Életed első multiplayer játéka!

Szerző: R3mZy, 2011. March 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Mi volt az életed első Multiplayer játéka?
Hozzászólások: 363
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ebort avatar
maniacc írta:
Counter strike 1.6! Mai napig is ezzel játszok 😀


Naná, hogy én is!
Óriási cs kocka vagyok, már 5 éve. 😃

Pont most vettünk új szerót 😃
0
0
0
0
maniacc avatar
Counter strike 1.6! Mai napig is ezzel játszok 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
Tényleg worms-t még énis toltam anno a legrégebbi gépemen. Jah meg Fifa '98. Reggeltől estig az ment unokatesómmal,csak aztán vett ps1-et és akkor az volt a menő cuccos.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem szerintem a GTA Sanandreas volt talán. De a tényleges első a Battlefield Bad comany 2 lesz mert ez az első játék amit éltemben veszek 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ha jól emlékszem, lanon a doom 2 -est jétszottam először. Splitcreenben pedig az Ignition-t. De sok olyan játék van amivel ketten is lehet játszani, ugyebár ott van pl. Scorched earth, worms, heroes, stb.
0
0
0
0
Ebort avatar
én multiban először S.W.I.N.E 😃 utána, gta sa mp 😃
utána jött a Cs 1.6 ^^
0
0
0
0
Davenator avatar
Freelancer ha az annak számít. De még mai napig azzal tolom. Vannak ***a kis mod-ok hozzá, én a Discovery-vel jáccok. 😉
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Nekem a legelső multiplayer igazából a régi NFS Hot Pursuit volt, de osztottképernyőn, és ezt követte a Codename Outbreak coop-ba a faterral 😃 Utána meg aszsem Wolfenstein Enemy Territory (ez kb. 2003-ban volt, körülbelül amikor kijött a játék) amivel mai napig is játszok. Utána meg ez-az, pl. cod2, de rengeteg volt. De az elsők között ezek voltak 😃
0
0
0
0
JackFeryll avatar
MOHAA szerintem, vagy CS, régen volt. 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
madchief írta:
CS-t de mennyire nem bírtam/bírom nemtudom mi abba a jó CoD4 sokkkal jobb,sőt még a CoD1 is veri a CS-t

A cs 1.6 az legenda😀 Nagyon jó game. Még most is rengetegen játszanak.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Ha jól emlékszem, akkor a Delta Force Black Hawk Down volt, a második pedig a Halo első része, harmadik pedig a Call of Duty első része.
0
0
0
0
madchief avatar
CS-t de mennyire nem bírtam/bírom nemtudom mi abba a jó CoD4 sokkkal jobb,sőt még a CoD1 is veri a CS-t
0
0
0
0
Demoz avatar
Cs 1.6 még olyan 2005 környékén,de akkor csak iskolai lan-on toltam,de utána amikor lett netem egyből azt toltam,majd cod2 kb 1 évig, aztán tm, most egy olyan másfél éve újra cod2 meg egy kis TM.😀
0
0
0
0
madchief avatar
első CoD volt only Toujane, meg only Rifle szerókon
utánna TM Nations,
TM United
SA:MP
CoD 4
R6V2
CoD6
stb...
0
0
0
0
ryan010 avatar
fúú nekem a cs 1.6 volt az első azt hiszem,aztán wow,cod2,gta samp,cod4,cod6..sötöbö
0
0
0
0
DeXHerO avatar
wolfenstein enemy territory 😃
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 2 zombi módja uncsitesóknál
😜
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Soldat, valami public szerveren.
eszméletlen jó volt
0
0
0
0
MalakHUN avatar
cod a one shot rifle szerveren 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Azt hiszem a Call of Duty 2 volt az, amivel először toltam multiba. 😃

Bár nem volt eddig olyan sok amivel toltam csak ennyivel: COD 2, COD 4, COD MW2, CS 1.6 és ennyi 😃
0
0
0
0
no avatar
Ashen Empires, egy régi klasszikus nekem, de valamikor jött egy nagy újítás ami a sok "újításával" elvette a kedvemet a játéktól
0
0
0
0
leadstar94 avatar
Crashday (cseszett jóó) 😃
0
0
0
0
mtrelax avatar
Teljesen egyet értek zsivko-val!! régen amikor még össze-vissza kábeleztünk mindent h játszhassunk, na annak tényleg volt feeling-je, legyen az otthon, v esetleg a számtech terem a suliban! Télleg a suliban mennyit toltuk asszem a doomot v a quake-et, na az multi volt!! Hmmm... A régi szép idők! 😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Olyat kell mondani amibe rendszeresen visszatérek?
Call of Duty Modern Warfare 2 😂
0
0
0
0
zsivko avatar
Nekem ezek az új játékok multiban(internet) nem nagyon jönnek be.Az igazi a régi egyszerű játékok voltak. pl. doom1-2, Quake 2-3... Amióta bejött ez a net olyan rossz lett a játék élménye ilyen téren hogy az már tragédia. Nem tudok nevetni senkivel mert egyedül vagyok egy szobában. Aki meg online kezdték (bizonyos személyek) ne oktassanak ki hogy mi a multi feelingje.
0
0
0
0
Martinezz avatar
Wolfenstein Enemy Territory utána meg San Andreas Multiplayer (SA:MP) 😀
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Codename Outbreak 😃 Utánna CS1.6, majd Wolfenstein ET. Ezek voltak a legelsők...
0
0
0
0
no avatar
Half Life 2 Deathmatch
0
0
0
0
mtrelax avatar
Én még valamikor régen az osztálytársammal, a Descent-et toltuk. Emlékszem még soros porton kötöttük össze a két gépet, és asszem 640*480 volt a max felbontás amit bírt a gépem. de toltunk vmi red alert szerűt is de nem emléxem már annyira.
0
0
0
0
laci503 avatar
Quake 1(suliban) aztán GTA sanandreas otthon (miután lett netem) aztén call of duty 2-4-5-6 Grid
0
0
0
0
Screamer avatar
nekem WoW CS .... nemtom meik volt elöször kemény 128 kb okal huzkodtam le anno alap WoW ot 😆 de aztán CS vel tolta mhuzmaosab ideig 2 éve cod 2 öztem picit mostanába cod4 meg MW2 öztem win7 ig XP vel ment most 7 el nem nagyon elégé eröltetetten mással nemis naon toltam neten
0
0
0
0
madchief avatar
CoD2 utánna meg GTA:SA MP
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Nekem az első a cod 2 mutli volt.Azzal sokat toltam.De most már inkább cod4😃
0
0
0
0
R3mZy avatar
Azal msot is tolom😃
0
0
0
0
3VG4 avatar
Star Wars-Jedi Academy
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem a sw jedi academy 😀
mennyit toltam 😆
0
0
0
0
no avatar
Tesla GoD írta:
nekem ha jól emlékszem a q3 volt, eszméletlen nagy game volt az még régen, nagyon bírtam


Ha van kedved nosztalgiázni, és ha véletlenül nem ismerdnéd, nézz be ide --> [LINK]
😉
0
0
0
0
cey85 avatar
COD 4 és Crysis 2 demo. ezekkel multiztam csak
0
0
0
0
no avatar
CS 1.6😜
de nem nagyon toltam, az első komolyabb multis játék amit toltam az CoD4 volt😃
0
0
0
0
Splint avatar
Nekem az első a Carmageddon első része volt még '99-ben 😃, aztán a Quake 2 😀
0
0
0
0
no avatar
Én csak 3 játékkal multiztam.
1.GTA San Andreas
2.COD2
3.SWAT4

A San Andreas volta a legjobb meg a SWAT.
0
0
0
0
pukkancs avatar
asszem san andreas multi 😃
de lehet h cod
0
0
0
0
R3mZy avatar
😃😃 értem:😃D😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció