Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
apetit1989 avatar
Az tagadhatatlan. De nem ők írkálják ide ki ezerrel, hogy hú milyen szar az élet.
0
0
0
0
niteforce avatar
apetit1989 írta:
niteforce írta:
apetit1989 írta:
Mi olyan szar az életben? Hogy nem repül a sült galamb a szánkba?
Jah, hogy minden olyan drága? Meg kevés a fizetés?
Internetre meg számítógépre azért mégis telik mindenkinek itt (you dont say?), nem szabad ennyire negatívan venni a dolgokat, mert akárhogy is nézitek, mindenetek meg van ami kell, tető van a fejetek felett és enni is kaptok.
Gondolkodjatok el ezen. Nem akarok megmondó ember lenni, de szinte mindenki azt írja hogy szar, fos, meg legyen világvége.

az hogy 8 óráig összeesésig dolgozol annyi pénzért hogy éppencsak nem döglesz éhen.


Most lehet, hogy ez egy szemtelen válasz, de már aki... Nem tudom elhinni, hogy bárki, aki ezen az oldalon van, éhen dögölne. Mert ha már annyira kevés a pénz akkor basszus nem veszek internetet vagy drága gépet.


De nem csak arról van szó aki fent van az oldalon.
Rengetegen vannak olyan helyzetben, hogy ételt venni is nehezükre esik.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Mi a véleményem a mostani életről.... hát konkrétan sz*r é s elszomorító. Drága nagypapám megmondta (isten nyugosztalja), hogy lehet hogy rossz a helyzet, de ennél csak jobb lehet. Ennél tényleg csak jobb lehet, de inkább rosszabb lesz. Nyárra már becsülik az 500Ft fölötti benzint is... elszomorító. Régen, az emberek vígan megéltek még a kevés fizetésből is. Spt akkor még a kevesebbet keresők is többet keresnek mint most azok akik 8 órában dolgozan keményen. Szánalmas hogy milyen útra tért Magyarország.....
0
0
0
0
apetit1989 avatar
niteforce írta:
apetit1989 írta:
Mi olyan szar az életben? Hogy nem repül a sült galamb a szánkba?
Jah, hogy minden olyan drága? Meg kevés a fizetés?
Internetre meg számítógépre azért mégis telik mindenkinek itt (you dont say?), nem szabad ennyire negatívan venni a dolgokat, mert akárhogy is nézitek, mindenetek meg van ami kell, tető van a fejetek felett és enni is kaptok.
Gondolkodjatok el ezen. Nem akarok megmondó ember lenni, de szinte mindenki azt írja hogy szar, fos, meg legyen világvége.

az hogy 8 óráig összeesésig dolgozol annyi pénzért hogy éppencsak nem döglesz éhen.


Most lehet, hogy ez egy szemtelen válasz, de már aki... Nem tudom elhinni, hogy bárki, aki ezen az oldalon van, éhen dögölne. Mert ha már annyira kevés a pénz akkor basszus nem veszek internetet vagy drága gépet.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
MOST van pénz igen 😃 Egyébként ahogy már leírtátok sajna SK-ban se jobb a helyzet mint MO-n. SKban most az a biznisz ha határ mellett élsz és át tudsz menni nagyobb dolgokat megvenni MO-ra.
0
0
0
0
Erik94 avatar
jtrlvksz írta:
Mármint a 7 csillagos szállodában? 😆

Nem éppen ott De Dubai-ban
0
0
0
0
DCMAN avatar
Erik94 írta:
Ott van az egyetlen 7 csillagos szálloda 😆 Unokahugomék voltak ott jó nekik 😆


akor őket láttam ott.én szolgáltam ki őket😆
0
0
0
0
niteforce avatar
apetit1989 írta:
Mi olyan szar az életben? Hogy nem repül a sült galamb a szánkba?
Jah, hogy minden olyan drága? Meg kevés a fizetés?
Internetre meg számítógépre azért mégis telik mindenkinek itt (you dont say?), nem szabad ennyire negatívan venni a dolgokat, mert akárhogy is nézitek, mindenetek meg van ami kell, tető van a fejetek felett és enni is kaptok.
Gondolkodjatok el ezen. Nem akarok megmondó ember lenni, de szinte mindenki azt írja hogy szar, fos, meg legyen világvége.

az hogy 8 óráig összeesésig dolgozol annyi pénzért hogy éppencsak nem döglesz éhen.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Mármint a 7 csillagos szállodában? 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ott van az egyetlen 7 csillagos szálloda 😆 Unokahugomék voltak ott jó nekik 😆
0
0
0
0
Devis avatar
sehol 😃😃 svájc, kuba 😃 ezek jó helyek 😃D meg brazilia
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Mi olyan szar az életben? Hogy nem repül a sült galamb a szánkba?
Jah, hogy minden olyan drága? Meg kevés a fizetés?
Internetre meg számítógépre azért mégis telik mindenkinek itt (you dont say?), nem szabad ennyire negatívan venni a dolgokat, mert akárhogy is nézitek, mindenetek meg van ami kell, tető van a fejetek felett és enni is kaptok.
Gondolkodjatok el ezen. Nem akarok megmondó ember lenni, de szinte mindenki azt írja hogy szar, fos, meg legyen világvége.
0
0
0
0
DCMAN avatar
de akor hova kellene menni?hol jó???
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nem de ezt nemtudnám elmagyarázni 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
ledobják az atomot?😊

Devis:szoktam de erről nemhallotam hogy a körülöttünk lévő országok is ilyen szarban lennének.
0
0
0
0
Devis avatar
dcman nézz híradót és nem fog meglepni semmi. de mondjuk ne a tv2 meg rtl-t meg az egyéb ilyen bénaságokat.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jaja 😕 Lassan elfog tűnni a SK a térképről 😲 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
nálatok is????????😲
0
0
0
0
Erik94 avatar
niteforce írta:
szar, utálom.
Egyre drágább minden de már a levegőt is megadóztatják lassan.
a benzin minden szerdán emelkedik 10 forintot...

egyetértek d😆 mi lesz a jövő 😊
0
0
0
0
niteforce avatar
szar, utálom.
Egyre drágább minden de már a levegőt is megadóztatják lassan.
a benzin minden szerdán emelkedik 10 forintot...
0
0
0
0
gatya123 avatar
Azt még kibírnámh 1nyolcórás müszak végére leszakad a tököm annyira hajtanak, deh hónapról hónapra szarabb a fizu, miközben az árak felfele mennek az már sok.
0
0
0
0
no avatar
Revenge! Azaz osztom a nézeted 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
aki teheti lelép ebből az országbol
0
0
0
0
fonix9901 avatar
ez az élet egy kalap sza****
akárki akármit mond. sza***** meg pénz sincs 😞 igy meg élni ez nem élet hanem szenvedés szerintem 😞
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ezzel csak az a gond, hogy arra is pénz kell, hogy kijuss, és fent is kell tartanod magad 1-2 hónapig, amíg el tudsz helyezkedni. (Külföldön könnyebb) Csak sajnos megélni is nehéz, nemhogy egy külföldi útra spórolni...
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Minél hamarabb el kell innen menni sajnos.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
10 év múlva mi lesz Magyarországgal, de nem jósolok túl sok jót neki...


Az lenne az igaz pofára esés, ha tényleg bejönne a világvége elmélet. Akkor viszont szeretnék az összes kis elkényeztetett hülye gyerek képébe nézni. Az nekem felérne egy lottó 5-ös el. (Mort, nem rád céloztam)
0
0
0
0
tibi a tibi avatar
Hát igen szerintem is sz@ar :S
De nem mindenhol rossz, de Magyarországon nem épp legkönnyebb az élet, de ha azt nézzük, hogy pl: Magyarországon a minimál bér euróra áttszámitva 300euró( hozzá teszem, hogy sokan ennyiből élnek)
míg Spanyol országban 750euró, és Angliában 1200 euró LOL
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Ezt úgy írtad, mintha alá tudnád támasztani a dolgot.
Isten nem létezik, ez csak egy szó, aki meg tudja cáfolni, azzal szívesen elbeszélgetek.


hát nemvéletlen vilog az avatarodba az hogy "Antichrist"
0
0
0
0
Oliver95 avatar
Damonend írta:
Egy középkorban szivesebben élnék 😃 persze ha nem csórónak születnék.


Én maislennék gazdag nemcsak a középkorban
0
0
0
0
Randy Orton avatar
oroszka írta:
Istent az ember nem kitalálta, hanem felfedezte, nem mind1 -.-


Ezt úgy írtad, mintha alá tudnád támasztani a dolgot.
Isten nem létezik, ez csak egy szó, aki meg tudja cáfolni, azzal szívesen elbeszélgetek.

"MI a véleményed a mostani életről?"

Szar volt, szar most is, szar is lesz, bár tudok annyit inni, hogy megváltozzon a véleményem. Másnap viszont megint belátom, hogy szar az élet...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
oroszka írta:
Istent az ember nem kitalálta, hanem felfedezte, nem mind1 -.-

és látta milyen az ember és leszarta 😃
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Eddig is szar volt, ezután is szar lesz.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Pár év mulva lessz sz*r

Elfogy az energia vagy valami biztos lessz
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
kisborda írta:
Amikor anya terhes volt velem addig leállt a cigivel és lám semmi bajom!😆😂

Dehogynem😆 Idegesítően realisa vagy!

Mivan?😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kisborda írta:
Amikor anya terhes volt velem addig leállt a cigivel és lám semmi bajom!😆😂

Dehogynem😆 Idegesítően realisa vagy!
0
0
0
0
DarthRoni avatar
hát ezt innen nem tudjuk eldönteni 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Amikor anya terhes volt velem addig leállt a cigivel és lám semmi bajom!😆😂
0
0
0
0
twoKgames avatar
én biztos nem vennék el feleségül olyan nőt aki cigizik...
azért is, mert káros a csecsemőknek
0
0
0
0
kakas avatar
DarthRoni írta:
ja én is mindig mondom nekik h mekkora hülyék, inkább adnák ide vagy vmi

Az szép is lenne😃
0
0
0
0
DarthRoni avatar
ja én is mindig mondom nekik h mekkora hülyék, inkább adnák ide vagy vmi
0
0
0
0
kisborda avatar
DarthRoni írta:
a másik meg, tisztelet a kivételnek, de kitől látjátok a cigizést, apádéktól és anyádéktól, és mivel ők tanítanak meg az életre, azt hiszed h ez is a fontos része, ha viszont azt látnád, hogy 10 percenként csokit zabálnak, akkor te is zabálnád, hülye hasonlat de így van 😃

Mint kivételnek, az én szüleim is cigiznek, de nekem van annyi eszem, hogy ne tegyem. Nem akarok beteg lenni mielőtt még felnőnék!
Abból a pénzből amit havonta elcigiznek olyan gépem lehetne...😆
0
0
0
0
DarthRoni avatar
ha az lenne a legnagyobb baj h cigiznek......
deha már itt tartunk, miért isznak és cigiznek? mert GYENGÉK belül, mindenki tartozni akar valahova, és azt akarja h elismerjék, tiszteljék és fontos legyen másoknak, és hogy tudsz a legkönnyebben bevágódni egy társaságba?
beállsz melléjük cigiszünetben, és ha már ott vagy, és megkínálnak, azt fogod mondani h bocsi, de anyu nem engedi?? onnantól leszarnának, és így persze h elkezd cigizni, nem azért mert jól esik, hanem mert így állhat be közéjük, és ebből indul ki a többi, h akkor péntek este elmennek valahova, akkor isznak is, ami hozzáteszem nagyon jó dolog, ha ésszel csinálod 😃

a másik meg, tisztelet a kivételnek, de kitől látjátok a cigizést, apádéktól és anyádéktól, és mivel ők tanítanak meg az életre, azt hiszed h ez is a fontos része, ha viszont azt látnád, hogy 10 percenként csokit zabálnak, akkor te is zabálnád, hülye hasonlat de így van 😃

a 3. ok pedig h k.rva sok fronton kell helyt állnunk nekünk fiataloknak, régen mi volt? csak dolgoznod kellett azt megvolt mindened, megbecsültek tiszteltek, és meg tudtál élni, ma meg:

ha kitanulsz egy szakmát, nincs érettségid, azért nem vesznek fel, ha van egy érettségid, akkor a szakképzés hiánya miatt nem vesznek fel, ha mindkettőd megvan, akkor meg túlképzett vagy, kib.sznak a fiatalokkal...

akkor itt meg kell felelned, ott megkell felelned, mindenkinél meg kell felelned h sikeres lehess, és ez k.rva nagy stressz, és amíg szívod azt a sz.rt, vagy totál részeg vagy, addig sem jutnak eszedbe ezek a problémák....

regény lett belőle 😃

és a csajoknak még több helyen kell megfelelniük, szal sztem meg lehet érteni h bekattannak, és nagyon sok csaj egy büdös k.rva lesz, ezért mondom h gyengék, nem akarnak ők ribancok lenni, de meghülyülnek a stressztől sztem... mielőtt balhé lenne, azokról a csajokról beszéltem, akik isznak, cigiznek, és szombat azzal telik h józanodnak, és próbálnak emlékezni mit csináltak velük az este.
0
0
0
0
neuroflex avatar
sörtől annyira be tudnál rúgni hogy jaj
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció