Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
bulldog95 írta:
a hányásost elmondhatnád 😃, ojan kéne hogy megcsapom, és nem érzi csak nem tud mozogni kis ideig

Az akkor jó ha magasabb vagy mint ö mert akkor megfogod a két vállát és gyomorszájon térdeled engem egyszer ütöttek egy kicsit gyomorszájon de majd elhánytam magam
0
0
0
0
no avatar
Aki nyal tanárnak az tényleg egy kicsit nyali,
én nem panaszkodom a tanárnak ugy se hagyják abba.
0
0
0
0
azbizony avatar
Nálunk is van egy gyerek akit basztatnak mert mindig nyal a tanárnak 😃 És tűri a hülye pedig nem egy gyenge gyerek.
0
0
0
0
kisborda avatar
Két kézzel a fülére csapsz( egyik kéz egyik fül, másik kéz másik fül, egyszerre, nem nehéz csak jól oda kell csapni( ez a páros pofon vagy mi asszem)) és egyből megszédül az is lehet, hogy még be is szakad a dobhártyája, elveszti az egyensúlyát meg minden, na akkor elkezded püfölni ahol éred és kész, csak aztán meg fel ne jelentsen vagy valami súlyos testi sértésért.😆
0
0
0
0
rocka avatar
Nálunk osztályba fiuk nem baztatják egymást, csak 1 gyereket baztatunk mert az annyir idegesitő meg idióta. 😃
0
0
0
0
no avatar
a hányásost elmondhatnád 😃, ojan kéne hogy megcsapom, és nem érzi csak nem tud mozogni kis ideig
0
0
0
0
Tofy avatar
Velem csak 1 takonypóc kötözködik de a gyerek fele akkora mint én 😆 Ha rácsap mittom én a hátamra 2x akkorát adok vissza neki 😃 De nem hadja abba 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én majd akarok valami önvédelmet elvégezni. Mert én jelenleg csak két garantált lefegyverzést tudok az egyikkel egy ütéssel megfullasztom a másikkal meg megsüketítem meg még tudok 1-2 fogást de azoktól max elhányja magát meg max széttöröm a medencéjét
0
0
0
0
azbizony avatar
Hát ja kb annyi hogy nem szabad hagyni magad. Én sem vok egy nagy verekedős és ezt ki is szúrta 1-2 kemény gyerek. Mindig jöttek ugatni és ha visszaszóltam akkor meg az volt hogy mit ugatok 😃. Egyszer meguntam a sok csesztetést és nekimentem a gyereknek és sikerült elvernem (amin én is meglepődtem 😃😉 azóta tartom a pozíciómat és minden tökélete 😃
0
0
0
0
no avatar
ja ne hagy d magad engem még nem idegesítettek nagyon csak egy kicsit béha azt meg se halottam járj valien edzésre pl. én 2 évig jártam karatézni igaz még nem használtam az ott tanultakat és remélem nem is kell mert van 1-2 olyan ütés ami elég komoly kárt okoz, na a lényeg hogy gyurj egy kicsit és ne hagyd hogy megalázzanak.
0
0
0
0
no avatar
thug85 ez nagyon jó amit irtál. még el is mosolyodtam olvasás közbe. teljesen igazad van ezzel. lehet ki is próbálom amit mondasz. köszi. holnap beverek pár orrot ha szükséges. 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
thug85 írta:
bulldog95 írta:
ööö, ez szar ügy, eddig minden éveben bukóra álltam, ijen 2-3 az átlagom... szal ezt baszhatom. már el van cseszve a jövőm, főleg majd középben. ott sok tróger kid rá fog jönni hogy nem vagyok egy nagy legény és rám szál ott is mindenki 😢

A középsuliban az a lényeg, hogy nem szabad hagyni a cseszegetést, már rögtön az elején, mert onnantól kezdve elvan szúrva a dolog.
Én mikor középsuliba kerültem, nem voltam egy balhés kölyök. Nálunk az általánosban nem volt soha balhé, ezért én jóhiszeműen hagytam mikor szórakoztak velem középsuliban, mert nem láttam mögötte az aljasságot, és csak azt hittem poénkodnak. De aztán kezdett durvulni a helyzet, és akkor már láttam, hogy ez nem mehet tovább. Nem verekedtem senkivel, de ha kötözködtek rögtön reagáltam rá. Igen hangosan is vehemensen reagáltam minden szemétségre és így látták, hogy velem nem tudnak szarakodni. Ha mindig agresszívan viselkedsz a szemétkedésekre, akkor előbb utóbb lecsillapodnak. Néha még egy kis bunyó is jót tehet a renomédnak. Nem neked kell kezdeményezni, de ha elkezdik nyugodtan visszaüthetsz, hagy érezzék az ellenállást. Én igen népszerŰ lettem a középsuliban, de nem lettem volna, ha rögtön az elején elszúrom azzal, hogy hagyom magam!
Nálunk középsuliban volt egy nagyon nyikhaj gyerek, akit mindenki csesztetett egy éven át. Aztán egyszer megunta, bevert pár orrot, és utána már nem volt balek többé. Igaz egy párszor elverték még az elején, de mindig visszaütött ő is, és így látták, hogy nem hagyja magát.
Ne hagyd magad még ilyen fiatal korodban elnyomni, mert ez kihathat az egész elkövetkezendő életedre! Állj ki a magad igazáért! Lehet, hogy egy jó pár balhén át kell még esned, de soha ne hagyd magad elnyomni, mert akkor egy senki leszel a saját szemedben is! Az hátralévő életedet olyan szemlélettel, és hozzáállással fogod leélni, amit most beléd nevelnek! Vegyél erőt magadon, és ne legyél mások játékszere!

Ezzel egyetértek, ez nekem is jól jönne csak engem nem piszkálnak a suliban és így nincs mit csinálnom tehát nekem se előre, se hátra, sajnos.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csobánkán rohat sok roma él meg asszem elég nagy putri az egész
Amúgy velem is szívóznak 1-2 en néha csak annyi különbséggel hogy haverságból szóval jóban vagyunk de ha valaki felhúzza az agyam amihez sok kell akkor kikelek magamból most nyáron is haverom idegesített én meg már alapból ideges voltam és csak egy mozdulattal nem tudom hogy de a földre küldtem pedig nem ütöttem semmi csak mittom én mit csináltam de mindenki megdöbbenve nézett. Ilyenkor általában rohat sok erő költözik belém. Meg tegnap piszkált egyik osztálytársa mamikor olvastam volna szünetben a házit hogy mit kell csinálni és vettel el a cuccaim és dobálta és amikor a füzetet vette akkorát rácsapa ma füzetemre hogy több lap kiszakadt 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
bulldog95 írta:
ööö, ez szar ügy, eddig minden éveben bukóra álltam, ijen 2-3 az átlagom... szal ezt baszhatom. már el van cseszve a jövőm, főleg majd középben. ott sok tróger kid rá fog jönni hogy nem vagyok egy nagy legény és rám szál ott is mindenki 😢

A középsuliban az a lényeg, hogy nem szabad hagyni a cseszegetést, már rögtön az elején, mert onnantól kezdve elvan szúrva a dolog.
Én mikor középsuliba kerültem, nem voltam egy balhés kölyök. Nálunk az általánosban nem volt soha balhé, ezért én jóhiszeműen hagytam mikor szórakoztak velem középsuliban, mert nem láttam mögötte az aljasságot, és csak azt hittem poénkodnak. De aztán kezdett durvulni a helyzet, és akkor már láttam, hogy ez nem mehet tovább. Nem verekedtem senkivel, de ha kötözködtek rögtön reagáltam rá. Igen hangosan is vehemensen reagáltam minden szemétségre és így látták, hogy velem nem tudnak szarakodni. Ha mindig agresszívan viselkedsz a szemétkedésekre, akkor előbb utóbb lecsillapodnak. Néha még egy kis bunyó is jót tehet a renomédnak. Nem neked kell kezdeményezni, de ha elkezdik nyugodtan visszaüthetsz, hagy érezzék az ellenállást. Én igen népszerŰ lettem a középsuliban, de nem lettem volna, ha rögtön az elején elszúrom azzal, hogy hagyom magam!
Nálunk középsuliban volt egy nagyon nyikhaj gyerek, akit mindenki csesztetett egy éven át. Aztán egyszer megunta, bevert pár orrot, és utána már nem volt balek többé. Igaz egy párszor elverték még az elején, de mindig visszaütött ő is, és így látták, hogy nem hagyja magát.
Ne hagyd magad még ilyen fiatal korodban elnyomni, mert ez kihathat az egész elkövetkezendő életedre! Állj ki a magad igazáért! Lehet, hogy egy jó pár balhén át kell még esned, de soha ne hagyd magad elnyomni, mert akkor egy senki leszel a saját szemedben is! Az hátralévő életedet olyan szemlélettel, és hozzáállással fogod leélni, amit most beléd nevelnek! Vegyél erőt magadon, és ne legyél mások játékszere!
0
0
0
0
kisborda avatar
Hát nem vagy egyedül mert én sem értem.😀
0
0
0
0
no avatar
nem. nevem nem csobánkai. semmi köze nincs ahoz.
nem tom valami gúnyolódás amit én nem értek
0
0
0
0
kisborda avatar
Amúgy már valaki írta csak nemtom ki, de egyetértek vele: gyúrjál, meg szerezzél önbizalmaz, hogy kiáll ellenük és majd lesz valahogy, mert amiket itt leírtál rosszabb már nemnagyon lehet.😀

bulldog95 írta:
Amm egy kérdés. mi a franc az a csobánkai?
engem annak neveznek a suliban 😕

Esetleg a neved?😃
0
0
0
0
no avatar
Amm egy kérdés. mi a franc az a csobánkai?
engem annak neveznek a suliban 😕
0
0
0
0
rocka avatar
bulldog95 írta:
De ami általánosba volt az szar volt.

Akkor nem én vagyok az egyetlen akinek az általános egy kinzó kamrára hasonlít?😞
Mert én már komolyan ***tam az egész életemet ahoz képest hogy még csak 14 vagyok.

Nekem is szar volt az általános...
0
0
0
0
no avatar
De ami általánosba volt az szar volt.

Akkor nem én vagyok az egyetlen akinek az általános egy kinzó kamrára hasonlít?😞
Mert én már komolyan ***tam az egész életemet ahoz képest hogy még csak 14 vagyok.
0
0
0
0
kisborda avatar
Én most gimibe járok, emelt angolra ozt itt nincsenek hülyék mert nem veszik fel őket és így rohadt jó osztályunk van.😃
De ami általánosba volt az szar volt.
0
0
0
0
no avatar
ööö, ez szar ügy, eddig minden éveben bukóra álltam, ijen 2-3 az átlagom... szal ezt baszhatom. már el van cseszve a jövőm, főleg majd középben. ott sok tróger kid rá fog jönni hogy nem vagyok egy nagy legény és rám szál ott is mindenki 😢
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ha most nem teszel semmit, később már nemlehet.Én 1-őtől így volltam ezzel 6-ikig.Most már 8-adikos vagyok ,de már nem mernek még hozzám szólni sem.Pedig rámjöttek néha néha 10-en is.
0
0
0
0
kisborda avatar
bulldog95 írta:
Én sajna már beszólni se merek osztálytársainak mert má belém nyomták azt a félelem érzetet, nem csinálok semmit, el megy mellettem azt belerug a térdhajlatomba, tarkón ver, meg egyéb dolgok, én meg megyek tovább mert nem merek hozzá szólni és vissza ütni se, ha meg megverem akkor 6-an jönnek rám vagy később ojat ad hogy nem merek suliba se menni (bár, már ez van mégis megyek). szeretném ha leálnának mert ezért nem kellek 1 lánynak sem mert egy bal*** pöcsnek néz mindenki 😢
Kurva szar, 1 hónapon át már azon járt a fejem hogy megölöm magam. (de nem tettem meg mert tudtam hogy semmit nem érnék el vele)

Velem is volt ilyen. Bennem már 15 éve gyűlik, és a végén valakit agyon verek amikor már nem bírom tovább.😀
"Kurva szar, 1 hónapon át már azon járt a fejem hogy megölöm magam." Ez is volt csak nem tudtam megtenni.

Ha ezek a dolgok igazak akkor bennünk van néhány közös dolog.
Csak én ott nem járok, hogy másik suliba menjek.😃
0
0
0
0
no avatar
amm, ha látnál 1 suli szünetet az életemben te is azt mondanád hogy inkább mennyek másik suliba, anyám nem akar át tenni, a csaj akit kedvelek ő azt mongya hogy verjem meg őket és nem csesztetnek (ami lehetetlen már nállam 😢)
Szar az életem... egy nagy darab kula annyira szar hogy már inkább a neten szerzek barátokat. és már van is pár 😃
de én nem örülök annak hogy ijenre fordult az életem. ha akarjátok elmondok mindent az életemből hogy tudjatok segiteni. már csak ennyi segithet nekem 😞
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Velem is sokan kötekedtek régebben.A megoldás:kőkemény edzés pl karatéban ,meg egy párszáz fekvő.Utána lenyomtam az egész iskolát szkanderban.Onnantól még hozzámszólni sem mernek.
0
0
0
0
no avatar
Én sajna már beszólni se merek osztálytársainak mert má belém nyomták azt a félelem érzetet, nem csinálok semmit, el megy mellettem azt belerug a térdhajlatomba, tarkón ver, meg egyéb dolgok, én meg megyek tovább mert nem merek hozzá szólni és vissza ütni se, ha meg megverem akkor 6-an jönnek rám vagy később ojat ad hogy nem merek suliba se menni (bár, már ez van mégis megyek). szeretném ha leálnának mert ezért nem kellek 1 lánynak sem mert egy bal*** pöcsnek néz mindenki 😢
Kurva szar, 1 hónapon át már azon járt a fejem hogy megölöm magam. (de nem tettem meg mert tudtam hogy semmit nem érnék el vele)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ferrari írta:
nekem általába mindig jó kedvem van, csak olyankor szar ha esik az eső 😃
amúgy nálunk iskolába mindenki piszkál mindenkit, anélkül má nem is szeretnék oda járni 😃, mindenkin akad olyan amit ki lehet buzerálni, v külső vagy belső esetleg mind2 😃
van olyan aki ezt magára veszi és van aki nem 😃
engem pl nem naon érdekel 1ik fülemen be másikon ki 😃
de fizikailag senkit se szoktunk bántani 😃

Én is imádok szívózno sok osztálytársammal pl egyszer informatika előtt beszélgetünk és ott volt az a gyerek akiről beszeltünk a left 4 dadról és mondom hogy **** rosszabb mint a botok az meg mondja hogy jajajaja röhögtünk rendesen
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
BiGame:Hát próbálkozz sok sikert!😀😉
freeride:Neked is sok sikert kívánok!😀😉
Ferrari:Hát...Nálunk olyan hülyék,h pihen vki szünetben,és hozzá vágják izomból a fejéhez a tolltartót..
0
0
0
0
no avatar
hát én is kb így vagyok😃 amúgy semmi extra😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
nekem általába mindig jó kedvem van, csak olyankor szar ha esik az eső 😃
amúgy nálunk iskolába mindenki piszkál mindenkit, anélkül má nem is szeretnék oda járni 😃, mindenkin akad olyan amit ki lehet buzerálni, v külső vagy belső esetleg mind2 😃
van olyan aki ezt magára veszi és van aki nem 😃
engem pl nem naon érdekel 1ik fülemen be másikon ki 😃
de fizikailag senkit se szoktunk bántani 😃
0
0
0
0
rocka avatar
BiGame írta:
nekem pont most tetszett meg egy csaj így fél év táján, sajna nem lesz belőle semmi ahogy ismerem a dolgokat!

Nekem csaj osztálytársam akivel 3 évig jártam egy osztályba most, hogy emelt matekra járok és egymás mellet ültünk egész jól összebarátkoztunk azt vmeik nap megyek majd fel hozzájuk filmezni 😜 vagy ő jön hozzánk, jólenne összejönne 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem pont most tetszett meg egy csaj így fél év táján, sajna nem lesz belőle semmi ahogy ismerem a dolgokat!
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát van pár haverom akinek már 3-4 éves a kapcoslata ,és 14-15 évesen kezték el...😕
0
0
0
0
rocka avatar
bulldog95 írta:
amm inkább elmondom mért van ez a napi folytonos verés nálam:
3.-ban volt egy ügyy hogy oszitársamnak született egy testvére, de utánna 1 héttel meg is halt a kicsi, szegény gyerek annyira bizott bennem hogy elmondta ezt.
én nem hittem el neki, és én hülye barom állat elmondtam egyböl 2 osztálytársamnak.És ő ezt ugy vette hogy ki közösítettem mert meghalt a testvére. akkor még sajnáltam is szegényt miutánn megtudtam hogy ez igaz.
azóta ütnek engem megállás nélkül.

Juuj, gec* mintha magamat láttnám 😀 dettó ez volt h nekem még régen, haveromnak még ő elötte volt egy kistestvére de a kisgyereket odaadták vki másnak mert nem kellet nekik és én meg ezt elmondtam másik haveromnak aki ugye nagypofáju volt és visszamondta nekik, azt anyjáék meg ott jöttek h igy meg úgy, de azóta én vagyok sztem a legjobb titok tartó a világon 😃 Nem nagyon tudnak kiszedni belőlem titkot, megtanultam h tartsam a pofámat 😃
0
0
0
0
Athesz avatar
Nálam is volt csak engem nem fizikailag hanem szellemileg piszkáltak! De most már nem mert eljöttem.
Nekem is szar a kedvem de általában mindig megtalálom azt az egyensúlyt ami megtart! 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
csajüggyel nem kell sietni, az 1. komolyabb nekem 16 éves koromban volt, az tart még most is 😃
azelőtt csak ilyen max 1 hónaposok voltak vagy 1-2 hetes 😃
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát ez dúrva....Nálam is ez volt,de már le ütöm akik kötekednek,de nekem is főleg csajügy...
0
0
0
0
no avatar
amm inkább elmondom mért van ez a napi folytonos verés nálam:
3.-ban volt egy ügyy hogy oszitársamnak született egy testvére, de utánna 1 héttel meg is halt a kicsi, szegény gyerek annyira bizott bennem hogy elmondta ezt.
én nem hittem el neki, és én hülye barom állat elmondtam egyböl 2 osztálytársamnak.És ő ezt ugy vette hogy ki közösítettem mert meghalt a testvére. akkor még sajnáltam is szegényt miutánn megtudtam hogy ez igaz.
azóta ütnek engem megállás nélkül.
0
0
0
0
rocka avatar
bulldog95 írta:
én 3. osztál óta (8.-os vagyok) ütnek osztályban az lehordta a kedvem és minden nap sirtam 4 éven át ebben az évben egyre kevesebbet sirok. meg csaj ügy is.

Az szar 😕 Nekem olyan osztálytársam volt h elvette a kajánkat 2 évvel idősebb volt mert lebukott... Szoltunk tanárnak de semmi... Aztán mióta ide járok középsuliba nincs semmi ilyen mert ebbe a suliba naggyából normális emberek vannak, osztályomba semmii ilyen nincs, ott még aki teljesen fogyatékos azt se verik meg, max szavakkal bántják... Mondjuk az a baj csak h gyökerek... Csaj ügyben nekem se volt soha szerencsém de most úgy néz ki összejön egy csajjal 😃
0
0
0
0
no avatar
én 3. osztál óta (8.-os vagyok) ütnek osztályban az lehordta a kedvem és minden nap sirtam 4 éven át ebben az évben egyre kevesebbet sirok. meg csaj ügy is.
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
bulldog95 írta:
hááááát, én nem vagyok emos, pedig hetente legalább 1x sirok, és ijen gyors hangulat változásom van, pl.: 10 percig vigyorggok mint akinek csipi a sz@r a seggét, késöbb meg tiszta leamortizált vagyok... meg folyton unatkozom, semmihez incs kedvem. ez a depresszió nem???

Hát nmetom,velem is mindig ez van ,csak én általában mindig szomorú vok ,és semmihez sincs kedvem...
0
0
0
0
rocka avatar
bulldog95 írta:
hááááát, én nem vagyok emos, pedig hetente legalább 1x sirok, és ijen gyors hangulat változásom van, pl.: 10 percig vigyorggok mint akinek csipi a sz@r a seggét, késöbb meg tiszta leamortizált vagyok... meg folyton unatkozom, semmihez incs kedvem. ez a depresszió nem???

Hát nemtudom nekem is egyik héten szar kedvem van aztán vigyorgok énis, aztán unatkozok meg minden, nemhiszem h ez depresszió lenne, mondjuk én nemszoktam sirni csak nagyon szar kedvem szokott lenni 😃 Nemtudom, hát ha sokszor van szar kedved meg nicns kedved semmihez meg sirsz akk az sztem depresszió.
0
0
0
0
no avatar
hááááát, én nem vagyok emos, pedig hetente legalább 1x sirok, és ijen gyors hangulat változásom van, pl.: 10 percig vigyorggok mint akinek csipi a sz@r a seggét, késöbb meg tiszta leamortizált vagyok... meg folyton unatkozom, semmihez incs kedvem. ez a depresszió nem???
0
0
0
0
rocka avatar
Athesz írta:
Eszméletlen hogy van ilyen. És ez még hagyjám! Ezeknek a szülei hol vannak? Vagy úgy vannak vele h ha neki tetszik akkor miért is ne? Hát nem! Legszívesebben az ilyeneket lehánynám annyira utálom őket!

😆 Jah énis igyvagyok, de a szülőknek nem tünik fel h a fiuk b*** mert cica nadrágba jár meg ilyenek? mert ha valaki darkos akk az jólvan mert nem ilyen b*** ruhákba jár h feszülős csőnadrág meg ilyenek.
0
0
0
0
Athesz avatar
Eszméletlen hogy van ilyen. És ez még hagyjám! Ezeknek a szülei hol vannak? Vagy úgy vannak vele h ha neki tetszik akkor miért is ne? Hát nem! Legszívesebben az ilyeneket lehánynám annyira utálom őket!
0
0
0
0
rocka avatar
Ígyvan Athesz. Azt nem emonak hivják h ha vki sír meg szomorú, hanem DEPRESSZIÓNAK... szal az emo nem létezik, az csak a depresszió mellékága, csak hallgatnak zenét mellete meg ilyen szar az izlésük...
0
0
0
0
Athesz avatar
bulldog95 írta:
Amugy az emo az emotional szóbol ered ami magyarul az jelenti hogy érzelgős. némelyik emos nem bőg és öli magád csak a ruha tetszik nekik, és ha még érzelgős is, kis része nem csinál magából hentes vizsgát.

Aki meg azt mongya hogy meg akar halni, azt csinálja, ha meg nem megy neki, majd a gyors vonat segít. nem?


Igen! De akinek ez tetszik annak nagyon hülye ízlése van!
0
0
0
0
no avatar
Amugy az emo az emotional szóbol ered ami magyarul az jelenti hogy érzelgős. némelyik emos nem bőg és öli magád csak a ruha tetszik nekik, és ha még érzelgős is, kis része nem csinál magából hentes vizsgát.

Aki meg azt mongya hogy meg akar halni, azt csinálja, ha meg nem megy neki, majd a gyors vonat segít. nem?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció