Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
DarthRoni írta:
Nekem az itthoni pénzügyi nehézségeken kívül az a legnagyobb problémám, hogy annyira elvannak már fajulva a kortársaim (20 éves vagyok), hogy egyszerűen nem találok barátokat...
Akkor vagy ***a csávó manapság, ha minden szombat este félholtra iszod magad, alázod a nőket, és törsz-zúzol mer az a "menő" mert nem azt mondom, unokatesómékkal mi is el szoktunk menni szombat esténként bulizni, de mi valahogy nem kötünk bele senkibe, nem balhézunk, csak jól érezzük magunkat.
Meg én nagy városban élek (kecskemét) és az a fura, hogy a kisvárosokban meg hamarabb találok haverokat, barátokat akikkel hasonló az érdeklődési körünk meg tényleg lehet rájuk számítani, csak ugye az sokszor autó híján túl messze van.
Itt nálunk viszont nem lehet megbízni a másikban, nem lehet rájuk számítani ha tényleg gázban vagy, és simán hátba szúrják a legjobb barátjukat is ha az érdeke úgy kivánja...

Vagy én vagyok nagyon lemaradva felfogásilag, vagy tényleg mások is szembesülnek ezzel, de barátok nélkül meg nincs értelme az életnek, nagyon hiányzik manapság a tisztelet és a barátság.
Hát kb. így vagyok én is 😆! Kortársaim 90%-át utálom 😆
0
0
0
0
The Emptiness avatar
DarthRoni írta:
Nekem az itthoni pénzügyi nehézségeken kívül az a legnagyobb problémám, hogy annyira elvannak már fajulva a kortársaim (20 éves vagyok), hogy egyszerűen nem találok barátokat...
Akkor vagy ***a csávó manapság, ha minden szombat este félholtra iszod magad, alázod a nőket, és törsz-zúzol mer az a "menő" mert nem azt mondom, unokatesómékkal mi is el szoktunk menni szombat esténként bulizni, de mi valahogy nem kötünk bele senkibe, nem balhézunk, csak jól érezzük magunkat.
Meg én nagy városban élek (kecskemét) és az a fura, hogy a kisvárosokban meg hamarabb találok haverokat, barátokat akikkel hasonló az érdeklődési körünk meg tényleg lehet rájuk számítani, csak ugye az sokszor autó híján túl messze van.
Itt nálunk viszont nem lehet megbízni a másikban, nem lehet rájuk számítani ha tényleg gázban vagy, és simán hátba szúrják a legjobb barátjukat is ha az érdeke úgy kivánja...

Vagy én vagyok nagyon lemaradva felfogásilag, vagy tényleg mások is szembesülnek ezzel, de barátok nélkül meg nincs értelme az életnek, nagyon hiányzik manapság a tisztelet és a barátság.



Ja igen ez is elég szánalom meg hogy a mai lányoknak
Az olyan pasi kell hogy: Fülbevalo levasalt haj rozsaszin felső (EGY SZOSSZ BU*I) már elnézést. Nem az értelmes ember aki mindent megadneki nem á hol.
Ritka manapság az ilyen lány.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Nekem az itthoni pénzügyi nehézségeken kívül az a legnagyobb problémám, hogy annyira elvannak már fajulva a kortársaim (20 éves vagyok), hogy egyszerűen nem találok barátokat...
Akkor vagy ***a csávó manapság, ha minden szombat este félholtra iszod magad, alázod a nőket, és törsz-zúzol mer az a "menő" mert nem azt mondom, unokatesómékkal mi is el szoktunk menni szombat esténként bulizni, de mi valahogy nem kötünk bele senkibe, nem balhézunk, csak jól érezzük magunkat.
Meg én nagy városban élek (kecskemét) és az a fura, hogy a kisvárosokban meg hamarabb találok haverokat, barátokat akikkel hasonló az érdeklődési körünk meg tényleg lehet rájuk számítani, csak ugye az sokszor autó híján túl messze van.
Itt nálunk viszont nem lehet megbízni a másikban, nem lehet rájuk számítani ha tényleg gázban vagy, és simán hátba szúrják a legjobb barátjukat is ha az érdeke úgy kivánja...

Vagy én vagyok nagyon lemaradva felfogásilag, vagy tényleg mások is szembesülnek ezzel, de barátok nélkül meg nincs értelme az életnek, nagyon hiányzik manapság a tisztelet és a barátság.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
robot fiu írta:
alex1997: Én egyet értek veled,ügyes vagy nagyon!;) Majd Gábor barátunk nemsokára megoldást talál a problémánkra!;) És a sok c betű eltakarodik innen!XD



Ugye?? Nem vagyok raszista csak tisztán látom az életet. Látom az igazságot. A töbniek csak.... ánem fojtatom ugyis mi tudjuk hogy mi az igazság.
0
0
0
0
cseszka avatar
Fura dolog,de minden mögött a szegénység áll.
Szép mikor azt irják az ujságok,mondják a hirek,h a multhavi átlag bér ****** volt,holott valaki csak töredékét kapja,van aki meg milliót.?Nemhejes,és ebböl alakul az átlag fizetés.Akkor kapja mindenki az átlagot,aki dolgozik,mert egy közfentarto munkája is ugyan olyan fontos mint egy szakemberé,és ha nem tetszik neki,elmehet ö is közfentartonak...
Ami meg a romákat illeti,nélunk is vannak a leg piszkosabb fajták,szinte nekik is lehet mindent,öket nemfogja a törvény.Ezt is lehetne szabályozni,pl akik közül csak egy dolgozik,v segélybol él,max 2 gyereke lehet,ameik családbol 2en dolgoznak,ott lehet több is.
Segéj rendszer:
Ha jár a gyereke iskolába,kapja a segéjt,5 igazolatlan hiányzás 1hó segéj megvonás.10 igazolatlan 3 hó segéj megvonás,osztály ismétlés,kivágás 1 év segéj megvonás.Mindjárt változna a gondolkodás módjuk.
0
0
0
0
Bukta avatar
Engem ma este a cigányok nagyon felhúztak. Megyek mutterral a spar-ba és kb 6an álltak be és mindegyik csipszet meg kolát vett és külön fizettek és APRÓVAL(50-20forintosokkal) és mire azok végeztek beszartam b+
Nagyon idegesítő ez az ész hogy nem lehet 1 gyereknek bemenni és megvenni azt a sok szart
még jó hogy nem hitelkártyával fizettek egy rágóért
0
0
0
0
Underworld avatar
Szar ahogy van! Szívesebben éltem volna 70-80-as években,ott tényleg jó élet volt,emberek is sokkal másabbak,normálisabbak voltak,meg ott nem az volt a menő dolog, hogy tudod porig alázni másikat,manapság ez valahogy nagyon divat lett,semmi tisztelet nincs másik iránt,meg egyszerűen filmekbe is jobban tetszenek azok az idők! pl:.Bud Spencer és Terence Hill-es filmek,megunhatatlan!
De gondolom ezzel nem én vagyok csak így! 😀
0
0
0
0
no avatar
Az élet olyan mint a paradicsom egyre rohadtabb.
0
0
0
0
humagyar avatar
Domfoz A tv-t inkább hagyd kikapcsolva. Egy héten egyszer kapcsolom be, hogy megnézzek egy focit, aztán ennyi. Olyan hülyeségek mennek benne, hogy az elképesztő. Véletlen megnézek egy Activot... 😢

Kmisi99 írta:
Ilyenkor annyira örülök hogy egy viszonylag kis városban élek 20k fő. Itt a középiskolába nem divat a fiúknak buziknak lenni mert kiröhögik és kibeszélik őket itt a qrvákat kibeszélik meg kiröhögik nem pedig loholnak utánuk.


Kis mázlista 😲 Nálunk menő buzinak lenni, cigányként viselkedni, hullára inni magunkat... Már ott tartunk, hogy igazából csak azért játszok játékokkal, mert jobban ott vannak a karakterek mesterséges intelligenciában, mint akik körül vesznek, a kib@szottul menő rajok.
És a lányok 70%-ának ezek kellenek, 29% ronda, 1% foglalt 😀
Ráadásul ami végképp idegesít, hogy ezek a raj csávók -a maguk 50 kilójával- mindenkinek beszólogatnak, aztán ha véletlen rálépek az egyik lábára, nem érti, hogy miért nem tud mozogni.

És ez van mindenhol. Erről szól a mostani élet. Undorító.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ez egy előre megírt protokoll szerint működik, ránk tenyésztik őket. Ez második lépés.
Ez első lépés már készen van, miszerint a nemzeti öntudatot, hazaszeretet, büszkeséget kell szétzülleszteni.

"A magyarok becsülik nagyjaikat, és büszkék múltjukra. Vedd el a múltjukat, és azt teszel velük, amit csak akarsz!" Franz Talleyrand mondta anno Napóleonnak.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Még egy példa a a magyarok elleni rasszizmusról mert a cigányok jobban utálják többet szidják a magyarokat mint a cigányok. Legalábbis szerintem. Egyszerűen beléjük nevelik, hogy magyar az azért van, hogy dolgozzon és ők abból kapjanak segélyt és úgy hiszik mi allattuk helyezkedünk el és őket szolgáljuk és bármit megtehetnek(s sajnos lassan tényleg bármit megtehetnek mert a rendőrök sem tudnak ellenük mit csinálni, a törvények is őket segítik) Na szóval ez az én véleményem. S ha bajba kerülnek akkor már egyből magyar állampolgárok ők is. Elég kilátástalan a helyzet.
http://www.youtube.com/watch?v=hbZ15H4fd4Q
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nagy szavak...
A fent említett "problémák" globálisak. Rendet nem csak nálunk kéne teremteni, hanem az egész EU-ban (á'la európai unió), illetve Amerika. Magyarország ebből a szempontból egy kis porszem a főmuftik szemében. Abban különbüzünk más országoktól, hogy kis hazánkban roppantul a hátunkra nőttek, így jobban megnyilvánul a baj, nem hiába hívják Izrael 2-nek például a britek. Szerintem az a bizonyos lufi majd előbb-utóbb kipukkan, és mi fogunk példát mutatni más országoknak, hogy nem csak papíron vagyunk függetlenek, hanem tényleg szabadok vagyunk.
Kormányról, meg adókról teljesen felesleges mindaddig beszélni, míg egy rendkívül bonyolultan összerakott, ám de tudatosan működő, kizsákmányoló rezsimben vagyunk.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Én is kb. azon az állásponton vagyok mint ti. Magyar földön magyar nép. De ez sajnos nem tudom mikor lesz így.:/ Az adó változtatása pedig szerintem olyan mint egy álom. Nem hiszem, hogy ennek a mostani kormánynak érdekében állna. Nehogy már a több milliárd forintjukból akár egy kicsit is költeni kéne olyanra, ami nem luxuscikk, vagy ami nem érdekük. De bízok még benne, hogy egyszer lesz egy olyan világ/emberiség ahol rájönnek, hogy nem minden a pénz, és nem feltétlenül egy tárgynak kell irányítani az életeket. Ha nem is az én generációmban, de valamikor a jövőben. (Ha még megéli a bolygó...)
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Igaz igaz :-) Még anyit hozzá tennék a megoldás az lenne (ha ugye lehetne) az összes szemé mocskos*********** cigányt zsidot (tisztelet a kivételnek mindig!) elzavarni a ******* ba. A FT-ot erősíteni és az adokat rendesen mérlegelni. (a lóvés is fizessen rendesen.) Aki nem ezen a véleményen van azok álltalában a ********* komunisták.

(a* os helyekre nem irtam trágár szavakat csak nyomkodtam a *-ot)
0
0
0
0
Bicike avatar
Superlompos írta:
Létezik az ilyen, csak nem a diszkóban meg a plázában kell keresgélni.


Itt a lényeg. Mocskos helyen nem lehet mást találni, mint mocskot.


Hoppá! Tömör, de igaz állítás!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Itt van bőven választék azt hiszem kb 500 an járnak a középiskolámba ennek fele csaj szóval van választék
0
0
0
0
rafferd avatar
Kmisi99 írta:
Ilyenkor annyira örülök hogy egy viszonylag kis városban élek 20k fő. Itt a középiskolába nem divat a fiúknak buziknak lenni mert kiröhögik és kibeszélik őket itt a qrvákat kibeszélik meg kiröhögik nem pedig loholnak utánuk.

Egy 3k-s falu még jobb, amelyik nem k*rva, az foglalt...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ilyenkor annyira örülök hogy egy viszonylag kis városban élek 20k fő. Itt a középiskolába nem divat a fiúknak buziknak lenni mert kiröhögik és kibeszélik őket itt a qrvákat kibeszélik meg kiröhögik nem pedig loholnak utánuk.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Létezik az ilyen, csak nem a diszkóban meg a plázában kell keresgélni.


Itt a lényeg. Mocskos helyen nem lehet mást találni, mint mocskot.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
jól van nem csak én vagyok aki igy gondolkozik robot fiu
én nagyából a 90-es évek gyermekének tartom magam emlékszem még a Picasso Brancht oltótuk meg a ShyGyst de ezek piskoták a mostani média mocsokhoz képes ami most megy esküszöm vissza sirom azokat az iőket
akor még be lehetett kapcsolni a tv-t most meg megy a levesbe 30 csatornán nézem a semmit :/ igy marad a cod 😆 és nézem a mostanság a 13-14-éves srácokat lányokat elszomorit kivan a dereka topban jár télen :/ a fiúknál meg ez a biberes sapka meg a letolt gatya hát ha én igy nézetm volna ki ilyen idős koromban olyan fülest kaptam volna hogy 1 fele forogtam volna 1 hétig meg ott fogdosák egymást az utcán én mikor probáltam suhacként az osztályban 😆😆😆 olyat kaptam h becsusztam a pad alá 😃 és ez a felnövekvö generáció áááááááááááá
ak megyek inkább ugrok egyet vonat alá 😆
0
0
0
0
gynorbi avatar
Rafferd: Meghallgattam az első számot... Bőven elég, nem kell nekem ez a káromkodok orrbaszájba zene :/
Amúgy a minden nő ribanc:
Ez nagyon nagy általánosítás. Írta valaki, hogy "nincs olyan aki ne cigizne, inna, drogozna". Háát... Szerintem a cigizés egyáltalán nem gáz, sőt a néha iszogatás se. Nekem van nem egy lány ismerősöm, akik nagyon normálisak, néha isznak, dohányoznak, és ennek ellenére sem vesztették el a nőiességüket. Sőt, az összes nagyon szép 😉
Amúgy srácok: ne a külsőre menjetek. Nagyon sok szép lány elszáll a külseje miatt, és ez sajnos a média illetve a társadalom hibája. Tessék csak példának tekinteni a BArbie-t...
Azzal amúgy egyetértek, hogy ez az ország nagyon sokat tud dumálni, de cselekedni keveset. Hál' istennek most legalább, mi diákok kimutatjuk a fogunk fehérjét.
0
0
0
0
no avatar
Rafferd: Nincs azaz isten amiért ezt én meghallgatnám! Elég nekem az amit már az elején olvasok! Az ilyen zenéktől elkap a rosszullét!
0
0
0
0
grafi97 avatar
én az átlagról beszéltem, de persze, mindenre van kivétel.😀
0
0
0
0
rafferd avatar
robot fiu írta:
grafi97 írta:
"Nem a probléma a probléma hanem a hozzáállásod a problémához." Mindenen lehetne változtatni ha az emberek nem lennének ilyen birkák. De sajnos miután majdnem 2 éve Svédországban élek, azt kezdem el felfedezni, hogy ilyen a magyar átlag mentalitás. Iszonyat negatív. Várnak a megváltásra semmit nem téve azért, amit akarnak. Itt, az ilyesmi dolgok teljesen máshogy mennek. Ha valami sokaknak nem tetszik megpróbálnak változtatni rajta, nem pedig csak várnak a sült galambra...



A Swéd emberek visszafogottabbak,nem olyanok mint mink! 😂 Egyébként min kéne változtatnom?😲 Szerintem a körülettem lévőknek kéne változtatniuk!😆 Én nem csak a gép előtt ülök egész nap,nekem vannak személyes kapcsolataim is!😃 Én a Facebookról panaszkodom,ennyi!😜

Szerintem nem rólad beszélt, hanem az egész országról! 😀
0
0
0
0
grafi97 avatar
"Nem a probléma a probléma hanem a hozzáállásod a problémához." Mindenen lehetne változtatni ha az emberek nem lennének ilyen birkák. De sajnos miután majdnem 2 éve Svédországban élek, azt kezdem el felfedezni, hogy ilyen a magyar átlag mentalitás. Iszonyat negatív. Várnak a megváltásra semmit nem téve azért, amit akarnak. Itt, az ilyesmi dolgok teljesen máshogy mennek. Ha valami sokaknak nem tetszik megpróbálnak változtatni rajta, nem pedig csak várnak a sült galambra...
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Írtam egy kisebb regényt..És frissített az oldal..De nem írom le megint :@ O.o
0
0
0
0
MaximumGame avatar
robot fiu írta:
Nekem inkább a nőkkel van a bajom! Azt hinné az ember hogy vannak normális csajok,de nem! Minden csaj egy ribanc,de vannak kivételek,vannak normális csajok is,csak szerencse kell hozzá,de álltalában a normális csajok már foglaltak!De vannak olyanok is akik Isznak,cigiznek,megcsalják a pasijukat! 😆 Ja és az Fb tele van ilyen csajokkal,borzasztó hogy milyen könnyen le lehet őket fektetni,ami nem baj,de akkor is,érzelem nélküliek az ilyenek!😆 5 perc alatt be lehet szerezni egy ilyen alkoholista ribancot!

milyen igaz 😃 csak kinek kell ilyen 😀 mert nekem nem!!!
Arról nem beszélve, amilyen pasi kell a nőnek... abból tudod hogy a nő egy nagy rakás 0 a.... aki csak pénzre és a külsőségekre hajt... vagy hogy milyen háza kocsija van a családjának... vagy hogy Orvos mérnők e már az megint egy rakás kur..va ! ilyen a legaljának se kéne 😀 FB on jó fele ilyen nekem is 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem élet nagyon jó csajokkal is jó de félek hogy közel jövőre lesz munka😕
0
0
0
0
PCGURU23 avatar
CSak egy szó:SZAR!!!😕
0
0
0
0
MaximumGame avatar
A Véleményem a mostani élet... egy nagy rakás szar... és kár hogy nem volt Világvége ! mert sok Justin Biber van meg sok homokos kinézetű gyerek... aki azt hiszi ilyen egy férfi...

Bicike: A LIDLI-t meg török tulaj vezeti 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
gynorbi:
Igen, igazad van, pl Tesco, Spar, Media Markt sem lenne. Rosszul írtam 😃 Van pl: a Skála áruház, mindig kínai volt a tulajdonos, miért nem lehetne egy magyar ember? És ők a magyart semmibe nézik (mármint a Skálában).

Én is ismerek rendes romákat, akik dolgoznak, s normálisan viselkednek.

Nem jött le "beszólásnak", te is megírtad a véleményedet erről 😀
0
0
0
0
rafferd avatar
Legalább 1x hallgassa meg mindenki! 😀

0
0
0
0
Domfoz avatar
Ha már megtaláltam ezt a topikot hajnalok hajnalán, szeretnék én is véleményt nyilvánítani szerény hazánk állapotáról.Mielőtt leírnám, szeretném letisztázni: attól hogy 13 éves vagyok, az nem azt jelenti, hogy FOGALMAM SINCS a dolgokról!Köszönöm.

--------------------

A topic első néhány oldalán szó volt az iskolai "összecsapásokról", magukról a tanulókról, viszonyaikról.175 centi magas 64 kilós vagyok, szóval nem egy nádszál vastagságú emberke vagyok, de Én is sajnos olyan iskolában vagyok, ahol a nyolcadikos gyökér páwa bal***ok próbálnak rendet teremteni.Persze, egyik minden nap menőzik a szar túlárazott iFOS-al, amit persze ugyanúgy anyuci-apuci finanszírozott.Ráadásul ez a személy vehetjük úgy hogy buzi is egyben.Egyszer az egyik évfolyamtársamra (ha lehet így mondani) ráír így:
"cső
jössz buzulni?"
És még ennek a baromnak áll följebb hogyha valaki ilyesmit szól rá.Általában ez a két köcsög provokál szinte mindenkit a suliban, persze hogyha valaki visszaszól nekik, már jön a keménycsávók dumája hogy UGATSZ KÖCSÖG UGATSZ?????? Nagyon keménynek tűnik közben a gyerek a rakat szar apple termékkel és egy ice tea-s üveggel a kezében.
Cigi, pia:Sem az osztályunkból, sem az iskolánkból nem tudok senkit sem, aki cigizne.Viszont (úgy tudjuk) hogy a mi osztályunkban már került bizonyos emberkék szervezetébe alkohol, de nem 1 kortynyi(de nem is úgy hogy detoxba végeztünk, vagy valami, még berúgásnak sem lehetett nevezni).Személyesen én is ittam már rendes szeszes italt, pl vodkát vagy whiskey-t.És ezeket nem menőzésből vagy valami.((Funfact😜ersze mi már egyik osztálytársunk buliján pia hatása alatt kipróbáltuk még a vizipipát is...Értem miért mondják azt hogy szar))

Politika😜ofátlanság meglátszik de nagyon.Nem kell itt húszdiplomás embernek lenni, hogy tudd, mi történik ebben az országban, elég bekapcsolni a TV-t, és már hallod, hogy még több adó, még nagyobb benzin ár, és még sorolhatnám..
Viszont ez a 47000FT 1 hónapra dolog nagyon nagy pofátlanság volt. Egyszer találtam egy blogot, ahol egy politikus megpróbált megélni ennyi pénzből.Igen, de úgy, hogy ugye mivel ő politikus, házat nem kellett fizetnie, a kocsit teletöltötte a próba előtt, és a hűtőt is telezsúfolta.
Jah, egy 13 éves nem érthet a politikához, de attól bekapcsolja a tv-t és mindent hall ami bárkit elszomorít.Igen...


Elnézést a vulgaritásért, a Wall-of-Textért meg az egyebekért, de ha már van ilyen téma, akkor inkább kiadom a gőzt és elmondom én is véleményemet.
0
0
0
0
no avatar
A sok sárgáról már ne is beszéljünk, utálom őket. Terjeszkednek azok is mind ahányan vannak és mindenfele mennek ahova látnak.
0
0
0
0
gynorbi avatar
Bicike:

A mondandód egy részével egyetértek. Tényleg nem kellene ennyire védeni a "C kategóriásokat", mivel tényként kell közölni, hogy igenis bűnöznek, sunyik, lopnak. Egyik haveromat is kirabolták, szóval abszolút egyetértek, viszont nem az összes egy bűnöző senkiházi: ismerek pár olyan családot, akik rendesen dolgoznak, fizetik az adót és nyilván ugyanolyan gondjaik vannak, mint nekünk (konkrétan egyik legjobb barátom is ilyen ,szóval...). Amit ezután írsz, azzal viszont nem értek egyet: a sok kínai azért jön ide ,hogy meg tudjon élni, mert lehet, hogy az országában nem tudott elhelyezkedni. Az meg, hogy egy gyereket engedélyez náluk az állam, az egy dolog, ha több gyereket akar, akkor azt nem vonhatod meg tőle. A másik dolog amit írtál: "ne lehessenek cégtulajdonosok, csak alkalmazottak". Bárki csinálhat céget, egy ilyen világban élünk. Ezzel akarja keresni a kenyerét? Tegye. Amúgy: más nemzetiségűek ne lehessenek cégtulajdonosok" -> Jó sok bolt nem lenne akkor, amiben szoktál vásárolni.
Összegzés: Nem beszólni akartam, szóval ha így jön le, akkor ne haragudj, nem ez volt a célom. A mondandód nagyjával egyetértek, csak van egy-két dolog, amit én máshogy látok. Erre való az internet, nemde? 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Synda Rebirth írta:
Slenderman írta:
A parlament előtt egyszer össze kéne gyűlni, aki tart otthon fegyvert azt elhozza, kb. 200.000-en betörni, elvágni Orbánka meg Rózsika torkát aztán nézhetnének nagyokat jobbra-balra. Összes politikust bebörtönözni, aztán kész. A nép döntene mindenről stb. Messze jobb lenne minden. Bárki mondhat akármit, békésen csak hogy leülünk a parlament elé, azzal semmit sem érünk el. Be kell törni és szétlőni az egész bandát.


nép döntene mindenről

😊 😂 akkor visszamennénk a kőkorszakba.
Ennek ellenére sz@rabb az élet mint 4 éve...😶



Az tényleg igaz, hogy azzal semmit nem érnek az emberek ha állnak 100.000-ren a Parlament előtt.

Állítólag régebben volt egy C kategóriás ember, aki elvállalta volna, hogy megmerényeli Viktor királyt.

JackBauer: Itt Nyíregyházán is vannak olyan részek, a Guszev, hogy oda magyar ember nem mer merészkedni, olyan körülmények között élnek a C kategóriások, hogy ha odamennél, nem vennéd észre, hogy lelopták a lábadról a cipőt. Meg az is milyen már, hogy a sok C kategóriás megsértődik, ha megkülönböztetem a hovatartozását, s akkor már azzal jönnek, hogy beszóltál, meg hívnak még 78 C kategóriást. Bezzeg ha rám azt mondják, hogy magyar, nem kezdek el ütni mindenkit, meg nem hívok magam mellé még 80 magyart, hogy megverjük azt, aki lemagyarozott.

Meg megnézed, egy C kategóriás családnak van 12 gyereke minimum, s van 300.000 forint segélye, mert mindegy gyerek torzszülött, s a semmittevésből élnek, mert az állam úgy is eltartja őket, max. nekik csak lopni kell.

Kb 2-3 éve volt az, hogy itt Szabolcsban, Kislétán egy ember járkált minden házhoz, s sörétessel lelőtte az összes C kategóriást, mert már elege volt ezekből.

Régen volt nekünk egy agy C védő tanárunk, aki úgy védte őket, mintha belőlük élne meg, s azt mondta, hogy a C-k nem olyanok, hogy lopnak, meg nem dolgoznak. És Ő mondta nekünk, hogy a C-k azt mondják a magyarra, hogy mi nem dolgozunk, henyélünk, meg segélyből élünk.

Lehetne még ezt a témát itt kibeszélni, de már így is sokat írtam 😃

Szerk: Na, meg ez a sok kínai is mit eres M.o.-n? Jöttek szülni, mert náluk csak 1 gyereket enged az állam, itt meg szülhetnek 48 gyereket is, azt kellene ebben az országban, hogy más nemzetiségűek nem lehetnek cégtulajdonosok, MAXIMUM CSAK ALKALMAZOTTAK, s érjék be annyival.
0
0
0
0
no avatar
Slenderman írta:
A parlament előtt egyszer össze kéne gyűlni, aki tart otthon fegyvert azt elhozza, kb. 200.000-en betörni, elvágni Orbánka meg Rózsika torkát aztán nézhetnének nagyokat jobbra-balra. Összes politikust bebörtönözni, aztán kész. A nép döntene mindenről stb. Messze jobb lenne minden. Bárki mondhat akármit, békésen csak hogy leülünk a parlament elé, azzal semmit sem érünk el. Be kell törni és szétlőni az egész bandát.


nép döntene mindenről

😊 😂 akkor visszamennénk a kőkorszakba.
Ennek ellenére sz@rabb az élet mint 4 éve...😶
0
0
0
0
no avatar
A parlament előtt egyszer össze kéne gyűlni, aki tart otthon fegyvert azt elhozza, kb. 200.000-en betörni, elvágni Orbánka meg Rózsika torkát aztán nézhetnének nagyokat jobbra-balra. Összes politikust bebörtönözni, aztán kész. A nép döntene mindenről stb. Messze jobb lenne minden. Bárki mondhat akármit, békésen csak hogy leülünk a parlament elé, azzal semmit sem érünk el. Be kell törni és szétlőni az egész bandát.
0
0
0
0
no avatar
Tényleg kezd szánalmas lenni már ez az orrba-szájba zsidózgatás. Hagyjuk már őket... inkább nézzük meg magunkat hová jutottunk. Magyarországon alig van olyan hely ahol ne lennének bűnöző cigányok, ahol nem kell attól félnie az embernek hogy mikor fogják kirabolni, megkéselni, megfenyegetni. Ez hol normális ? Egy olyan országban ahol nekünk kellene/nekünk lenne ezt jogunk megtenni azokkal a mocskos cigányokkal ? Elegem van hogy Budapesten EGY rohadt FŐVÁROSBAN mindenhol ott vannak azok a rohadt cigányok, akik miatt az ember fél kimozdulni otthonról, fél lemenni az aluljáróba... mert nem tudhatja mikor szúrja hátba egy vadállat. Akit az a szerencsétlen tart el azzal hogy 0-12, 0-16 dolgozik. Dolgozik ? Ez még csak enyhe kifejezés! ROBOTOL! És miért ? Miért robotol ? A semmiért, azért hogy a büdös cigányok még több gyereket csináljanak, még több bűnözőt. Az összes mocskos cigánynak el kellene húznia ebből az országból vissza Indiába. Nem zsidózni kell, nem őket kell utálni, hanem ezeket a mocskos cigányokat! Mert a zsidók segítik egymást - igen, ez az igazság - Van zsidó ismerősünk piszok gazdag és segíti a maga fajtáját és ez általánosságban az összes zsidóra jellemző. Nem úgy mint MI MAGYAROK akik végignézzük ahogy halálra vernek egy idős embert a FŐVÁROS közepén! És nem a szerencsétlen biztonsági őröket kellene szidni, akik zsebre tett kézzel végignézik. Mert nekik sincs semmivel sem több joguk mint neked vagy nekem! Utána lehet nézni, hogy egyedül a fegyveres biztonsági őrnek van több joga a civileknél. Kérdem én, mit csináljon szerencsétlen biztonsági őr akinek nagy valószínűséggel családja van ? menjen oda ölesse meg magát ? vagy esetleg késeljék meg mert segített annak akit ásónyéllel kergettek ? Nem a biztonsági őrökre kellene mutogatni, hanem mindenkinek magára! És nem is a rendőrségre, mert ők sem maguktól döntenek, hanem az alapból szar kormány hozza nekik az intézkedéseiket, stb. Szerencsétlen rendőr nem verhet cigányt mert elveszti a munkáját, bezzeg a MAGYAR-t verhetik! Ez nem a rendőrség hibája hanem a kormányé!

Ennyit szerettem volna.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Ha már a roma származású egyéneknél- alias kabát kommandós-dzsungel harcos- tartunk. Ma vártam buszt, hallom nagy csörömpölés...2 cigány nő meg 1 csávó lapát nyéllel kergettek buszvégállomáson valakit. Van kihelyezett biztonsági őr, teljesen nyugodtan zsebre rakott kézzel mászkált a leendő utasok közt. Hívtak rendőrt(150m-re van a helyi kapitányság kb), ki jött 1 ember, terepjárót megforgatta a buszok közt és elment. Ennyi volt a nagy intézkedés.
0
0
0
0
akos328 avatar
Igen nekem van még 1 évem, de sztem utána megyek anyám után... Ez siralmas ami itt folyik.
0
0
0
0
akos328 avatar
Cigány telepen nem jár magyar

ŐŐŐ én a kellős közepén lakom 😆, és tudtommal magyar vagyok 😃 legalább is szerencsére az idén barnultam le... 😃
igen szegény zsidók szenvedtek eleget a II VH-ban. hagyjuk őket...
a legnagyobb baj, hogy a sok zsíragyú kopasz tetovált boxeres kutya, -17-es IQ-val megy... mert Ő kemény, és akkor "aki nem magyar az hulljon". Épeszű ember az ilyeneket nem tudja felfogni. vagy Ő túl intelligens és mi nem értjük, sztem ez az egyedüli magyarázat.
De igazából a cigányokkal sem lenne baj, hiszen 20-30 évvel ezelőtt is itt voltak, és nem volt velük ennyi baj. békességben dolgoztak stb.
csak az állam nagyon támogatja a munkanélküliséget, meg a gyerekgyártó kisiparosokat.
nem a rendes embertől kellene megvonni a pénzt, és havi 27K-ból éljen meg vagy amit Matolcsy mondott h 47K-ból csak elfelejtette hozzá tenni hogy naponta...
inkább az ő fizetésüket kellene megvonni... Anyukám is kimegy Németországba dolgozni, mert ez itt reménytelen. nekem jogsi kell, iskoláztatni kell számlák is jönnek és élnünk is kell és mint egyedülálló szülő ezt képtelenség így teljesíteni.
0
0
0
0
kaizinger avatar
én félek a nagy élettől még van 1 évem de sztem ink tovább tanulok informatikai szakon nem merek még kimenni nem fogok tudni ebből a szakmámból!
0
0
0
0
akos328 avatar
a gépezés nekem is a halálba megy 😃 mert később, ha minden igaz ebből is fogok megélni úgyhogy 😆
Sajnos ezek az emberi viselkedésformák abból erednek, hogy qrvára rossz Magyarország rendfenntartása, törvényei had ne soroljam.
Amikor a tüntetésnél a rendőr erőszakot alkalmaz, őt vonják felelősségre???
a Diák megverheti a tanárt???, nehogy már a nyúl vigye apuskát...
Az is nagy 5let volt hogy levigyök az iskolakötelezettséget 15 évre-.-"
gyerek mit fog csinálni 15 évesen. munkát nem kap sehol, mégha esetleg karna se, de nem is akar. tehát gyereket fog csinálni, mert abban van a pénz. és ördögi húrokba futottunk, mert annak még több pénzt kell kfizetni...
Magyarországból egyedül az ész és az épeszű gondolkodás hiányzik semmi más
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!


5-10 éve hanyatt homlok más volt. Anno emlékszem ,hogy haverokkal naphosszakat lógtunk össze-vissza, most meg 5 percet nem tudok velük beszélni....
Illemet és a többit hagyjuk. Buszon mamika mondja kis 14 éves ribancnak ,hogy legyen szíves álljon már fel, mert fáj a lába, meg kezd rosszul lenni. Aztán el kezdett vele üvölteni, hogy vén k*** mit képzel stb.....

Haver 15 éves, kb 5 piercing van a fejében, 1 hét alatt kb a 4-ik tetoválást csináltatja.... anno én ilyet csináltam volna, apámtól olyat kapok, hogy még most is azt kéne kiheverni.
Másik 16-17 évesen motorosklubban 2 k***vával alkotott, meg meg is van megörökítve, napiszaron is látható. Olyan írtó büszke magára.

Csajokat meg hagyjuk....bunkók hogy azt el nem lehet képzelni...áll a járda közepén, megyünk haverokkal, erre még kijebb lép elém, nem hogy félre lépne, majd tök véletlen kicsúszott a számon, hogy nem tudsz odébb mászni?fél percig hallottam a szitkozódást. Vagy másik eset, megyünk járdán, csaj jön szembe, csöppet erotikus mozgással, miniszoknyában, meg egy melltartó méretű toppban...akaratlanul is ránézel-kivétel aki másfele vonzódik- aztán ránk lő ilyet, hogy mit néztek k***k?
Lehet pont nem modor kérdése annyira, de mi a brének vesz fel olyat, ha tuja, hogy megnézik benne....10 esetből 9* csaj ránk néz aztán csak röhög. Vagy azon, hogy mekkora gyökerek vagyunk, vagy "bóknak" vette.

Ennyit a mostani(nem vagyok öreg, de legalább tudom mi az illem) aranyos, rendes gyerekekről. Bunkósg, drog, gépezés,fb halálba. Ennyi az életük....tisztelet a kivételnek.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akos328 írta:
alex1997 kitalálom az 1997 a születési dátumod??? nyertem?
azért kérdezem, mert te is a zsidókat szidod. 1 okot is mondj h ők mi rosszat tettek az országunkba okostojás. Több a mandula szemű itthon mint zsidó, mi bajotok a zsidókkal? mi rosszat tettek, hányszor vertek meg stb...

A legnagyobb gond, az ország megosztottsága. Amit az egyik párt 4 évig épít a másik lerombolja... Ahelyett h folytatnánk, leromboljuk. Ahelyett hogy segítenénk a másik munkáját, akadályozzuk. ugye sztem aki kicsit is tájékozódott és néz híreket ,meg parlamenti közvetítéseket azt láthatta, hogy amikor az egyik párt megpróbált vmit kihozni, akkor drága jó ellenzékünk kivonult kordont bontani. Ez mondjuk mire volt jó?
Évek óta azt mondogatják az MSZP mit lopott el 8 év alatt, de hogy a Fidesz mit lopott el 2-2,5 év alatt, azt fel se merjük már hozni. 20 adóval lett több ebben a 2 évben. CSAK!!!
Ez itt a gond..., ezért nincs pénz!!!
A magyar miniszterelnök a 3. legjobban kereső miniszterelnök a a VILÁGON!!!
Obama csak a 7.!!! ha nem hiszitek nézzetek utána. Ezen kéne elgondolkozni
Ez mellett mindent államosítunk, hogy az utolsó fillér is az állambácsi zsebébe landoljon.
A mezőgazdaságba fektetünk mindent, amit egy ilyen száraz nyár el is vitt. ennyi az egész.
Bezáratjuk gyárainkat, végeinket, pedig a MALÉV-t is az utolsó csepp vérünkig fent kellett volna tartani.
nah hirtelen csak ennyit! de reggelig írhatnék.

Én kívülálló vagyok e tekintetbe de van nagy hívő ismerősöm aki olyan összeesküvési elméletekkel bombáz hogy csak na. Épp az van hogy a zsidók intelligensek okosak és nagyon összetartó nép és a háttérből irányítanak mindent csak szépen el lehet ezeket tusolni.
0
0
0
0
molfer98 avatar
De tényleg alig volt hosszú. Most már majdbem egy éve levágattam de ugyan ügy folytatják 😞
0
0
0
0
molfer98 avatar
akos328 írta:
alex1997 kitalálom az 1997 a születési dátumod??? nyertem?
azért kérdezem, mert te is a zsidókat szidod. 1 okot is mondj h ők mi rosszat tettek az országunkba okostojás. Több a mandula szemű itthon mint zsidó, mi bajotok a zsidókkal? mi rosszat tettek, hányszor vertek meg stb...

A legnagyobb gond, az ország megosztottsága. Amit az egyik párt 4 évig épít a másik lerombolja... Ahelyett h folytatnánk, leromboljuk. Ahelyett hogy segítenénk a másik munkáját, akadályozzuk. ugye sztem aki kicsit is tájékozódott és néz híreket ,meg parlamenti közvetítéseket azt láthatta, hogy amikor az egyik párt megpróbált vmit kihozni, akkor drága jó ellenzékünk kivonult kordont bontani. Ez mondjuk mire volt jó?
Évek óta azt mondogatják az MSZP mit lopott el 8 év alatt, de hogy a Fidesz mit lopott el 2-2,5 év alatt, azt fel se merjük már hozni. 20 adóval lett több ebben a 2 évben. CSAK!!!
Ez itt a gond..., ezért nincs pénz!!!
A magyar miniszterelnök a 3. legjobban kereső miniszterelnök a a VILÁGON!!!
Obama csak a 7.!!! ha nem hiszitek nézzetek utána. Ezen kéne elgondolkozni
Ez mellett mindent államosítunk, hogy az utolsó fillér is az állambácsi zsebébe landoljon.
A mezőgazdaságba fektetünk mindent, amit egy ilyen száraz nyár el is vitt. ennyi az egész.
Bezáratjuk gyárainkat, végeinket, pedig a MALÉV-t is az utolsó csepp vérünkig fent kellett volna tartani.
nah hirtelen csak ennyit! de reggelig írhatnék.


Nyogi az osztájomban meg a másik 8.-ba páran engem zsidoznak mert egyszer hosszú volt a hajam. Qrva rosszul esik már nem birom 😞
0
0
0
0
akos328 avatar
alex1997 kitalálom az 1997 a születési dátumod??? nyertem?
azért kérdezem, mert te is a zsidókat szidod. 1 okot is mondj h ők mi rosszat tettek az országunkba okostojás. Több a mandula szemű itthon mint zsidó, mi bajotok a zsidókkal? mi rosszat tettek, hányszor vertek meg stb...

A legnagyobb gond, az ország megosztottsága. Amit az egyik párt 4 évig épít a másik lerombolja... Ahelyett h folytatnánk, leromboljuk. Ahelyett hogy segítenénk a másik munkáját, akadályozzuk. ugye sztem aki kicsit is tájékozódott és néz híreket ,meg parlamenti közvetítéseket azt láthatta, hogy amikor az egyik párt megpróbált vmit kihozni, akkor drága jó ellenzékünk kivonult kordont bontani. Ez mondjuk mire volt jó?
Évek óta azt mondogatják az MSZP mit lopott el 8 év alatt, de hogy a Fidesz mit lopott el 2-2,5 év alatt, azt fel se merjük már hozni. 20 adóval lett több ebben a 2 évben. CSAK!!!
Ez itt a gond..., ezért nincs pénz!!!
A magyar miniszterelnök a 3. legjobban kereső miniszterelnök a a VILÁGON!!!
Obama csak a 7.!!! ha nem hiszitek nézzetek utána. Ezen kéne elgondolkozni
Ez mellett mindent államosítunk, hogy az utolsó fillér is az állambácsi zsebébe landoljon.
A mezőgazdaságba fektetünk mindent, amit egy ilyen száraz nyár el is vitt. ennyi az egész.
Bezáratjuk gyárainkat, végeinket, pedig a MALÉV-t is az utolsó csepp vérünkig fent kellett volna tartani.
nah hirtelen csak ennyit! de reggelig írhatnék.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció