Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
A kávé kimondotta egészséges ha nem napi 2 litert iszol!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a kávé kis mennyiségben növeli az erek rugalmasságát
0
0
0
0
Szilvexter avatar
ja, ez a mostani élet, a szüleink eltíltanak a számítógéptől mert káros, de ők eközben cigiznek és kávéznak(ezt nem a saját szüleimre értem, mert hálistennek nálunk senki sem kávézik, csak apám néha elhúz egykét szálat)
0
0
0
0
Tofy avatar
Én úgy vagyok vele aki ilyen hülye az meg is érdemli! Apám is cigizik néha napi 2 dobozzal és ha utánaszámolsz az nem ki lóvé 1 hónapban 20-30.000 ft!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
twoKgames írta:
akkor van a baj ha az ember már minden nap cigizik, ha csak néha-néha elszív egy szálat akkor nem...
és így vagyok az alkohollal is h mértékkel kell inni 😃
amúgy azért cigiznek a fiatalok, mert nem tudnak mit csinálni
én már láttam 6 éves gyerekeket cigivel 😆
ott szívták lenn a parkban

Én is mértékkel iszom a piát
nekem a mérték a vödör😆😆
Amúgy tényleg azért cigiznek mert rohadtul nincs jobb dolguk haveromat is kérdezem hogy minek cigizik azt mondja nincs jobb dolga😆
0
0
0
0
utahl2 avatar
Az a legdurvább , hogy minden nap,minden szünetbe cigiznek, kcsit sajnálom óket, de kicsit nem.
6 évest😲 azt a mindenit.
0
0
0
0
twoKgames avatar
akkor van a baj ha az ember már minden nap cigizik, ha csak néha-néha elszív egy szálat akkor nem...
és így vagyok az alkohollal is h mértékkel kell inni 😃
amúgy azért cigiznek a fiatalok, mert nem tudnak mit csinálni
én már láttam 6 éves gyerekeket cigivel 😆
ott szívták lenn a parkban
0
0
0
0
utahl2 avatar
Ha valamelyik ismerősőm berúg, azon én is csak röhögni tudok 😆 De a cigizést nem értem...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
utahl2 írta:
Detros írta:
ja a mostani fiatal lányok közül egy-egy úgy pózol egy-egy képen mint valami modell és páran ugy öltöznek mint valami ..... az osztálytársaimnak az a menő aki cigizik meg iszik ha így folytatják elég rossz sorsuk lesz csak azért csinálják mert szerintük menő és nem gondolnak arra hogy milyen káros.

Kilencedikes vagyok s a fél osztály cigizik 😶

ez nagyon hülyeség ez a "felnőttek" gondolkodása hogy menő vagyok öcsém me cigzek hű de vagány itt csak röhögünk azon aki cigizik meg semmi hű de menő nincs benne mégis az osztály fele cigizik az osztály 80% a alkoholista és az osztály 70% a részegen cigizik józanul nem😆 És király egy osztály és közel se azért isznak mert menő ez hülyeség ha valaki enyhén részeg az vicces szórakoztató lehet röhögni el lehet az aktuális problémákat felejteni...
0
0
0
0
utahl2 avatar
Detros írta:
ja a mostani fiatal lányok közül egy-egy úgy pózol egy-egy képen mint valami modell és páran ugy öltöznek mint valami ..... az osztálytársaimnak az a menő aki cigizik meg iszik ha így folytatják elég rossz sorsuk lesz csak azért csinálják mert szerintük menő és nem gondolnak arra hogy milyen káros.

Kilencedikes vagyok s a fél osztály cigizik 😶
0
0
0
0
no avatar
NEm hiszem h megtené neked! 😆 Nm szabad! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
berki_zsolt írta:
Tesla GoD írta:
berki_zsolt írta:
ÉS mit csináljak veled? 😜
megkínálsz borral, én cserébe megmutatom hogyan teremtettem a földet😃


NA jó, kaphatnál egy fél pohár szőlőlét! 😂
egy kis sebbenzinnel azért felhígítanád nekem?😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Tesla GoD írta:
berki_zsolt írta:
ÉS mit csináljak veled? 😜
megkínálsz borral, én cserébe megmutatom hogyan teremtettem a földet😃


NA jó, kaphatnál egy fél pohár szőlőlét! 😂
0
0
0
0
no avatar
Jah 😆 de ha fizetni kell sokat akk már nm oan jó! 😂
0
0
0
0
oroszka avatar
jah ha a gázszámla alacsony máris jó 😃
0
0
0
0
no avatar
LoL mi a véleményem attól függ mien a hangulatom! 😂 😆
0
0
0
0
oroszka avatar
Istent az ember nem kitalálta, hanem felfedezte, nem mind1 -.-
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
berki_zsolt írta:
ÉS mit csináljak veled? 😜
megkínálsz borral, én cserébe megmutatom hogyan teremtettem a földet😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
ÉS mit csináljak veled? 😜
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
berki_zsolt írta:
Én akkor fogok hinni valamilyen magasabb rendű életformában, ha idejön hozzám, kezet fog velem, és mondja, hogy szevasz b*****, én vagyok az Isten. 😎
Addig én is Ateista vagyok. 😜
Bár az evolúcióban nem hiszek. 😀
zsolt, merre is laksz? lehet beugrok vmeik nap😂😂😂
0
0
0
0
twoKgames avatar
Szerintem vmiben mindenképpen hinni kell, nem muszáj, hogy Isten legyen az, de vminek elkell mondani azt amit senkinek sem akarunk
Az élet amúgy jó, de lehet rossz is…mindig Te döntöd el, hogy melyik utat választod
Tegnap néztem a Discovery-n Ross Kemp-es filmet és én már csak azokat a gyereket sajnálom akik anyja-apja bandatag és a kisgyerek barátai is bandába tartoznak akkor már ő sem mondhatja , hogy ő nem akar bandatag lenni
Én amúgy 3 célt tűztem ki magam elé olyan 11-12 éves koromban amiket megakarok valósítani és ha megvalósítom őket akkor valószínűleg szép életem lesz 😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én akkor fogok hinni valamilyen magasabb rendű életformában, ha idejön hozzám, kezet fog velem, és mondja, hogy szevasz b*****, én vagyok az Isten. 😎
Addig én is Ateista vagyok. 😜
Bár az evolúcióban nem hiszek. 😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
miért baj az hogy ateizmus van? Pl én is ateista vagyok és tök jól vagyok semmivel nem másabb most mint pár éve amikor még hittem!


Nekem az egész családom generációk óta Ateista s nagyon jól megvagyunk. Mi saját magunkban hiszünk, nem "kitalált mesékben". Azért tettem idézőjelbe mert lehet igaz, lehet nem, nincs rá egyértelmű bizonyíték, vannak akik elhiszik s vannak akik nem. De az biztos hogy a hívők száma napról napra csökken.
szerintem mindenkinek magában kell eldöntenie hogy miben és hogyan hisz, de azt ami a bibliában van felesleges véresen komolyan venni, annak már összeállításakor se volt igaz a fele se
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
miért baj az hogy ateizmus van? Pl én is ateista vagyok és tök jól vagyok semmivel nem másabb most mint pár éve amikor még hittem!


Nekem az egész családom generációk óta Ateista s nagyon jól megvagyunk. Mi saját magunkban hiszünk, nem "kitalált mesékben". Azért tettem idézőjelbe mert lehet igaz, lehet nem, nincs rá egyértelmű bizonyíték, vannak akik elhiszik s vannak akik nem. De az biztos hogy a hívők száma napról napra csökken.
0
0
0
0
oroszka avatar
nem is, a Biblia 72 könyvből áll, amit több ember írt. 2 részre van osztva: Ószövetség és Újszövetség. Elöbbi Jézus elötti kort írja le, utóbbi pedig Jézus utánit, + za apokalipszist, amit megint nem szószeriont kell érteni 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Hát nem isten az biztos!
0
0
0
0
Tofy avatar
Na igen, és bibliát ki írta?
0
0
0
0
oroszka avatar
igen, nem ő
A bibliát nem szó szerint kell értelmezni. tudománynak és hitnek együtt kell az emberiséget jobbá tennie
0
0
0
0
kisborda avatar
De ha hiszel istenben akkor lehet, hogy pont ő hagy el téged!😆

Nem isten teremtette a Földet! Ez mind a természeti jelenségeknek tudható be!
0
0
0
0
oroszka avatar
Csak gondolkodj el, semmi sem létzik magától. Az a kis pont ami felrobbant és csinálta az univerzumot, na az ki csinálta ? Na iylenkor jön elő a Teremtő
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
igen erre pl valóban jó a hit de tudok én ilyenkor hinni de általában nem nagyon hiszek semmi vallásos cuccban!
0
0
0
0
oroszka avatar
rossz dolog, szánalmas.
Ha valami szarban vagy és senki nincs melletted, akk nem tudsz kihez fordulni. Én pl hiszek Istenben, na...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
miért baj az hogy ateizmus van? Pl én is ateista vagyok és tök jól vagyok semmivel nem másabb most mint pár éve amikor még hittem!
0
0
0
0
oroszka avatar
a mostani élet rossz, erkölcstelen... Bűzlik a liberalizmustól és az ateizmustól... Bár csak ez lenne a legnagyobb baj ! Az országon sok az élősködő ! Őket eltávolítva máris jobb lenne, egy kicsivel... Ugyanis a népet is meg kéne reformálni erkölcsileg, és mindenhogyan
0
0
0
0
no avatar
eggyik se megy, ma is elvertek lábamra alig tudok ráálni 😞😞😞
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
bulldog95 írta:
amm van egy rohadék gyerek, egy fejjel kissebb nálam, az elég?

Az szerintem elég és ha sikerül akkor földrekrül amúgy itt van pár nagyon jó önvédelmi tipp a vége fele vannak a jók
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/m1OouTXb3eY&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/m1OouTXb3eY&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]

Ez jó kis videó!😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Ezt nem itt kellene megvitatni, szerintem vonuljatok a dumaládába és ott folytassátok! Köszi!😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát ja de azért 1-2 mozdulat egyszerű és hatásos
0
0
0
0
no avatar
Gurulni meg főlen nem megy még kitöröm a nyakam 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
meglehet csak jó tisztességes munka kell meg mondjuk tényleg nem nagyon lehet
0
0
0
0
no avatar
na ez jó, 1-et szoktak velem csinálni, de ahoz erőm nincsee 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
bulldog95 írta:
amm van egy rohadék gyerek, egy fejjel kissebb nálam, az elég?

Az szerintem elég és ha sikerül akkor földrekrül amúgy itt van pár nagyon jó önvédelmi tipp a vége fele vannak a jók
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/m1OouTXb3eY&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/m1OouTXb3eY&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
azbizony avatar
Hát nem hiszem hogy ismerlek mert én Csongrádi vok 😆
0
0
0
0
no avatar
Tiszaujváros. ti?
Ezt szerintem már egy másik topicba kéne megbeszélni 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
bulldog95 A nevemet nem akarom elmondani, én csak anyit kérdezem hova való vagy??
0
0
0
0
no avatar
amm van egy rohadék gyerek, egy fejjel kissebb nálam, az elég?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció