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
...Sokaig nem multiztam ( leszamitva a Heroes sorozet HOTSEAT-modjat,de az 1 gepen muxik... 😆 ^^ ), talan az elso netes multi jatekaim a F.E.A.R. 1-hez kotodnek, ha jol emlekszem. 😀 😊
0
0
0
0
zsivko avatar
mtrelax írta:
Teljesen egyet értek zsivko-val!! régen amikor még össze-vissza kábeleztünk mindent h játszhassunk, na annak tényleg volt feeling-je, legyen az otthon, v esetleg a számtech terem a suliban! Télleg a suliban mennyit toltuk asszem a doomot v a quake-et, na az multi volt!! Hmmm... A régi szép idők! 😀

Suliba anno még a LAN, coax kabelen ment és a szerver (router) egy pentium I volt 66mhz-en ment és a 386/486-on nyomtuk a doom-ot.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Codename Eagle ez amolyan BF előd volt 😀 tehát voltak benne repülők, tankok is 😀 atom király játék volt anno 😀 ja és ha minden igaz a BF készítői csinálták 😃
0
0
0
0
no avatar
nekem a legelső az a Quake volt! utána jött a CS 1.6,CS Source,stb...
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
quake,starcraft,red alert,cs 1.6 ha jol emlexem.
0
0
0
0
no avatar
Demoz írta:
madchief írta:
CS-t de mennyire nem bírtam/bírom nemtudom mi abba a jó CoD4 sokkkal jobb,sőt még a CoD1 is veri a CS-t

A cs 1.6 az legenda😀 Nagyon jó game. Még most is rengetegen játszanak.


Legenda? na persze... biztos azaz okádék FPS lesz az FPS legenda... :S 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Cs 1.6! Még néha most is,bár manapság inkább Source 😀
0
0
0
0
Saiga-223 avatar
Nekem az első multi játékom 6.-ban a suliban a Cs 1.6 lanba. Amúgy neten pedig a cod2 volt az első multi játékom.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció